مزایای شماره مجازی

1. وجود محلی ایجاد کنید

ما قبلاً به طور خلاصه به این مورد اشاره کردیم ، اما کاملاً ارزش ذکر مجدد آن را دارد. شماره های مجازی به کسب و کار شما اجازه می دهد دو یا چند شماره تلفن را به یک خط خاص اختصاص دهد. البته اگر مشاغل شما در طرف مقابل کشور به مشتریان شما واقع شده است ، شماره های محلی امکان تماس با پشتیبانی را آسانتر می کند.

اما استفاده از شماره های مجازی همچنین به تجارت شما امکان می دهد بدون داشتن حقیقت ، محلی را ایجاد کند. به عنوان مثال ، نمایندگان اختصاصی می توانند شماره های محلی خاصی را به مشتریان خود ارائه دهند و یک تجربه شخصی را به این تجربه اضافه کنند ، مکالمه را برای مشتریان آسان تر کنند و ماموران بدانند چه کسی در حال تماس است.

2. هزینه ها را با کدهای منطقه محلی کاهش دهید

از این طریق ایجاد حضور محلی ، انجام این کار به شما در صرفه جویی در هزینه ها نیز کمک می کند. با داشتن کد محلی ، هم شغل شما و هم مشتری های شما می توانند از پرداخت هزینه های مرتبط با برقراری تماس های تلفنی از راه دور استفاده کنند. این امر به ویژه در مورد هر تجارت با حضور بین المللی صادق است.

هر دو طرف با ایجاد شماره های مجازی مستقر در کشوری که فعالیت شما را انجام می دهد ، می توانند از پرداخت هزینه های بین المللی شدید جلوگیری کنند. اکنون برخی از ارائه دهندگان VoIP شماره گیری شماره های بین المللی را آسان می کنند ، اما شماره های مجازی می توانند آن را حتی ساده تر کنند.

3. ایجاد یک تصویر حرفه ای

با شماره های مجازی ، SMB می تواند آن تصویر حرفه ای Enterprise را که در غیر اینصورت در پشت تجهیزات گران قیمت قفل شده بود ، ایجاد کند. شماره های مجازی به هر مشاغل اجازه می دهد تعداد تلفن های مورد نیاز خود را تعیین کند – از شماره های مختلفی برای تماس با خدمات مختلف در شغل خود استفاده می شود.

اعداد مجازی Vanity برای تقویت تصویر سازمان می توانند سفارشی شوند یا می توان از شماره های مجازی استاندارد برای اطمینان از سازگاری در صفحه استفاده کرد.

4. انعطاف پذیری در سراسر جهان

ما قبلاً در مورد چگونگی شماره های مجازی می توانیم حضور محلی برای تجارت شما حتی در سطح بین المللی فراهم کنیم. اما در طرف دیگر این معادله ، اعداد مجازی نیز به ارائه این انعطاف پذیری برای کارمندان کمک می کنند.

از آنجا که شماره های مجازی به طور مستقیم به یک تلفن خاص مرتبط نیستند ، تیم ها می توانند از هر نقطه کار کنند و هرگز یک تماس تلفنی را از دست ندهند. از شماره های مجازی می توان برای اطمینان از زنگ زدن تلفن هوشمند در هنگام خارج شدن از دفتر استفاده کرد.

5. یک دستگاه ، دو عدد

اعداد مجازی به طور خاص سود بزرگی برای مشاغل کوچک است. صرفه جویی در هزینه به تنهایی برای یک تجارت کوچکتر احساس می شود و نیاز به خرید خطوط جدید تلفن را کاهش می دهد.

درست مانند ویژگی VoIP مورد علاقه ما ، تماس با شکار (یا مرا پیدا کنید ، مرا دنبال کنید) ، شماره های مجازی به کاربران امکان می دهد که به یک تلفن واحد اعتماد کنند ، اما تمام استفاده های تجاری و شخصی را جداگانه نگه دارند. با استفاده از یک شماره مجازی ، کاربران حتی لزوما به تلفن میز در دفتر خود نیاز ندارند و می توانند همه کارها را از طریق یک دستگاه انجام دهند.

یک ویژگی کوچک که در مسیری طولانی طی می کند

اگرچه مفهوم اعداد مجازی بسیار ساده است ، اما مزایایی که کسب و کار شما می تواند به دست آورد واقعاً طولانی است. حتی اگر صرفه جویی در هزینه تنها نگرانی واقعی برای سازمان شما باشد ، شماره های مجازی می تواند یک روش عالی برای کاهش تعداد سربارها باشد. برای تیم های کوچک یا مشاغل با مکان های متعدد ، اعداد مجازی سطح جدیدی از انعطاف پذیری و تحرک را اضافه می کنند ، در غیر این صورت راه حل های میراث غیرمستقیم.

این که آیا کسب و کار شما به دنبال اتخاذ Google Voice است یا این ویژگی را به یک راه حل PBX میزبان موجود اضافه کند ، شماره های مجازی می توانند مسیری طولانی را برای هر مشاغل در اندازه طی کنند و به طور کامل می تواند یک کمک بزرگ برای تماس با مراکز باشد که به دنبال بهبود تجربه مشتری خود هستند.

منبع : خرید شماره مجازی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram takipçi satın alhtml nullednulled themesbuy instagram followersbuy stripe account1xbetDpf Arıza ÇözümüMobil Ödeme bozdurma