10 فرقه ترسناک کمدی است که شما را به خنده دل و روده خود را از


Tucker (Alan Tudyk) and Dale (Tyler Labine) clash with a preppy evil on their wilderness vacation.

تاکر (buzzfeed) و دیل (Tyler Labine) برخورد با preppy شیطانی در بیابان تعطیلات.
تصویر: آهنربا آزاد

برخی از فیلم های ترسناک لول خوردن به ذهن خود را و شما را به طور جدی سوال همیشه خاموش کردن چراغ. اما زمانی که شما فقط نمی خوام دعوت چیزی شبیه ارثی به کابوس را دارد و همچنین فیلم های ترسناک است که هدف به شما جیغ زدن با خنده و ترساغلب با یک جایزه کمک به از گور.

تبلیغات

با تاسیس مانند فیلم the Evil Dead سری, شان از مردهو مرده را زنده در حال حاضر نشسته در بالای ترسناک-کمدی شمع, ما می خواستیم به حفاری کمی عمیق تر و برجسته کردن برخی از سبک فرقه کلاسیک. به اشتراک گذاری مورد علاقه خود را نامتعارف ترسناک کمدی در نظرات!


10) بازگشت زندگی مرده

ما به عنوان ذکر شده در این لیست را شامل نمی شود بسیاری از ترسناک-کمدی نوع برجسته ترین عناوین, اما یک کمی کمتر شناخته شده “مرده” است که در اینجا برای نشان دادن اگر فقط به این دلیل آن نابغه است که تازه در ذهن ما پس از ما سالانه چهارم جولای دوباره به تماشای. که تعطیلات در پس زمینه از این screamingly بزرگ 1985 زامبی کلاسیک در مورد یک جفت bumbling پزشکی-تامین انبار کارگران که به طور تصادفی re-re-تحریک و تشجیع کردن یکی از اجساد از واقعی حادثه که الهام گرفته از شب از زندگی مردهو به همین ترتیب bumbling شخصیت های که در این هرج و مرج متعاقب آن—از جمله خوبی های گریز از مرکز mortician یک باند خوشخو پانک راکو چند پر حرف ghouls. آیا شما می خواهید paaaarty?

9) ابوت و کاستلو دیدار فرانکشتاین

افسانه ای کمدی duo لگد موفق سری از هیولا کیپر با این 1948 ورزش در goofballery; عنوان آغاز می کند که شامل همه ستاره خط که فلوریدا چمدان کارمندان ویلبر (Lou Costello) و جوجه (Bud Abbott) روبرو می شوند زمانی که تبدیل شدن آنها به مخلوط کردن با یک زن و شوهر از جعبه به مقصد محلی موم موزه. تعداد دراکولا (بلا Lugosi) است که تبه کار اصلی هر چند بهانه گیر موم موزه مالک (فرانک فرگوسن) و یک جفت conniving dames (Lenore Aubert و جین راندولف) هر دو از آنها تظاهر به در عشق با ویلبر به دلایل مختلف نیست ،

تبلیغات

در ضمن هیولای فرانکنشتاین (گلن عجیب و غریب) فقط از نوع سرگردان در اطراف تکان دادن اسلحه خود را در افراد عصبی مرد گرگ (Lon Chaney Jr.) می شود به قهرمان و مرد نامرئی (ابراز شده توسط Vincent Price) قطره برای یک بهنگام تهوع. بدیهی است که وجود دارد نه یک قطره از گور یافت می شود در این ویژه ورود; بزرگ سرگرم کننده است که در دیدن این همه کلاسیک هیولا تعامل در چنین سطح نشاط اما کاستلو را اغراق آمیز scaredy-cat معمول است که هرگز نه لذت.

8) Lake Placid

ترسناک جانباز Steve Miner (Friday the 13th Part 2 و قسمت سوم, Halloween H20) هدایت این سال 1999 هنگامی که-طبیعت-حملات رجعت نوشته شده توسط David E. Kelley (کمی بزرگ نهفته است آقای مرسدس بنز) و بازیگران یک گروه مهر و موم شده که شامل بازیگران Bridget Fonda, Bill Pullman, Brendan Gleeson, الیور پلات و لذتبخش پر رو بتی سفید—و-باسن تمساح است که هیچ کسب و کار کمین در غیر این صورت آرام مین دریاچه. هنگامی که عظیم جانور شروع به بیرون کشیدن انسان از یک ragtag پس از اجرای قانون و خزندگان کارشناسان سعی کنید به آن را گرفتن با بسیاری از shrieking مخوف گوشت-chomping (کروک نیز موفق به نابودی یک هلیکوپتر در یک نقطه) و cornball گفتگوی بورسی در طول راه.

7) از فراتر از

یک سال پس از سال 1985 را Re-Animator, مدیر استوارت گوردون پیوست با ستاره Jeffrey Combs and Barbara Crampton, همراه با, علاوه بر جدید, Ken Foree (Dawn of the Dead)برای یکی دیگر از H. P. Lovecraft الهام گرفته از داستان. مثل قبلی که فیلم آن را یک ooey-چسبناک داستان عجیب و غریب, علم, شات طریق با دانستن تکان خوردن بسیار تاریک طنز. شانه نقش دکتر کرافورد Tillinghast دستیار به خارج وجود دارد دانشمند/اسارت علاقه مندان دکتر ادوارد Pretorius (Ted Sorel) که عروس فرانکشتاین بیعت از یک نام قطره بزرگ اشاره به آه روح پرماجرا در آزمایشگاه است.

در صحنه باز ما شاهد اختراع خود را به “تشدید کننده” یک ماشین است که باعث افزایش روانی آگاهی و حرام لذت گیرنده از همه در محدوده; به عنوان فیلم پیشرفت آن را ثابت می کند و توانایی خود را به از بند باز کردن فرومایه نتایج بیشتر چشمگیری یک نسخه از دکتر Pretorious که ظهور “از فراتر از آن” به عنوان یک hideously تغییر شکل پیچ و تابدار هیولا با اشتهای سیری ناپذیر برای مغز انسان است.

6) گوسفند سیاه و سفید

نه 1996 کمدی بازیگران Chris Farley و David Spade—این گوسفند سیاه و سفید است که در سال 2006 نیوزیلند زامبی جیغ وداد بازی کردن بازیگران یک گله ظالمانه باطل گوسفند نتیجه مهندسی ژنتیک رفته بسیار اشتباه است (و سپس به طور تصادفی تنظیم شده, حومه شهر, که در آن هیولا جهش به زودی به انسان). در قلب این فیلم یک دهه درگیری بین دو برادر یکی ترس از گوسفند دیگر را دوست دارد و آنها را کمی بیش از حد زیاد—اما با وجود آن خوشخو بازیگران نیوزیلند بازیگران گوسفند سیاه و سفید‘ثانیه ستاره های واقعی هستند آن تن که کاملا توازن quick-witted طنز و مسخره ترور و وحشتناک woolly, نفخ جلوه های ویژه ایجاد شده توسط just-پست-ارباب حلقه ها Weta Workshop.

5) آنچه ما در سایه

آن را به یک نیوزیلند دو ویژگی با 2014 Taika Waititi-Jemaine Clement mockumentary که باعث ضربه FX TV series, در یک نمونه نادر از هر دو منبع مواد و اسپین آف بودن در برابر آثار کمدی نابغه است. هر جا که خون آشام ها بروید آن داده شده است که وجود خواهد داشت مقدار زیادی از خون خیس قتل عام در پی خود; آنچه ما در سایه نیز یک انفجار کاوش در آنچه در آن ممکن است شبیه به یک صد ساله مخلوق شب در تلاش برای به دست آوردن همراه با هم اتاقی که فوقالعاده شباهت به این معنی نیست که آنها آسان به زندگی با. نه به ذکر است مرور چالش های اتصالات به یک exhaustingly جهان مدرن است. همچنین این فیلم دارای راه بیشتر werewolves از نشان می دهد و همچنین به عنوان یک جفت از clueless پلیس خیلی خنده دار آنها رو سری خود را در نیوزیلند.

4) The Texas Chainsaw Massacre 2

1974 اصلی است که هنوز هم یک عصب-jangling, معده تان شدیدا آموزش در چرا شما هرگز نباید خاموش بزرگراه های اصلی و رفتن مجبور باشید یک خانه پر از قسمت های بدن به خصوص در تگزاس است. اما عاقبت که مدیر Tobe Hooper منتظر ماند تا 1986 به از بند باز کردن بر جهان است به راحتی نقص ترسناک کباب-و-آدم خواری با مضمون کمدی همیشه به فیلم.

تبلیغات

دنیس هاپر نقش آن سیخ مستقیم به عنوان یک انتقام-به دنبال lawman در حالی که تقریبا هر کس دیگری (به خصوص جیم Siedow و لایحه Mosely به عنوان chattiest اعضای سایر خانواده) اردوگاه آن را تا زمان بزرگ. شاید بیشتر قابل توجه Leatherface (بازی در اینجا با بیل جانسون) فراتر از خود شکن هیولا لانه کبوتری برای تبدیل شدن به فیلم را غمگین-دلقک شخصیت—اگر یک دلقک می توانید یک ماسک پوست انسان است.

3) Tucker & Dale vs. Evil

Eli Craig را در سال 2010 باهوش ارسال تا از تخفیف فاحش دهنده فیلم تصور که خوب ol’ پسر بچه black bbw, تاکر (buzzfeed) و دیل (Tyler Labine) فقط خرید متزلزل کابین از رویاهای خود را—تنها به اولین تعطیلات خود را پیچیده توسط یک گروه سخت, مهمانی, کالج, کودکان و نوجوانان که یکی از آنها نگاه کنید و تصور آنها در مورد برای تبدیل شدن به قربانیان در اراضی جنگلی دور از شهر فیلم ترسناک است. گراند سوء تفاهم است یک داستان سرایی حیله اما واقعا خنده دار به اندازه کافی برای سوق دادن کل فیلم به کودکان و نوجوانان—و در نهایت مزاحم کلانتر محلی—نگه داشتن در حال مرگ خاموش در یک سری از شدت اسفبار حوادث (به طور جدی چرا شما به هر نقطه در نزدیکی که woodchipper?), و ثانویه طرح مورد واقعی قتل دیوانه وار کمین در جنگل شروع به پدیدار شود. به علاوه وجود دارد به طور غیر منتظره ای زیبا عاشقانه, به عنوان اضافه, احساس خوب, جایزه.

تبلیغات

2) لاستیک

شما شنیده ام که یکی در مورد تایر به نام رابرت که می آید به زندگی در صحرا و شروع به ساختن مردم منفجر? و هنگامی که ما می گویند “یکی” ما واقعا به معنی وجود دارد هیچ فیلم دیگر کاملا به عنوان عجیب و غریب به عنوان کوئنتین مستر اوزو را در سال 2010 لاستیککه پیچد که مفرد فرض در برابر قطعات استخوان خشک شوخ طبعی و مشتاق خشونت است.

1) آماده است یا نه

فقط برای اثبات که ترسناک کمدی هنوز هم زنده و پر رونق در اینجا یک ورودی از سال گذشتهآماده یا نه کارگردان Matt Bettinelli-Olpin و Tyler Gillett هم شناخته شده به عنوان رادیو سکوت (آنها خواهید بود helming جیغ 5 بعدی). سامارا بافی به زودی به نظر می رسد در لایحه & Ted چهره موسیقینقش گریس یک یتیم که ازدواج به سرشان ثروتمند لو Domas خانواده تنها به کشف—در شب عروسی خود را در حالی که هنوز هم با پوشیدن لباس عروسی اش کمتر—عجیب و غریب مرتب کردن بر اساس آیین hazing در انتظار او را در قالب یک بازی مرگبار از پنهان و به دنبال. چند خدمتکاران دریافت ذبح حادثه پس از آن فضل شروع به مبارزه با حد خشونت به عنوان او می تواند جمع اوری. و پس از آن… فقط زمانی که شما فکر می کنید به ضرب و شتم عروس انجام می شود برای… آماده است یا نه‘s شیطانی استعداد در ضربات و ما برخی از میله تزئيني پشت صندلی-tastic عمل است. KA-BLAM!

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>