4. تراتل و کالیبراسیون کامل شد

هر چه تراتل بیشتر شود تراست موتور بیشتر شده و راندمان آن کاهش می یابد. حرکت استیک تراتل به پايين به مدت سه ثانیه بعد از هر بوق به معنای انتخاب آن حالت است. 1. بعد از شنیدن صدای —-been—–beep استیک تراتل را به مدت 3 ثانیه به سمت پایین نگه دارید. این عدد مدت زمان حرکت موتور از حالت ثابت تا حالت ماکسیمم را معین میکند که به ترتیب برای مقادیر ذکر شده به 300ms و 1.5s و 3s است. در خودروهای امروزی این دقت بین ۰٫۲ تا ۰٫۴ درجه میباشد که بسیار مطلوب است و نیاز به بهبود ندارد. شتاب صفر تا صد کیلومتر کاپرا طبق تست های ما بین 16 تا 18 ثانیه است. 7 چرخ دنده ميل لنگ را بچرخانيد تا سوراخ پين تنظيم تايم در چرخدنده ميل بادامک با سوراخ مربوطه اش در سر سيلندر در يک راستا قرار گيرد. توجه: سوراخها در موقعيتي در يک راستا قرار مي گيرند که سوراخ چرخدنده در وضعيت ساعت باشد. با توجه به نوع شليك اين موشك كه از نوع ريلي بوده و محل قرار گيري اين ريل ها ، درست در كنار ورودي هواي موتورها ، شليك اين موشك باعث ورود گاز و دود به داخل موتور هواپيما شده كه اين دودها ، اكسيژن موجود در محفظه ي احتراق موتور را از بين برده ، باعث ايجاد خلا اكسيژن در موتور و بروز پديده ي واماندگي مي گردند .

استپر موتور با نام لاتین idle air control valve یک نمونه از انبوه قطعات مهم در خودرو است که خرابی آن هم بر روی عملکرد موتور تاثیر منفی می گذارد و هم باعث افزایش آلایندگی خودرو می شود. اگر در این زمان سیگنال تراتل احیا شود اسپید کنترل جریان آن را به سیستم باز می گرداند. 2. رسیور را به باطری متصل کنید و اطمینان حاصل کنید که ترانسمیتر و رسیور هر دو متصل شده اند سپس اسپید کنترل را روشن کنید. منیفولد دود، دود داغ حاصل از احتراق سوخت در پیشرانه را به بیرون هدایت و خارج می کند و منیفولد هوا مخلوط هوا و سوخت را به داخل محفظه احتراق هدایت می کند. یک دریچه تنظیم و معرفی ابزار و کلیدهای هدایت دارد ( مثل همانی که هواپیمای PT-TU154-B2 ) که با کلیک روی گوشه سمت چپ بالا در نمای کاکپیت ظاهر می شود . در سرعت بالا به ناگاه ماشین خود بخود حالت ترمز به خود می گیرد و ضمن کاهش سرعت (با گاز دادن، سرعت بالا نمی رود) شرع به روشن و خاموش شدن فلاشر (دوجفت راهنما) می کند. توجه : هنگامی که لنتها فرسوده می شوند، سطح روغن ترمز در مخزن کمی پایین می آید اما باید توجه داشت که این سطح هیچگاه نباید پایینتر از حد مینیمم خود بیاید.

2. بعد از شنیدن صدای 1515استیک تراتل را به مدت 2 ثانیه به سمت پایین نگه دارید. اگر موتور به هر دلیلی در هنگام راهاندازی به مدت ۲ ثانیه از کار بیفتد خودرو توان خروجی را قطع میکند. محافظت در برابر افت سیگنال تراتل: در صورت از دست رفتن سیگنال تراتل اسپید کنترل به مدت یک ثانیه قدرت خروجی را کاهش می دهد در دسترس نبودن پروتل به مدت زمان بیشتر باعث می شود که اسپید کنترل بعد از ۲ ثانیه توان خروجی را به صورت کامل قطع کند. اما ممکن است تغییرات خاصی در ساختار موتورهای برخی برندها وجود داشته باشد که باعث شود زمان بندی های بیشتر روی آن راندمان بالاتری داشته باشد. من یک هواپیمای IL-76TD FullPack با حجم 94 مگا بایت دانلود کردم و اونو در FS9 نصب کردم ولی وقتی می خواهم با آن پرواز کنم تنظیمات روی جو استیک من بهم می خورد مثلا وقتی RUdder را به سمت راست حرکت می دهم موتور Power می گیرد و به محضی که دسته را به حالت نرمال بر میگردانم قدرت موتور به حالت Idel در میآید .یا با حرکت ولوم تراتل روی جوی استیک موتور تا 60% قدرت گرفته با فاصله به حالت قبل بر میگردد .

پاسخنامه درس تاریخ روابط خارجی ایران از شهریور 1320 تا 1357 (رشته علوم سیاسی) نیمسال اول 93- 92- دانشگاه پیام نور دانلود. منحني مشخصات پمپ موجود در سيستم:نشان دادن شرايط كاري پمپ توسط معادلات رياضي و يا سطوح فضايي ازنظر استفاده عملي باعث بروز مشكلاتي ميشود و به همين جهت كليه مشخصات را در روي صفحه نمايش ميدهند تا استفاده از آن راحتتر و عمليتر شود. ESC برای موتورهای brushless و brushed با هم متفاوت است که تشخیص آن ها راحت است. شمع سوزني ايريديوم يا پلاتينيوم اصلي كاملا كافيه ، فقط نوع كوئل موتور رو هم مشخص كنيد كه از نوع دوبل دوگانه هست يا دوبل يك تيكه ؟ لوازم یدکی این موتور ها هم بـه آسانی یـافت مـی شود. بنك زدن به جاي Yaw كردن يكي از خطرناكترين اعمالي كه باعث استال موتور مي شود سريع yaw كردن ان هم در سرعت هاي پايين است ( fast yawing ) البته اين مورد در سرعت هاي بالا هم اتفاق مي افتد اما خطرناكترين موقعيت ، موقعيت فاينال است و طبق دستوالعمل براي جلوگيري از استال موتور خلبان برای تنظيم position فرود بايد بنك بزند و كمتر از rudder براي yaw كردن استفاده كند .

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از تراتل ۲۰۶ چیست دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر