این محصول را میتوان نوعی رژ لب ژله ای یا جامد دانست که با استفاده از فناوری نانو توانسته جایگزین خوبی به جای رژ لب باشد، عدم چسبندگی آن و طبیعی بودن رنگ های استفاده شد در ماسک لب نیز یکی از نقاط قوت آن آن است، در زمان استفاده از آن نیاز نیست مدت زیادی جلوی آینه بایستید، ماندگاری رنگ ها بر روی لب های شما تا مدت چندساعت کاملا طبیعی جلوه خواهد کرد و در زمان خوردن غذا و … اگر تاکنون ماسک ژله ای لب را استفاده نکرده اید حتما برای شما سوال است که ماسک لب چیست؟ البته بهتر است قبل از مصرف ماسکها، حتما نسبت به پوست خود اطلاع کسب نمایید تا خدایی نکرده دچار درد سر نشوید. ماسک لب نیز دارای رنگ های متنوعی است که میتوانید رنگ مورد نظر خود را با لباس خود ست کنید و یا از هر رنگی برای محلی مثل میهمانی و یا محل کار و دانشگاه استفاده کنید.

خرید ماسک جادویی همانطور که گفتیم استفاده از ماسک لب بسیار ساده است، پیش از استفاده از آن چنانچه قبلا رژ لب یا مواد نرم کننده لب و یا هر مواد آرایشی به لب های خود زده اید ابتدا آن را به صورت کامل پاک کرده و لب های خود را خشک کنید، ماسک لب که به صورت ژله ای بوده را مثل رژ لب بر روی لب های بالا و پایین خود بمالید، بهتر از است در زمان مالیدن آن مقداری لب های خود را باز کنید که قسمت میانی لب ها نیز آغشته به ژل ماسک لب گردد، پس از چند دقیقه خشک شدن آن را از لب ها جدا کنید، پس از آن مشاهده خواهید کرد که لب های شما زیبا، براق و بسیار جذاب خواهد شد. بنابراین فرمولاسیونهای ماسک لایه بردار پوست خشک شما را هم نجات خواهد داد. با توجه به این که ماسک سه لایه روی بینی هم قرار میگیرد بسیار مهم است که بوی خاصی ندهد. ماسک صورت نقابی یک بار مصرف است و لازم نیست پس از استفاده مواد باقی مانده روی صورتتان را با آب بشویید، فقط کافیست پوست صورت را به آرامی ماساژ دهید تا باقی مانده مواد جذب پوستتان شود.

خرید ماسک اکسیژن تونر با بستن منافذ پوست ،ph پوست را کنترل کرده و هر گونه آلودگی باقی مانده را پاک می کند. در این نوع ماسک ها لایه هایی از کربن فعال شده ( کربن اکتیو ) به منظور حفاظت در مقابل گاز ها و بخار ها در نظر گرفته می شوند که باعث می شود که بوی آلودگی و گازهای مضر هوا به داخل ماسک نفوذ نکند. اگر پاسختان منفی است؛ خوب است بدانید که لایه بردار خانگی پوست خشک محصول مراقبتی ایت که به شدت مورد رضایت مشتریان خود قرار گرفته است. اگر شما پوست معمولی دارید که نه زیاد خشک است و نه زیاد چرب، میتوانید هفتهای یک بار از ماسک صورت استفاده کنید. اگر مشتاق شدید که با این دسته از محصولات باکیفیت آشنا شوید، با رادیومدا همراه ما باشید تا به شما انواع ماسک لایه بردار پوست خشک و بهترین گزینهها برای خرید لایه بردار پوست را به شما معرفی کنیم تا از این طریق بهترین انتخاب را برای پوستتان انجام دهید. این ماسک به لطف محتوای آنتی اکسیدانی و بهره مندی از ترکیبات فوق العاده در از بین بردن جوش های سرسیاه نقش موثری دارد .این محصول لایه بردار بهترین راه محافظت از پوست در برابر جوش های سرسیاه و تامین طراوت و شادابی ظاهری پوست می باشد .

ماسکها در سه نوع درجه کارایی ملایم، متوسط و سطح بالا در بازار موجود هستند. ماسکهای حرفه ای با کارایی بسیار عالی که بیشتر در مراکز تخصصی پوستی مانند کلینیکهای زیبایی خرید ماسک گاز مورد استفاده هستند. او معمولاً دوست ندارد وقتی ماسک خاک رسی روی صورت او می گذارم ، اما نتایج این ماسک او را نیز در اثربخشی متقاعد کرد. دکتر Adalja در این خصوص اعتقاد دارد مسک های پارچه ای صورت معمولا درست بر روی صورت افراد تنظیم نمی شوند به همین دلیل ممکن است افراد خود با درست اقدام به تنظیم آن کنند به این ترتیب احتمال لمس صورت و دست بسیار زیاد است و ممکن افراد به این ویروس آلوده شوند. جو پرک هم خاصیت ضد جوش و ضد لک دارد که میتواند ترکیب مفیدی در این ماسک باشد. ماسک زغال تقلبی هم که توی بازار خیلی زیاد شده متاسفانه ! استفاده مرتب از این ماسک باعث می­گردد که رنگدانه سازی پوست تحت تاثیر قرار­گیرد و رنگ پوست پس از مدتی روشن­تر گردد.

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو