DraftValue
DraftValue

پیش نویس NFL است که عمدتا فقط یک بازی از اتفاقی, اما وجود دارد راه هایی برای افزایش شانس را به نفع خود — تجارت زود پیش نویس موقعیت است که ماده اولیه پیش نویس برای زمانی که نیاز به یک سوپر باول و پیش نویس بهترین بازیکن دلیل در دسترس زمانی که بازسازی است. من پیش نویس نمرات منعکس خواهد شد این اصول و به شدت وزن چه یک تیم را در 150 میدارد به دلیل این که اکثر تولید می آید (نگاه کنید به نمودار). به همین دلیل شما نمی دیدن نمرات میدارد پس از شماره 150. فقط فرض کنیم آنها یک F و نمی خواهد مشارکت معنی دار بزند. بیایید شیرجه رفتن در:

NFC شرق

کابوی ها (A-)

تجارت دریافت

تجارت ارسال می شود

درجه

شماره 146

شماره 164 و 2021 5

ب

آیا دالاس واقعا نیاز به یکی دیگر از گل میخ گیرنده است ؟ نه واقعا. ما دیوانه است که آنها برداشت بهترین گیرنده در کلاس ؟ نه جهنم. بره پتانسیل را دارد که کابوی’ No. 1, هدف های پایان فصل-بله حتی بیش از عماری Cooper — خواهد شد و در مجموع سردرد برای مخالفت دفاعی هماهنگ کننده. انتظار OC Kellen مور برای دریافت بره رفتن در روی صفحه نمایش بازی بلافاصله به استفاده از خود نخبگان متری پس از گرفتن توانایی (11.0 قایق) در حالی که مایکل گالوپ آثار downfield. این انتخاب باید طاق Dak پرسکات به MVP بحث یک بار دیگر… کابوی بودند از جان گذشته برای کمک در ثانویه پس از از دست دادن CB بایرون جونز پس از پیدا کردن Diggs در وسط دور 2 یک مقدار کیفیت. او نمی خام با سرعت به یک گوشه اما او تا به مهارت های توپ و اندازه به یک سنگ جامد CB2 یا متوسط CB1. آن را به خوبی پیدا کنید… Gallimore نیز پر می کند یک تیم نیاز است و نظری صعودی از یک روز 2 چشم انداز. با وجود وزن 304 پوند او زد چهل 4.79 ثانیه (!), که نشان می دهد در نوار در حالی که در تعقیب. سن (23) و حداقل کالج, تولید (6.5 TFLs, 4.0 کیسه) نگه داشته Gallimore از من بالا-50 اما او top-50 صعودی. او خواهید بود بخش داخلی خط دفاعی چرخش به عنوان یک تازه کار… رابینسون در اطراف توپ های زیادی در لوئیزیانا فناوری (17 پاس خیز دال) و نشان داد 82 درصد تنظیم SPARQ ورزشکاری در ترکیب. انتقال به NFL دشوار خواهد بود با توجه به استعداد تفاوت اما رابینسون می تواند برنده یک CB3 کار خود rookie قرارداد… Biadasz بود در دور اول چشم انداز این زمان در سال گذشته اما صدمات (جراحی مفصل ران) از خط خارج ارزش خود را از رفتن به پیش نویس است. زمانی که سالم او یک NFL استارت و تراویس Fredereick جایگزینی. آن را غیر ممکن می دانم که اگر آن را در واقع اتفاق می افتد و از دور.

عقاب (B)

تجارت دریافت

تجارت ارسال می شود

درجه

شماره 164 و 2021 5

شماره 146

ب

شماره 173 و 227

شماره 164

ب

شماره 196, 200 و 223

شماره 173 و 227

ب

Reagor در شماره 21 اندکی غنی — من فکر می کنم او بهترین پروفیل به عنوان یک کاهش حجم WR2 در NFL — اما او را پر می کند بسیار خاص نیاز برای کارسون Wentz, بنابراین من خوب با آن است. زمانی که Wentz خرید و فروش شد در سال 2017, او تا به حال به طور متوسط عمق هدف (aDOT) از 9.9 متری اما این میزان به 8.1 متری در فصل گذشته به دلیل فیلادلفیا ندارد گیرنده قادر به برنده downfield. اگر یک چیز وجود دارد من می دانم که Reagor قادر به انجام آن برنده downfield. او در rookie WR1 مکالمه به صورت فانتزی و می گویند که من به عنوان کسی که فکر Reagor بود دور دوم استعدادهای درخشان… من به درد یک 1st-2nd round درجه. او یک دونده و بسیار دستکمگرفتهشده دقت به عنوان یک رهگذر. آیا او مناسب است ؟ اما او دارای مشخصات آماری و روانی آرایش به توسعه را به یک استارت به خصوص در این سازمان است. در این میان لطمه می زند و می توانید در کوتاه yardage موقعیت و ارزش بیمه به Wentz. علاوه بر لطمه می زند’ قرارداد است بسیار ارزان تر از دیگر گزینه های پشتیبان گیری… تیلور است 82 درصد تنظیم SPARQ ورزشکار با یک تن از اسلات پوشش برای یک تجربه linebacker. او خواندن و واکنش نشان می دهند و توانایی کار در حال پیشرفت است اما او دارای مشخصات یک جای خواب linebacker که می تواند یک دارایی در پوشش. بد نیست برای 103 کلی انتخاب… والاس یکی دیگر از کیفیت اواسط دور انتخاب شده را با یک تن از اسلات گوشه تجربه. او بسیار پربار بود در کلمسون (81 پردازد) و 76th صدک تنظیم SPARQ ورزشکاری. والاس باید درگیر در subpackages به عنوان یک تازه کار. این یکی از مورد علاقه من میدارد… Driscoll دارای تجربه در سراسر خط حمله اما پروفیل به عنوان پشتیبان.

غول (B+)

اگر جنرال موتورز دیو Gettleman دریافت و تجارت ارائه می دهد به حرکت به پایین در شماره 4 او باید پذیرفته اند اما این هنوز یک جامد را انتخاب کنید. غول نیاز به تحکیم خط برای کمک به دانیل جونز که واقعا مبارزات در برابر فشار و توماس تجربه چپ مقابله با تند و زننده که ذهنیت که Saquon Barkley را دوست دارم به اجرا در پشت. توماس نه به عنوان ورزشی به عنوان دیگر بالا پردازد اما او به عنوان امن به عنوان آن می شود در بالا به 10… مککیننی بود 1st-2nd round چشم انداز با وجود 8 درصد تنظیم SPARQ ورزشکاری. مربی نیک Saban به او یک تن از مسئولیت در آلاباما که شامل بازی جعبه ایمنی, ایمنی رایگان اسلات گوشه و بلیتزر کردن لبه. او خواهید بود کیفیت استارتر… Peart می ایستد در 6-پا-7 تا 99 درصد سلاح و high-end پا سرعت (5.06 چهل در 318 پوند). او ورزشکاری و اندازه او را ایده آل مقابله با توهین آمیز پروژه است. Peart یک نامزد به بیش OT Nate لحیم کار در سال 2021… هلمز درخشان انسانی و انجام ویژه teamer در UCLA اما اندازه خود (5’10/195) به احتمال زیاد از حد او. شاید او برنده شکاف گوشه کار است. او حداقل باید یک هسته خاص teamer… Lemieux است که به عنوان تجربه به عنوان آن می شود (چهار سال استارت در اورگان) اما صفات فیزیکی خود را به احتمال زیاد خواهد شد نگه داشتن او در یک محفوظ است, نقش در NFL. انتظار می رود او را به بالا گارد پشتیبان گیری خود را در طول rookie قرارداد.

Redskins (B)

همه چیز (ورزشکاری تولید نوار) نشان می دهد جوان خواهد بود یک ستاره در NFL. که خط دفاعی خواهد بود یک هشت واحد در این فصل است. به طور بالقوه حتی بهتر… گیبسون به عنوان خام به عنوان آن می شود (77 حرفه لمس) اما خود 4.39 سرعت و نخبگان ویژه تیم تولید (28.0 متری در هر کیکآف بازگشت) هستند جذاب صفات. واشنگتن اعلام کرد او را به عنوان در حال اجرا به عقب و نه گیرنده آن خطوط با آنچه که من دیدم روی نوار کاست اما دریافت نمودار عمق تر است بی ثمر از در حال اجرا بازگشت نمودار عمق. او به احتمال زیاد خواهد شد و کم حجم ابزار گیرنده به عنوان یک تازه کار… چارلز است روز 2 استعداد به عنوان یک پتانسیل شروع در سمت چپ مقابله با اما او خارج از میدان تاریخچه به او می دهد کاملا صفر طبقه… گاندی-طلایی بزرگ است (6’4/223) و تولیدی (1,396 متری) اما او در مواجه با نوعی کیک کوچک برنامه و فرار چهل در 4.60 ثانیه است. او پروفیل به عنوان حجم کم downfield هدف است. که عمده موقعیت نیاز در واشنگتن است.

NFC شمالی

خرس (C+)

تجارت دریافت

تجارت ارسال می شود

درجه

شماره 155

2021 4

ب

شماره 173 و 227

شماره 196, 200 و 223

ب

Kmet به طور پیش فرض بود و من برتر, تنگ, پایان, اما چگونه می GM Ryan سرعت را در این انتخاب پس از سرمایه گذاری زیادی به موقعیت گذشته offseasons? نوتردام محصول کلاسیک خطی انتهای تنگ است و راه بازی بیشتر از جیمی گراهام می کند در سال 2020. او باید در این زمینه به صورت توهین آمیز بزند پایان rookie فصل… جانسون 1st-2nd round بازیکن در هیئت مدیره به طوری scooping او را در ردیف 50 معامله عمده مگر اینکه خود آسیب های شانه نگه داشته و او را به تیم های دیگر’ تخته. جانسون فیزیکی است در این خط از داد و بیداد و می تواند یک CB1 اگر او سالم باقی می ماند. این خرس بهترین انتخاب تا کنون.

شیرها (D)

تجارت دریافت

تجارت ارسال می شود

درجه

شماره 75 و 197

شماره 85 و 149 و 182

C

شماره 121 و 172

شماره 109

ب

پس از تماس های تلفنی نیست, بازگشت, دیترویت ساخته شده درست تصمیم پیش نویس یک میخ گوشه ای بیش از یک دفاعی مقابله با یا linebacker موقعیت که کمتر با ارزش تر و قابل تعویض است. Okudah نخبگان گوشه چشم انداز. او اجازه 5.0 متری هر هدف در پوشش به عنوان یک 20 ساله در ایالت اوهایو و سپس آزمایش در 96 درصد در NFL ترکیب. او یک جایگزین بسیار ارزان تر به داریوش ذبح… سریع خواهد بود یک نرم افزار خوب اما با استفاده از شماره 35 انتخاب کنید در حال اجرا پشت در کلاس زباله در کل به خصوص با Kerryon جانسون در ساختمان در حال حاضر. این خواهد بود یک خسته کننده کمیته فانتزی اما سریع باید 1A… Okwara underperformed در نوتردام با توجه به صدمات (شکسته استخوان نازک نی) اما او تا به بسیاری از آب کردن لبه و پر موقعیت نیاز برای پارتی, پارتی هاردکور شیرها دفاع. Okwara باید در چرخش به عنوان یک تازه کار… Jackson اول تیم همه بزرگ ده گیرنده در ایالت اوهایو اما او در آزمایش 12 درصد در NFL ترکیب (5.29 چهل) و در حال حاضر 23 سال است. او پروفیل به عنوان یک پشتیبان که بدان معنی است که او به احتمال زیاد برای شروع شیرها… Stenberg یک گارد تهاجمی (6-پا-6) اما این که تمایل به صدمه زدن به او را بیش از او کمک کند. او به 18 درصد تعدیل SPARQ ورزشکاری (5.30 چهل) خواهد بود و فراموش شدنی پشتیبان در دیترویت.

هکرها (F)

تجارت دریافت

تجارت ارسال می شود

درجه

پلاک 26

شماره 30 و 136

D

به جای ماندن در شماره 30 و تهیه پیش نویس بالاترین درجه گیرنده در یک لود کلاس Green Bay مردد به هدر یک سال دیگر از آرون راجرز با تهیه پیش نویس خود را جایگزینی احتمالی حتی اگر آنها نمی توانند از راجرز قرارداد به مدت حداقل دو سال. راجرز به حق عصبانی کردن و حتی بدتر عشق نیست حتی چشم انداز خوب! با عشق زمان می بیند این زمینه به عنوان یک نویسنده او را در نیمه راه انجام می شود با تازه کار قرارداد و هنوز هم نیاز به زمان به لرزش خود تصمیم ضعیف ساخت. این بود که در مجموع از یک انتخاب برای همه به دلایل نادرست… دیلون بدترین انتخاب کنید در کل پیش نویس است. او جذاب است در داخل دونده با 97 درصد تنظیم SPARQ ورزشکاری که اکثر تعویض مهارت در کل NFL و او تنها 21 حرفه ای پذیرایی. حتی اگر دیلون خوب است, این مهم نیست چون هارون جونز در حال حاضر در این فهرست هستند. هکرها نیز احتمالا می تواند پیش نویس او را در ردیف 94 بیش از حد… نه انتخاب یک گیرنده با یکی از دو میدارد در حال حاضر یک فاجعه اما آنها بدتر با انتخاب Deguara یک کوچکتر از پایان تنگ که ممکن است بازی بیمارستان در NFL در دور سوم. Deguara تا 20 درصد تعدیل SPARQ ورزشکاری.

وایکینگ ها (B+)

تجارت دریافت

تجارت ارسال می شود

درجه

شماره 130, 169, 203 و 244

شماره 105

ب

2021 4

شماره 155

ب

شماره 225 و 2021 5

شماره 201 و 209

ب

اول: چرا جهنم آیا شما نیاز به ایجاد 15 پیش نویس میدارد ؟ ؟ ؟ تجارت برخی از این مکنده و حرکت به دور سوم… از دست دادن Stefon Diggs لطمه می زند. بد. اما جفرسون است خوب رفو جایگزینی و بلافاصله اسلاید به وایکینگها’ 12-پرسنل پایگاه جرم. او دارای تجربه در حافظه و خارج به علاوه برنده downfield است که در آن کرک عموزاده را از دست Diggs ترین. جفرسون است که در بحث به عنوان rookie WR1 به خصوص با اهداف موجود و دفاع به دنبال بدتر در سال 2020… مینه نقل از شماره 25 تا 31 برای پر کردن گسترده خود را باید در گوشه ای با Gladney این 23.5 سال مطبوعات-مرد گوشه ای از TCU. Gladney است دوست خوب توسط sicko نوار, چرخ, اما او را نزدیک به 24 سال به عنوان یک تازه کار کوچک است (5’10/191) و تست شده در 27 درصد در NFL ترکیب. من شک و تردید است که او تبدیل به یک واقعی CB1 چیزی وایکینگ ها مورد نیاز برای رسیدگی به این پیش نویس… من فکر می کردم با رفتن به پایین در کلیولند از NFL اما او رفت و بعد از 48 رتبه بندی کلی. او نیاز به قوی تر به کیفیت چپ مقابله با اما تیم مناسب کامل است. خود را 91 درصد تنظیم SPARQ ورزشکاری خواهد بود حداکثر در وایکینگها’ منطقه-مسدود کردن طرح… Dantzler بهتر بود بر روی نوار از آنچه خود صدک 5 ورزشکاری را نشان می دهد اما این است که واقعا سخت به چشم پوشی است. گوشه که اجرای چهل در 4.64 ثانیه تاریخ و زمان آخرین نیست در NFL… Wonnum است 59 درصد ورزشکار اما هرگز تا به حال بیش از 6.0 کیسه در کالج… لینچ از سوی دیگر رهبری FBS در فشار در بیلور و می تواند برنده یک شروع کار به عنوان یک کشور عبور-حمله کننده با وجود داشتن اسلحه کوچک… رنگ است طولانی مصدومیت تاریخ, اما او یک کیفیت پوشش linebacker در اورگان و می تواند بخشی از چرخش به عنوان یک تازه کار اگر او می تواند بازگشت از عمل جراحی زانو ،

NFC جنوبی

Buccaneers (B+)

تجارت دریافت

تجارت ارسال می شود

درجه

شماره 13 و 245

شماره 14 و 117

ب

برای تضمین تام بردی که قرار بود به محافظت Bucs نقل مکان کرد تا یک نقطه برای Wirfs من OT2. آیووا آلوم دارای تجربه در هر دو مقابله با نقاط و در گارد بنابراین او مطمئنا باید یک نقطه شروع بلافاصله در حالی که Bucs تعقیب خود را از یک سال و پنجره برای سوپر باول… Winfield کمک خواهد کرد که جوان Bucs ثانویه که تلاش پوشش تنگ به پایان می رسد و توپ فصل گذشته. مینه سوتا محصول high-end مهارت های توپ و غرایز به عنوان یک ایمنی رایگان. این یک جامد را انتخاب کنید… Vaughn قطعا پر نیاز و فشار خواهد شد رونالد جونز برای شروع کار اما او بسیار قابل تعویض-سطح چشم انداز با 41 درصد تنظیم SPARQ ورزشکاری (4.51 چهل). هنوز بسیاری از کیفیت NFL شروع بازی در ایلینوی یا Vanderbilt یا نه. نگرانی های من احتمالا نمی خواهد مهم در این انباشته جرم.

شاهین (D)

پس از بحث در مورد یک حرکت هیئت مدیره آتلانتا تصمیم به ماندن قرار داده و پر کردن یک موقعیت نیاز با ترل من CB4. شاهین در یک نقطه سخت با بالا دو گوشه و دفاعی تکل کردن هیئت مدیره, اما آنها باید به کاوش معدن و تجارت به جای کمی برای رسیدن به یک نه بزرگ چشم انداز. ترل دارای 67 درصد ورزشکاری و اجازه 8.9 متری هر هدف در فصل گذشته… دیویدسون ساخته شده 6.5 کیسه در حالی که عامل به عنوان یک اندازه لبه حمله کننده در آبرن اما او به احتمال زیاد ضربه داخل در NFL و کار از روده. خود را 34 درصد تنظیم SPARQ ورزشکاری محدودیت های خود را به طور کلی سقف. او باید به طور متوسط استارت برای شاهین… هنسی اجازه نمی دهد یک کیسه فصل گذشته و تست شده در 71 درصد در NFL ترکیب. او باید قوی تر شود کیفیت استارتر اما این جامد بود و دور سوم انتخاب کنید. او خواهد شد بسیاری از rookie قرارداد شروع می شود… واکر بسیار پربار بود در فرزنو امور خارجه (96 پردازد) اما 43 درصد ورزشکاری (4.65 چهل 33-اینچ عمودی) محدودیت حرکت صعودی خود. او به ویژه teamer و فراموش شدنی عمق گزینه در NFL… هاوکینز بود 30-رتبه ایمنی چشم انداز در ورزشی را Dane Brugler مدیره. من در تلاش برای دیدن درخواست تجدید نظر در اینجا به خصوص به این دلیل که او فقط 54 درصد ورزشکار… به بالا همه چیز از شاهین استفاده می شود یکی از آنها شش میدارد در یک لعنت توپ زن.

Panthers (C+)

تجارت دریافت

تجارت ارسال می شود

درجه

شماره 64

شماره 69 و 148

C

اول: من تا به حال به دینگ پلنگ کلی کلاس برای تهیه پیش نویس یک بازیکن تهاجمی… قهوه ای خواهد بود یک پلیر قوی — من فکر می کنم در آینده Pro کاسه — اما او پروفیل های بیشتر به عنوان یک میخ اجرا-stuffer از نخبگان تصویب حمله کننده. در لیگ ساخته شده در اطراف تصویب هزینه های بالا 10 انتخاب دفاعی مقابله با است دارای لیت و لعل زیاد به من. او امن انتخاب کنید اما… گرس-Matos بود در دور اول دیدار که با تضعیف به دور خود. او پر نیاز تا به حال تولید با کیفیت در پن استیت و 68 درصد ورزشکاری با 99 درصد از ظهر. او را جفت خوبی با برایان می سوزد… Chinn بود وحشی در جنوب ایلینوی. او پرواز در سراسر این زمینه در نوار و بیسار نشان داد که 99 درصد تنظیم SPARQ ورزشکاری در NFL ترکیب. او ترکیبی linebacker/ایمنی مانند اشعیا سیمونز. Chinn کامل پروژه های عمرانی برای بازسازی Panthers باشگاه… غرور و افتخار خواهد بود دربسته در محیط با اندازه (5’11/193) اما او 4.40 چرخ و می تواند یک دارایی در ویژه تیم اگر او نمی تواند برنده یک گوشه شروع کار است.

پرستاران (A-)

تجارت دریافت

تجارت ارسال می شود

درجه

شماره 74 و 244

شماره 88 و 2021 3

ب

شماره 105

شماره 130, 169, 203 و 244

ب

شماره 240

2021 6

ب

New Orleans ندارد بسیاری نیاز دارد اما در داخل کشور خط حمله یکی از آنها بود. رویز, 20 من بالا داخلی offensive lineman در کلاس و آن را به خصوص نزدیک است. او می تواند شروع در مرکز و یا گارد و ورزشی به عنوان یک دارایی در اجرای بازی بر می کشد و پیدا کردن سطح دوم مدافعان. او خواهید بود یک استارت بلافاصله… Baun شده خواهد بود و حتی پایین تر در آخرین رتبه بندی منعکس نشد زنبیل آزمون, اما آن را سخت به شکایت با او در شماره 74. او یک مولد لبه حمله کننده در ویسکانسین (11.5 کیسه) و باید یک دارایی در subpackages به عنوان یک blitzing خارج linebacker. سن (23) یک نگرانی برای خود سقف… Trautman ارسال شده 96 درصد سه مخروط در ترکیب اما به طور کلی فاقد آب (4.80 چهل). خود را اجرا کنید-مسدود کردن توانایی را به او rookie سال snaps به عنوان Jared کوک پشتیبان گیری.

NFC غرب

49ers (B-)

تجارت دریافت

تجارت ارسال می شود

درجه

شماره 14 و 117

شماره 13 و 245

یک

شماره 25

شماره 31, 117 و 176

C

سان فرانسیسکو یافت DT DeForest Buckner جایگزینی بلافاصله و قادر به انتخاب کنید تا بهتر اواسط دور با حرکت یک نقطه با Bucs. Kinlaw بالا پایان پشت سر هم اما نیازهای توسعه خود را با عبور-عجله حرکت می کند به پایان کردن کسانی که در نزدیکی کیسه. با 49ers’ نخبگان تصویب عجله Kinlaw باید به سرعت توسعه اگر چه مشخصات خود را به یکی از رونق-رکود بازیکن… این Niners در زمان های اضافی که انتخاب کنید در Kinlaw تجارت به حرکت می کند تا از شماره 31 تا 25 برای Aiyuk اواخر گل متری پس از گرفتن ستاره از ایالتی آریزونا. او یک خط مستقیم بازیکنی که سرآمد بر روی صفحه نمایش و رفتن مسیرهای کالج, چیزی که کاملا خطوط با مربی Kyle Shanahan را سریع ضربه جرم. او باید سوم در اهداف پشت Deebo ساموئل و جورج بازیگوش به عنوان یک تازه کار.

کاردینالها (B+)

آریزونا می تواند خطاب حق مقابله با نخبگان چشم انداز — حفاظت از Kyler Murray شده اند که اولویت من — اما آنها به جای آن تصمیم گرفتند به برق وصل کردن وسط میدان دفاع با همه کاره سیمونز. او را خارج از بازی linebacker و جعبه ایمنی با هدف اصلی او بودن را تعطیل تنگ به پایان می رسد (جورج بازیگوش, تایلر Higbee) و دو تهدید quarterbacks (راسل ویلسون). ما می بوسه “آریزونا تنگ پایان نمودار جریان” خداحافظی با این انتخاب… جونز کاهش بیشتر از حد انتظار است که تصمیم به سیمونز بیش از یک مانور در دور اول خوب اگر ما با استفاده از سود ادراک. جونز بسیار با تجربه (چهار سال استارتر) و 60 درصد تنظیم SPARQ ورزشکاری است اما در حال حاضر 23 سال است. او خواهد شد یا بازی گارد سمت چپ یا راست مقابله به عنوان یک تازه کار… Fotu است بینی اندازه مقابله با محدود کالج, تولید (4.0 کیسه در دو فصل) اما می توانید با وصل کردن عجله خطوط… لارنس در همان قایق است. او تنها بود 4.0 کیسه فصل گذشته در LSU است و 31 درصد ورزشکار. او می تواند چرخشی قطعه خواهد شد که بهتر است در برابر این اجرا از تصویب.

قوچ (D)

تجارت دریافت

تجارت ارسال می شود

درجه

شماره 136, 248 و 250

شماره 126

ب

قوچ در خط حمله است که یک فاجعه به خصوص با توجه به کارفرمایی افتضاح است در برابر فشار. نه انتخاب یک offensive lineman اوایل وحشیانه بود برای چشم انداز از این فهرست و جارد Goff توسعه… Akers است برای رفتن به یک نرم افزار خوب اما او فقط می تواند پیدا کردن یک خوب خط حمله را به اجرا در پشت. ایالتی فلوریدا به جرم برگزار شد Akers از حتی بیشتر عجله تولید (1,184 متری 14 TDs). Akers خواهد شد و به احتمال زیاد پایان هر گونه امید برای ما دارل هندرسون truthers. غمگین… من درک جفرسون خوب نوار و متنوع مسیر دونده اما او هرگز پیشی گرفته 700 متری در کالج و خواهد بود 23 ساله و تازه کار است. اگر قوچ با استفاده از 12-پرسنل سپس جفرسون نمی بینم این زمینه خیلی هم با رابرت جنگل و کوپر Kupp بدیهی است که شروع… Lewis به دور دوم استعداد و ورزشکاری اما صدمات زانو و عدم برنامه ریزی در طول عبور راش بسیار مورد. هنوز هم پیدا کردن یک لبه بالقوه استارت با شماره 84 انتخاب ارزشمند است قمار… بورگس بازی های برگزار شده در سراسر ایالت یوتا دفاع و تنها مجاز 4.75 متری هر هدف در پوشش. خود را لرزان سرعت (4.46 چهل) و اندازه (5’10/202) محدودیت حرکت صعودی خود, اما او می تواند یک استارت خود را در سراسر rookie قرارداد… هاپکینز بسیار سازنده تنگ پایان در پردیو (61-830-7) و قابل پخش چرخ (4.66 چهل) اما او در حال حاضر 23 سال پیر می کند و باید یک خط مستقیم راه به زمان بازی با توجه به نمودار عمق.

Seahawks (F)

تجارت دریافت

تجارت ارسال می شود

درجه

شماره 48

شماره 59 و 101

D

شماره 69 و 148

شماره 64

ب

شماره 251

2021 6

ب

سیاتل جای تعجب نیست overdrafted چشم انداز اولیه و متمرکز در اجرای بازی در حالی که بقیه لیگ modernizes با کارآمد عبور حملات… بروکس است که 78 ورزشکار (4.54 چهل) و بارگذاری مولد در کالج (108 پردازد) اما خود دارای لیت و لعل زیاد چابکی او را یک مسئولیت در تصویب پوشش. برای دور اول linebacker من می خواهم می خواهم به علاوه تصویب مدافع و نه اجرا-stuffer. ساخت بدتر LSU LB پاتریک ملکه شد و هنوز هم در هیئت مدیره… Seahawks ارسال وحشتناک تجارت را به حرکت برای تیلور که بنا به گزارش لگد هم تیمی در طول یک مبارزه است. در این زمینه تیلور نسبتا مولد (8.5 کیسه) اما در حال حاضر 23 سال و شرکت نمی کنند در قبل از پیش نویس فرایند به دلیل مصدومیت. که بسیار ناقص استفاده از اواسط دور دوم انتخاب… Lewis کامل له در اجرای بازی و متناسب با Seahawks’ فرهنگ, اما, او یک ورزشکار به طور متوسط و اجازه چهار کیسه فصل گذشته در LSU. او خیلی بهتر اجرا-مسدود کردن… پارکینسون underrated تصویب نواز تنگ پایان (6-پا-7 و سازنده در دانشگاه استنفورد) اما Seahawks باید یک میلیون تنگ به پایان می رسد در فهرست در حال حاضر. با که گفت: من می خواهم سوزاند اواخر دور سلسله میدارد در پارکینسون اگر من نیاز به یک پایان جای خواب. او می تواند یک نویسنده در یک زن و شوهر از فصل… دالاس زد چهل در 4.58 ثانیه و هرگز به کار گرفته 115 حمل. او فراموش شدنی حال اجرا را به چشم انداز. او بیمه به کریس کارسون و Rashaad پنی… رابینسون است که 65 درصد ورزشکار و پر موقعیت نیاز با Jadaveon Clowney هنوز در بازار است.

لیگ نمرات را می توان در اینجا یافت نشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت