شارژر همراه انکر مدل A1271 PowerCore شارژرهمراهی با ظاهری ساده و مینیمال است. ظرفیت باتری در زیر باتری موبایل شما نمایش داده می شود البته با یه سرچ ساده هم میتوانید ظرفیت باتری را پیدا کنید. پاوربانک GP10 ساده و شیک است. ابعاد این محصول 153.5×73.5×27.5 میلی متر است که در عکس زیر مشخص شده است. شارژ با میلی آمپر اندازه گیری می شود. این محصولات با استفاده از باتریهای باکیفیتتر، درکنار عمر طولانی، بازدهی بهتری را به ارمغان خواهند آورد. برخی از پاوربانک های موجود و البته جدید مجهز به کابل شارژ داخلی برای شارژ تلفن هوشمند هستند.این نکته ویژه عزیزانی است که همیشه کابل شارژ خود را فراموش می کنند. توجه کنید که برای خرید پاوربانک مناسب آیفون، ظرفیت آن اهمیت زیادی دارد و همیشه به آن توجه کنید. از دیگر نکات برای خرید جدیترین و بهترین پاوربانک مناسب آیفون، وزن آن است.

پاور بانک حافظه دار کلا لوازم جانبی تون مخصوصا پاور بانک ها گرونه برعکس گوشی که قیمت پایین تر از مغازه میدین اینم که دیگه گل سرسبد شما شده چه خبره طرف بره برای خونش سیستم سولار خورشیدی بسازه که همش برقش تامین باشه اینقدر نمیشه. از سایر پاوربانکهای موجود در این لیست سبک تر و روانتر است، بنابراین بر خلاف رقابت در واقع میتواند در جیب شما جای بگیرد. اگر فقط یک شارژر 1 آمپر دارید و پاور بانک ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعت دارد ، پس از آن زمان شارژ آن 5 ساعت زمان می برد – خوب کمی طولانی تر زیرا همه شارژهایی که وارد همراه بانک می شوند به شارژ ذخیره شده تبدیل نمی شوند.

پاور بانک نازک
درواقع حتی اگر بهترین پاور بانک شیائومی دنیا را نیز خریداری کنید، همیشه یک یا دو نقطه ضعف در آنها پیدا خواهد شد. اگر دو پاوربانک با ظرفیت اسمیهای مساوی و بدنه مشابه را با هم مقایسه کنید، خواهید دید پاوربانکی که از باتری لیتیوم پلیمری بهره میبرد، از وزن کمتری برخوردار است. در صورتی که میخواهید از میزان ولت تولید شده توسط پاور بانک خود مطلع شوید میتوانید آن را توسط دستگاه های تسط شارژر بررسی کنید. پاور بانک ها می توانند انرژی را در خود ذخیره کنند و در صورت لزوم به گوشی ها انتقال دهند. این محصول با استفاده از سیستم شارژ هوشمند به راحتی می تواند به طور همزمان دو دستگاه شما را شارژ کند، شارژ هوشمند ورودی مناسب را برای هر دستگاه در نظر خواهد گرفت. در ادامه این مقاله به معرفی 20 مورد از جدیدترین پاوربانک مناسب آیفون می پردازیم.

پاور بانک Cls-gs-01
از جمله می توان به Qualcomm QC 3.0, USB PD 3.0, MTK PE1.1, Samsung AFC, پاور بانک فانتزی HUAWEI SCP & FCP و OPPO VOOC اشاره کرد. همچنین این پورت ها می توانند دستگاه های شما را به صورت جداگانه و با توان 18 وات شارژ کنند.هردو پورت خروجی USB دارای قابلیت شارژ سریع کوالکام Qualcomm QuickCharge 3.0 نیز می باشند. هرکدام از پورت های یو اس بی می توانند بصورت جداگانه تا توانی معادل 18 وات را به گوشی شما انتقال دهند. یعنی پس از استفاده از آن، به سرعت بتواند شارژ شود تا دوباره از آن استفاده شود. این محصول دارای باتری با ظرفیتی غیرقابل باور است و به اعتبار اسمش باتری آن بی ­شباهت با گوریل نیست. همچنین این پورت ها دارای قابلیت شارژ دستگاه های شما با توان 18 وات را دارد.

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو