مادر مظنون تیراندازی آکسفورد در حالی که پسرش وحشی شده بود، رابطه نامشروع داشت

[ad_1] مادر اتان کرامبلی، تیرانداز متهم دبیرستان آکسفورد، جنیفر کرامبلی، پس از متهم شدن به قتل غیرعمد، در داد

توسط DOSTEMANSALAM در 3 دی 1400
[ad_1]
مادر اتان کرامبلی، تیرانداز متهم دبیرستان آکسفورد، جنیفر کرامبلی، پس از متهم شدن به قتل غیرعمد، در دادگاه 52-3 قاضی شهرستان جولی نیکلسون در روچستر در 14 دسامبر 2021 برای کنفرانسی در مورد علت احتمالی پرونده آنها حضور دارد.  وکالت خانواده کرامبلی، شانون اسمیت و ماریل لمان هستند.

مادر اتان کرامبلی، تیرانداز متهم دبیرستان آکسفورد، جنیفر کرامبلی، پس از متهم شدن به قتل غیرعمد، در دادگاه 52-3 قاضی شهرستان جولی نیکلسون در روچستر در 14 دسامبر 2021 برای کنفرانسی در مورد علت احتمالی پرونده آنها حضور دارد. وکالت خانواده کرامبلی، شانون اسمیت و ماریل لمان هستند.

به گفته دادستانی، خانواده کرامبلی می‌دانست که پسرشان افسرده و در مسیری خطرناک و خشونت‌آمیز قرار دارد، اما متن‌های "هشدار" و دیگر پرچم‌های قرمز او را نادیده گرفتند، نتوانستند به او کمک کنند و در عوض روی زندگی خود، از جمله روابط خارج از ازدواج تمرکز کردند. دادخواست پنجشنبه

متهمان مدت‌ها قبل از 30 نوامبر (6 ماه قبل از تیراندازی) اطلاعاتی داشتند که تنها دوست پسرشان در اواخر مهرماه نقل مکان کرده است، سگ خانواده مرده است، پسرشان غمگین‌تر از حد معمول است و مادرش را می‌فرستد. متن‌های شرم‌آور درباره وضعیت روحی او، «دادستانی روز پنجشنبه در پرونده قضایی نوشت.» به جای توجه به پسرشان و کمک به او، برای او اسلحه خریدند.

و آنها می دانستند که او در 30 نوامبر به آن اسلحه دسترسی دارد، روزی که ایتان کرامبلی 15 ساله در راهروی دبیرستان آکسفورد تیراندازی کرد و چهار دانش آموز را کشت و هفت نفر دیگر را مجروح کرد. دادستان ها گفتند والدین اسلحه را در یک کابینت بدون قفل نگه داشته اند.

دادستان نوشت: "... آنها می دانستند که پسرشان افسرده است، او مجذوب اسلحه است ... که در مدرسه مشغول تحقیق در مورد مهمات است و او در حال تماشای فیلم های خشونت آمیز از تیراندازی های امروز صبح دیده شده است." قبل از اینکه آن روز مدرسه را ترک کنند، نقاشی های نگران کننده را نیز دیده بودند.

دادستان ها گفتند که نشانه های دیگری وجود دارد که ایتان کرامبلی به کمک نیاز دارد.

در پرونده دادستانی آمده است: «پسر آنها حیوانات را شکنجه می‌کرد، حتی سر یک بچه پرنده را در کوزه‌ای در کف اتاق خوابش نگه می‌داشت که بعداً آن را برداشت و در حمام مدرسه گذاشت». در همین حال، والدین بر مشکلات خود تمرکز کردند، مواردی مانند روابط خارج از ازدواج، مشکلات مالی و سوء مصرف مواد.

کارن مک‌دونالد، دادستان اوکلند همچنین ادعا می‌کند که در آن زمان، کرامبلی سه تا چهار شب در هفته از اسب‌های خود مراقبت می‌کرد و هر بار به مدت سه ساعت به دنبال روابط دیگر، از جمله () روابط خارج از ازدواج بود. مادر."

بیشتر ▼: دادستان نقاشی گرافیکی مظنون تیراندازی در مدرسه ای در آکسفورد را فاش کرد.

مک‌دونالد این را در شکایتی فاش کرد و از جیمز و جنیفر کرامبلی درخواست کرد که هر کدام با یک وثیقه 500000 دلاری در قفل بمانند و این زوج وثیقه کمتری به مبلغ 100000 دلار به عنوان وثیقه نقدی دریافت نخواهند کرد، همانطور که دفاع در روز چهارشنبه خواستار شد.

دفاع استدلال می کند که کرامبل ها برای جامعه خطری ایجاد نمی کنند، خطر فرار را به همراه ندارند و حامیانی در جامعه دارند که آنها را تضمین می کنند.

اما دادستان ها به شدت مخالف هستند و استدلال می کنند که مبلغ وثیقه بالاتر برای زوجی مناسب است که آگاهانه و سهل انگارانه نتوانسته اند برای پسرشان کمک بگیرند، در حالی که می دانند او در حال دعوا است.

جیمز کرامبلی، سمت چپ و جنیفر کرامبلی

جیمز کرامبلی، سمت چپ و جنیفر کرامبلی

مک دونالد همچنین در پرونده خود ادعا می کند که در روز تیراندازی، جنیفر کرامبلی اظهارات گمراه کننده ای در مورد محل اسلحه ای که برای پسرش برای کریسمس خریده بود، بیان کرد، از جمله به دوست پسرش گفت که اسلحه در ماشین او بوده است. در عوض، مقامات گفتند: اسلحه در پسرش بود و این شوهرش بود که پس از تیراندازی متوجه غیبت او شد و با 911 تماس گرفت تا گم شدن او را گزارش کند.

در همین حال، دادستان ها می گویند که کرامبلی ها "در حال حاضر در معرض خطر بیشتری برای فرار هستند" نسبت به پس از کیفرخواست، و خاطرنشان کردند که آنها 11000 دلار از پرداخت خانه عقب مانده اند. خانه آنها در حال حاضر برای فروش است و آنها اسب های خود را فروخته اند.

سند دادستان یک روز پس از آن منتشر شد که وکلای مدافع از قاضی خواستند تا وثیقه جنیفر و جیمز کرامبلیس را از 500000 دلار به 100000 دلار کاهش دهد، با این استدلال که این زوج تهدیدی برای جامعه نیستند و می توان به آنها اعتماد کرد. در انتظار نتیجه اقداماتشان.

خانواده کرامبلی در یک پرونده جدید با اتهام قتل غیرعمد روبرو هستند که هدف آن مقصر دانستن والدین تا حدی برای تیراندازی مرگبار در مدرسه است. به گفته دادستان، والدین تپانچه مورد استفاده در تیراندازی را به عنوان هدیه اولیه کریسمس برای پسرشان خریداری کردند که با اتهامات تروریستی و قتل درجه یک روبرو است.

پلیس می گوید اتان کرامبلی پس از خروج از حمام مدت کوتاهی پس از ملاقات با مشاوران و والدینش در مدرسه به دلیل برخی مشکلات رفتاری، در راهرو تیراندازی کرد.

بیشتر ▼: وکلا می گویند مادر مظنون تیراندازی آکسفورد به پسرش پیام داد که دست به خودکشی نزند.

بیشتر ▼: این عکس در مدرسه ای در آکسفورد 5 دقیقه طول کشید. هرگز در شبکه های اجتماعی تمام نشد.

به گفته پلیس و دادستان، اتان کرامبلی روز قبل از قتل عام در کلاس در حال جستجوی مهمات در تلفن همراهش دیده شد. روز بعد او را با یادداشتی پیدا کردند که یک تپانچه را نشان می داد که روی آن نوشته شده بود: "افکار متوقف نمی شوند. به من کمک کن "و طرحی از کسی که خونریزی دارد.

