5سایت مانند ایجاد کتابخانه برای خرید PDF کتاب رایگان

5 وب سایت مانند ایجاد یک کتابخانه برای دانلود کتاب های الکترونیکی با فرمت PDF به صورت رایگان است. کتابخانه

توسط DOSTEMANSALAM در 5 تیر 1399
5 وب سایت مانند ایجاد یک کتابخانه برای دانلود کتاب های الکترونیکی با فرمت PDF به صورت رایگان است. کتابخانه پیدایش یک موتور جستجوی جهانی و کتابخانه دیجیتالی است که امکان دسترسی آزاد به بیش از 2 میلیون کتاب ، مقاله ، تحقیق و نشریات در موضوعات مختلف ، به ویژه علمی و دانشگاهی و در نسبت کمتری از تخیل را فراهم می آورد. این شامل محتوای رایگان در PDF ، EPUB ، MOBI ، DJVU و غیره است. 5 آینه در کتابخانه خرید PDF کتاب به عنوان منابع کتاب الکترونیکی با فرمت PDF وجود دارد ، به این معنی که می توانید PDF کتاب الکترونیکی را به راحتی از این سایت پیدا و دانلود کنید. در این پست چند وب سایت عالی را پیشنهاد می کنیم که می توانید کتاب های الکترونیکی مورد علاقه خود مانند Library Genesis را جستجو و دانلود کنید.

خرید PDF کتاب از سایت هایی مانند Genesis

1. گوگل 2. Free-Ebooks.net 3. کتابهای بایگانی اینترنتی 4. کتاب بوکس 5. درایو PDF 6. بسیاری از کتاب ها 7. موتور جستجوی PDF 8. BookFi 9. PDFBooksWorld 10. ScienceDirect 11. دانلود CALAMEO PDF 12. Obooko 12 سایت برای دانلود هر کتاب به صورت رایگان مانند ایجاد کتابخانه مانند PDF

1. خرید PDF کتاب از گوگل

Google بزرگترین موتور جستجوی زمین است که جامع ترین منابع را به صورت آنلاین ارائه می دهد. قطعاً می توانیم از Google برای یافتن کتابهای مناسب PDF استفاده کنیم. اگر نمی توانید یک کتاب در کتابخانه پیدایش پیدا کنید ، خرید PDF کتاب از Google را امتحان کنید. در اینجا یک راهنمای ساده در مورد چگونگی جستجو و دانلود کتابهای الکترونیکی PDF رایگان در Google وجود دارد. مرحله 1. صفحه اصلی Google را باز کنید مرحله 2. این دستورالعمل جستجو "کلید واژه filetype: pdf" را وارد کنید. به عنوان مثال ، اگر شما در حال جستجوی کتابهای PDF در رابطه با اقتصاد هستید ، فقط "filetype ეკონომიკური: pdf" را جستجو کنید. نوع فایل PDF برای جستجوی Google مرحله 3. پیوند PDF را از نتیجه جستجو باز کنید. نتایج جستجوی Google کتابهای زیادی را با فرمت PDF مرتبط با کلمه کلیدی مورد نظر شما نمایش می دهد. هر کسی را که دوست دارید انتخاب کنید و آن را در مرورگر خود باز کنید. مرحله 4: PDF را دانلود کنید. روی دکمه دانلود در منوی بالا کلیک کنید و کتاب PDF در رایانه شما ذخیره می شود. PDF را در Chrome دانلود کنید * ردههای صفحه: هر موضوعی بدون محدودیت در همه. * قالب پشتیبانی: هر فرمت. * قیمت دانلود: رایگان. نکات: 1. فایل PDF دانلود شده قابل ویرایش در خوانندگان عمومی نیست ، اگر می خواهید مطالب را کپی کنید یا یادداشت هایی را به PDF اضافه کنید ، به ویرایشگر PDF احتیاج دارید. 2. فایل PDF با گرافیک زیادی می تواند بسیار زیاد باشد ، در صورت لزوم می توانید فایل PDF دانلود شده را فشرده سازی کنید.

2. خرید PDF کتاب Free-Ebooks.net

Free-Ebooks.net در کشف نویسندگان جدید و مستقل ، نویسندگان خلاق و حتی تحریک کنندگان جسورانه تخصص دارد. می توانید کتابهای الکترونیکی را برای حدود 18 صفحه پیش نمایش دهید و کتابهای الکترونیکی مورد نظر خود را به کتابخانه اضافه کنید. کاربران رایگان می توانند هر کتاب الکترونیکی HTML را بصورت آنلاین بخوانند. کاربران استاندارد ثبت شده می توانند 5 کتاب در هر ماه را با فرمت PDF و TXT دانلود کنند. هنگامی که شما برای زندگی تبدیل به VI شد ، می توانید تمام کتاب های الکترونیکی را با هر فرمت برای همیشه که می خواهید دانلود کنید. می توانید با استفاده از کلیه دستگاههای خواندن مانند iPad ، Kindle ، Nook ، Kobo یا هر خواننده و رایانه لوحی الکترونیکی ، از هر قالب برای استفاده استفاده کنید. Free-Ebooks.net می تواند به عنوان مکمل کتابخانه پیدایش استفاده شود. Free-Ebooks.net * ردههای صفحه: داستان ، غیر داستانی ، علمی ، کلاسیک ، کتابهای درسی ، کتابهای صوتی (شامل داستان ، غیر داستانی و کتابهای صوتی برای کودکان). * قالب پشتیبانی: PDF ، TXT ، EPUB ، MOBI. * قیمت دانلود: رایگان برای 5 کتاب ، 24.99 دلار برای زندگی آنلاین. 3. کتابهای بایگانی اینترنتی Internet Archives Books یک کتابخانه خرید PDF کتاب غیر انتفاعی است که شامل میلیون ها کتاب ، فیلم ، برنامه ، موسیقی ، وب سایت های رایگان و موارد دیگر می شود. در مجموعه کتاب ، برخی از کتاب ها برای مطالعه و دانلود رایگان در دسترس هستند. دیگران فقط می توانند در یک کتابخوان آنلاین قرض گرفته و خوانده شوند. کتابهای بایگانی اینترنتی حاوی موضوعات گسترده تری نسبت به کتابخانه پیدایش است. در کتابهای بایگانی اینترنتی بیش از هزاران موضوع و مباحث به صدها زبان وجود دارد. اگر به دنبال کتاب های تاریخی و دانشگاهی و حتی برخی از کتاب های غیر چاپی هستید ، این بهترین سایت برای رفتن است. کتابهای بایگانی اینترنتی دانلود کتاب الکترونیکی با فرمت PDF در بایگانی اینترنت ساده است ، کافی است کتاب را باز کرده و در قسمت "گزینه دانلود" جستجو کنید. اگر می بینید که فرمت PDF گنجانده شده است ، قالبهای بسیاری از پشتیبانی این کتاب را برای دانلود پیدا خواهید کرد ، کافیست روی نماد دانلود کوچک کلیک کنید و کتاب الکترونیکی PDF را دریافت خواهید کرد. * ردههای صفحه: تقریباً در هر موضوعی. * قالب پشتیبانی: PDF ، TXT ، EPUB ، KIN 230 ، ABBYY GZ و غیره * قیمت دانلود: رایگان.

4. خرید PDF کتاب از کتاب بوکس

Bookboon با بیش از 75 میلیون بار دانلود رایگان کتاب های الکترونیکی و کتاب های درسی سالانه ، بزرگترین ناشر کتاب الکترونیکی در جهان است. Bookboon در دو بخش اصلی متمرکز است - کتاب های درسی دانشجویی و کتاب های الکترونیکی کسب و کار. در اینجا بیش از هزار PDF PDF مکتوب وجود دارد که همه آنها منحصرا توسط اساتید بهترین دانشگاه های جهان نوشته شده اند. کلیه PDF های این کتاب های درسی برای دانلود دانش آموزان رایگان است. کتابهای الکترونیکی کسب و کار در Bookboon به مهارت های بین فردی و رشد شخصیت اختصاص داده شده است ، با هدف بهبود مهارت های خواندن شغلی و کیفیت حرفه ای. این امر همچنین آن را به جایگزینی شگفت انگیز برای کتابخانه Genesis تبدیل می کند. برخی از کتابهای الکترونیکی تجاری فقط برای اشتراک حق بیمه در دسترس هستند.
آخرین مطالب