لوله پلیکا

با توجه به این موضوع، در برخی موارد به ترکیبات لوله پلیکا، تیتانیوم اضافه میکنند که باعث کاهش از بین رفتن میزان آسیب اشعه نور خورشید میشود و مدت ماندگاری آن بیشتر میشود. مقاوم در برابر خوردگی: لوله پلیکا به دلیل متریال سازنده آن غیر رسانا می باشد و باید به این نکته اشاره نمود که نسبت به تمامی فعل و انفعالاتی الکتروشیمیایی حاصله از اسید ها و نمک هایی که باعث از بین رفتن و پوسیدگی و خوردگی فلزات می شوند دارای مقاومت می باشد. مقاومت در برابر خوردگی : لوله پلیکا غیررسانا است و نسبت به فعل و انفعالات الکتروشیمیایی ناشی از اسیدها و نمک هایی که باعث خوردگی فلزات می شوند مقاوم است . لوله پی وی سی معمولی (پلی وینیل کلراید) یک لوله پلاستیکی رایج و قوی اما سبک است که در ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد. لوله های پلیکا در سایزهای مختلف بسته به نیاز یک پروژه تولید میشوند، اما در این میان کیفیت لوله های پلیکا به مواردی چون نوع مواد مصرفی در تولید و نحوه تولید لوله های پلیکا ارتباط مستقیم دارد. از اين وسيله براى ارتباط سیفون به توالت برای آب بندی محل اتصال استفاده می شود. رابط این اتصال بیشتر برای ارتباط دو لوله در تعمیرات کاربردی است. لوله پلیکا برحسب دو عامل کیفیت و وزن قیمت گذاری میگردد . تغذیه قسمت عمده هزینه های پرورش را به خود اختصاص می دهد و پروتئین با کیفیت دارای تعادل اسیدآمینه ای مناسب، از مهم ترین مواد مغذی در جیره است. در سیستم گرمایش از کف می توان از دو نوع لوله استفاده کرد. بخشی از رایج ترین انواع لوله های سایلنت پلیران، لوله های دو سر سوکت، لوله معمولی و بوشن هستند که هر کدام ویژگی ها و کاربردهای مخصوص به خود را دارند. البته اگر تولید بر اساس استانداردهای مربوطه انجام شده باشد، این پارامترها از قبل دیده شده و آزمون ویژگیهای محصول به گونه ای طراحی شده است که محصولات منطبق با استاندارد به هیچ وجه دچار تخریبهایی از این دست نگرد. اعضاء این خانواده تک سلولی بوده ، اگر چه گاهی اوقات سلول ها انتها به انتها به هم پیوسته و تشکیل ریسه های ساده میدهند. این لولهها را در کانالهای عبور هوا(مانند هواکشهای حمام و توالت)، سیم و کابل برق، جمع آوری آب باران در پشت بام، شبکه فاضلاب داخل ساختمان، انتقال فاضلاب خانگی مورد استفاده قرار میدهند. وزن سبک، قیمت مناسب و مقاومت بالای این محصول باعث شده تا از آن در لوله کشی ساختمان ها، شبکه های فاضلاب، کابل های مخابراتی و تاسیسات گوناگون بطور مداوم استفاده شود. کارخانه اتصالات جوشی امین با توجه به فرمول ساده تولید با تیراژ بالای اتصالات جوشی در نتیجه هزینه تمام شده پائین توانسته تولید اتصالات جوشی را با تیراژهایی که اغلب خارج از باور می باشد ، به انجام رسانده لذا با دستیابی به هزینه تولید ارزان ، قیمت های رقابتی خوبی در کنار کیفیت بالای اتصالات جوشی امین سازد . نتایج بررسیها نشان داد که دریاچه سد بوکان ازنظر فون زئوپلانکتونی درمجموع شامل 3 گروه عمده Rotatoria، Cladocera، Copepoda میباشند.

ازنظر تراکم جمعیتی، گروه Rotatoria با 47 درصد سالیانه، Copepoda با 38 درصد سالیانه و Cladocera با 15 درصد سالیانه هستند. گروه تولیدی نیک بسپار در سال 1380 در شهرک ولیعصر یزد با تکیه بر تجربه و دانش فنی روز آغاز به کار نمود و در کوتاهترین زمان با بهره گیری از نیروی متخصص و مدرنترین ماشین آلات روز که از شرکت های معتبر آلمانی و ایتالیایی خریداری شده بود موفق به تولید لوله و اتصالات پلی پروپیلن فاضلابی سیستم پوش فیت گردید و با این کار لوله کشی فاضلاب را در کشور متحول کرد . دیابوتیل، بنزیل بوتیل، و DEHP بعضی از نرم کننده هایی هستند که تا به حال ممنوع و محدود شده اند. لازم به ذکر است برخی از این لوله ها هنوز هم در حال کارند و نمونه هایی از آنها بدون هیچ گونه آسیبی از زیر خاک خارج شده و موجودند. یکی دیگر از کارخانه هایی که در سمنان در این زمینه شناخته می شود، لوله PVC سمنان است که دارای برخی از گواهینامه های سازمان ملی استاندارد می باشد. عایق های الاستومری از جنس NBR و EPDM می باشد که برای جلوگیری از انتقال حرارت استفاده می شوند. مهمترین شاخصه ی این لوله ها سبکی وزن و حداقل ضخامتی است که برای این لوله ها در نظر گرفته شده .همانطور که گفته شد این لوله ها به جهت سبکیه وزنی که دارند بیشتر جهت ناودانی ,غلاف کابل و استفاده در بتن به عنوان گذر سیمهای برق و یا عبور جریانهای آب به صورت فصلی و یا عبور آبهای باران مورد استفاده قرار میگیرند . این لوله ها که غالبا خاکستری یا سفید رنگ می باشند عموما در انتقال فاضلاب ها، مدیریت شبکه های آب رسانی و پوشش کابل های برق مورد استفاده قرار می گیرند. لوله هایی خاکستری رنگ، بسیار سبک و محکم که در صنایع ساختمانی برای انتقال آب و فاضلاب و… به این ترتیب به هنگام زلزله، می توانید اطمینان داشته باشید که دچار ترکیدگی نخواهند شد و سالم باقی می مانند. موفه یا رابط انبساطی برای استفاده در سیستم عمودی ساختمان جهت جلوگیری از ایجاد شکستگی در سیستم فاضلاب به هنگام نشست ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد . جهت پیچیدن لوله ها بایستی به یک سمت بوده و اتصالات تمیز و بدون زدگی باشد . لیست قیمت لوله و اتصالات UPVC یو پی وی سی . لوله پی وی سی در شبکه های آب رسانی، شبکه انتقال فاضلاب خانگی، پوشش کابل های برق و کابل های مخابراتی کاربرد دارند. جهت تولید انواع دستکشهای مصرفی قابل استفاده در صنعت و مصارف خانگی، توپهای بازی و … بیشترین میزان U-PVC تولید شده توسط این فرآیندها نیز در تولید لوله پلیکا، لوله هایی که جهت انتقال آب و فاضلاب و… قیمت سوپرپایپ در قیاس با مزایایی که ارائه می کند تقریبا کم به حساب می آید و دلیل اصلی رواج آن میان ساختمان سازان نیز همین مسئله است. به همین علت این مسئله باعث میشود تا مقاومت لوله در برابر جریان سیال بالا برود . این مسئله به خصوص برای ساختمان هایی که چند واحد دارند و دیوارهای نازکی دارند، بسیار مهم و رایج می شود.

لوله پلیکا

مزایای فراوان لوله پلیکا از یک سو و صرفه اقتصادی این جنس لوله از سوی دیگر سبب شده که بسیاری از واحدهای صنعتی و تولیدی، از لولههای غیرفلزی مانند پلیکا به جای فلزی استفاده کنند. پوش فیت سیستم لوله کشی فاضلاب ساختمانی است که هریک از اتصالات و لوله ها در یک سو دارای سوکتی می باشد . 1. مقاومت مکانیکی بسیار پایین این سیستم بهنگام دفن شدن درون خاک و عدم توانایی تحمل نیروهای وارده از سمت ماشین ها و حتی خود خاک از یک سو. این محصول از انعطاف پذیری بسیار بالایی برخوردار است و در برابر شکستگی مقاوم است. 8. بسیار سبک و حمل و نقل آسان می باشد که این امر باعث کاهش بسیار چشمگیر کارگران در هنگام کار با این نوع از لوله ها شده است. کوپلینگ آتش نشانی یا همان تبدیل آلومینیومی هستند که نقش گیرنده آب در یک سر و در سر دیگر دهنده آب میباشند. به همین منظور فشار آب ضربان دار را نباید در خطوط انتقال آب از لوله پلیکا استفاده نماییم . برای انجام عملیات آب بندی لوله پلیکا از نوار تفلون یا نوعی درزگر بنام درزگیر کنافی استفاده شود تا به اتصالات آسیبی نرسیده و هیچ نشتی به بیرون رخ ندهد . سطح فوق العاده صاف لوله پلیکا، هزینه های پمپاژ را کاهش داده و اتصالات بدون نشت آن، مانع از دست رفتن و نشت آب می شود. این ماده در حال حاضر ۵۰ الی ۶۰ درصد در سازه های ساختمانی که به دست بشر ساخته می شود مصرف می شود. از دیگر مزایای این لوله ها، این است که در برابر مواد شیمیایی مقاومت خیلی خوبی دارند و از آن جایی که بیشتر مواقع، سیستم آب و فاضلاب دارای مواد خورنده و شیمیایی زیادی است، این مقاومت بسیار مفید و موثر خواهد بود چرا که به این ترتیب طول عمر لوله را بالاتر می برد. به همین دلیل نصب و حمل و نقل آن بسیار راحت و آسان است. 9. وزن سبک. لوله پی وی سی بسیار سبک بوده و این باعث حمل و نقل ساده تر محصول و همچنین تحمل فشار بیشتر می شود. امروزه در تمام کشورها انتقال آب آشامیدنی وجمع آوری آبهای سطحی و فاضلابها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. سردوشهای کاهنده مصرف آب و افزایشدهنده فشار، ایده جدید یا اختراعی شگفتانگیز نیستند اگر در فروشگاههای اینترنتی یا بازار فروش شیرآلات خوب بگردید، کلی محصول پیدا میکنید که چنین ادعایی را مطرح کردهاند اگر کمی بگردید متوجه می شوید سردوش سوبان گرانترین محصول موجود در بازار نیست جلوی قیمت بعضی سردوشهای خارجی، میتوان شش تا صفر شمرد اما سردوش سوبان به خاطر پخش سراسری تبلیغات تلویزیونی تقربیا در تمام مناطق کشور توجهات را به خود جلب کرده است. نظر به این که هزینههای تغذیهای در پرورش طیور می تواند تا 70 درصد هزینههای جاری را به خود اختصاص دهد و هر گونه کاهش در هزینههای خوراک موجب سودآوری بیشتری برای صنعت طیور خواهد گردید و هم چنین نبود مطالعات کافی در زمینه تاثیرات کمبود متیونین در جیره بر سیستم ایمنی بدن بلدرچین با توجه به مقاومت بدنی بالای این پرنده، در این مطالعه بر آن گردیده شد که به مطالعه تاثیر کمبود متیونین جیره بر بافت شناسی برخی اندامهای لنفاوی بلدرچین(تیموس، بورسفابریسیوس، لوزه سکومی و طحال) پرداخته شود.

لوله پلیکا و یا همان لوله پی وی سی از نظر شکل ساخت و همچنین خواص دارای مدل های مختلفی است که در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد. پلیکا سمنان و اسمهایی این چنینی که خیلی به دنبال اسم و رسم نیستند محصولات خود و به ویژه لوله پلیکا را به صورت کیلویی به فروش میرسانند . سوپرپایپ CAD : همانطور که میدانید خیلی از سازه های معماری را در ابتدا با نرم افزاری به نام اتوکد طراحی می کنند تا احتمال هرگونه خطایی کاهش پیدا کند. عموما قطر لوله هایی که به این منظور مورد استفاده قرار می گیرند، 110 میلی متر و وزن 15 کیلو گرم در هر شاخه دارد. لوله های pvc یا پلیکا بصورت کلی به سه دسته ی مجزا تقسیم می شوند که هر کدام در شرایط خاص خود و با کاربری های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند. لذا لوله و اتصالات پلیکایی که امروزه تولید می شوند پلاستیک های سخت و محکمی می باشند که علاوه بر استحکام و مقاومت بالایی که دارند بسیار انعطاف پذیر می باشند و به شکل های گوناگونی قابل استفاده می باشند. این لوله ها برای انتقال اسیدها، بازها، محلول های آبی، روغن های معدنی و فلورایدها بسیار مناسب هستند. قابلیت نصب سریع، عمر طولانی، داشتن سطح صاف، اتصالات بدون نشت، قابل بازیافت بودن، مقاوم بودن در برابر نفوذ ریشه درخت و داشتن سرعت بالاتر در انتقال آب و مایعات از دیگر مزایای این لوله ها هستند. آبیاری قطره ای یک روش مناسب و کارا در آبیاری باغ است .این روش آب را مستقیما به ریشه گیاه شما می رساند و تبخیر و هدر رفتن آب بر اثر جریان باد را کاهش می دهد . لوله PVC به نفوذ ریشه مقاوم تر است چون دارای اتصالات کمتری است. همچنین طول عمر لوله های PVC به معنی این است که بهبود عملکرد و کارایی لوله ها ، کاهش تعمیر و نگهداری و کار مداوم لوله باعث می شود که این لوله ها در طول زمان مقرون به صرفه تر باشند. در شرایطی که MAE و MBE برابر صفر و یا نزدیک به صفر هستند، نشاندهنده این است که روش استفادهشده واقعیت را خوب شبیهسازی میکند و بافاصله یافتن از صفر، کمی دقت و یا زیاد بودن انحراف را نشان میدهد. MBE استفاده شد. MAE مشخصکننده خطای نتایج و MBE انحراف نتایج روش استفادهشده را نشان میدهد. شیر انشعاب لی فلت استفاده از لوله های لی فلت را برای ما ممکن ساخته است لازم به ذکر است که این محصولات در اندازه های مختلف و مشخصات خاص تهیه می شوند ولی همه ی آنها از استانداردهای یادشده در بخش بالا پیروی می کنند . این مزیت پیشرفت بزرگی است و به لحاظ ایمنی مهم تلقی می شود، چرا که مصدومیت کارگرها را کاهش می دهد. ویژگی های اتصالات پلیکا : این نوع اتصالات به دلیل مزیت های زیادی مورد توجه قرار گرفته و سالیان زیادی است که خط تولید این نوع اتصالات رونق یافته است. لوله پلیکا 110 میلیمتر با ضخامت های 2.2، 3.2، 5.3 و 8.2 میلیمتر تولید می شود که وزن آن برای شاخه های 6 متری بطور تقریبی 6.5، 9، 14.5 و 21.5 کیلوگرم می باشد.

از مزایای این لوله می توان به انعطاف پذیری بالا، مقاومت در برابر ساییدگی و ضرب، مقاومت در برابر حرارت و شعله، وزن سبک و استحکام زیاد، مقاومت در برابر مواد شیمیایی و قیمت مقرون به صرفه اشاره کرد. با این حال، لوله پی وی سی در مقایسه با دیگر مدل های لوله بسیار مقرون به صرفه است. دوام به همراه هزینه های پایین مربوط به تعمیر و نگهداری و نصب باعث می شود که لوله های PVC یک انتخاب بسیار مقرون به صرفه باشند. لوله پی وی سی جزو محصولات پتروشیمی است که قیمت آن در بورس کالا توسط شرت های پتروشیمی تعیین می شود و قیمت ثابت ندارد و قیمت خرید لوله پی وی سی روزانه نرخ گذاری می شود. این مجموعه از کارشناسان مجرب و حرفه ای بهره می گیرد که می توانند شما را در انتخاب بهترین و با کیفیت ترین محصولات ساختمانی راهنمایی کنند و توانایی همکاری و تامین کالای پروژه های ساختمانی را نیز دارند. یکی دیگر از محصولات بسیار مرغوب و معتبر پلیران، لوله های پوش فیت است که اخیرا توانسته اند محبوبیت خیلی چشمگیری پیدا کنند و به طور کلی جای لوله های دیگر مثل لوله پلیکا را بگیرند. وزن کم و استحکام زیاد: وزن لوله پلیکا نسبت به گذشته بسیار و تولیدات اولیه این محصول بسیار کاهش یافته و این در حالی است که استحکام آن نیز نسبت به قبل افزایش داشته است. بهترین کار و روش این است که برای بستن لوله پولیکا و مهار آن از تسمه های چرمی و برزنتی استفاده شود. لولههای نسوز پلیکا در سایزهای 20 الی 63 بیشتر استفاده میشود. این خصوصیات شامل مقاومت بالا در برابر سردی و گرمی هوا ( مناسب برای تمامی فصول سال ) مقاومت در برابر حرارت بالا و نسوز بودن ، عدم ایجاد تغییر در لوله پلیکا از طریق مواد شیمیایی و بهترین عایق حرارتی و الکتریکی اشاره نمود. اما لوله های پلیکا هیچ تاثیری بر کیفیت آب نمی گذارند.عایق حرارتی لوله پلیکا به علت قابلیت رسانایی حرارتی بسیار پایین نسبت به لوله های مدل قدیمی تر گزینه بسیار مناسبی برای انجام پروژه های عایق حرارتی به شمار می رود.ضریب اصطکاک به علت بدنه بسیار مناسب و صاف این مدل از لوله ها نسبت به موارد مشابه باعث می شود در مقابل جریان سیال مقاومت کند و اصطکاک موجود را به شدت کاهش بدهد.علت پر فروش بودن و محبوبیت لوله پلیکا در بازار این امر است که این لوله ها در مقابل مواد شیمیایی موجود در خاک که باعث پوسیدگی می شوند مقاومت بالایی دارند.بیشترین مورد استفاده از لوله های پلیکا در انتقال فاضلاب صورت می گیرد. یو پی وی سی بیش از ماده پی وی سی مورد توجه صنعتگران قرار گرفت، این ماده به دلیل انعطاف پذیری بهتری که داشت در صنعت های گوناگون مورد استفاده قرار گرفت و در ساخت لوازم بسیاری از جمله لوله های پلیکا مورد استفاده قرار گرفت. ماده جدیدی که توسط این مخترع رونمایی شد یو پی وی سی نام گذاری شد و به دلیل ویژگی های کاربردی که داشت در صنایع بسیار مورد توجه قرار گرفت.

