هر اندازه چشمه کوچکتر و مفتول ضخیم تر باشد فلز استفاده شده در هر متر مربع بیشتر و قیمت بالاتر می رود. در میان انواع مختلف پلی کربنات نوع ضخیم و کرکره ای آن بسیار رایج تر برای پوشش گلخانه ها استفاده می شود. اما به طور کلی قیمت اجرای این سقف کمتر و مقرون به صرفه تر از سقف های مشابه همچون سقف شیشه ای می باشد. همان طور که پیش تر نیز ذکر گردید، این ورق ها ضد UV می باشند که این امر یکی دیگر از مزیت های استفاده از ورق های پلی کربنات به عنوان پوشش سقف محسوب می گردد. نکته ی قابل توجهی که در رابطه با این موضوع لازم است بدانید اینکه پوشش پلی کربنات در صنعت گلخانه در جهت پوشش قسمت های عقب، جلو، کناره، سقف یا نیم دایره های مربوطه در نظر گرفته می شود. جهت خرید این محصول با شماره های زیر تماس بگیرید. لازم به ذکر است که به دلیل همگام بودن و تشابه شکل ورق ها، هزینه های جانبی جهت آب بندی سقف هم کاهش می یابد. این پلیمر در برابر چربی ها، مقاومت بالایی دارد. در شکل زیر، ولتاموگرافی های چرخه ای معمولی مولتی سوییپ بدست آمده برای فرایندهای اینترکلیشن و دی اینترکلیشن یون CIO₄⁻ آنودی و یون Li⁺ کاتودی در محیط PC با 0.25 میل از LiCIO₄⁻به ترتیب ارائه شده است.

چاپ پلی کربنات پاساژ امجد
به دیاگرام بالا نگاهی کنید .در آن شما دو ساختار شش گوشه ای را مشاهده می کنید . نبود و یا کمبود ساختار کریستالی (آمرف طبیعی پلیمر) اجازه ی شفافیت را می دهد . غالبا اجرای سقف پلی کربنات برای بهره مندی از نور طبیعی فضا انجام می شود. سپس نبشی هایی روی آن قرار داده شده و دوباره چسب کاری انجام می شود. قبل از شروع به لیست کردن خواص پلی کربنات ، جا دارد که توضیح داده شود که چرا خواص ها ،مسیر آن ها هستند. جنس نورگیر های حبابی از ورق اکرولیک هست که با لایه ضد UV پوشش داده می شود. دقت کنید چسب مورد استفاده حلالی نداشته باشد که با پلی کربنات سازگاری ندارد. حضور گروه فنیل در زنجیره ی مولکولی و گوشه های متیل باعث توزیع سفتی در پلی کربنات شده است .ابتدا ، جاذبه بین گروه فتیل و بین مولکول های مختلف باعث عدم تحرک مولکول های انفرادی می شود .این نتیجه باعث مقاومت حرارتی خوب اما ویسکوزیته بالا را در حین فرآیند (برای مثال جریان ذوب پایین) شامل می شود .

پلی کربنات خوزستان
بسپار شیمی سپیدان سابقه طولانی در زمینه تامین و توزیع انواع مواد اولیه پلیمری شامل پلیمرهای مهندسی شامل پلی آمید، پلی استال و پلی کربنات و اکریلو نیتریل بوتا دی ان استایرن و عمومی شامل پلی اتیل، پلی پروپلین و پلی اتیلن ترفتالات دارد. به منظور اجرای سقف پلی کربنات ، در ابتدا سازه سقف به صورت شیب دار (ساده) و یا قوسی اجرا می گردد. این گروه نیز علاوه بر طراحی دیوار کناف ، یا همان دیوار کاذب مطابق با سلیقه شما در اسرع وقت به اجرای آن در منزل شما خواهد پرداخت. علاوه بر این، ورق های پلی کربنات از مقاومت بالایی در برابر رطوبت نیز برخوردار بوده و از این نظر عایق می باشند. پلی کربنات ها دارای یک زنجیره ی بلند خطی از اسید کربنیک پلی استرها و دی هیدریک فنول مانند ببسفنولA هستند . اگر چه بدین منظور می توان از سقف های شیشه ای نیز استفاده نمود، اما سقف های پلی کربنات دارای مقاومت بسیار بیشتری نسبت به سقف های شیشه ای می باشند (حدود ۲۵۰ برابر). صفحه نمایش 450 نیت ساطع می کند در نتیجه داشتن دید خوب در زیر نور آفتاب را برای کاربر تضمین می نماید، اما پیشنهاد می شود در طول روز به جای استفاده از تم تاریک از تم روشن برای داشتن دید بهتر استفاده کنید.

علیرغم تمامی محاسن ذکر شده از ورق های پلی کربنات، یکی از بارزترین معایب آن را میتوان به گرمایش بیش از حد فضای زیرین این ورق ها خصوصاً در ماههای گرم سال اشاره کرد. بدین منظور می توان از انواع ورق های پلی کربنات دو جداره و چند جداره در رنگ های متنوع استفاده کرد. ماندگاری و دوام این سقف ها بسیار بالا بوده و رنگ های متنوع آن ، زیبایی دو چندانی به فضا می بخشد. انعطاف پذیری این ورق ها بسیار بالا بوده و به راحتی قابل نصب می باشند. در صورتی که برای استخر شنای خانه خود سقف نصب نکنید، هر بار که تصمیم به استفاده از استخر را داشته باشید، ناچار خواهید بود آن را تمیز کنید و این کار پر زحمتی است. پس از آن ورق های پلی کربنات برش زده شده بر روی این سازه ها نصب می گردند. از دیگر عوامل موثر بر قیمت آن محسوب می گردند. این ورق ها در زمان آتش سوزی مشتعل نمی شوند اما باعث ایجاد دود می گردند . پلاستیک های مختلف از استحکام مختلفی برخوردار هستند اما وزن سبک دارند. اجرای نوع متحرک آن به ویژه در استخرها ، از کارایی بالایی برخوردار است. از دیگر مزایای اجرای سقف پلی کربنات وزن کم آن است.

پلی کربنات قلعه مرغی
اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از پلی کربنات جی دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو