شرکت صدر شیمی یزد

شرکت Shobeir Shimi از زمان شروع فعالیت به عنوان یک تاجر تجاری در خاورمیانه در اواخر دهه 1980 موقعیتی پیشرو در زمینه تجارت و پتروشیمی جهانی ایجاد کرده است. اکنون با گذشت سالها ، ما به یک شرکت جهانی با دسترسی محلی در سرتاسر جهان تبدیل شده ایم. اما ما اصول خود را حفظ کرده ایم – برای افزودن به مشتریان و ارائه خدمات در همه ابعاد شغلی ما. ما ترکیبی منحصر به فرد از دسترسی جهانی ، ارتباطات سریع و مؤثر ، مهارتهای فنی ، دانش بازار و تعهد مطلق به مشارکتهای مشتری و تأمین کننده را ارائه می دهیم. تجربه لجستیکی و دانش بازار تخصصی ما به نفع شرکای تجاری ما اعمال می شود. مشتریان ما از کلیه بخشهای صنایع شیمیایی و سایر نقاط جهان تهیه می شوند. ما خدمات کاملی ارائه می دهیم ،

از منابع و دستیابی به محصولات گرفته تا حمل و نقل و تحویل آنها. قدرت اصلی ما از توانایی ما در کار سریع و مؤثر در تغییر بازارها ناشی می شود تا اطمینان حاصل شود که ما سریعاً راه حل هایی را برای نیازهای فوری مشتری و همچنین ایجاد روابط پایدار بر اساس اعتماد و درک ارائه می دهیم. ما یکی از پیشروترین تجارت های پتروشیمی در جهان ، با دفتر مرکزی ما در IR.IRAN هستیم. نمونه کارها و دامنه فعالیتهای ما در پاسخ به نیازهای مشتریان گسترش یافته و توسعه یافته است ، و ما از تمام سوالات در مورد چگونگی کمک به نیازهای محصول و خدمات شما استقبال می کنیم.

شرکت صدر شیمی یزد

trak Shimi Shargh Compnay در سال 2000 در استان یزد با نام “Berger RangKavir” تأسیس شد ، اما در سال 2006 به مشهد منتقل شد و نام خود را به شرکت اترک شیمی شارژ تغییر داد.

با پیگیری طرح توسعه کارخانه ، شرکت اترک شیمی شارگ در شهرک صنعتی توس تأسیس شد و علاوه بر ساخت رنگهای ساختمانی ، اقدام به راه اندازی خطوط تولید رزین و انواع ظروف فلزی برای بسته بندی رنگ نمود. بالاخره افزایش تولید محصولات منجر به تأسیس “گروه صنعتی اترک شیمی شارق” شد.

شرکت اترک شیمی تولید کننده رزین ، رنگ روغن ، ظروف بسته بندی رنگ ، رنگ پلاستیک ، اکریلیک ، ضد خوردگی و غیره می باشد.

این شرکت در حال حاضر بزرگترین صادرکننده رنگ کشور است و به مدت 2 سال متوالی به عنوان صادرکننده نمونه ملی انتخاب شده است. این شرکت همچنین افتخار انتخاب به عنوان صادرکننده نمونه استان را برای 9 سال متوالی داشته است.

شرکت اترک شیمی موفق به اخذ گواهینامه تحقیق و توسعه از دفتر کل سازمان صنایع و معادن خراسان در سال 2008 شد. این واحد با بهره گیری از دانش خبرگان و با تجربه ضمن بررسی فرمولاسیونهای مختلف به منظور کاهش قیمت هزینه و دستیابی به کارآیی ، ورود به بازارهای اروپا را در دستور کار خود قرار داده است.

آنچه این شرکت را از سایر شرکتهای فعال در این زمینه متمایز می کند ارزان بودن قیمت رنگهای تولیدی است که می تواند با همه تولید کنندگان خارجی بازارهای هدف رقابت کند ، افزایش نسبی و مداوم کیفیت ، ثبات قیمت با وجود بحران اقتصادی جهانی ، تنوع رنگهای تولید شده و پذیرش سفارشات JIT.

محصولات این شرکت به تمام کشورهای CIS در آسیای مرکزی ، افغانستان ، آفریقا و چین صادر می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>