سقف وافل کاربردی

سقف وفل در کلیه پروژه های ساختمانی با کاربردهای مختلف قابل استفاده است. رکود اقتصادی بالا و کاهش هزینه های تولید این نوع سقوط ، پیشرفت چشمگیری در صنعت ساختمان کشور وجود داشته است. این یک توجیه اشتباه است که سقف های وافل فقط توسط مهندس در بین سوراخ ها رأی داده می شود ، فقط یک شرط دیگر برای استفاده از سقف های وفل وجود دارد که این گزینه است و در سایر پروژه ها و سایر موارد فولادی و سایر موارد شما استفاده متفاوت است ، شما می توانید از این نوع سقوط استفاده کنید. استفاده از سیستم وافل پرسرعت در پروژه های ساختمانی می تواند گام مهمی در برنامه ریزی پروژه باشد که اکثر صنایع ساختمانی نسبت به آن واقع بینانه عمل می کنند.

سقف وافل کاربردی

از سقف های وفل در پروژه های مختلفی استفاده می شود

سقف وافل کاربردی

پروژه واقعیت در بهبهان ، با کاربری مسکونی

کاربرد در پروژه مسکونی

در پروژه ارائه شده در تصویر بالا ، سازنده دارای سقف تیرچه و بلوک به طور معمول طراحی می شود و به دلیل عدم عملکرد طولانی تر و همچنین ضعیف سقف تیرچه و بلوک ، مصرف فولاد و بتن را در این پروژه افزایش می دهد ، زیرا بعدا از که تجارت فنی شرکت واحد آبا و بازرسی از سازه و طراحی مجدد آن با سقف وافل ، دهانه ای به طول 11 متر ایجاد شده و حداکثر استفاده از تجهیزات برای کاهش مصرف فولاد و بتن 20 متر کاهش یافته است .

جزئیات عملکرد پاییز جزئیات اجرایی سقف وفل

کاربرد در پروژه های تجاری

در پروژه ارائه شده در تصویر زیر ، با مساحت 6000 متر مربع در 3 سقوط ، پس از بررسی واحد فنی شرکت آبا و تغییر سیستم تحویل جاذبه به وافل های دو طرف ، با دال های بتن آرمه کار را شروع کنید. همچنین ارتفاع تیرهای میانی در طرح اول 85 سانتی متر است که پس از طراحی مجدد به 55 سانتی متر کاهش یافته است.

سقف وافل کاربردی

قالب وافل قدیمی

پروژه واقعیت در دهلران ، با استفاده از ترمینال مسافربری

جزئیات عملکرد پاییز جزئیات اجرایی سقف وفل

پروژه واقعی در تهران ، با کاربری تجاری

پروژه نشان داده شده در شکل 7 با سقف عرشه فولادی طراحی شده آغاز می شود ، که قبلاً در زیر سطح سیستم پایه وفل دو طرفه قرار داده شده بود و با برداشتن 25 تیر داخلی ، ریزه کاری سازه را کاهش داد.

https://kohandeck.ir/waffle-ceiling/

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram takipçi satın alhtml nullednulled themesbuy instagram followersbuy stripe account1xbetDpf Arıza ÇözümüMobil Ödeme bozdurma