پس از اینکه صاحبان خانه می گویند تغییر و تحول خانه هایشان را ویران کرده است، نمایش شبکه Magnolia توسط چیپ و جوآنا گینز راه اندازی شد.

[ad_1] برنامه تکلیف کندیس و اندی مردیت از شبکه مگنولیا دانلود شد.نوام گالی / استرینگر / سیندی هورد / کارکنان

توسط DOSTEMANSALAM در 18 دی 1400
[ad_1]
یکی در کنار اندی و کندیس مردیت و چیپ و جوانا گینز.

برنامه تکلیف کندیس و اندی مردیت از شبکه مگنولیا دانلود شد.نوام گالی / استرینگر / سیندی هورد / کارکنان / گتی ایماژ

  • مگنولیا دو روز پس از پخش شبکه کابلی سریال «تکلیف» خود را متوقف کرد.

  • برخی از صاحبان خانه های شرکت کننده در این برنامه ادعا می کنند که کندیس و اندی مردیت مجریان برنامه خانه های آنها را ویران کرده اند.

  • آنها گفتند که تعمیرات بیش از ده ها هزار دلار از بودجه بوده و در برخی موارد تکمیل نشده است.

شبکه Magnolia از چیپ و جوآنا گینز این سریال را تنها دو روز پس از انتشار آن در Discovery + از فهرست خود حذف کرد.

به گزارش پیپل، یوتا و کندیس مردیت، یک زوج ساکن یوتا، مجبور شدند در بازسازی مدرسه در خانه خانوادگی خود و همچنین کار خود در خانه های افراد دیگر در منطقه خود شرکت کنند. طبق گفته Decider، این نمایش که در اصل ایده جانا گینز بود، آماده بود تا «Fixer Upper» بعدی باشد.

اما تکالیف پس از اینکه برخی از صاحبان خانه‌های موجود در سریال ادعا کردند که مردیث به خانه‌هایشان آسیب رسانده است و تعمیرات در برخی موارد ده‌ها هزار دلار از بودجه بیشتر شده است، از شبکه خارج شد.

خانواده مردیث نیز در اینستاگرام در بیانیه ای به اینسایدر این اتهامات را رد کردند. آلیسون پیج، رئیس شبکه Magnolia، به Insider تایید کرد که این شبکه نمایش را متوقف می کند و گفت که در حال بررسی پرونده های قضایی علیه این زوج است.

اندی و کندیس مردیث روی فرش قرمز شورتی در سال 2018 ژست می گیرند.

اندی و کندیس مردیت.نوام گالای / استرینگر گتی ایماژ

اوبری بنیون می‌گوید همکاری با مردیث به مشکلات متعددی منجر شده است

بنیون، یک صاحب خانه در یوتا که گفت آشپزخانه خود را برای سریال در سال 2019 بازسازی کرده است، روز چهارشنبه یک استوری در اینستاگرام با 18 پست درباره تجربه خود به اشتراک گذاشت.

بنیون در یک پست اینستاگرامی نوشت که مردیت در ابتدا به او گفت که می توانند آشپزخانه او را در سه هفته با 20000 دلار بازسازی کنند. بنیون به اینسایدر گفت: در پایان، آنها در اولین ضبط برنامه روی بودجه 25000 دلاری تصمیم گرفتند.

بنیون گفت، اما این روند در نهایت پنج ماه طول کشید و اضافه کرد که بیش از 39000 دلار برای او هزینه داشته است - طبق گفته صاحب خانه، بیشتر آن صرف رفع مشکلات ایجاد شده در طول بازسازی شده است.

بنیون در یکی دیگر از پست های اینستاگرام خود نوشت که مردیث یک عرشه به پشت آشپزخانه خود اضافه کرد، اما آن را بر روی یک سیستم آبپاش ساخت و مشکل زهکشی ایجاد کرد. بنیون در همان پست نوشت که خانه او نیز به دلیل عرشه تقریباً زیر آب رفته بود که باعث کاهش ارزش خانه او شد. بنیون به اینسایدر گفت که باید 18000 دلار برای تعمیر آن بپردازد.

بنیون اضافه کرد که خانواده مردیث با وجود درخواست های متعدد او در طول فرآیند بازسازی، هرگز بودجه ای به او نشان ندادند.

بنیون گفت که با مردیث در مورد مشکلاتی که با تعمیرات در طول فرآیند داشت صحبت کرده است و کندیس معمولاً با عذرخواهی یا وعده در مورد چیزهایی که روز بعد در راه است پاسخ می‌دهد. به گفته بنیون، اما این وعده ها به ندرت محقق می شد.

مالک گفت که در طول بازسازی به تهیه کنندگان شبکه Magnolia مراجعه کرده است. طبق یکی از پست های اینستاگرام بنیون، آنها پس از تماس با کندیس "گفتگوی سختی" کردند، اما هیچ تغییر واقعی رخ نداده است.

بنیون گفت که پس از ایجاد یک رابطه حرفه ای با ماگنولیا مارکت، شرکت در رویدادهای فروشنده از طریق کسب و کار کوچک خود، اعتمادش به برند چیپ و جوانا افزایش یافته است، بنابراین تجربه او با شبکه او را ناامید کرده است.

او گفت: "من می خواهم ماگنولیا مسئول باشد." برای من حیرت‌انگیز است که نام و شهرت ماگنولیا را به خطر می‌اندازند یا به این افراد اجازه می‌دهند بدون نظارت یا راهنمایی از آنها نمایندگی کنند.»

دیگرانی که در این نمایش حضور دارند تجربیات مشابهی را توصیف می کنند

پس از اینکه بنیون داستان خود را به اشتراک گذاشت، صاحب خانه دیگری، تیشا ساترفیلد هاولی، تجربه خود را با مردیث شرح داد.

هاولی در اینستاگرام نوشت که او و همسرش جف 45000 دلار به مردیث دادند تا فضای زندگی خود را در چهار هفته بازسازی کند. ده هفته بعد، مردیث با کمی کار در خانه، به هاولی گفت که طبق پست بعدی که در حساب اینستاگرام هاولی به اشتراک گذاشته شد، برای اجرای پروژه به 40000 دلار اضافی نیاز دارند.

هاولی در توضیح همان پست درباره این تجربه نوشت: «این کلمه ناامیدکننده ای است که وقتی به این روز فکر می کنم به ذهنم می رسد.

آنها بعداً در توضیح نوشتند: «در آن زمان، ماه‌ها در زیرزمین خود زندگی می‌کردیم، از جمله روز شکرگزاری، کریسمس و تولد. ما خسته شده بودیم، تازه به ما گفته بودند که تمام پولمان مصرف شده است و خانه ما با کف های حبابی تکه تکه شده بود.

در یکی دیگر از پست های اینستاگرام، خانواده هاولی نوشتند که به مردیث گفته اند که پس از درخواست پول اضافی، برنگردد و تصمیم گرفتند بدون کمک آنها چگونه خانه خود را تعمیر کنند.

هاولی به اینسایدر گفت: «افراد با موقعیت مشهور نمی‌توانند بر دیگران قدرت داشته باشند، فقط به این دلیل که احساس می‌کنند می‌توانند،» و افزود که «نام مگنولیا (و همچنین چیپ و جو) به آنها احساس امنیت می‌دهد.» و امنیت «در کار با مردیث

او با اشاره به مردیث افزود: «خانواده‌ها و حتی مشاغل زیادی هستند که از این افراد آسیب دیده‌اند. - همه چیز باید تمام شود.

Vienna و Rob Gouts نیز تجربیات خود را در خانه در روز جمعه از طریق اینستاگرام به اشتراک گذاشتند.

بزها که پنج فرزند دارند، در پستی در اینستاگرام نوشتند که به مردیث 50000 دلار برای تعمیر 100000 دلاری که در فوریه 2020 در خانه خود انجام می دهند، دادند. طبق همان پست، بزها پس از درخواست کندیس از آنها پول را ارسال کردند. مبلغ تضمین سپرده برای پیمانکاران فرعی که در خانه آنها کار می کنند.

طبق پست دیگری در اینستاگرام توسط Goateses، ماه ها گذشت و کار در خانه آنها شروع نشد، و زمانی که راب در ماه می 2020 اخراج شد، کندیس به زوج گفت که می تواند در پرداخت هزینه تعمیرات کمک کند. این زوج گفتند که سعی کرده‌اند از شک و ظن کاندیس بهره ببرند، به‌ویژه که او توسط گینز تایید شده بود.

وین در اینستاگرام نوشت: «ما به شهرت چیپ و جوانا و برند محبوبشان مگنولیا و کندیس اطمینان داشتیم که همه چیز درست خواهد شد.

The Goats به Insider گفته است که تا سپتامبر 2020، مردیث هنوز از خانه شروع به کار نکرده است و تصمیم گرفته است که پول آنها را پس بگیرد. آنها گفتند کندیس با بازگرداندن پول موافقت کرد، اما او به تعویق پرداخت ادامه داد - حتی پس از اینکه زوج وکیل گرفتند.

تا به امروز، طبق اینستاگرام Goateses، Meredith 14000 دلار از 50000 دلاری که بدهی دارند به آنها پرداخت کرده است.

بزها به Insider گفته اند که تمایلی به ارائه عمومی ادعاهای خود ندارند، اما احساس می کنند تنها گزینه باقی مانده است. وین گفت: «ما در دو سال گذشته هر کاری از دستمان برمی‌آید برای حل خصوصی این موضوع انجام داده‌ایم. "ما یک وکیل داریم. ما از همه کانال های مناسب عبور کردیم. ما تمام تلاش خود را کردیم و این اتفاق نیفتاد."

این زوج گفتند که با وکیل دیسکاوری + نیز تماس گرفته‌اند، اما وکیل نگرانی‌های آن‌ها را «رفع» کرده است.

وین در تبادل ایمیل با یک وکیل گفت: "آنها گفتند ما معتقدیم که قصد دریافت حقوق داریم و شما قبلاً یک وکیل را درگیر کرده اید، بنابراین فکر نمی کنیم این چیزی است که ما باید به آن متعهد شویم."

گوتسز در پستی در اینستاگرام درباره این تجربه نوشت: «دانستن که ما اینجا هستیم، مهربان بوده‌ایم و همیشه راه بلندی را در پیش گرفته‌ایم، مایه تسلی است. از این لطف و صبر فوق العاده ما استفاده شده است و این تخلف بزرگی است که آنقدر عمیقاً احساس می کنیم، اما وجدان ما راحت است و کمی هم نیست.»

شبکه Magnolia می گوید که در حال بررسی پرونده های قضایی علیه مردیث است، اگرچه این زوج این اتهامات را رد می کنند.

آلیسون پیج، رئیس شبکه Magnolia در بیانیه‌ای به Insider تایید کرد که برنامه مردیث دانلود خواهد شد.

در بیانیه آمده است: «شبکه Magnolia آگاه است که برخی از صاحبان خانه‌ها در مورد پروژه‌های نوسازی که توسط Candice و Andy Meredith انجام شده است، ابراز نگرانی کرده‌اند. "در روز گذشته، ما بیشتر در مورد دامنه این مسائل مطلع شدیم و تصمیم گرفتیم Homework را از گروه Magnolia Network حذف کنیم تا در انتظار بررسی ادعاها باشد."

مردیث در بیانیه‌ای به اینسایدر که در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شد، ادعاهای هاولی، کوزی و بنیون را رد کرد.

این زوج نوشتند: «اگرچه نمی‌توانیم در مورد کسی جز خودمان صحبت کنیم، اما همیشه می‌توانیم بگوییم که همیشه تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا همه کسانی را که با آن‌ها کار می‌کنیم خوشحال کنیم.

در این بیانیه آمده است: «درست است که گاهی اوقات ما با مانده‌های پرداخت نشده باقی می‌مانیم، اما همیشه پرداخت می‌کنیم، حتی اگر تسویه آن مدتی طول بکشد».

خانواده مردیث همچنین لینک صفحه اینستاگرام مشتری راضی را در اختیار Insider قرار دادند. کاربری که از کنار @hotcocoareads رد می‌شد، عکس‌هایی از یک ویلای کتابخوانی که توسط این دو نفر طراحی شده بود را به اشتراک گذاشت و نوشت که "اندی و کندیس کار بزرگی انجام دادند" و اگرچه این پروژه بیشتر از آنچه انتظار داشتم طول کشید، اما در نهایت احساس کردم که کندیس واقعاً می‌خواهد من را دوست داشته باشم. فضا. "

اسکرین شات اینستاگرام یک ویلای مطالعه را نشان می دهد که توسط اندی و کندیس مردیت طراحی شده است "مشق شب"

در یک استوری اینستاگرام، @hotcocoareads عکس‌هایی از ویلای کتابخوانی خود را که توسط مردیت طراحی شده به اشتراک گذاشت.@hotcocoareads / اینستاگرام

مردیث در بیانیه ای همچنین زمان اتهامات عمومی را زیر سوال برد و گفت این اتهامات که در هفته اکران آنها منتشر شد، با هدف "بیشترین آسیب رساندن به ما" بود.

آنها افزودند: «این واقعیت که این داستان اکنون منتشر می شود بسیار حساب شده است. «روزی ممکن است ما این شهامت را داشته باشیم که همه چیز را در انظار عمومی فاش کنیم، تا از خود در برابر مافیای اینستاگرام که فراخوانده شده بود دفاع کنیم. اما در این لحظه می دانیم که هرچه می گوییم فقط علیه ما خواهد بود و به بسیاری دیگر آسیب می رساند."

مقاله اصلی اینسایدر را بخوانید


[ad_2]
https://20khababr.ir https://afkharebartar.ir https://akhabarebartar.ir https://andnews.ir https://avatefepak.ir https://baranmajale.ir https://behtaringam.ir https://daltek.ir https://elmitarin.ir https://fardayeashena.ir https://forbos.ir https://foxirani.ir https://gisoon.ir https://hodhodirani.ir https://iranisard.ir https://kahkashani.ir https://lasttimes.ir https://lilaki.ir https://livejame.ir https://magirani.ir https://majaleiranian.ir https://mervina.ir https://mineralnews.ir https://modirezard.ir https://momon.ir https://moniseh.ir https://nationaliran.ir https://netcrafti.ir https://news-single.ir https://newsexpress.ir https://newslife.ir https://newsspot.ir https://newsteen.ir https://nikmag.ir https://officemag.ir https://okaziyon.ir https://one-news.ir https://pandamag.ir https://parsroids.ir https://patris-fun.ir https://senatornews.ir https://seratmag.ir https://sibala.ir https://sohanian.ir https://sosokan.ir https://tazekhabari.ir https://technoirani.ir https://timesirani.ir https://yamorani.ir https://yandexkhabari.ir https://abdoosnews.ir https://zehnenoandinsh.ir https://abestanews.ir https://abtinnews.ir https://akhbarebartaaar.ir https://akhbaremaaaa.ir https://akhbareshomaaa.ir https://akhshijnews.ir https://atrinnews.ir https://atroticnews.ir https://atshnews.ir https://bashariatemrooz.ir https://dastesalamatt.ir https://dostemansalam.ir https://elementorsite.ir https://emrooztafahom.ir https://ensanedirooooooz.ir https://etelaresankhabar.ir https://examplenews.ir https://fardaalefba.ir https://gisooyekhabar.ir https://halohekayatha.ir https://hashtadonoh.ir https://hekayatfardayeemaaa.ir https://honarmandkhabar.ir https://istgaheshomareyek.ir https://ketabkhoooon.ir https://kimyagaaaar.ir https://markazeakhbar.ir https://masternewss.ir https://mohamadrezasite.ir https://morvarideasia.ir https://mramins.ir https://naserinews.ir https://nasermr.ir https://newsamins.ir https://newsatropat.ir https://newscenterals.ir https://newsmineral.ir https://newsouls.ir https://newspishgamannn.ir https://newssalam.ir https://newsshans.ir https://newsworlds.ir https://parinews.ir https://patris-music.ir https://poshtibannews.ir https://powernewss.ir https://recordejadid.ir https://salamnewws.ir https://23ncfst.ir/ https://amiran-carpet.ir/ https://armanenergytec.ir/ https://blogenews.ir/ https://blogkhoon.ir/ https://bvfars.ir/ https://charsounews.ir/ https://chsnews.ir/ https://dezfil.ir/ https://dmwebmaster.ir/ https://dota2news.ir/ https://erfanhd.ir/ https://etminan110.ir/ https://faratarazkhabar.ir/ https://farsgardi20.ir/ https://footynews.ir/ https://goto98.ir/ https://ilyarkhabar.ir/ https://ir2khabar.ir/ https://iranalmanac.ir/ https://irandaryafest.ir/ https://khabarehaft.ir/ https://khabarontime.ir/ https://lolsms.ir/ https://maadgig.ir/ https://masoudtb.ir/ https://mp3news.ir/ https://music-ha.ir/ https://nakhlestankhabar.ir/ https://newcharge.ir/ https://news-links.ir/ https://news180.ir/ https://pimn.ir/ https://prmf.ir/ https://pvnews.ir/ https://rejawnews.ir/ https://sahab-co.ir/ https://samanbarg.ir/ https://semanews.ir/ https://shirinonews.ir/ https://soheilesonghor.ir/ https://tacity.ir/ https://taktanews.ir/ https://tarabaranmag.ir/ https://telegram-persian.ir/ https://tfcenter.ir/ https://trika.ir/ https://velninews.ir/ https://vidnaz.ir/ https://wajnews.ir/ https://your-news.ir/ https://zangannews.ir/ https://2016downloadnew.ir/ https://paxsolomusic.ir/ https://daryamedia.ir/ https://andikakhabar.ir/ https://seo-pbn.ir/ https://ghezelwich.ir https://panaztebtabriz.ir https://shayna-net.ir https://kanooneslamshahr.ir https://raynuts.ir https://honare2.ir https://itsama.ir https://flingpet.ir https://foreverpro.ir https://fraeesi.ir https://gkhabar.ir https://18amlak.ir https://pooyesh-khabar.ir https://matsef.ir https://photo-land.ir https://tabarestan118.ir https://disachain.ir https://chikaapp.ir https://mahestan18.ir https://radyaabkala.ir https://c-civil.ir https://saeeed.ir https://copytops.ir https://modirsearch.ir https://shz1music.ir https://m-khosravi.ir https://iranhayashi.ir https://iranian-dress.ir https://gigblog.ir https://basitcg.ir https://mashhadhekmat.ir https://rahetamin.ir https://radolyamani.ir https://bnemati.ir https://face-wood.ir https://tourvare.ir https://centertasisat.ir https://bidarirafsanjan.ir https://namahaa.ir https://30pp.ir https://script-tabadol-link.ir https://simayesarbedar.ir https://pakdashtiha.ir https://rentacars.ir https://2019movies.ir https://ekar24.ir https://saber-ramezani.ir https://teb-saharsina.ir
آخرین مطالب