کارن مک دونالد، دادستان کانتی اوکلند، در یک کنفرانس خبری در دفتر پونتیاک خود در 3 دسامبر 2021 اعلام کرد که جیمز و جنیفر کرامبلی، والدین تیرانداز ادعایی دبیرستان آکسفورد، ایتان کرامبلی، به چهار فقره قتل متهم شده اند.

کارن مک دونالد، دادستان کانتی اوکلند، در یک کنفرانس خبری در دفتر پونتیاک خود در 3 دسامبر 2021 اعلام کرد که جیمز و جنیفر کرامبلی، والدین تیرانداز ادعایی دبیرستان آکسفورد، ایتان کرامبلی، به چهار فقره قتل متهم شده اند.

پدر و مادرش از بردن او به خانه امتناع کردند. دانش آموز با کوله پشتی خود به کلاس بازگردانده شد که هرگز بازرسی نشد و پلیس گفت که حاوی تپانچه ای بود که در حمله استفاده شده بود.

مک‌دونالد در بیانیه‌ای که روز پنج‌شنبه منتشر کرد، گفت: تنها کاری که آنها باید انجام می‌دادند این بود که به مدرسه بگویند که اخیراً برای پسرشان اسلحه خریده‌اند و از او بپرسند اسلحه کجاست، کوله‌پشتی‌اش را باز کنند یا فقط او را به خانه ببرند.

دفاعیات ادعا می کند که والدین نمی دانستند که پسرشان در آن روز تیراندازی خواهد کرد.

وکلای مدافع در اسناد دادگاه گفتند: «کرامبلیز، مانند هر والدین و اعضای جامعه، از تیراندازی مدرسه ویران شده است. آخرین چیزی که آنها انتظار داشتند این بود که در مدرسه تیراندازی شود یا پسرشان پاسخگو باشد. این وضعیت کاملاً ویرانگر است.

دفاعیات معتقد است که دادستانی با جنگ سختی روبروست و نمی تواند حرف خود را ثابت کند

آنها نمی‌دانستند که ایتون تهدیدی برای کسی است. و آنها مطمئناً فاجعه ای را که در دبیرستان آکسفورد رخ داد، پیش بینی یا عامل آن نبودند.

در تیراندازی 30 نوامبر چهار دانش آموز از جمله یک معلم کشته و هفت دانش آموز دیگر زخمی شدند. به گفته دادستان، چهار روز قبل از تیراندازی، خانواده کرامبلی تپانچه مورد استفاده در قتل عام ایتون را خریداری کردند.

باند به اتان کرامبلی رد شد. اوایل این ماه، وکلای او تلاش کردند تا این نوجوان را از زندان بیرون بیاورند و او را در یک مرکز برای نوجوانان قرار دهند و ادعا کردند که او قبلاً هرگز مشکلی نداشته و تیراندازی یک "حادثه ای منفرد" بوده است. با این حال، قاضی این درخواست را رد کرد و به این نتیجه رسید که اتان کرامبلی در زندان بزرگسالان منتظر نتیجه پرونده خود است.

خانواده کرامبلی و پسرشان در زندان کانتی اوکلند نگهداری می شوند، اگرچه هیچ کس با دیگری ارتباط برقرار نمی کند. جلسه دادرسی برای الزام والدین برای 7 ژانویه برنامه ریزی شده است.

به گفته دادستانی، والدین تپانچه را به درستی وصل نکرده بودند. دفاعیات ادعا می کند که در اسناد دادگاه، "کرامبلی اسلحه مورد بحث را در مکانی قفل شده و مخفی نگه داشته است."

هانا سنت جولیان 14 ساله در تیراندازی کشته شدند. تیت مایر، 16; مدیسون بالدوین 17 ساله و جاستین شیلینگ 17 ساله.

به طور جداگانه، یک دعوای مدنی 100 میلیون دلاری علیه ناحیه مدرسه به نمایندگی از دانش آموزی که از ناحیه گردن مورد اصابت گلوله قرار گرفت و جان سالم به در برد و خواهر کوچکترش که ناظر این حادثه بود، تنظیم شد.

در این دادخواست ادعا شده است که ناحیه مدرسه دانش آموزان را با نادیده گرفتن نشانه های یک نوجوان مشکل دار که پس از رفتار مضطرب در کلاس، چه در روز تیراندازی و چه در روز تیراندازی، یک روز قبل، مجاز به بازگشت به کلاس بود، به خطر انداخته است.

پدر و مادر او تماس گرفتند و جلسه ای با اعضای شورای شهر و پسرشان دنبال شد. پدر و مادرش در برابر بیرون بردن او از مدرسه مقاومت کردند. او را با کوله پشتی خود به کلاس بازگرداندند که پلیس معتقد است در آن تپانچه استفاده شده در تیراندازی وجود داشت.

به گفته مقامات مدرسه، اتان کرامبلی توضیح داد که کشیدن اسلحه و خون بخشی از طراحی بازی های ویدیویی است و مشاوران معتقد نبودند که او می تواند بر اساس "رفتار، واکنش ها و رفتار" خود به دیگران آسیب برساند، بنابراین او را ترک کردند تا به کلاس بازگردد.

دفاعیه ادعا می کند که مک دونالد اتهامات "نامناسب" را علیه والدین تشکیل داده و دادستان را متهم کرده است که "از روی عصبانیت" و "در تلاش برای ارسال پیام به صاحبان اسلحه" علیه والدین متهم شده است.

مک دونالد علناً اعلام کرده است که می داند این یک پرونده جدید است و برای طرح این پرونده از داخل دفترش با "دفع" مواجه است. اما او می گوید که این اتهامات موجه است.

"من واقعاً می خواهم واضح بگویم که این اتهامات با هدف پاسخگویی به کسانی است که در این فاجعه سهیم بودند و همچنین ارسال پیامی مبنی بر اینکه صاحبان سلاح مسئول هستند." مک‌دونالد قبلاً گفت: «عدم انجام این مسئولیت عواقب جدی و جنایی دارد و اظهارات این نوجوان 15 ساله در کلاس بسیار نگران‌کننده بود.

مک دونالد گفت: "(R) خواندن کلمات "کمکم کن" با اسلحه، همه جا خون است، "... اینکه والدین می توانند این کلمات را بخوانند و بدانند که پسرشان به سلاح مرگباری که به او داده اند دسترسی داشته است، بی وجدان است. و من فکر می کنم جرم است.

تماس با Tresa Baldas: tbaldas@freepress.com

این مقاله در اصل در مطبوعات آزاد دیترویت منتشر شد: وکیل: والدین مظنون آکسفورد والدین مظنون متون نگران کننده پسر را نادیده می گیرند


[ad_2]
https://20khababr.ir https://afkharebartar.ir https://akhabarebartar.ir https://andnews.ir https://avatefepak.ir https://baranmajale.ir https://behtaringam.ir https://daltek.ir https://elmitarin.ir https://fardayeashena.ir https://forbos.ir https://foxirani.ir https://gisoon.ir https://hodhodirani.ir https://iranisard.ir https://kahkashani.ir https://lasttimes.ir https://lilaki.ir https://livejame.ir https://magirani.ir https://majaleiranian.ir https://mervina.ir https://mineralnews.ir https://modirezard.ir https://momon.ir https://moniseh.ir https://nationaliran.ir https://netcrafti.ir https://news-single.ir https://newsexpress.ir https://newslife.ir https://newsspot.ir https://newsteen.ir https://nikmag.ir https://officemag.ir https://okaziyon.ir https://one-news.ir https://pandamag.ir https://parsroids.ir https://patris-fun.ir https://senatornews.ir https://seratmag.ir https://sibala.ir https://sohanian.ir https://sosokan.ir https://tazekhabari.ir https://technoirani.ir https://timesirani.ir https://yamorani.ir https://yandexkhabari.ir https://abdoosnews.ir https://zehnenoandinsh.ir https://abestanews.ir https://abtinnews.ir https://akhbarebartaaar.ir https://akhbaremaaaa.ir https://akhbareshomaaa.ir https://akhshijnews.ir https://atrinnews.ir https://atroticnews.ir https://atshnews.ir https://bashariatemrooz.ir https://dastesalamatt.ir https://dostemansalam.ir https://elementorsite.ir https://emrooztafahom.ir https://ensanedirooooooz.ir https://etelaresankhabar.ir https://examplenews.ir https://fardaalefba.ir https://gisooyekhabar.ir https://halohekayatha.ir https://hashtadonoh.ir https://hekayatfardayeemaaa.ir https://honarmandkhabar.ir https://istgaheshomareyek.ir https://ketabkhoooon.ir https://kimyagaaaar.ir https://markazeakhbar.ir https://masternewss.ir https://mohamadrezasite.ir https://morvarideasia.ir https://mramins.ir https://naserinews.ir https://nasermr.ir https://newsamins.ir https://newsatropat.ir https://newscenterals.ir https://newsmineral.ir https://newsouls.ir https://newspishgamannn.ir https://newssalam.ir https://newsshans.ir https://newsworlds.ir https://parinews.ir https://patris-music.ir https://poshtibannews.ir https://powernewss.ir https://recordejadid.ir https://salamnewws.ir https://23ncfst.ir/ https://amiran-carpet.ir/ https://armanenergytec.ir/ https://blogenews.ir/ https://blogkhoon.ir/ https://bvfars.ir/ https://charsounews.ir/ https://chsnews.ir/ https://dezfil.ir/ https://dmwebmaster.ir/ https://dota2news.ir/ https://erfanhd.ir/ https://etminan110.ir/ https://faratarazkhabar.ir/ https://farsgardi20.ir/ https://footynews.ir/ https://goto98.ir/ https://ilyarkhabar.ir/ https://ir2khabar.ir/ https://iranalmanac.ir/ https://irandaryafest.ir/ https://khabarehaft.ir/ https://khabarontime.ir/ https://lolsms.ir/ https://maadgig.ir/ https://masoudtb.ir/ https://mp3news.ir/ https://music-ha.ir/ https://nakhlestankhabar.ir/ https://newcharge.ir/ https://news-links.ir/ https://news180.ir/ https://pimn.ir/ https://prmf.ir/ https://pvnews.ir/ https://rejawnews.ir/ https://sahab-co.ir/ https://samanbarg.ir/ https://semanews.ir/ https://shirinonews.ir/ https://soheilesonghor.ir/ https://tacity.ir/ https://taktanews.ir/ https://tarabaranmag.ir/ https://telegram-persian.ir/ https://tfcenter.ir/ https://trika.ir/ https://velninews.ir/ https://vidnaz.ir/ https://wajnews.ir/ https://your-news.ir/ https://zangannews.ir/ https://2016downloadnew.ir/ https://paxsolomusic.ir/ https://daryamedia.ir/ https://andikakhabar.ir/ https://seo-pbn.ir/ https://ghezelwich.ir https://panaztebtabriz.ir https://shayna-net.ir https://kanooneslamshahr.ir https://raynuts.ir https://honare2.ir https://itsama.ir https://flingpet.ir https://foreverpro.ir https://fraeesi.ir https://gkhabar.ir https://18amlak.ir https://pooyesh-khabar.ir https://matsef.ir https://photo-land.ir https://tabarestan118.ir https://disachain.ir https://chikaapp.ir https://mahestan18.ir https://radyaabkala.ir https://c-civil.ir https://saeeed.ir https://copytops.ir https://modirsearch.ir https://shz1music.ir https://m-khosravi.ir https://iranhayashi.ir https://iranian-dress.ir https://gigblog.ir https://basitcg.ir https://mashhadhekmat.ir https://rahetamin.ir https://radolyamani.ir https://bnemati.ir https://face-wood.ir https://tourvare.ir https://centertasisat.ir https://bidarirafsanjan.ir https://namahaa.ir https://30pp.ir https://script-tabadol-link.ir https://simayesarbedar.ir https://pakdashtiha.ir https://rentacars.ir https://2019movies.ir https://ekar24.ir https://saber-ramezani.ir https://teb-saharsina.ir
آخرین مطالب