قالب سیلیکونی رزین دورو

در بین دو قالب سیلیکونی ، قالب های سیلیکونی جاسیگاری از جمله پرفروش ترین و پرکاربردترین قالب ها هستند. این قالب بسیار انعطاف پذیر است و طول عمر بالایی دارد. به همین دلیل است که می توان ده ها بار از آن استفاده کرد. بدون ترک خوردن یا شکستن قالب. این قالب ها از سیلیکون با کیفیت و قوی ساخته شده اند. سطح داخلی آن بسیار صاف و صیقلی است. به همین دلیل پس از برداشتن اپوکسی خشک شده از قالب ، دیگر نیازی به صیقل دادن سطوح آن نخواهد بود. این ویژگی های بارز این قالب سیلیکونی است.

انتقاد از قالب دو رزین سیلیکون

1- این قالب یک الگوی وارداتی با شفافیت و کیفیت عالی است.
2- در ساخت این قالبها از بهترین مواد و قالب سیلیکون قالب استفاده شده است.
3- برای تهیه پخت و پز و خوردن آجیل مناسب است.
4- می توانید بارها و بارها خروجی های زیبا و متنوعی از آن تولید کنید بدون اینکه کیفیت را از دست بدهید.

در ویدئوی زیر می توانید انعطاف پذیری عالی قالب سیلیکون رزین Doro را مشاهده کنید.

ساخت انواع زیر مجموعه با رنگدانه ها با آراء لوکس

همانطور که در فیلم زیر مشاهده می کنید از جوهر آبی برای ساخت لب به لب سیگار استفاده شده است و از پودرهای درشت تر و تاج های درشت تر استفاده شده است. استفاده از رنگدانه های مختلف بین چوب و رزین باعث ایجاد آثار هنری زیبایی در این صنعت خواهد شد. علاوه بر قالب های ساب ووفر ، قالب های سیلیکونی بسیار پرکاربردی نیز وجود دارد ، از جمله قالب های سیلیکونی برای شانه های مختلف ، کاورهای تلفن ، لنت های نت و تبلت ها و غیره با آرای لوکس. با استفاده از رنگهای پودر یا شفاف و ماسه و پودرهای پوسته می توانید در ساخت این محصولات رزین و جواهرات رزینی خلاق تر باشید.

قبل از ساخت جواهرات رزین توجه کنید. قالب سیلیکونی‌ رزین

این مهم است که بدانید آنچه که نتیجه کار شما را تعیین می کند ، خرید رزین اپوکسی خوب و شفاف و مناسب برای کارهای جواهرات رزین است. زیرا یک رزین با کیفیت پایین می تواند کار شما را از 100 به صفر برساند و بالعکس! !

این عکس از خدمات بسیار زیبایی است که با ابزار رزین اپوکسی آلمانی و رزین موجود در سایت تهیه شده است. برای خرید رزین اپوکسی کلیک کنید.

لطفا نکات زیر را با دقت بخوانید

1- دوستان ، اگر هر قالب رزینی سیلیکونی با هر عمق در اختیار شما قرار گرفت ، هیچ دلیلی وجود ندارد که بتوانید یکباره آن را با رزین پر کنید. همه رزین های جواهرات حجیم نیستند و باید به صورت لایه ای کار کنید

2- در قالب های رزین ، نباید رزین ضخیم بریزید زیرا بسیار داغ خواهد بود و قالب شما را می سوزاند و قالب می چسبد.

3. رزین های ضعیف می توانند به قالب صدمه بزنند ، بنابراین هنگام خرید رزین اپوکسی به مارک و شهرت مکانی که خریداری می کنید توجه ویژه ای کنید.

4- رنگ های جوهر جعلی که پر از رقیق کننده های قوی هستند برای قالب های رزینی سیلیکون مناسب نیستند.