من به عنوان بانوی اول انتظار «نقش شفابخش» را نداشتم

[ad_1]

لاس وگاس (AP) – شوهر او برای کمک به اتحاد مجدد کشور مبارزات انتخاباتی می کند، اما جیل بایدن می گوید “درمان” ملتی که در اثر یک بیماری همه گیر مرگبار، بلایای طبیعی و سایر بلایای طبیعی و قطبی شدن عمیق سیاسی زخمی شده اند نیز از جمله نقش های اصلی آن به عنوان بانوی اول است.

بانوی اول در پایان سالی که خود را یکی از اعضای کلیدی تیم جو بایدن می‌دانست، به آسوشیتدپرس گفت که متوجه شد نقشی را ایفا می‌کند که «انتظارش را نداشتم، که مانند یک نقش شفابخش بود، زیرا ما با افراد زیادی روبرو هستیم. به عنوان یک ملت.»

جیل بایدن در حالی که زیر آفتاب در نزدیکی استخری در هتل لاس وگاس نشسته بود، یک روز پس از اینکه او و رئیس جمهور به خانواده‌ها در لوئیزویل، کلرادو، جایی که تعداد زیادی از خانه‌ها در آتش‌سوزی در اواخر دسامبر سوختند، دلداری دادند، صحبت کرد. او مردم را در حالی که در مقابل ویرانه های سوخته زندگی اش ایستاده بودند در آغوش گرفت و بعداً برای سگ ها و سایر حیوانات خانگی که در آتش کشته شدند تسلیت گفت.

چنین سفرهایی فرصت های کمتر و کمتری را برای کاخ سفید فراهم می کند تا از رکود چریکی که واشنگتن را تعریف می کند خارج شود. در بیشتر موارد، جیل بایدن وسواس دیوانگی پایتخت ندارد، زیرا این فرصت را به او می دهد تا به عنوان یک سفیر بین دولت شوهرش و جوامع در سراسر کشور، صرف نظر از وابستگی های سیاسی آنها، خدمت کند.

او گفت که بازدیدهای او از کلرادو برای دیدن قربانیان تصادف مرگبار در رژه کریسمس در ووکشا، ویسکانسین، و سفر جمعه گذشته به مناطق ویران شده از گردباد کنتاکی “نمونه های برجسته” مسئولیتی است که او احساس می کند. این همان چیزی است که او به عنوان یک فرد عادی دوست دارد از یک بلای طبیعی یا تراژدی دیگر جان سالم به در ببرد.

بایدن گفت: مایلم بدانم که رئیس جمهور و بانوی اول من از من مراقبت می کنند. “من فکر می کنم این بخش مهمی از کاری است که انجام می دهم. منظورم فقط کمک به مردم در شرایط سخت است.

بایدن 70 ساله دوران سختی را پشت سر گذاشته است.

او و جو بایدن کمتر از پنج سال پس از کشته شدن همسر اول و دختر کوچکش در یک تصادف رانندگی در سال 1972 ازدواج کردند و در سن 26 سالگی مادر دو پسر جوان بازمانده او شد. در سال 2015، این زوج یکی از این پسران به نام بو را پس از مرگ او در سن 46 سالگی بر اثر سرطان مغز دفن کردند.

بانوی اول چندین دوست صمیمی خود را به دلیل سرطان سینه از دست داد و با مردم کلرادو همدردی می کند زیرا خانه خود در دلاور یک بار پس از برخورد صاعقه آتش گرفت.

بایدن گفت: «من چیزهای سختی را که در زندگی‌مان پشت سر گذاشته‌ایم می‌دانم و می‌دانم که مهربانی برای من و جو چقدر ارزش داشته است.» “بنابراین وقتی تو ظاهر می شوی من تفاوت را می دانم. من فکر می‌کنم خیلی مهم است که حاضر شوی.”

او در سال گذشته در بسیاری از مکان‌ها ظاهر شد و در بحبوحه یک بیماری همه‌گیر با سرعتی بسیار فراتر از رئیس‌جمهور سفر کرد – همه اینها در حالی که به شغل تمام وقت خود ادامه داد: به عنوان استاد زبان انگلیسی و نوشتن در یک کالج محلی در شمال. ویرجینیا او از سال 2009 در آنجا تدریس می کند.

بایدن اولین بانوی اولی است که به حرفه خود ادامه داد – او یک معلم مادام العمر است – و برای شغلی با حقوق در خارج از کاخ سفید کار می کند.

بانوی اول متولد نیوجرسی، متولد پنسیلوانیا، سال گذشته را در مدارس، سایت‌های واکسیناسیون کووید-19، پایگاه‌های نظامی، رزرواسیون بومیان آمریکا و مکان‌های دیگر در 35 ایالت گذراند. این شامل ده ایالت عمدتاً جنوبی است که به شوهرش به عنوان رئیس جمهور رأی ندادند. در مقابل، او در 24 ایالت فرود آمد، به جز سفرهای خانه به دلاور.

میرا گوتین، استاد دانشگاه رایدر، گفت: «این بیماری همه‌گیر واقعاً او را محدود نکرد، و او می‌توانست ادامه دهد و همه این کارها را انجام دهد: مطالعه و حمایت از مردم برای واکسینه شدن و بازدید از تأسیسات نظامی و مراکز سرطان.» که در مورد خانم های اول می نویسد. “این خیلی مهم است.”

در سایت‌های واکسیناسیون، جیل بایدن مردم را تشویق می‌کند که محافظت شوند و دست در دست هم بگیرند و بزرگسالان و کودکان ضربات خود را دریافت کنند. در مدارس، او در کلاس‌های درس می‌چرخد و با دانش‌آموزان درباره نوشتن در دفتر خاطرات صحبت می‌کند تا به آنها کمک کند تا در طول یک بیماری همه‌گیر مقابله کنند. او در پایگاه های نظامی از شوهران نظامی و سایر اعضای خانواده به خاطر فداکاری در کنار عزیزانشان در یونیفرم تشکر کرد.

از نظر سیاست، اتحاد نیروها، ابتکار بانوی اول کاخ سفید برای حمایت از خانواده های نظامی، و شورای امنیت ملی در سال گذشته اولین دور تعهدات دولت را برای کمک به شوهران نظامی در استخدام و مراقبت از کودکان و موارد دیگر اعلام کردند.

اما زمانی که رئیس جمهور پیشنهاد یک کالج عمومی رایگان را رد کرد – از لایحه عظیم رفاه اجتماعی و تغییرات آب و هوا- پس از مخالفت برخی از سناتورهای کلیدی دموکرات به اندازه این بسته، شکست سیاسی خورد.

همسران رؤسای جمهور دیگر نیز نقش درمانگر مردمی را بازی کرده اند. کاترین جلیسون، استاد تاریخ در دانشگاه ایالتی اوهایو که در مورد زنان اول مطالعه می کند، اقدامات لوسی وب هیز پس از جنگ داخلی و در جریان بازسازی را به یاد آورد.

جلیسون گفت که هیز، همسر رئیس جمهور رادرفورد بی. هیز، گیاهان و حیات وحش آمریکا را به نمایش گذاشت، «چیزی که آمریکایی‌ها از سراسر جهان می‌توانند پشت آن بایستند» و آنها را در چین در کاخ سفید به تصویر کشید. هیز همچنین نمایندگان کشورهایی را که از طرف های مخالف جنگ داخلی بودند به رویدادهای اجتماعی دعوت کرد.

جلیسون گفت: “او سخت کار می کند تا کشور را به روش های مختلف و جالبی متحد کند.”

جیل بایدن علاوه بر نقش خود به عنوان یک درمانگر، به عنوان بانوی اول سنتی برای نمایندگی ایالات متحده در خارج از کشور نیز خدمت می کند.

او در یک سفر انفرادی خارج از کشور به توکیو برای حمایت از ورزشکاران آمریکایی در المپیک 2020 به تعویق افتاد. او همچنین رئیس جمهور را در سفرهای خارج از کشور به انگلیس و رم همراهی کرد.

جیل بایدن به یاد می آورد که مراسم تحلیف شوهرش، پس از دو تلاش ناموفق قبلی او برای ریاست جمهوری، “تنها نفس مرا بند آورد.”

برای او، کاخ سفید “مکانی جادویی” است. وقتی از خواب بیدار می شود، فکر می کند: “وای، ببین من کجا هستم.” اما او همچنین معتقد است که کارهای زیادی برای انجام دادن در کشور دارد، بنابراین نمی تواند “قهوه من را بخورد، در رختخواب بنشیند و اخبار تماشا کند.”

من همیشه گفته ام که اگر این سکو به من داده شود، هرگز آن را از دست نخواهم داد. بانوی اول گفت حتی یک روز. به همین دلیل است که وقتی هر روز از خواب بیدار می شوم، فکر می کنم “امروز چه کاری می توانم انجام دهم؟” … دارم چیکار می کنم؟ من کجا میروم؟ استراتژی چیست؟ برنامه چیه؟ “

برنامه های او برای سال 2022 شامل تمرکز او بر آموزش، خانواده های نظامی و انجام کارهای بیشتر برای ترویج تحقیقات سرطان است. او به تدریس ادامه خواهد داد.

جیل بایدن با تشریح تمایل خود برای آوردن هنر و هنرمندان به کاخ سفید و امیدواری خود به این که همه‌گیری آنقدر عقب‌نشینی کند تا به کاخ سفید امکان بازگشایی برای گردشگران و اجتماعات بیشتر را بدهد، افزود: «اما بعد می‌خواهم چیزهای دیگری اضافه کنم». .

“سال هیجان انگیزی خواهد بود. بانوی اول گفت: «با این همه گیری باید سال بهتری باشد. “منظورم همه است، فکر می کنم همه در این کشور می گویند، “بیا، امسال باید سال بهتری باشد.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin kusadasi escortElektronik sigara