لوله پی وی سی پلی گستر سمنان یکی از انواع لوله های برقی است که امروزه در ساختمان سازی کاربرد گسترده ای دارد و از آنها برای عبور دادن انواع سیم و کابل استفاده می شود. این لوله ها جزء اولین لوله هایی هستند که در صنعت ساخت و ساز و ساختمان سازی مورد استفاده قرار گرفته اند و انواع و مدل های زیاد و متنوعی دارند. لوله پلیکا در اصل همان لوله U-PVC می باشد که دلیل قرار گرفتن نام پلیکا بر روی آن به علت اولین شرکت تولید کننده این لوله می باشد که پلیکا نام داشت و به همین دلیل در عوام به عنوان لوله پلیکا شناخته میشود . لوله پی وی سی که به دلیل نام سازنده خود در ایران به لوله پلیکا نیز معروف شده است یکی از پرکاربردترین و بهترین مدل های لوله است که تقریبا در هر موردی برای این لوله ها کاربردی مهم و تاثیر گذار تعریف شده است. لولههای فشار ضعیف، ضخامت پایینی دارند که شامل استاندارد نیستند. بیشترین مورد مصرف در لوله های پلیکا را لوله های پلیکا نیمه قوی شامل میشود که جهت انتقال سیالات فاضلابی چه در بیرون ساختمان و چه در داخل ساختمان را دارا میباشد .این لوله ها یعنی لوله های پلیکا معمولی در سایزهای ۵۰ میلیمتر ایل ۴۰۰ میلیمتر در انواع برندهای معتبر و دارای مهر استاندارد تولید و ارائه میگردد میزان قیمت و چگونگی فروش را میتوانید همه روزه از این مجموعه جویا شود . بخاطر کارایی و مصرف بسیار بالایی که در صنعت و سیستم های لوله کشی دارند برای سیستم های فاضلابی بسیار مناسب میباشند . یکی از پیشرفتههای چشمگیر در تولید لوله پلیکا کاهش وزن آن است و این ویژگی از لحاظ ایمنی بسیار حائز اهمیت است. سبکی لوله پلیکا از نظر ایمنی بسیار با اهمیت است و میزان مصدومیت کارگران را به شدت کاهش می دهد. با این حال، لوله یو پی وی سی قابل بازیافت بوده و می تواند به محصولات جدید یا لوله های با درجه حرارت بسیار بالا بازیافت شود. این بازیافت برای تولید لوله های جدید و طیف وسیعی از محصولات PVC مورد استفاده قرار می گیرد. پی وی سی (PVC) چیست؟ لوله و اتصالات پی وی سی بازار لوله و اتصالات شادآباد تن فروش روان کننده ها تخریب بازسازی دکوراسیون بنائی و فروش مصالح گرمایشی سرمایشی اجرای کانال های کولر کفپوش کابینت استخر سرباز سرپوشیده ایزوگام قیرگونی آسفالت آلاچیق ساخت و ساز سوله آب بندی اسپیرال بازار آهن لوله های پی وی سی. کفپوش شانه تخم مرغی یونولیتی یا هیت فوم heatfoam محصولی است که از پلاستوفوم با دانسیته بالا تهیه شده و به منظور اجرای بهینه و آسان سیستم های گرمایش از کف بکار میرود. لوله های سخت مانند آنهایی که از بتون ، خاک رس یا سرامیک ساخته می شوند حین بارگذاری قادر به خم شدن نیستند و وقتی به حد فشاری خود می رسند ، فشردگی دیواره ها و فروریختن را تجربه می کنند. لوله های سخت مانند لوله های ساخته شده از بتن، خاک رس یا سرامیک حین بارگذاری قادر به خم شدن نبوده و هنگامی که به نهایت فشار مورد تحمل خود می رسند با فشردگی دیواره ها و فروریختن رو به رو می شوند.

مقاومت بسیار بالای آن تا ۱۴۰ درجه ی فارنهایت در مقابل دسته زیادی از مواد شیمیایی باعث شده است که یک گزینه مناسب برای استفاده در لوله کشی فاضلاب منازل و شهری باشد. صنعت آب و فاضلاب بسیار با لوله های پلیکا مرتبط و وابسته است و به تنهایی باعث موفقیت این امر گردیده است. لوله های تقویت شده تحت فشار (16بار)و (20بار)تولیدی نیک پلیمر با برند سینتاش هیدروپول به رنگ طوسی سیر در شاخه های 5 متری بدون کوپل از سایز 20 تا 315میلیمتر با ضخامت های تعریف شده بهترین انتخاب برای آبرسانی پروژه های انتقال آب شرب ، سدها و تصفیه خانه ها ، استخر و جکوزی ، شهربازی آبی ، حوضچه های پرورش ماهی و گلخانه های صنعتی و … سایز مصرفی این لوله در این مورد، 110 میلی متر است. لوله پلیکاهایی که به این منظور مورد استفاده قرار می گیرند، از کابل ها در مقابل عوامل فرسایشی، رطوبت و موادی که سبب خوردگی آن ها می شود، جلوگیری به عمل می آورد. یکی دیگر از روشهای تولید لوله ،تولید به روش اسپیرال میباشد که در این روش لوله های فولادی به روش مارپیچ از ورق در ضخامتهای مختلف تولید میگردد . لوله پی وی سی بسیار انعطاف پذیر است و می تواند در هنگام نصب، وزن خاک را تحمل کرده و بدون شکستن خم شود. آب بندی این لوله ها بسیار خوب است و نسبت به لوله فلزی، لوله پلی اتیلن و لوله چدنی قیمت مناسب تری دارند. لوله های PVC یک انتخاب امن برای انتقال آب آشامیدنی می باشند. در تصویر زیر می توانید نحوه اتصال لوله های PVC پلیکا را مشاهده نمایید. در مصارف مختلف کشاورزی، آبرسانی، فاضلاب، انتقال کابلهای الکتریکی و مخابراتی، جدار چاه و غیره شد. البته برای انتقال فاضلاب می توان از لوله پلی اتیلن ، لوله های پوش فیت معمولی و پوش فیت سایلنت نیز استفاده کرد ولی این لوله ها دارای قیمت بالایی هستند. درروشهای تولید لولۀ درزدار از ورق کارگرم شده استفاده میشود. نیوفلکس – نیوپایپ – آذین – پلی ران – آرین پایپ – ایزی پایپ – ایزوپایپ -بهتراشان – آرین پایپ – پلیکا – پوش فیت – لوله اهنی – سمنان – اینگل – گلپایگان -کیزایران – امین شیر – کهن – قهرمان – اهورا – آذران – اوشه – اتصال بسپار – پلی اتیلن – پلی پروپیلن – آبیاری قطره ای – شیر خودکار یورک – شیر فلکه سیم – فوم لوله -فوم ورق – فوم شانه تخم مرغی . سپهرفوم تنها تولید کننده فوم XPE (پلي اتيلن كرسلينك) در کشور می باشد. 1. مقاومت در برابر خوردگی. لوله های پلیکا نارسانای جریان الکتریکی هستند و در برابر واکنش های الکترو شیمیایی ناشی از اسیدها، بازها و نمک ها که منجر به خوردگی در فلزات می شوند، مقاوم هستند، این ویژگی در سطح داخلی و خارجی لوله پی وی سی وجود دارد. منهول پلی اتیلن در واقع یک مخزن فابریک است که عموما برای اتصال خطوط فاضلاب ها ساخته می شود و از جنس پلی اتیلن می باشد . مواد اولیه پلی اتیلن برای مصارف مختلف در صنایع لاستیک و پلاستیک مناسب هستند.

مصارف جدارچاه , فاضلابی , کشاورزی , آبرسانی و موارد دیگراز آنجا که ۵۳% مواد اولیه در ساخت رزین PVC از مواد نمکی (NaCl) است، لولههای پلیکا وابستگی کمتری به قیمت نفت دارند و علاوه بر مزایای ممتاز ذکر شده برای این لولهها، قیمت این لولهها بسیار مناسب و قابل رقابت با سایر لولههای پلیمری، فلزی، چدنی و … اخیرا نتایج یک آزمایش انجمن اروپایی در زمینه لوله و اتصالات نشان داده که نصب لوله PVC بیش از 30 % سریع تر از لوله بتونی با همان اندازه است. لوله های PVC بسیار انعطاف پذیرند و می توانند در هنگام بارگذاری خارجی وزن خاک ، بدون شکستن خم شوند. لوله پلیکا پیشرفت شگرفی در کاهش وزن لوله داشته و این از نظر ایمنی بسیار مهم است . یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه شود این است که در صورت استفاده طناب، سیم بکسل یا زنجیر برای بستن و مهار کردن لوله پلیکا و اتصالات روی کامیون یا تریلی و یا هر وسیله ی دیگری که از آن برای حمل استفاده میشود، باید از نمد کمربند و قطعات لاستیکی و… با افزودن پایدار کننده های اشعه فرابنفش به محصولاتی مانند پنجره ها که مستقیماً در معرض تابش خورشید قرار دارند قابل تقویت و اصلاح نیز هست. در اواسط سال ۱۹۲۶ والدوسمون با افزودن مواد افزودنی یو پی وی سی را اختراع کرد. برخی از پی وی سی ها با مواد افزودنی چون تیتانیوم باعث کاهش، و نه از بین بردن، میزان آسیب اشعه های UV نور خورشید.می شوند. به علت وجود مواد یو پی وی سی خشک در ساختمان لوله پلیکا امکان تحمل فشار زیاد را در مقابل شکستگی به آن می دهد.مقاومت بالا در برابر ضربه لوله پلیکا در مقایسه با لوله های ساخته شده از بتن و خاک رس مقاومت نسبتا بالایی در برابر ضربه های احتمالی دازد.اثر گذاری بر کیفیت آب برخی از مواد به کار رفته در محصولات این چنینی بر روی کیفیت آب تاثیر منفی می گذارند. از سه راه دریچه بازدید برای رفع گرفتگی لوله ها و آزمایش آب بندی آنها استفاده می گردد. به طور کلی این نوع لوله و اتصالات در حال حاضر یکی از برترین برندهای لوله و اتصالات است که در کشور مورد استفاده قرار می گیرد و طرفداران زیادی نیز دارد. از ویژگی این لوله ها این است که قابلیت نصب آسان دارند و نشتی ندارند. برای دفن لوله پلیکا حداقل عمق 1.2 متری زمین و بین لوله با زمین فضای خالی باشد تا اتصالات لوله پلیکا براحتی نصب گردد . این لوله ها را حداقل در عمق 1.2 متری زمین دفن کنید و سعی نمایید بین لوله با زمین فضای خالی وجود داشته باشد. سپس مسیر هایی که لازم است لوله های فاضلاب در زیر سطح ساختمان قرار گیرند با دقت با عمق مناسب کنده شود. پی وی سی در واقع پلاستیک سختی است که از ماده پلی وینیل کلراید ساخته شده است. ماهیت اصلی یا شیمیایی این محصول از PVC یا پلی وینیل کلراید است که با مواد اولیه مانند نمک و نفت خام بوسیله پتروشیمی ها تولید می شود.

چرا که هم مقاومت بالایی دارد و هم به خاطر وزن سبک خود، حمل و نقل آسانی نیز دارد. لوله پلیکا 160 میلیمتر با ضخامت های 3.2، 4.2، 7.7 و 11.9 میلیمتر تولید می شود که وزن آن برای شاخه های 6 متری بطور تقریبی 13.5، 19، 30 و 41.5 کیلوگرم می باشد. شیر پروانهای چدنی (Cast Iron Butterfly Valve) یکی از انواع شیرآلات صنعتی است که با گردش 90 درجه دیسک جهت قطع و یا وصل جریان مورد استفاده قرار میگیرد . هر کدام از این روشها جهت تولید اتصالات پلی اتیلنی مزیتها و معایبی دارند مثلاً در روش تزریقی بدلیل فراوانی و تنوع زیاد سایز، نوع مواد و فشارهای مختلف، دسترسی به تمامی این سایزها امکان پذیر نیست ولی در روش ماشین کاری براساس آنچه در نقشه اتصالات وجود دارد، آنها ماشینکاری شده و انطباق کامل با نقشه خواهند داشت. با خرید اینترنتی لوله و اتصالات از گروه ایلیاشیل به طیف وسیعی از این محصولات دسترسی خواهید داشت. لوله و اتصالات UPVC شرکت یزد پلیمر با توجه ویزگی های منحصر بفردی که از لحاظ ساختار فیزیکی و شیمیایی دارا می باشند دارای گستره کاربردی بسیاری وسیعی هستند . البته ناگفته نماند که از این اتصالات در ساخت سیستم های فاضلاب شهری نیز استفاده می شود. لوله پلی آمید یکی از انواع لوله هایی است که برای عبور دادن کابلها و سیم های برق مورد استفاده قرار می گیرند. لوله پنج لایه نیوپایپ هم از برترین محصولات تولیدی این شرکت است و به دلیل مزایای فراوانی که دارد، در بسیاری از پروژه های ساختمانی و به ویژه در منازل مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد. بست عایق : از این بست برای این استفاده می شود تا ورق حبابدار متالایز را به یونولیت فیکس کنند. ورق باید به شـکل لولـه در آمـده و درز آن جوشـکاری شـود. کاربرد لوله های پلاستیکی دارای مصارفی در صنعت گاز ،آب آشامیدنی ،آبیاری محصولات کشاورزی ،فرآورده های مواد شیمیایی و همچنین در سیستم های فاضلاب خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. البته از آنجایی که اغلب لولههای پی وی سی در زیر زمین و برای آبرسانی و زهکشی استفاده میشود، تابش نور خورشید مشکلی برای آنها ایجاد نخواهد کرد. مقاومت بی نظیر این محصولات در برابر هرگونه آسیب و ضربه ای، باعث شده است که انتخاب اول خیلی از ساختمان سازان باشد. زیبایی این شیر باعث شده است تا انتخاب اول خیلی از ساختمان سازان باشد. همچنین لولههای رایزر به حذف توربولانس یا آشفتگی جریان ناشی از آبگیری شیر خودکار از لترال، کمک میکنند. رایزر سیستم سوپرپایپ، جزیی از سیستم لوله کشی سوپرپایپ، و تنها مجموعه ی کامل از لوله های پنج لایه ی سایز بالا ( 40 الی 110میلیمتر) در کشور است. لولههای رایزر در سیستمهای آبیاری بارانی کلاسیک با اتصال به شیرهای خودکار، آبپاشها را در موقعیتی بالاتر از گیاهان زراعی قرار میدهند. استفاده از خمیرهای نشت گیر مانند خمیر اپوکسی : این خمیر رو در محل نشت قرار میدهند و فشار میدهند تا خمیر در محدوده 5 سانتیمتر از محل نشت رو بپوشاند، حدوداً 10-15 دقیقه زمان لازم است این خمیر سفت شود.

این مشخصه هم در سطح داخل و هم در سطح خارج لوله پلیکا وجود دارد که سبب میشود در مناطقی که خاک مهاجم دارند، بسیار مورد استفاده قرار گیرد. یکی از اصلی ترین بخش های یک لوله ی پوش فیت، زانویی است که سایزهای مختلفی دارد و در حقیقت بر اساس سایز همین زانویی، به دسته بندی های مختلفی تقسیم می شود. در صورتی که تعداد واحدها و طبقات اضافه شود، به سایز بیشتری نیز لازم دارد. بعد از شناسایی محل مربوطه ناحیه ای از لوله پلیکا که آسیب دیده را توسط فرچه سیمی و یا کاغذ سنباده زنگ زدایی و سنباده کاری می کنیم . کمان اره: برای بریدن لوله پلیکا میتوانیم از اره نجاری یا اره برقی دندانه ریز و یا کمان اره استفاده کنیم. شما میتوانید از لولههای پیویسی برای عبور جریان آب گرم و فاضلاب گرم استفاده کنید؛ اما باید توجه داشته باشید که این لولهها در صورت تماس مداوم با آب گرم دچار خوردگی میشود. در این روش برای آب بندی کردن اتصالات از روش فشرده کردن لاستیک آب بند که در جلوی فلنچ قرار گرفته و نصب میشود آب بندی کامل اتصالات انجام می پذیرد. کپ قطعه ای انتهایی است که جهت کور کردن انتهای خط پایپینگ مورد استفاده قرار میگیرد .کپها یسته به سایز لولهها و ضخامت لوله میتوانند دارای ابعاد متفاوتی از یکدیگر باشند. پوشش فوق العاده صاف لوله PVC وقتی با یک لوله مسی ، بتن مقایسه می شود ، مقاومت در برابر جریان آب را کاهش می دهد و باعث می شود که آب با فشار مناسب به مقصد مورد نظر برسد. استفاده از PVC بازیافتی به اهداف بهره وری منابع کمک می کند و امکان حفظ منابع طبیعی را فراهم می کند. پلیمر گلپایگان در سال 1360 تاسیس و با بیش از سه دهه کسب تجربه در صنعت لوله و اتصالات PVC-u محصولات خود را با آرم لوله پلیمر گلپایگان به بازار عرضه و در راستای اهداف از پیش تعیین شده ، تولید لوله های مشبک جهت استفاده در جداره چاههای آب زهکشی در بخش تامین آب شرب ، کشاورزی ، آبیاری ، صنایع و معادن ، به منظور جداسازی توده های شنی ، ذرات خارجی و پاکسازی آب را در دستور کار خود قرار داده است. جهت نمونه برداری زئوپلانکتون درپیکره دریاچه سد توسط تورکمرشکن (Juday net) با مش 55 میکرون و به شکلکشش عمودی از کف تا سطح یک نمونه از ستون آب گرفته شد، در ورودی رودخانه توسط لوله پلیکا (P.V.C ) 30 لیترآب را برداشته وتوسط تور زئوپلانکتون­ فیلترکرده وعصاره آنرا در ظروف نمونهبرداری ریخته، درنهایت نمونه هارابافرمالین به نسبت 4 درصدتثبیت نموده و جهت مطالعه به آزمایشگاه منتقل شدند. شرکت رهانه با سالها تجربه در زمینه تولید انواع شیرآلات بهداشتی در تولید محصولاتی همچون شیر اطمینان رهانه , شیر تکضرب رهانه و شیر تخلیه رهانه و شیر خودکار رهانه و شیر توپی رهانه و شیرحوضی رهانه و شیر فلوتر رهانه و تولید دیگر محصولات در تولید شیرالات ایرانی گام برداشته است . گروه صنعتی ناب زیست همواره در جهت ارائه بهترین کیفیت تولید گام برداشته تا از این طریق در بهره وری بالا در صنایع مورد استفاده سهم بسزایی داشته باشد.

لوله های خرطومی لوله هایی هستند که دارای سطحی خرطومی شکل و داخل صاف میباشند این لوله ها دارای ابعاد خاصی از لحاظ سایز میباشند از مصارف این لوله ها میتوان در کشاورزی ،آبرسانی،عبور سیالات نفتی ،استفاده جهت عبور کابل ،و زهکش نام برد که عمده ترین نوع مصرف در صنعت کشاورزی میباشد این لوله ها به جهت انعطاف پذیری بالا بیشتر از سایر لوله های پلیمری مورد مصرف دارند و قیمت نسبتا مناسب این لوله ها یکی دیگر از شاخصه های این لوله هاست. این موضوع به این صورت اصلاح می شود که محصولات نرم PVC در اثر گذشت زمان طولانی و مهاجرت بخشی از مواد نرم کننده اضافه شده به محصول، نرمی و انعطاف خود را تا حدودی از دست داده و نسبتاً خشک تر از محصول نرم اولیه خواهند شد. لوله پلیکا (لوله PVC ) چقدر عمر میکند؟ طبیعی است که هر چقدر سایز این لوله ها و ضخامت آن بیشتر باشد، قیمت آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد. این لوله ها برای مکان هایی که فشار آنها بسیار بالا است مناسب نیستند. پوشش بسیار صاف لوله پلیکا در مقایسه با لوله های بتنی، مسی و رس مقاومت در برابر جریان آب را کاهش می دهد و اطمینان می دهد که آب با فشار مناسب به محل مورد نظر انتقال می یابد . هماهنطور که میدانید قیمت لوله پلیکا هر روز با توجه به شرایط بازار تغییر می نماید از این رو برای دریافت قیمت دقیق و نهایی با ما تماس بگیرید. بلدرچین ژاپنی ((Coturnixcoturnix japonica به دلیل مشخصات منحصر به فرد شامل رشد سریع، دوره تولید مثلی کوتاه، مقاومت به بیماری ها و شرایط نامساعد محیطی، سن پایین بلوغ جسمی و جنسی، دوره جوجه کشی کوتاه، تخم­گذاری بالا، ضریب تبدیل غذایی مناسب و هزینه کم مواد غذایی و درمان به عنوان پرنده ای پرورشی و آزمایشی مورد توجه است(15، 14، 3). در جوجههای گوشتی همانند سایر پستانداران اثرات کمبود و یا افزایش پروتئین جیره و یا اسیدهای آمینه بر ایمنی کاملاً بررسی شده در حالی که در مورد اثرات تغذیه­ای اسیدهای آمینه در بلدرچین ژاپنی اطلاعات بسیار محدود است و متون علمی در مورد ارزش اسیدهای آمینه قابل هضم در خوراکهای مختلف و احتیاجات بلدرچین بسیار خاموش بودهاند(12). مشخصات فنی پوشفیت و پلیکا کدام یک از این دو بهتر است و بردیگری برتری دارد. مجموعه لوله آنلاین مشخصات فنی و قیمت بهترین تولید کنندگان لوله های پی وی سی را در این مجموعه و نمایشگاه دایمی گرد هم آورده تا مهندسین، مجریان، مشاوران و پیمانکاران عزیز بتوانند پس از مقایسه کردن مشخصات فنی و تاییدیه ها و استانداردها لوله مورد نظر خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انتخاب و خریداری کنند. این دریچهها در قسمت انتهایی لولههای فرعی نصب شده تا در جهت رفع گرفتگی لوله و تمیز کردن لولهها انجام شود. به همین جهت لوله PVC در سیستم های آبی ، سیم کشی زیرزمینی و خطوط فاضلاب کاربرد فراوانی دارد . لوله پلیکا یا همان لوله PVC نوعی از لوله های پلیمری هستند که برای انتقال آب و سایر سیالات مشابه از آنها استفاده می شود.

لوله پلی آمید از جنس پلاستیک فشرده بوده که برای فشارهای مختلف ساخته می شوند ، این لوله ها در برابر عوامل خوردگی فلزات مانند واکنش های شیمیایی و اسیدها مقاومت نشان می دهند بنابراین در شرایط محیطی مختلف قابل استفاده می باشند. یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در قیمت لوله پولیکا سایز یا همان قطر لوله است. از دیگر عوامل موثر در قیمت این محصول می توان به مواد بکار گرفته شده در تولید، و همچنین استفاده از آن در روی زمین و یا زیر زمین و بصورت دفنی و داخل بتن و … لوله پلیکا یکی از پرفروش ترین لوله های فاضلابی است که بر خلاف لوله کاروگیت بیشتر درون ساختمان بمنظور انتقال فاضلاب و بعضا آب مورد استفاده قرار می گیرد. مقاومت شیمیایی : لوله پلیکا در برابر طیف وسیعی از مواد شیمیایی حداکثر تا دمای 140 درجه فارنهایت مقاومت خود را به نمایش میگذارد و همچنین در برابر مواد شیمیایی ای که معمولا در منازل پیدا یا استفاده میشوند مقاوم است. لوله پلیکا در سیم کشی های زیرزمینی مورد استفاده قرار می گیرد. این لوله ها که معمولا سیاه رنگ هستند، به دلیل تنوع بسیار زیاد خود تقریبا برای هر کاری یک مدل مخصوص دارند که در مقایسه با جنس های دیگر بسیار مناسب و کاربردی هستند. مقاومت شیمیایی : لوله پلیکا در برابر طیف وسیعی از مواد شیمیایی حداکثر تا دمای ۱۴۰ درجه فارنهایت مقاومت خود را به نمایش می گذارد و همچنین در برابر مواد شیمیایی ای که معمولاً در منازل پیدا یا استفاده می شوند مقاوم است. در صورتی که قصد دارید در مناطق زلزله خیز، استفاده کنید، این لولهها گزینه مناسبی است. پلی ران یکی از برجسته ترین شرکت هایی است که در در زمینه ی تولید لوله و اتصالات فعالیت دارد و نمایندگی های زیادی در سراسر کشور دارد که یکی از آن ها نمایندگی پلی ران کشیشی است. بازرگانی امجدپایپ نمایندگی فروش شیرآلات گازی و آبی آهارکو در تهران به قیمت درب کارخانه. لازم به ذکر است که لوله های گازی سپنتا در شهرهای مختلف منجمله تهران اهواز تبریز و سایر شهرهای دیگر به جهت سهولت در انجام پروژه تولید میگردند و صاحبین پروژه ها میتوانند به راحتی پروژه های خود را تجهیز نمایند. اولین ویژگی که می توانیم برای لوله پلیکا قائل شویم مقاومت آن در برابر خوردگی است. چگونه متوجه نشتی لوله های آب خانه شویم؟ از طرف دیگر ایمنی و بهداشتی بودن آن سبب شده که برای استفاده در سیستم انتقال آب آشامیدنی بسیار ایدهآل باشد. به لوله پولیکایی که بمنظور استفاده ای غیر از انتقال فاضلاب استفاده شود لوله پلیکا ارزان می گویند. محصولات با کیفیت این شرکت به قدری در بین مردم محبوبیت پیدا کرد که پس از آن مردم به تمامی محصولات سایر شرکت هایی که لوله های خاکستری تولید می کردند نیز پلیکا می گویند. ۳-مقاومت بالا در برابر وزن سبک:مقاومت بالای این لوله ها سبب کاهش ورن و سبکی ان شده است که جنبه ایمنی بالایی دارد. این وسعت پوشش نشاندهندهی قدرت نفوذ این محصول و صد البته کیفیت بالای آن است که توانسته در سراسر ایران در قلب خانهها نفوذ کرده و رضایت تمامی مشتریان ایرانی و خارجی را جلب کند.

زانویی و رابط چند راهی در مواقعی که باید پیچ به لوله وصل شود، به شدت کاربردی است و مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از این فرآیندها باعث می شود این لوله ها در برابر خراش و ترک خوردگی به شدت مقاوم باشند و به صورت بهینه مواد و انرژی را مصرف کنند. لوله پی وی سی بهترین و کاربردی ترین لوله پلیمری است که در صنایع مختلف استفاده می شود. بین گیره های آچار لوله زمانی که نگه داشته ایم بایستی از ضربه گیر استفاده نماییم تا از آسیب به لوله جلوگیری شود . تحمل فشار و انعطاف پذیری زیاد: با توجه به اینکه این نوع از لوله ها از یو پی وی سی خشک در ساخت آن استفاده شده است در برابر فشار دارای مقاومت بسیار بالا بوده و به راحتی دچار شکستگی نمی شود و در مقابل محصولات مشابه مانند انواع لوله های تهیه شده از خاک رس و غیره دارای مقاومت بسیار بیشتر در برابر ضربه می باشد. این جنس از لوله ها در بخش های انتقال آب و فاضلاب ساختمان ها و مجموعه ها بسیار پرکاربرد و مناسب است. لوله پلیکا یکی از محبوبترین لولههای مورد استفاده در صنعت ساختمان سازی و بخش زیرساختی توزیع آب است. بین گیره های آچار لوله، از ضربه گیر استفاده کنید تا به لوله آسیب نرسد. لوله های PVC یا پلیکا توسط کارخانه های تولید کننده در رنج های قیمت متفاوت تولید می شوند و کاربردهای وسیعی در انواع ساخت و ساز، کشاورزی، آب و فاضلاب، پل و راه سازی دارد و امروزه تقاضای زیادی بین مهندسین دارد. گفته می شود که لوله های pvc در دماهای کاری بالا استحکام کمتری دارند. شرکت نیوپایپ، با طراحی یک نرم افزار توانسته است که به چنین امری دست پیدا کند. لوله های پلیکا این قابلیت را دارند که بدون از دست دادن خواص و ویژگی های خود، چندین بار بازیافت شوند. لوله پلیکا که به آن لوله پی وی سی (PVC) نیز گفته می شود، نوعی لوله پلاستیکی است که برای انتقال آب و فاضلاب و سیم کشی های زیر زمینی از آن استفاده می گردد. PVC یا پلی وینیل کلراید در اواخر قرن نوزده میلادی کشف شد. لوله های U-PVC از پلی وینیل کلراید نرم نشده ساخته شده اند و در ساخت آنها از هیچ گونه نرم کننده ای استفاده نشده است. لولهها برای حمل گاز, آب سرد و گرم و مایعات دیگر از یک مکان به محل دیگر مورد استفاده قرار میگیرند. این نوع لوله ها برای بخش تهویه و انتقال آب باران (ناودان) مجتمع ها و مکان های مسکونی به کار می روند. از لوله پلیکا در توزیع آب، سیستم تهویه مطبوع، فاضلاب زیرزمینی، سیستم جمع آوری آب باران و لولهکشی ساختمان و … برای اینکه خرید لوله پلیکا خود را به خوبی انجام دهید و همچنین بدانید که انواع آن ها مانند لوله پلیکا فاضلابی کدام هستند با ما در ادامه این مطلب همراه باشید. لوله های یو پی وی سی برای اکثر لوله های پلاستیکی در جهان مورد استفاده قرار می گیرد، زیرا به طرز باور نکردنی در برابر فرسایش شیمیائی مقاوم است و دیواره های داخلی نرم تری دارد که به جریان آب کمک می کند.

لوله پلیکا یکی از انواع لوله های پی وی سی می باشد که با توجه به کاربرد گسترده ی آن در بازار در سایزها و اندازه های مختلف استفاده می شود. چسب تارگت رازی یکی از انواع چسب هایی می باشد که برای چسباندن لوله پی وی سی فشار قوی و ضعیف مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین اتصال فلنچ به لوله نیز با استفاده از بوشن فلنچ و چسباندن آن با چسب مخصوص به انتهای لوله انجام میشود. چسب پی وی سی فشار قوی تونیکس برای چسباندن لوله و اتصالات فاضلابی چسبی به یکدیگر و نیز برای تمام قطعات پی وی سی مورد استفاده قرار می گیرد. از لوله های فشار قوی در کارخانه های بزرگ برای سیستم فاضلاب ها استفاده می شود. سایز لوله پلیکا در ابعاد مختلفی است. فروشگاه امجدی نمایندگی فروش انواع لوله کابلی پلی اتیلن سایز 63 واقع در شرق تهران . فروشگاه لوله و اتصالات امجدی واقع در رودهن ، معرفی انواع لوله پلیکا و اتصالات آن. معرفی بهترین مارک ها و برندهای لوله پنج لایه و اتصالات موجود در بازار لوله و اتصالات ایران و راهنمای خرید از فروشگاه امجدشاپ . فروشگاه امجدی نمایندگی فروش محصولات آذران در تهران . بازرگانی امجدشاپ نمایندگی فروش محصولات شرکت بهین اتصال سپاهان تولید کننده لوله و اتصالات تک لایه و پنج لایه و لوازم جانبی، جعبه کلکتور، جعبه آتش نشانی، صفحه نصب، زانو، زانوشابلون دار، درپوش، کاور پکیج، صفحه نصب زیرپکیجی، شیر فلکه، مهره ماسوره پلیمری و برنجی. گروه صنعتی آذران (سهامی خاص) در سال 1365 بدون استفاده از فن آوری خارجی و منابع ارزی و تنها با اتكا به سرمایه داخلی و دانش فنی موجود در زمینه صنایع شیر سازی و اتصالات پنج لایه شروع به فعالیت کرده است . از میکرو آبپاش ها بیشتر برای آبیاری فضاهای سبز که دارای درختان بسیار هستند استفاده می شود. اما تولیدکنندگان توصیه می کنند که لوله های PVC مورد استفاده در فضای باز و در معرض نور خورشید، با رنگ های روشن و سازگار با پلاستیک پوشش داده شود تا از عمر مفید آن کاسته نشود. اما در کنار مارکهای خاص لوله پلیکا تولید محصولات لوله اتصالات پلیکا در خارج از محدوده استاندارد نیز برای اهدافی مانند هواکش , تهویه و حتی فاضلاب نیز انجام میشود . بدیهی است که با افزایش وزن لوله قیمت آن نیز افزایش پیدا کند , اما این میزان افزایش تنها به وزن بستگی نداشته و برندهای معروف همچون لوله پلیکا گلپایگان و دیگر مارکهای معروف علاوه بر پارامتر وزن بسته به شهرت خود یک مقداری قیمت بالاتری هم در نظر میگیرند . چون لوله پلیکا از جنس یو پی وی سی بوده و این مواد براحتی چسب پلیکا به راحتی در جدارهی لوله و داخل سوکت اتصالات جذب میشود که در صورت استفاده بیش از اندازه این چسب سبب نرم شدن مواد لوله پلیکا و خراب شدن و اختلال در سیستم انتقال لوله پلیکا می گردد . سوپرونت تنها راه حل موجود در جهان برای ساختمان های بلند مرتبه در ساختمانهای مرتفع پیدایش امواج فشار مثبت گذرا (فشار معکوس) عملکرد سیستم فاضلاب را دچار اختلال میکنند.

در اکثر پروژه های زیر بنایی از لوله پلیکا استفاده می شود. فروش و قیمت کلیه لوله های پلیکا در سایزهای ۲۰ میلیمتر ,۲۵ میلیمتر ,۳۲ میلیمتر ,۴۰ میلیمتر ,۵۰ میلیمتر ,۶۳ میلیمتر ,۷۵ میلیمتر ,۹۰ میلیمتر ,۱۱۰ میلیمتر ,۱۲۵ میلیمتر ,۱۶۰ میلیمتر ,۲۰۰ میلیمتر ,۲۵۰ میلیمتر ,۳۱۵ میلیمتر ۴۰۰ میلیمتر و سایزهای بالاتر در صورت نیاز و در انواع لوله پلیکا معمولی ,نیمه قوی ,و لوله پلیکا فشار قوی در اتمسفرهای ۴ اتمسفر ,۶ اتمسفر ,۱۰ اتمسفر جهت مصارف لوله پلیکا ناودانی ,لوله پلیکا زهکشی ,لوله پلیکا آب باران ,لوله پلیکا فاضلابی و کاندوئیت که جهت غلاف کابلهای فیبر نوری و کابل برق مورد استفاده قرار میگیرند .این مجموعه با سالها تجربه در زمینه انواع لوله و اتصالات پلیکا مناسبترین قیمت را در زمینه فروش و عرضه انواع لوله پلیکا دارا میباشد و میتوان این مجموع را قطب فروش انواع لوله ها و اتصالات پلیمری و مخصوصا لوله های پلیکا در تمامی

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو