19 Tech غول پیوستن به مبارزه قانونی در برابر یخ طرح به اخراج دانش آموزان بیش از کلاس های آنلاین


Illustration for article titled 19 Tech Giants Join Legal Fight Against ICE Plan to Deport Students Over Online Classes

عکس: Maddie مایر (گتی ایماژ)

بیش از یک دوجین از بزرگترین نامها در تکنولوژی انداخته اند حمایت خود را از پشت, هفته گذشته طرح دعوی در دادگاه هل دادن در برابر یخ را پیشنهاد برنامه ای برای اخراج هر دانشجوی خارجی برنامه ریزی برای حضور آنلاین-تنها کلاس ها در ترم آینده.

تبلیغات

که با توجه به مختصر ظ دیروز و امضا شده توسط 19 های مختلف با تکنولوژی orgs—از جمله امثال Google, Facebook, Microsoft و Adobe—به نام حرکت به سوال اشاره کرد که آن را نمی خواهد تنها دمار از روزگارمان درآورد بیش از دانش آموزان آنها تکیه می کنند برای عملیات های خود را, اما همچنین نابودی “نسل بعدی از سرمایه گذاران است.”

به عنوان مختصر توضیح می دهد که غول “رویارویی با چالش های اضافی برای تضمین این که ستاد خود را در تیم تجسم تنوع زمينه زبان و فرهنگ مورد نیاز برای ایجاد و فروش محصولات و خدمات در یک میزبان بسیار بازارهای مختلف در سراسر جهان است.”

تبلیغات

این غول تکنولوژی (و بسیاری دیگر) فایل هزاران نفر از ویزا در هر سال به نگه داشتن استعداد های خارجی سنگ زنی دور در دفاتر خود را. بیش از 65 درصد از این ویزا برای مهاجرت برنامه نویسان و coders به عنوان مخالف می گویند تقریبا 4 درصد از این ویزا که نوشته شده برای محققان در صنعت بهداشت و درمان.

سلب دور کسی ویزا به جرم آه ماندن در داخل خانه در طول یک بیماری همه گیر است که نیاز به اجتماعی فاصله نمی خواهد تنها یک فروشي به شرکت های فن آوری است که تکیه بر این برون سپاری کار اما به آمریکا سیستم آموزشی حکم بزرگ. همانطور که واشنگتن پست گزارش هفته گذشته نزدیک به 400 ، 000 ویزای دانشجویی صادر شده برای 2018 سال تحصیلی و به عنوان ما می خواهم به اشاره با خود ما پوشش در آن زمان دو مدرسه که پیشگام اولیه طرح دعوی در دادگاه در برابر DHS MIT و هاروارد هزاران نفر از دانش آموزان یک قطعه که یا در F-1 ویزا یا ویزای غیرمهاجرتی. پس از حدود 60 دیگر دانشگاه ها باید ثبت خود را مختصر به کت و شلوار و 17 متحده نوشت جداگانه خود را با توجه به بیش از سفارش.

حتی اگر تماس از دست کت و شلوار از لیگ آیوی سریع نیست مقامات فدرال به تجدید نظر در پیشنهاد خود این احتمال وجود دارد که با اضافه کردن این تکنولوژی بازیکنان در واقع ممکن است. پس از همه, یخ بستگی دارد برخی از شرکت های فن آوری به نام کت و شلوار مانند مایکروسافت و Salesforceبرای حفظ آن بازداشت اردوگاه های در حال اجرا هموار—و یا حداقل به عنوان هموار به عنوان یک اردوگاه اجرا می شود. با آخرین پا کت و شلوار این شرکت نیست فقط تماس DHS برای داشتن یک طرح است که kneecaps برخی از سود آور ترین شرکت ها در بخش تکنولوژی امروز اما همچنین داشتن یک برنامه است که kneecaps عملیات های خود را در مرز جنوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>