نرم افزار Grammarly چیست؟

یکی از نگرانی های هنگام نوشتن متن به زبان انگلیسی پیروی از قوانین دستور زبان و نوشتن جملات صحیح و دقیق است. به خصوص اگر می خواهید مقاله ای به زبان انگلیسی بنویسید ، برای امتحانات نوشتن مانند IELTS و TOEFL آماده شوید یا یک پست وبلاگ منتشر کنید ، همیشه نمی توانید کسی را در کنار خود داشته باشید تا اشتباهات و ایرادات خود را بیان کند.

برنامه Grammarly در این شرایط به شما کمک می کند. در ادامه ابتدا به انتشار و هدف این برنامه می پردازیم ، سپس به سمت سکوهای قابل استفاده و انواع طرح های ارائه شده توسط این برنامه می پردازیم. همچنین نمونه هایی از برخی از ویژگی ها و کارکردهایی که این برنامه می تواند انجام دهد را نیز خواهیم دید.

نرم افزار Grammarly چیست؟
نسخه های دستور زبان موجود است
ویژگی های نرم افزار گرامر
تفاوت در نسخه های مختلف گرامرلی
گرامر ، هجی و نگارشی
وضوح؛ شفافیت
نامزدی؛ عبارتند از
تحویل؛ انتقال هدف
ویژگی های نسخه آنلاین گرامر
گزارش گرامر نمونه
نرم افزار Grammarly چیست؟
Grammarly یک بستر مبتنی بر هوش مصنوعی است که در سال 2009 در اوکراین برای کشف اشکالات و جلوگیری از سرقت ادبی معرفی شد. این برنامه هم اکنون می توانید متن را با 250 قانون دستور زبان انگلیسی بررسی کرده و خطاها را به نویسنده گزارش دهید.

Grammarly یک برنامه ساده است که در آن می توانید یک حساب کاربری شخصی ایجاد کرده و از خدمات آن از طریق پست الکترونیکی و بدون هیچ مشکلی استفاده کنید. برخی از این خدمات رایگان هستند و برخی دیگر در نسخه حق بیمه گسترده تر در دسترس هستند. همچنین می توانید لهجه های مختلف انگلیسی مانند آمریکایی ، استرالیایی یا انگلیسی را تنظیم کنید.

Grammarly طیف گسترده ای از نرم افزارها و محیط های اینترنت را در بر می گیرد. Grammarly را می توان به عنوان افزونه در مرورگر خود نصب کرد (Chrome ، Firefox ، Edge ، Safari).

برای انجام این کار ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که با مرورگر خود به سایت Grammarly بروید تا به صورت خودکار آن را شناسایی کرده و پسوند مربوط را به شما پیشنهاد دهد. گرامر را می توان به عنوان آداپتور Office Office یا Outlook استفاده کرد.

برنامه افزودنی دستور زبان برای Chrome

نرم افزار آن بر روی سیستم عامل های Windows و Mac قابل نصب است. از این صفحه کلید برای سیستم عامل اندروید استفاده می شود. Grammarley همچنین از Google Docs پشتیبانی می کند.

حتی نسخه آنلاین این پلتفرم امکاناتی از قبیل تشخیص لحن ، خطاهای دستوری یا سرقت ادبی را ارائه می دهد. البته در استفاده رایگان از این موارد (که در ادامه توضیح داده خواهد شد) گزارش کوتاهی را بدون جزئیات دریافت خواهید کرد و برای دیدن جزئیات به یک حساب پریمیوم نیاز خواهید داشت.

دستور زبان در ورد

نسخه های دستور زبان موجود است
گرامرلی سه نسخه اصلی ارائه می دهد. نسخه رایگان؛ نسخه حق بیمه؛ و نسخه تجاری. در ادامه ابتدا به بررسی قیمت ها و نحوه پرداخت آنها خواهیم پرداخت و سپس ویژگی های هر یک را مرور می کنیم.

نسخه رایگان همانطور که در بالا گفته شد بدون پرداخت هزینه ای توسط هرکسی قابل استفاده است. در نسخه پریمیوم ، سه گزینه وجود دارد: یک ماهه ، سه ماهه و یک ساله ، با حالت اول هزینه 29.95 دلار و حالت دوم 19.98 دلار (برای هر ماه که با یک بار دریافت می شود و برای شما هزینه خواهد داشت). 59.95 دلار). و پرونده سوم 11.66 دلار است (مانند پرونده دوم ، در مجموع 139،95 دلار).

نسخه تجاری برای مشاغل ، شرکت ها ، موسسات یا گروه هایی با 3 تا 149 عضو مناسب است و در هر ماه 12.5 دلار هزینه دارد.

خرید یک حساب کاربری Grammarly حق بیمه زیادی را برای کاربران ایرانی در بر دارد و در عمل به دلیل تحریم های مالی غیرممکن است. با فراهم کردن دسترسی گسترده سازمانی و خرید یک حساب کاربری برای پر کردن این شکاف ، یک سایت ایرانی این امکان را برای دانشجویان ، محققان و نویسندگان ایرانی فراهم می کند که از خدمات گرامرلی استفاده کنند و این خدمات را با هزینه کم ارائه می دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>