من جریان 60 ساعته تقلب در انتخابات 96 ساعته مایک لیندل، مدیرعامل My Pillow را تماشا کردم، بنابراین نیازی نیست. در اینجا 5 چیزی است که از دست داده اید.


مایک لیندل، مدیر عامل MyPillow، یک ماراتن زنده ۹۶ ساعته را برای روز شکرگزاری دوید. در اینجا نکات برجسته است.اسکرین شات / با تشکر زنده

  • مایک لیندل، مدیرعامل My Pillow، یک ماراتن 96 ساعته به نام “Thanks-a-Thon” دوید.

  • او تئوری‌های توطئه بی‌اساس در مورد تقلب در رأی‌دهندگان را مطرح کرد و به طور طولانی در مورد درخواست تجدیدنظر به دیوان عالی صحبت کرد که نتوانست آن را ثبت کند.

  • من 60 ساعت پخش چهار روزه را تماشا کردم، بنابراین لازم نیست. در اینجا نکات برجسته است.

مایک لیندل، مدیر عامل MyPillow، ماراتن Thanks-a-Thon را به مدت 96 ساعت از پنجشنبه تا یکشنبه به صورت زنده اجرا کرد و اتهامات متعددی در مورد تقلب در رأی دهندگان و تئوری های توطئه در مورد انتخابات ریاست جمهوری 2020 مطرح کرد.

لیندل که مدت‌هاست ادعاهای ترامپ در مورد تقلب در رأی‌دهی را تکرار می‌کند و به دروغ تئوری می‌کند که انتخابات ریاست‌جمهوری 2020 به سرقت رفته است، با شکایت 1.3 میلیارد دلاری از طرف Dominion Voting Systems به دلیل ادعاهای خود با این شرکت مواجه است.

هیچ مدرکی دال بر تقلب گسترده در رأی‌دهندگان وجود ندارد، اما لیندل از ادامه این ادعاها در طول ماراتن زنده که در ساعت 1 بامداد پنجشنبه به وقت شرقی آغاز شد و اندکی بعد از ساعت 1:20 بعد از ظهر دوشنبه به وقت شرقی پایان یافت، متوقف نشد.

من اولین پخش زنده 48 ساعته ماراتن او را در ماه آوریل به مدت هشت ساعت تماشا کردم. در طول پخش، لیندل راه اندازی پلت فرم رسانه های اجتماعی خود، فرانک اسپیک را جشن گرفت، از مجری برنامه تلویزیونی اواخر شب جیمی کیمل شکایت کرد و در مورد اینکه چگونه توسط Costco و سایر سوپرمارکت های زنجیره ای “لغو” شد، صحبت کرد.

از آن زمان، لیندل رویدادهای ماراتن دیگری از جمله سمپوزیوم 72 ساعته سایبری در ماه اوت برگزار کرده است.

مشخص نیست که چه تعداد بیننده در جریان زنده لیندل وجود داشته است، زیرا پلتفرم Frank Speech لیندل تعداد بینندگان را نشان نمی دهد. با این حال، بینندگان در جریان یوتیوب این رویداد تا پایان صبح دوشنبه 9124 بازدید از ویدیو را نشان دادند.

در اینجا مروری مختصر از آنچه در طول Thanks-a-Thon رخ داده است، وجود دارد، بنابراین نیازی به تماشای تکرارها ندارید.

لیندل یک بررسی بسیار دقیق از شکایت SCOTUS خود انجام داد

مایک لیندل مدیر عامل شرکت روز شکرگزاری بالش من

مدیر عامل MyPillow قول داده بود که تا روز شکرگزاری با SCOTUS شکایت کند، اما این اتفاق در کنفرانس مطبوعاتی رخ نداد.اسکرین شات / با تشکر زنده

لیندل هر روز نزدیک به دو ساعت می نشست و تمام 82 صفحه شکایتی را که قصد داشت به دادگاه عالی ارائه کند، بررسی می کرد. پیش از این، لیندل به حامیان خود قول داده بود که این پرونده را – که به طور غیر منطقی ادعا می کند یک تقلب گسترده انتخاباتی در انتخابات 2020 است – قبل از روز شکرگزاری به دادگاه خواهد برد. با این حال، شکایت هنوز فاقد اجزای مهم از جمله نام و امضای شاکی و وکیل است.

لیندل در یک پخش زنده گفت که این شکایت به لغو انتخابات 2020 کمک می کند.

لیندل “همین است. همه چیز اینجاست.” گفت در بخشی از چهارمین روز پخش زنده، افزود که این شکایت به “کاهش رای دهندگان” در ایالت های مختلف کمک می کند. “این را باید دید. باید شنید.”

او بارها با دادستان های اصلی تماس گرفت و از امتناع آنها از امضای شکایت SCOTUS شکایت کرد.

در طول پخش، لیندل بارها از دادستان های کل ایالت، به ویژه استیو مارشال، دادستان کل آلاباما، خواست تا از امضای درخواست SCOTUS خودداری کنند.

لیندل در حین بررسی درخواست تجدیدنظر نیز به اشتباه ادعا کرد که کمیته ملی حزب جمهوری خواه به دادستان های اصلی فشار آورده است تا سند را امضا نکنند، که باعث شد او از ارائه درخواست تجدید نظر کامل در دادگاه ناکام باشد. سخنگوی RNC گفت که ادعاهای لیندل در پاسخ به درخواست اینسایدر برای اظهار نظر کاملاً نادرست است.

شماره 3 مدیر عامل بالش تبلیغاتی را از Salem Media، شبکه ای از ایستگاه های رادیویی محافظه کار مسیحی می کشد.

Mypillow مدیر عامل مایک لیندل پروفایل 2x1

لیندل روز شنبه اعلام کرد که تمام تبلیغات MyPillow را از شبکه رادیویی محافظه کار Salem Media پس می گیرد.بالش من؛ کریس جی رتکلیف / گتی ایماژ; استیون ماتورن / گتی ایماژ; سامانتا لی / خودی

لیندل روز شنبه اعلام کرد که تبلیغات خود را از شبکه رادیویی مسیحی Salem Media پس از شکایت از اینکه آنها او را لغو کرده و به تبلیغ هدف او کمک نمی کنند، پس می گیرد.

لیندل گفت: “با Salem، هیچ کس نمی تواند محصولات MyPillow را در آینده بفروشد.” گفت. “شما فروش محصولات MyPillow را تمام کرده اید!”

بعد از آن بود تهدید قبلی لیندل در روز دوم پخش، زمانی که او گفت که اگر مجریان رادیو برای پخش شکایت او از SCOTUS وقت نگذاشتند، تمام تبلیغات خود را از Salem پس می‌گیرد.

در چهارمین روز پخش زنده لیندل خواندن متن روی آنتن او گفت که از جمله مجریان رادیویی در سالم بودند که به او مراجعه کردند تا او را به فکر کردن وادار کنند. لیندل روز یکشنبه گفت که احتمالاً به دلیل دانلود تبلیغات دوستانش را از دست خواهد داد، اما او بر تصمیم خود ثابت قدم ماند.

او گفت: “من دیگر محصولاتم را به سالم مدیا نمی فروشم، می دانید، نمی توانم.” گفت. “اگر دوستانم را به خاطر آن از دست بدهم و آنها گوش ندهند و فروش خود را از دست بدهند، با انجام این کار فروش زیادی را از دست می دهم. من خیلی ضرر می کنم. کارمندان به من می گویند، “مطمئنی می دانی که چه کار می کنی، مایک؟” برای من مهم نیست چون کشورمان را از دست می دهیم.»

# 4 لیندل خبرنگاران توده ای را به تعصب متهم می کند و مجریان محافظه کار رادیو را تشویق به تقلب می کند

در بسیاری از موارد در دهه 60 Thanks-a-Thon که Insider تماشا کرد، لیندل رسانه های گروهی را به ارائه “اطلاعات غلط، اطلاعات نادرست، مخالفان کنترل شده یا انحراف در انتخابات” متهم کرد. و او به طور غیرمنطقی مدعی شد که مطبوعات عمداً در حال پخش داستان های منفی در مورد تحقیقات تقلب در انتخابات هستند..

لیندل همچنین با نام خبرنگاران تماس گرفت. یکی از اهداف اصلی خشم لیندل، زاخاری پتریتسو، گزارشگر The Daily Beast بود که رئیس بالش چندین بار در جریان پخش چهار روزه از او شکایت کرد. او را در آخرین ساعت شکرگزاری “شیطان” خطاب کرد.

با این حال، لیندل با درخواست از مجریان محافظه‌کار رادیویی برای تقلب و صحبت در مورد شکایت SCOTUS، “رسانه‌های خوب” را صدا زد و قول داد در صورت اخراج از شبکه‌هایشان آنها را استخدام کند.

آیا می دانید کجا باید باشند؟ درست اینجا در FrankSpeech.com، Lindell گفت. “من این را به شما می گویم – هر یک از شما مجریانی که در سالم یا هر ایستگاه رادیویی دیگری هستید، اگر در حال صحبت هستید، ترجیح می دهم این کار را به صورت زنده انجام دهم تا آن را به بیرون برسانم … فقط بگویید، من را اخراج کنید. او به سخنرانی فرانک آمد. من حقوق آنها را می دهم، می دانید که من این کار را خواهم کرد!»

№ 5 لیندل برای “صندوق جنایی” خود بودجه جمع آوری می کند

کتاب مایک لیندل، شانس چیست؟  از معتاد به کرک تا مدیرعامل"

مایک لیندل، مدیرعامل My Pillow نسخه‌های رایگان کتاب خود را توزیع می‌کند چه شانسی دارد؟ از معتاد تا پا گرفته تا مدیر اجرایی «هرکسی که به صندوق جرایم قانونی او کمک کند»Screengrab / MyStore

در طول پخش زنده، لیندل همچنین برای یک “صندوق جرایم قانونی” پول جمع آوری کرد و گفت که یک نسخه رایگان از خاطرات خود را برای هر کسی که در آن مشارکت داشته باشد ارسال خواهد کرد.

لیندل گفت: “این در واقع صندوق جرایم قانونی لیندل است، زیرا به یاد داشته باشید که ما همیشه در جنایت هستیم.”

لیندل با اشاره به خاطرات خود گفت: “اگر چیزی حتی 10 دلار اهدا کنید، من یک کتاب رایگان برای شما می فرستم.” از معتاد تا پا تا مدیرعامل. در طول پخش، لیندل همچنین آنچه را که می توان در خاطراتش انتظار داشت، از جمله فصلی که در آن درباره حفاری فرش کوکائینی می نویسد، توضیح داد.

طبق وب سایت صندوق، افراد می توانند مبالغی از 10 تا 50000 دلار اهدا کنند. این سایت همچنین ادعا می کند که لیندل پرونده های قضایی را بررسی کرده است که برای آنها از این پول استفاده خواهد کرد و پول اهدا شده برای “نجات کشورمان” مصرف خواهد شد.

لیندل نوشت: «من می‌توانم به شما تضمین بدهم که 100 درصد از هر دلاری که به صندوق جرایم حقوقی لیندل اهدا می‌شود به فوری‌ترین دلایل در حال حاضر اختصاص خواهد یافت.

لیندل فاش نمی کند که این بودجه تاکنون برای چه چیزی استفاده شده است. اینسایدر برای اظهار نظر به لیندل مراجعه کرد.

برای همه چیزهایی که در روز شکرگزاری اتفاق افتاد، چند چیز وعده داده شده اتفاق نیفتاد. از یک طرف، درخواست تجدیدنظر دادگاه عالی لیندل بدون امضای دادستان کل باقی ماند و به SCOTUS ارسال نشد. مجری فقید جیمی کیمل، که لیندل از او برای حضور در برنامه خود دعوت کرد، در Thanks-a-Thon ظاهر نشد.

لیندل همچنین در تمام 96 ساعت در جریان ظاهر نشد. حداقل به مدت 10 تا 12 ساعت در روز، این جریان شامل تکرارهای پخش روز قبل بود. یک جریان ثابت از تبلیغات MyPillow، و نمایش مجموعه “اثبات مطلق”، فیلم های لیندل به تئوری توطئه برای تقلب در انتخابات متهم شدند.

لیندل، که هفته گذشته در یک پخش زنده گفت که در بعدازظهر یکشنبه جایگزینی برای دستگاه‌های رای‌گیری Dominion ارائه می‌کند، همچنین در طول Thanks-a-Thon این پیشنهاد را ارائه نکرد. در عوض، لیندل شامل سازمانی می‌شود که برای تضمین یکپارچگی انتخاباتی، به نام «علت آمریکا»، که ریاست آن را برعهده دارد، تشکیل شده و از آن به عنوان «راه رو به جلو» یاد می‌کند.

به نوبه خود، لیندل دوشنبه شب برای برنامه منظم خود در FrankSpeech.com، گزارش لیندل، بازخواهد گشت.

مقاله اصلی را در Business Insider بخوانید
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر