10 بازی ویدیویی معاملات شما نمی توانید هزینه به دست این آخر هفته

برای بسیاری از در حال حاضر بازی یک فرار و یک ابزار مناسب برای استراحت و آرامش. بسیاری از آن را گرفته اند تا برای اولین بار در سال اگر کمبود نینتندو سوئیچ کنسول هر چیزی به رفتن. خوشبختانه 2020 شده است و میزبان بسیاری از عناوین فوق العاده این سال است. از پلی استیشن اختصاصی مانند The Last of Us: قسمت دوم و روح تسوشیما, به کوچکتر سنگهای پنهان مانند Ori و اراده یافتیم. گذشته از کشت از عناوین جدید فرود هر هفته که تقاضا بازیکنان توجه نیز وجود دارد یک میزبان از عناوین و CDKeys در حال حاضر میزبانی وب فروش بر روی بسیاری از کسانی که.

پایان سال است که به دنبال امیدوار کننده با سیستم های نسل بعدی ورود در فرم از سونی پلی استیشن 5 و ایکس باکس مایکروسافت سری X اما شده است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر به عقب نگاه. تاپیک عظیم آنلاین تجربه مانند آخرالزمانی خرید اینترنتی 76, یا داستان محور اکشن-آر پی جی در قالب Witcher 3: Wild Hunt. بدون شک چیزی وجود دارد به کسی را دست انداختن شما که آیا شما یک نام تجاری جدید کنسول مالک و یا یک جانباز چاشنی. هر دو عظیم عناوین AAA و سنگهای مخفی گنجانده شده در فروش و تقاضا بازیکنان توجه برای دانلود و بازی است.

شروع کردن ما برخی از بزرگترین پس انداز $46 و یک بازی فوق العاده به همراه آن است. سیمز 4 آخرین ورود در بسیار محبوب حق رای دادن و بر اساس آنچه اقساط قبلی سخت کار کرده اند برای ایجاد. اگر دنیای واقعی است که ظاهری مانند یک سیاه زمان در حال حاضر و سپس غواصی به سیمز 4, ایجاد رویای شما و خانواده و زندگی خود را زندگی می تواند پاسخ مناسب — و یا ساخت خود را در زندگی مطلق جهنم کار می کند بیش از حد. سیمز 4 اجازه می دهد تا بازیکن را به عمل زندگی آنها می خواهند به سرب است و پایه مناسب برای بسیاری از توسعه که رشد جهان است.

خرید در حال حاضر

به دنبال یکی از بهترین مبارزان در بازار ؟ شما نمی توانید انجام دهید بهتر از مورتال کمبت X Premium Edition فوق العاده خروس جنگی. حق بیمه نسخه کمک های مالی و دسترسی به سایر مبارزان از جمله فیلم های کلاسیک آیکون مانند درنده و Jason Voorhees. Mortal Kombat X در حال حاضر همراه با یک مقدار زشت و ناپسند از محتوا و پس انداز از 55 دلار باعث می شود آن مناسب خرید. این برنامه شامل بسیاری از مراحل وحشتناک مرگ و میر انیمیشن و گرافیک زیبا این سمان خود را به عنوان یکی از بهترین مبارزان برای نسل فعلی و باید داشته باشند.

خرید در حال حاضر

The Trapper in Dead by Daylight Mobile

تا به حال به تماشای یک فیلم ترسناک و فکر شما می تواند انجام دهد بهتر از قهرمانان? سپس شما را در شانس هستید. مرده توسط نور روز اجازه می دهد تا یک بازیکن به تصویر کشیدن یک چیز عجیب و غریب, ترسناک, تبه کار, در حالی که یک تیم باید در پیدا کردن یک راه فرار یا مقابله با این جانور است. آن است که در حال حاضر با تخفیف برای 13 دلار پس انداز. در طول سال ها مرده توسط Daylight‘s محبوبیت افزایش یافته است و به طور چشمگیری ایجاد یک مهر در چند بازار است. این بازی نیز میزبان بسیاری قابل توجه تقاطع از جمله اضافه کردن موجودات از تلویزیون نشان می دهد مانند غریبه همه چیز. آن را یک تجربه منحصر به فرد و یک اسیر خواهد شد که شما و تیم خود را در ترور محض به عنوان شما طرح فرار خود را.

خرید در حال حاضر

اغلب به عنوان یکی از بهترین اتومبیل تا کنون ساخته شده Burnout Paradise نوشته اصلی منتشر شده در روزهای اوج ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 است اما در حال حاضر به عقب با یک پوشش جدید از رنگ. عظیم صرفه جویی در $36 برای درخشان باز جهان مسابقه سخت است به تصویب و گیم پلی اعتیاد آور حلقه باعث می شود آن را غیر ممکن برای قرار دادن پایین است. فرسودگی شغلی شناخته شده است به عنوان یک بازی مسابقه با زمین کامل رانندگی کنترل و فرسودگی بهشت متفاوت است. رانندگی در سراسر جهان یک نسیم است و با اضافه شدن تخریب محیط زیست و دیگر روروک مخصوص بچه ها آن را به عنوان رضایت 100 زمان آن را به عنوان اولین.

خرید در حال حاضر

Minecraft

کمیته مبارزه با سانسور رشد کرده است برای تبدیل شدن به یکی از قابل تشخیص ترین و موفق franchises تا کنون به آمار دنیای بازی است. حتی بعد از این همه سال فروش برای این بازی هنوز به طور فزاینده ای قوی و بدون شک ادامه خواهد داد به ویژه با تخفیف از $22 به رسم بازیکنان جدید در. بر اساس اطراف قضیه ساده از بین بردن بلوک و ساختمان, سازه, کمیته مبارزه با سانسور است که شاید یکی از آرامش بخش ترین بازی ها در دسترس است و یکی که اسیر نه تنها تخیل کودکان بلکه بزرگسالان در سراسر جهان است.

خرید در حال حاضر

یکی از محبوب ترین بازی ها در جهان است که هنوز رفتن قوی با next-gen انتشار در حال حاضر تایید شده است. غواصی به نسخه PC است یک فرصت فوق العاده برای کشف آنچه سر و صدا است در مورد GTA. در حال حاضر در قیمت از $11, GTA مباهات است پس انداز $49 و بسته یک تن از محتوا برای قیمت. تک بازیکن مبارزات انتخاباتی شرکت می تواند بازیکنان را برای بیش از 50 ساعت در حالی که یکی از مؤلفه های آنلاین فراهم می کند مقدار بینهایتی از سرگرمی است. پس از انتشار آن دنیای GTA Online رشد کرده است به چیزی واقعا خاص با گنجاندن فن-مکان های مورد علاقه مانند کازینو. رشد امپراطوری خود را آنلاین جذاب و اعتیاد آور علاوه بر حق رای و یک است که به زودی برای عبور از سه کنسول نسل.

خرید در حال حاضر

درخواست اکثر مردم چه یکی از بهترین پلی استیشن 4 بازی است و بدون شک شما با یک موج از پاسخ اعلام God of War. این سخت است برای قرار دادن به کلمات چقدر خاص خدای جنگ است و با قیمت پذیرش بودن فقط 13 دلار آن را غیر ممکن است توصیه می شود. خدای جنگ بر روی PS4 به عنوان بخشی از راه اندازی مجدد/قسمت-عاقبت آن را مناسب ورود برای هر دو طرفداران طولانی و تازه واردان است. مبارزه با مایع است و punchy با سری شخصیت Kratos’ قابل اعتماد تبر و جهان مطلق است شادی به کاوش با انواع محیط های زرق و برق دار. داستان شرح زیر است Kratos و پسرش Atreus در یک ماجراجویی طولانی از طریق اساطیر نورس است و باید مطلق برای هر کسی که صاحب یک PS4.

خرید در حال حاضر

The Witcher 3: Wild Hunt یکی از بزرگترین بازی ها در سال های اخیر است. وجود دارد به سادگی هیچ راه دیگری برای آن قرار داده است. فوق العاده RPG برتری در هر جنبه و یک ستون برای بازی به طور کلی. جهان است با دقت صنایع و هر تلاش شده است با توجه به استثنایی درجه توجه است که بازی های دیگر تنها آرزوی. حتی اگر شما در حال پریدن به این مجموعه برای اولین بار, داستان است که به راحتی در دسترس و جذاب حتی برای جدیدترین بازیکنان. علاوه بر این بازی از سال بسته نیز می آید بسته بندی شده با دو بسته توسعه با داستان منحصر به فرد و تنظیمات. امکان استفاده با صرفه جویی در $49, استثنایی تخفیف برای هر کسی که به دنبال به پرش در.

هنگامی که ذرات 76 برای اولین بار منتشر شد ملاقات با فقیر به مخلوط انتقادی دریافت. پس از توسعه دهنده بتسدا خستگی ناپذیر کار کرده را دوباره ایجاد دنیای Fallout 76 به چیزی که طرفداران می خواهند به شیرجه رفتن به, و نتایج مثبت بوده است. متعدد به روز رسانی ساخته شده اند بازی را به چیزی واقعا ارزش کاوش به ویژه هنگامی که شما به دنبال صرفه جویی در $50. آخرین به روز رسانی با عنوان مواتاست و شاید بزرگترین توسعه به تاریخ آوردن آن بیشتر در خط با سنتی خرید اینترنتی را تجربه کنند. جهان بسته بندی شده با شخصیت های بیشتری برای ارتباط برقرار کردن با quests شده اند دوباره و با وجود آن که در یک آخرالزمانی تنظیم آن موفق به احساس زنده تر از همیشه قبل از انجام.

خرید در حال حاضر

با وجود انتشار هر سال فیفا حق رای دادن موفق به تکامل بصری در راه های جدید است. در طول سال های سری اضافه شده یک حالت کمپین جدید تیم ها و تنگ تر کردن گیم پلی آن. فیفا 20 سنتز همه چیز حق رای دادن ساخته شده است را به بهترین مطلب نشده است. فوتبال هوش اضافه شده به فیفا 20 و با این نسخهها کار برای ایجاد واقع بینانه ترین, فوتبال, فیزیک در این مجموعه تا کنون. FIFA Ultimate Team همچنین موفق به طور مداوم تعامل شما با کشنده طبیعت باز کردن قفل بازیکنان و ایجاد خود را کامل تیم است. با پس انداز $51, بهترین زمان برای پرش به بهترین مطلب نشده است.

خرید در حال حاضر

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im