AW JEEZ!

AW JEEZ!
تصویر: شنا بزرگسالان

هر فیلم شما شده است به دنبال به جلو برای به تعویق افتاده است; (تقریبا) هر کنوانسیون به شما می خواستم برای شرکت لغو شده است. حتی برخی از تلویزیون نشان می دهد شما در حال حاضر مشاهده شده است را بدست دست انداز. اما خوشا به چند سری هنوز در راه خود را! در اینجا 10 نوع نشان می دهد شما هنوز هم می تواند به عنوان دیده بان در نظر گرفته شده.

تبلیغات


Looks like the hats will be happening in What We Do in the Shadows season two.

به نظر می رسد مانند کلاه خواهد شد اتفاق می افتد در آنچه که ما در سایه آیا فصل دو.
عکس: اهل مارتین/FX

تبلیغات

1) آنچه ما در سایه

خفاش! استاتن آیلند را مجادله خون آشام هم اتاقی بازگشت برای فصل دو نیست یک لحظه هم به زودی با ترکیب استخوان خشک کمدی و خون جوشان ترسناک. فصل یکی بود و یکی از مورد علاقه ما تلویزیون را نشان می دهد از سال 2019و ما خیلی خوشحالیم که به طور مداوم سرگرم کننده سری—بر اساس فرقه mockumentary توسط Jemaine Clement و Taika Waititi—بازگشت برنامه بسیار شبیه به یک انسان عاشق (گرگور!) که نگه می دارد گرفتن تولد و ظاهر به بالا در یکی جاودانه هستی. (فصل دو برای اولین بار امشب در FX)

2) ها

Robbie Amell (فلش) ستاره ها در این 10-episode, علمی تخیلی, کمدی از Greg Daniels (دفتر پارک ها و تفریح و سرگرمی). این مجموعه در یک tech-سنگین نزدیکی-جهان آینده که در آن “انسان می تواند انتخاب کنید به ‘آپلود’ به زندگی پس از مرگ زمانی که آنها خود را نزدیک به مرگ” با توجه به آمازون آزادی مطبوعات. امل نقش یک توسعه دهنده که باید یک تقسیم دوم تصمیم گیری در مورد سرنوشت خود را پس از یک self-driving car accident—و به زودی در می یابد دیجیتال زندگی پس از مرگ است نه آنچه که از او انتظار می رود. اگر شما با داشتن جای خوب برداشت ها به نظر می رسد مانند یک مناسب و معقول بعدی شراب خواری. (سری برتر مارس 1 در آمازون)

3) Rick and Morty

اخبار کاهش یافته و در روز احمق آوریلبود اما بدون شوخی به zillions Rick and Morty وفادار چپ اشتیاق پس از نیمه اول فصل چهار پیچیده سال گذشته: بخش دوم خواهد بود ورود…راه زودتر از آنچه ما فکر! تا کنون ما بدست یک تریلر و یک نگاه اجمالی در جناس-لادن در قسمت عنوانکه طرفداران در حال حاضر می دانیم آشکار مطلقا هیچ چیزی در مورد آنچه آمده است. ما نمی توانیم صبر کنید به جشن ما eyeholes در هر عجیب و غریب ماجراهای در انتظار. (نیمه دوم فصل چهار برای اولین بار در مارس 3, شنا بزرگسالان)

4) خورشیدی متضاد

Rick and Morty‘s Justin Roiland دیگر نشان می دهد انداختن در اوایل ماه مه و در حالی که خورشیدی متضاد نیز یک انیمیشن علمی تخیلی کمدی در مورد غیر معمول خانواده, این راه بیشتر از یک ماهی خارج از آب داستان از یک retread از “باهوش ترین مرد در جهان” چیز. آن را در مورد موقت خانواده از بیگانگان که زمین بر روی زمین و سعی کنید به تناسب در…مراسم آشتی ترتیب دادند…هر چند فرهنگ انسانی اغلب ثابت می کند یک بدتر از رمز و راز است. به نظر می رسد خنده دار. (سری برتر مارس 8 در Hulu)

5) Snowpiercer

پس از یک دوره توسعههای بسیار پیش بینی سری با الهام از بونگ جون-هو را آخرالزمانی درام مجموعه سرنشین دائمی سرعت کلاس-تقسیم قطار است که در نهایت تقریبا در اینجا است. حتی بهتر نشان می دهد—با بازی جنیفر کانلی و daveed را از دست Diggs—است که در واقع کشیدن به ایستگاه کمی زود پس از nudging تا والاتر از آن تاریخ توسط یک زن و شوهر هفته. (سری برتر مارس 17 در TNT)

تبلیغات

6) Stargirl

CW و DC Universe شده اند وحی ترویج جهنم از آینده خود ابرقهرمان نوجوان سری بر اساس showrunner جف جانز’ کمیک DC ایجاد. Brec Tits ستاره به عنوان کورتنی Whitmore دختر با کیهانی کارکنان با Luke Wilson به عنوان stepdad او. این سری معرفی خواهد شد teenage نسخه از عدالت در جامعهبه نظر می رسد مانند آن را خواهید لاغر به کمدی بیش از درام. (سری برتر مارس 18 در DC جهان; تمام قسمت های هوایی روز بعد در CW)

تبلیغات

Jessica Harmon as Niylah, Lindsey Morgan as Raven, Eliza Taylor as Clarke, and Lola Flanery as Madi on The 100.

Jessica Harmon به عنوان Niylah لیندسی مورگان به عنوان کلاغ الیزا تیلور به عنوان کلارک و لولا Flanery به عنوان مدی در 100.
عکس: Diyah پرا/The CW

7) 100

100 ممکن است نشان می دهد شما فقط می توانید شیرجه رفتن به سمت راست با توجه به این مورد به آن را وارد کنید و هفتم و فصل نهایی آن طرفداران جان سخت شده اند در انتظار صبر و حوصله پس از یک مطلب یا داستان جالب پوش فصل شش در ماه اوت است. با توجه به این که خالق-exec تولید Jason Rothenberg توییتی در 14 مارس در جشن “که از گذشته تا کنون تولید روز” از post-apocalyptic sci-fi سری از آن مطمئن شوید که برای تلفن های موبایل مانند 100—که به پایان خواهد رسید و پس از آن 100 قسمت مناسب به اندازه کافی تا به حال فرصت خوبی است برای قرار دادن فقط قبل از جهان در زمان زمان طولانی انجام می شود. (فصل هفت برای اولین بار در مه 20 در CW)

تبلیغات

8) Agents of S. H. I. E. L. D.

یکی دیگر از دیرینه نشان می دهدیک شبکه holdout به عنوان مارول revs تا برای آن برنامه نویسی جدید در دیزنی+شروع آن هفتم و فصل نهایی است. (فصل هفت برای اولین بار در مه 27 در ABC)

تبلیغات

Steve Carell and Lisa Kudrow star in comedy Space Force.

Steve Carell and Lisa Kudrow ستاره در فضای کمدی نیروی.
تصویر: Netflix

تبلیغات

9) فضای نیروی

تا کنون هیچ تریلر این فیلم کمدی (دوم Greg Daniels سری در این فهرست پس از ها) که کست Steve Carell به سر می-دانم-که نظامی جدید شعبه—Netflix بکشد اما آیا به تازگی به اشتراک گذاشتن یک دسته از تصاویر و شرح مفصل همه گنجانده شده در زیر نوشته. (سری برتر مه 29 در Netflix بکشد)

تبلیغات

Vic torched the Rolls in season one, but it’ll be back.

ویک آتش کشیدند رول در فصل اما آن خواهید بود.
تصویر: AMC

تبلیغات

10) NOS4A2

ما واقعا دوست داشتم یک فصل از این مودی جو هیل اقتباس در مورد یک معلم مدرسه ابتدایی بالا به نام ویک مک کوئین (اشلی کامینگز) که ریگ دار جدید انگلستان زندگی طول می کشد به نوبه خود زمانی که او متوجه می شود او یک روانی اتصال به یک خون آشام (بازی های برگزار شده توسط Zachary Quinto) که یک) درایوهای یک رولز رویس در سراسر آمریکا به دنبال کودکان به تخلیه نیروی زندگی خارج از, و ب) است که با وسواس کریسمس. بله. فصل اول به پایان رسید با یک بار پرش و نشان می دهد که شخصیت اصلی است که در حال حاضر باردار پس از آن خواهید بود برای دیدن آنچه که جدید تاب و خصلت در انتظار. (فصل دو برتر ژوئن 1 در AMC)

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو