ریمل دوسر چیست؟ . چه تفاوتی با ریمل های معمولی دارد؟

 

ریمل دوسر چگونه کار می کند؟ من تحقیق می کنم بنابراین شما مجبور نیستید

 

ریمل دوسر با استفاده از مخلوطی از آب ، موم ، روغن و رنگدانه ها روی هر مژه را با یک خمیر سیاه رنگ می کند. این باعث می شود هر مژه مژه بزرگتر به نظر برسد زیرا مژه با ماده ای پوشانده شده است که باعث ضخیم شدن آن می شود. همچنین باعث می شود که هر مژه بلندتر به نظر برسد زیرا مژه های طبیعی در انتها می توانند کوتاه شوند و ریمل هم رنگ و هم حجم را به نوک مژه ها می افزاید. سرانجام ، با استفاده از رنگدانه ها مژه ها را تیره تر می کند. بهترین ریمل دوسر می تواند شما را از خرید دو ریمل بی نیاز کند.

 

اما این واقعاً داستان کامل را برای شما بازگو نمی کند. بیایید جزئیات بیشتری در مورد کارکرد هر یک از مواد تشکیل دهنده وارد کنیم.

 

مواد تشکیل دهنده ریمل و عملکرد آنها

اگر شما هم مانند من هستید ، “ریمل دوسر با پوشاندن مژه کار می کند” پاسخ کافی برای شما نیست. بنابراین من کمی غوطه ور شدم تا بدانم چه موادی چه کاری انجام می دهد.

 

سلب مسئولیت: احتمالاً بی نقص نیست ، اما این چیزی است که من از جستجوی بی پایان اینترنت و نتیجه گیری خودم از تحقیقات جمع آوری کرده ام.

 

اب

آب عنصر اصلی بسیاری از ریمل هایی است که من نگاه کردم. استثناء ریمل های ضد آب است که معمولاً نرم کننده هایی مانند ایزودودکان در بالای لیست خود دارند. (به هر حال ، می خواهید ریمل ضد آب خود را بدون پاک کننده آرایش حذف کنید؟ یک پست برای آن وجود دارد.)

 

عملکرد آب در ریمل مژه و ابرو ، که من از این مقاله از Byrdie استنباط می کنم ، کمک به زمان خشک شدن ریمل بعد از روی مژه های شما است.

 

وجود آب در ریمل مژه و ابرو نیز به شما کمک می کند تا شب آن را بردارید. من فکر می کنم همه ما می دانیم که ریمل قابل شستشو ، به معنی ریملی که برچسب آن ضد آب نیست ، وقتی خیس می شود به راحتی پاک می شود. آب به عنوان عنصر اصلی این کار را می کند.

 

این که ریمل به راحتی از بین برود ، هم نعمت است و هم نفرین ، و ما باید از آن آب تشکر کنیم.

 

در اینجا مواد لازم برای ریمل مورد علاقه من ، It Cosmetic’s Superhero است. در بالای لیست می توانید آب را مشاهده کنید.

 

موم ها

موم ها یک عامل ضخیم کننده هستند و وظیفه حجم و نگه داشتن فر را بر عهده دارند. آنها همچنین به ماندگاری ریمل کمک می کنند. موم در چسبیدن به رنگدانه خوب است ، به این معنی که رنگ غنی تری روی مژه های شما ایجاد می شود.

 

اکثر ریمل هایی که دیده ام موم زنبور عسل (AKA Cera alba) در جایی ذکر شده است. اما تعداد زیادی موم نیز می تواند وجود داشته باشد ، مانند carnauba و موم سبوس برنج.

 

در اینجا تعدادی موم موجود در Lonsôme’s Monsieur Big آمده است.

 

روغن ها

با وجود تمام این واکس ها ، شرکت های لوازم آرایشی باید فرمول را نازک کنند تا کلوخه نباشد. روغن ها در دسته نرم کننده ها قرار دارند ، به این معنی که به پخش شدن محصول کمک می کنند.

 

داشتن یک ریمل دوسر مایع روغنی به عنوان دستورالعمل شهر اسمیر به نظر می رسد ، اینطور نیست؟ شاید تعجب کنید که چرا شرکت ها روغن را کنار نمی گذارند و اجازه می دهند آب کار نازک شدن فرمول را انجام دهد.

 

مشکل این است که اکثر موم ها محلول در آب نیستند ، به این معنی که آنها به خوبی با موم ترکیب نمی شوند.

 

موم ها عمدتا لیپوفیلیک هستند ، یعنی چربی دوست هستند. و لیپیدها چیست؟ بر اساس The Free Dictionary ، آنها “گروهی از مواد شامل ترکیبات چرب ، چرب ، روغنی و مومی هستند” (تأکید من).

 

به زبان ساده ، روغن ها و موم ها مانند یکدیگر هستند و به راحتی مخلوط می شوند. و از آنجایی که روغنها چسبناکتر از مومها هستند ، آنها ریمل مایع را بیشتر از یک جامد مایع می کنند.

 

(توجه: از آنجا که آب و روغن/موم با هم مخلوط نمی شوند ، من تعجب کردم که چرا ریمل مژه و ابرو در لوله جدا نمی شود. من نمی توانم پاسخ مناسبی را برای این مورد در اینترنت پیدا کنم.)

 

در اینجا برخی از روغن های موجود در ریمل کش Milk Makeup’s Mushara آمده است.

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر