چقدر درست GOP را تغییر می دهد

[ad_1]

واشنگتن (AP) – به نظر می رسد کوین مک کارتی، رهبر اقلیت مجلس نمایندگان، راهبردی را برای مقابله با تعداد معدودی از قانونگذاران جمهوری خواه اتخاذ کرده است که با اظهارات خشونت آمیز، نژادپرستانه و گاهی اوقات اسلام هراسانه خشم را برانگیخته اند.

اگر نمی توانید آنها را پلیس کنید، آنها را تشویق کنید.

مسیر رسیدن به قدرت جمهوری خواهان در کنگره اکنون ریشه در توانایی ایجاد خشم دارد. زبان مضطرب و جمع آوری کمک های مالی، که به طور فزاینده ای در حال تولید است، نمونه دیگری از این است که چگونه دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق، اثر خود را در سیاست به جا گذاشته است و نحوه افزایش نفوذ و قدرت جمهوری خواهان را تغییر می دهد.

موفقیت در کنگره، که زمانی با لوایح تصویب شده و رأی دهندگان سنجیده می شد، اکنون از بسیاری جهات بر اساس توانایی آن در جلب توجه، حتی اگر منفی باشد، ارزیابی می شود، زیرا حزب جمهوری خواه با تحریک ترامپ در تلاش است تا اکثریت مجلس نمایندگان را در سال آینده به دست آورد. سرسخت ترین حامیان

این به گروهی از قانونگذاران راست افراطی – از جمله لورن بوبرت از کلرادو، مارجوری تیلور گرین از جورجیا و پل گوسار از آریزونا – کمک کرد که اظهارات تحریک‌آمیز آنها روزی آنها را بدبین خواهد کرد.

به جای مجازات حملات شخصی که قوانین دیرینه کنگره را نقض می کرد، توسط محافظه کارانی که بوبر و گرین را با پول کمپین پرتاب کردند مورد تجلیل قرار گرفتند.

“ما حاشیه نیستیم. هفته گذشته گرین که قبلاً در پادکستی که توسط مشاور سابق ترامپ، استیو بنن میزبانی شده بود، از فراخوان‌ها برای ترور دموکرات‌های برجسته حمایت کرده بود، گفت: ما ستون فقرات حزب هستیم.

رویکرد هندزفری رهبری جمهوری‌خواه به آنها این حق را می‌دهد که سخنان نفرت‌انگیز، تئوری‌های توطئه و اطلاعات نادرست را منتشر کنند که می‌تواند در دنیای واقعی عواقبی داشته باشد، در حالی که عزم دموکرات‌هایی را که قبلا گوسار و گرین را از کمیته‌های خود حذف کرده‌اند، آزمایش می‌کند.

این نیز رویکردی متفاوت با رویکردی است که مک کارتی در سال 2019 اتخاذ کرد، زمانی که نماینده آن زمان را برهنه کرد. استیو کینگ آیووا از زمان انتصابش در کمیته شکایت کرد که برتری سفید و ناسیونالیسم سفیدپوستان توهین آمیز شده است.

بوبرت آخرین نمونه را ارائه می دهد.

او در دو ویدئوی اخیر، ایلهان عمر، نماینده دموکرات مینه سوتا که یکی از سه مسلمان کنگره است، به تروریستی تشبیه کرد که بمبی را در یک کوله پشتی مخفی کرده است. بوبرت همچنین بارها از عمر به عنوان یکی از اعضای جوخه جهاد و همچنین Blackheads و The Evil One یاد کرد.

اظهارات او محکومیت گسترده ای را برانگیخت و به درخواست بوبر برای تبدیل شدن به سومین نماینده جمهوری خواه در سال جاری منجر شد که از کمیته های کنگره حذف می شود. اما بیبرت تحریک آمیز به جای عذرخواهی علنی از عمر، اصرار داشت که عمر باید کسی باشد که علناً از “مردم آمریکا” به دلیل لفاظی های “ضدآمریکایی” خود و همچنین اظهارات “یهود ستیز” گذشته که دموکرات ها آن را محکوم کردند عذرخواهی کند. زمان . .

در اغتشاشات متعاقب آن، عمر تهدید به مرگ شد، از جمله پیام صوتی که از مردی به جا مانده بود که او را “خائن” می خواند و پیشنهاد می کرد که او به زودی “از چهره سرزمین (سوءاستفاده گر) حذف خواهد شد.

عمر روز سه‌شنبه گفت: «ما نمی‌توانیم وانمود کنیم که این سخنان نفرت‌انگیز از سوی سیاستمداران برجسته هیچ پیامد واقعی ندارد.»

در همین حال، بوبرت با حضور در فاکس نیوز وجهه خود را بهبود بخشید، جایی که دموکرات ها را به دلیل “می خواهند من را لغو کنند” به خاطر اختلاف سرزنش کرد. بر اساس افشاگری های مالی کمپین، او تا کنون در سال جاری 2.7 میلیون دلار درآمد داشته است که او را به یکی از بهترین جمهوری خواهان در جمع آوری کمک های مالی تبدیل می کند.

مک کارتی که در مسیر رئیس جمهور شدن در صورت کسب اکثریت مجدد جمهوری خواهان در انتخابات میان دوره ای 2022 است، روز جمعه جنجال ها را کم اهمیت جلوه داد. او به بوبر نسبت داد که سعی کرد در گفتگوی تلفنی با عمر در خلوت خود عذرخواهی کند و در عین حال بر امتناع بوبر از انجام این کار در ملاء عام غلبه کرد.

او گفت: «در آمریکا، ما این کار را انجام می دهیم. “و سپس ما ادامه می دهیم.”

اما مک کارتی همچنین گفت که تأثیر کمی بر حملات شخصی خواهد داشت. همین ماه گذشته، او گفت که اگر او سخنگویی شود، افرادی که توسط دموکرات‌ها مجازات شده‌اند می‌توانند در صف ترفیع قرار بگیرند و به این احتمال اشاره کرد که گوسار و گرین «ممکن است تعهدات بهتری نسبت به قبل داشته باشند».

این نیز یک مشکل آزاردهنده برای دموکرات ها است. نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در جریان نشستی در روز چهارشنبه رفتار بوبر را محکوم کرد، اما هشدار داد که نیاز به خویشتن‌داری است.

به گفته مردی در اتاق که برای بحث در مورد بحث های خصوصی اصرار داشت نامش فاش نشود، پلوسی گفت: «این کار دشواری است زیرا این افراد این کار را برای تبلیغات انجام می دهند. “باید ارزیابی شود که چگونه ما در جمع آوری کمک های مالی آنها مشارکت می کنیم و تبلیغات آنها چقدر منزجر کننده و منزجر کننده است.

در بسیاری از موارد، انگیزه نارضایتی ممکن است بیشتر از عواقب آن باشد.

گرین امسال با سابقه ای مستند از اظهارنظرهای تحریک آمیز وارد کنگره شد. او که یکی از حامیان سابق تئوری های توطئه QAnon بود، زمانی فکر کرد که یک خانواده یهودی ثروتمند ممکن است از لیزرهای فضایی برای ایجاد آتش سوزی در کالیفرنیا استفاده کرده باشند.

او همچنین بازماندگان تیراندازی در مدرسه را مورد آزار و اذیت قرار داده، پلوسی را به ارتکاب جرایمی که مجازات آن اعدام است، متهم کرده است، و در ویدئویی در سال 2019 در کاپیتول ظاهر شد و مدعی شد که عمر و یک مسلمان دیگر اعضای “واقعا رسمی” کنگره نیستند، زیرا سوگند یاد شده را نمی پذیرند. دفتر در کتاب مقدس

پس از انتخاب، او از حملات مداوم و لحظات آنلاین وایرال خود برای جمع آوری کمک های مالی پیش بینی نشده 6.3 میلیون دلاری – بیش از سه برابر هزینه متوسط ​​کمپین کنگره – استفاده کرد و در عین حال ثابت کرد که توجه جمع آوری کنندگان کمک های مالی جمهوری خواه در سراسر کشور را به خود جلب کرده است.

نانسی میس، سخنگوی RS.C.، یکی از معدود جمهوری خواهانی که به طور علنی از لفاظی های همکارانش انتقاد می کند، گفت: “اگر چیزی بگویید، دیوانه است، اگر چیزی افراطی بگویید، پول جمع آوری می کنید.” میس که هفته گذشته علناً با گرین اختلاف داشت، گفت که قانونگذار جورجیا یک “فریبکار ردیف اول” است که از “محافظه کاران آسیب پذیر” سوء استفاده می کند.

گوسار که ماه گذشته پس از انتشار یک ویدئوی متحرک از قتل الکساندریا اوکاسیو-کورتز دموکرات نیویورکی مورد توبیخ قرار گرفت، به اندازه جمع آوری کمک مالی مثمر ثمر نیست. اما او به یک چهره برجسته در ناسیونالیسم سفیدپوست تبدیل شد و در رویدادهای راست افراطی ظاهر شد، از جمله گردهمایی در فلوریدا در فوریه گذشته که توسط نیک فوئنتس، یک چهره اینترنتی که ایمان سفیدپوستان را ترویج می کند، سازماندهی شد.

با این حال، برخی از جمهوری خواهان می گویند این واقعیت که این سه به شهرت دست یافته اند به این معنی نیست که آنها نفوذ واقعی یا قدرت پایدار را به دست آورده اند.

تام کول، یک جمهوری خواه 10 دوره ای از اوکلاهاما که از سال 1994، زمانی که جمهوری خواهان برای اولین بار پس از چند دهه کنترل مجلس را به دست گرفتند، از کلاس GOP استفاده کرده است، گفت: “همیشه یک ارتباط دهنده با استعداد وجود دارد که وارد شود.” مدت زیادی است که بدانیم آنها چقدر می مانند. بسیاری از درخشان ترین ستاره های کلاس 1994 در عرض هشت سال ناپدید شدند.

وی افزود: واقعیت شش سال اول است، تنها کاری که خواهی کرد این است که اجازه بدهی.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram takipçi satın alhtml nullednulled themesbuy instagram followersbuy stripe account1xbetDpf Arıza ÇözümüMobil Ödeme bozdurma