Illustration for article titled 224 Environmental Groups Endorse the Movement for Black Lives—But It Cant End There

عکس: گتی

جنبش زیست محیطی تا به حال یک حساب در آینده راه خود را برای دهه ها وقتی که می آید به آن نژادپرستانه تاریخ است. در حالی که از آن شده است ومیگوید نسبت به آن در سال های اخیر حوادث دو هفته گذشته انداخته اند floodgates باز.

تبلیغات

در پی جورج فلوید مرگ در دست پلیس, جنبش زیست محیطی به حال شده است برای کشف کردن که در آن می ایستد در رابطه با دیگر مبارزه برای عدالت است. شده اند وجود دارد اظهارات و رسانهها از حمایت و روز چهارشنبه 224 گروه در یک مطلب اساسی مرحله به طور خاص حمایت پنج حرکت برای زندگی’ هسته ای خواسته است. که شامل تعطیل از پلیس و سرمایه گذاری در جوامع حفاظت از این جوامع در پی coronavirus و احترام به معترضان.

از یک طرف آن را قابل توجه گام. این نامه را امضا کنندگان عبارتند از: Sierra Club, مرکز تنوع زیستی و Greenpeace USA, همه عمده سازمان محیط زیست که پیوست و آینده گروه های مانند طلوع جنبش و محلی, عدالت زیست محیطی قرار گرفتند. ائتلاف امتیاز به آنچه که می تواند فرم به معنی تغییر است. اما می تواند به این معنا نیست خواهد شد. جعل جدید اساسا تعمیرشده جنبش که فیوز آب و هوا و نگرانی های زیست محیطی با واقعی عدالت به صورت سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع نیاز به بیش از یک نامه.

تبلیغات

“کار واقعی انجام می دهند که سخت است که کثیف,” الیزابت Yeampierre مدیر اجرایی UPROSE و co-صندلی از آب و هوا و عدالت داد و گفت: Earther.

برای ارزیابی اینکه آیا آنها آماده برای قرار دادن کار در, Earther رسیده به باشگاه سیرا و مرکز تنوع زیستی و همچنین محیطی دیگر سنگین وزن ها که نمی امضای این نامه از جمله Earthjustice و شورای دفاع منابع طبیعی. همه آنها به طور فزاینده ای گرفته شده در کار با تمرکز بر محیط زیست عدالت است. برای مثال ری از وان Earthjustice معاون رئیس جمهور از ارتباطات با اشاره Earther به کار خود را با عمدتا سیاه و جوامع در لوئیزیانا سرطان کوچه به مبارزه با یکی از بزرگترین پلاستیکی گیاهان. باشگاه سیرا قرار داده است میلیون ها نفر به خاموش کردن زغال سنگ گیاهان که عمدتا آلوده جوامع از رنگ. Mهر یک از تلاش های خود را هر چند را متوقف کرده اند در آب’ لبه آنچه که ما به طور سنتی مرتبط با محیط زیست.

Kierán شیرخوار بنیانگذار و رئیس مرکز تنوع زیستی گفت: Earther این طبیعی است که برای سازمان در نظر گرفتن ماموریت رانش و عوامل دیگر در هنگام انتخاب تا چه حد به فشار به سرزمین های جدید است. اما شده است وجود دارد گرانشی تغییر در جنبش زیست محیطی است که به طور فزاینده ای رانده شده توسط افراد جوان, چشم انداز سبز, قرارداد جدید, و این واقعیت است که جامعه نمی تواند untangled از محیط زیست است.

تبلیغات

“شما می توانید تصور کنید مثلا یک جهان که در آن هیچ نابودی محیط زیست است اما نژاد پرستی?” شیرخوار گفت. “که جهان نمی تواند وجود داشته باشد.”

فلوید قتل و اعتراضات موجب آن شده است یک کاتالیزور به فشار تا حد زیادی سفید محیط زیست و نزدیک به یک دید جامع از آنچه در آن می تواند باشد. نامه ای است که یکی از نشانه های که به عنوان اشکال دیگر پشتیبانی می کند. NRDC ارشد دبیر مطبوعاتی جیک تامپسون گفت Earther این گروه بود اعضای پیوسته به “به حمایت از گروه هایی که ارائه قانونی لازم و کمک های مالی” و دادن کارکنان به کار بر روی نژادی مسائل عدالت بدون استفاده از زمان تعطیلات.

تبلیغات

هاپ هاپکینز, Sierra Club مدیر همکاری های استراتژیک گفت Earther در بیانیه ای که این گروه بسیج آن میلیون به علاوه اعضای لیست ایمیل “درخواست از آنها برای تماس با مینیاپولیس شورای شهر و از آنها بخواهید پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس در همبستگی با تقاضا از سازمان های محلی مانند اصلاح بلوک و سند چشم انداز جمعی.

“اما اجازه دهید واقعی باشد: افرادی که در باشگاه سیرا جامعه در حال تلاش برای رشد به دیدار این لحظه در حال حاضر” هاپکینز ادامه داد. “برخی از ما در درون سازمان شده اند در این مبارزه برای چند دهه, اما بسیاری از آمدن به آن را برای اولین بار. ما در حال یادگیری و گوش دادن.”

تبلیغات

گوش دادن به خودی خود مهم است به خصوص پس از سالها غفلت از سیاه و قهوه ای و جوامع است. شیرخوار به نام این لحظه از “reinvigoration از حس عدالت” برای این جنبش است. اما آنچه باید به دنبال این است که اقداماتی که قرار دادن عدالت در مرکز چه بزرگ گروه های زیست محیطی انجام طولانی مدت. که شامل آوردن تنوع بیشتر به صفوف خود را به منعکس کننده جامعه در بزرگ و در ادامه به ساخت پل ها به جنبش های دیگر مبارزه برای عدالت است. در پایان روز مبارزه برای امن آب و هوا است که مبارزه برای آزادی از همه اشکال از ظلم و ستم.

تبلیغات

این نمایشگاه به شک و تردید با توجه به سابقه طولانی یک جنبش که در گذشته حمایت برای کنترل جمعیت و لگد گروه های بومی کردن زمین های خود را. و Yeampierre گفت که قدرت دینامیک هنوز هم نفع زیادی از گروه های زیست محیطی است که می تواند در از بین بردن گیر شکوه و جمع آوری کمک های مردمی دلار به جای تقویت کار از گروه های کوچکتر و جوامع از رنگ مبارزه برای تغییر در سطح توده مردم. شکستن سیستم که از ظلم و ستم شده است به بخشی از مبارزه را که در مورد جهان است که شیرخوار شرح داده شده است.

“ما در حال زندگی در یک جهان که در حال رفتن به مختل تغییر آب و هوا” Yeampierre گفت. “ما می خواهیم به نگاه و می گویند:” چگونه من با استفاده از امتیاز من?’ که این کار در سمت راست وجود دارد.”

تبلیغات

به دنبال راه هایی برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند ؟ اتمام این لیست منابع توسط خواهر ما سایت Lifehacker راه هایی برای درگیر شدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im