تشریفات عقد در تهران

البته که هم اکنون تشریفات عقد زیادی تمام مراحل جشن عقد ( از خواندن خطبه بر سر سفره عقد تا تمام مراحل پذیرایی و

توسط DOSTEMANSALAM در 20 مرداد 1400

البته که هم اکنون تشریفات عقد زیادی تمام مراحل جشن عقد ( از خواندن خطبه بر سر سفره عقد تا تمام مراحل پذیرایی و شام ) را در فضایی شیک و دلپذیر به بهترین شکل ممکن انجام میدهند. هنگام خواندن خطبه عقد همه مهمانان باید سکوت را رعایت کرده و اجازه دهند همه مهمان ها خطبه عقد را بشنوند. فراموش نکنید که در چک لیست مراسم عقد خود حتما هزینه ای که باید برای خرید لباس اختصاص دهید را بنویسید. به مجموعه عواملی که در یک جشن عقد صرفا برای زیبایی و نظم هر چه بیشتر مراسم به کار گرفته شده تشریفات عقد می گویند. این روزها باغ تالارهای زیادی در تهران به وجود آمده‌است که هر یک دارای دیزاین، خدمات و تشریفات منحصربه فردی هستند. با توجه به اعتقادات خود و باورهایی که در مناطق شما وجود دارد میتوانید برای برگزاری این مراسم اقدام کنید. در برخی از سالنها نیز مجری حرف های برای اجرای این مراسم به کار گماشته و از آن با عنوان مراسم عقد  یاد میشود. یک تیم تشریفات عقد خاص و خوب باید بتواند نیازهای روز را برآورده کند و مطابق با روز کار کند.

لیست خرید مراسم عقد موسسه برگزاری تشریفات عقد باید همواره به روز باشد و از ژورنال های اروپایی و دیزاین های اروپایی، چه ساده و چه خیلی باشکوه و لوکس و لاکچری آگاه باشد و بتواند در مورد تمامی سلیقه های مختلف عروس و دامادها پاسخگو باشد. اگر چه این روزها استقبال از سفره عقد مدرن به شدت افزایش پیدا کرده است، اما شما مجبور نیستید تا حتما به سراغ سفره عقدهای مدرن بروید! حتما قید کنید که میزان غذا چقدر است و یا چه گلی قرار است برای تزیینات شما استفاده شود. آینه و شمعدان از اجزای مهم سفره عقد محسوب می شوند که آن را در صدر سفره و رو به عروس و داماد قرار می دهند. استفاده از موسسه های تشریفات و خدمات مجالس، تقریبا از سال 1380 به بعد در کشور ما رواج پیدا کرد. در مراسم بله برون و با توجه به سلیقه و فرهنگ افراد صورت میگیرد.

 

مراسم عقد لاکچری

یکی از سالن های مجلل عقد در فضای باز تهران که میتواند روز عقد شما را به صورت رویایی برگزار کند؛ محضر ازدواج و عقد لوکس لشکری است. محضر عقد باید دارای اتاق انتظار باشد؛ زیرا ممکن است هنگامی که به محضر میرسید مراسم قبلی هنوز به پایان نرسیده باشد و شما معطل شوید بنابراین عروس و داماد و بزرگترهای فامیل میتوانند دقایقی را به استراحت بپردازند. پس منطقی است که هرچقدر می توانید در مورد انتخابی که دارید مطمئن شوید. نکته مهم در رابطه با گل آرایی سفره عقد این است که حتما از ترکیب رنگ سفید در گل ها استفاده شود تا هارمونی بیشتری با سفره عقد داشته باشد. شاید سلیقه شما از سفره عقدهای مدرن دور باشد و بیشتر به سفرههای عقد سنتی علاقه داشته باشید. بیشتر تالارهای پذیرایی VIP قسمتی به اسم چایی خانه ی سنتی نیز دارند که این چایی خانه ی سنتی با سرو چای، قهوه و شیرینی های سنتی فضایی سنتی برای مهمانان فراهم می کند . عقد و ازدواج در این دو ماه حرام نیست و اگر موجب معصیت و هتک حرمت امام حسین و یارانش نشود مانعی ندارد ولی بهتر است زمانی را برای این کارها در نظر بگیرد که با روزهای عزاداری و اندوه تلاقی نداشته باشد و در صورت امکان این مراسم را به تعویق بیاندازند و بعد از این دو ماه برگزار کنند زیرا هیچ نوع برکتی در آن نیست

جشن عقد با کدام خانواده است؟ در یکی از مجالس آن ها حضور پیدا کنید. قبل از هر کاری سری به اینترنت زده و جستجو کنید و از میان نظر مشتریان تیم خود را انتخاب کنید. ازدواج کردن یک اتفاق مهم در زندگی هر فردی است ، که مراسم و آداب رسوم خاص خودش را دارد. مسلما یکی از بهترین گزینه هایی که میتوانید برای داشتن یک مراسم خاص در نظر داشته باشید ، دفتر ازدواج و تشریفات عقد لشکری است. منطقه ای خوب به همراه پارکینگ اختصاصی برای تمامی میهمانان . این سالن هم مانند سالن شهرک غرب پارکینگ اختصاصی برای تمامی میهمانان را دارد. عموما زوج هایی که مدت زمان زیادی تا ازدواجشان باقی نمانده است ، برای انتخاب تالار و یا باغ تالار دچار اضطراب میشوند. البته این اضطراب زمانی که به دنبال یک سفره عقد ایده آل باشند، شدت پیدا می کند. زمانی که برای مشاهده مجلس می روید توجه ویژه ای به زمان شارژ کردن غذاها داشته باشید. این سالن های با ظرفیت کم برای مراسمات دیگری همچون جشن تولد، جشن دندونی، جشن تکلیف، سالگرد ازدواج، جشنهای اداری، سمینار، همایش ها و جلسات بسیار مناسب هستند و امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. آینه به عنوان نمادی از صاف و زلال بودن روبروی عروس داماد قرار میگیرد تا آنها یکدیگر را در آینه ببیند و حسشان نسبت به یکدیگر همچون آینه صاف و صادق باشد.

منبع : https://payamlashkari.com

آخرین مطالب