دموکرات ها در مبارزه برای تغییر جهت گیری، حملات شگفت انگیزی انجام می دهند

[ad_1]

نیویورک (AP) – دموکرات ها در حال آماده شدن برای فاجعه بودند که قانونگذاران ایالتی ترسیم مجدد نقشه های کنگره را آغاز کردند، زیرا می ترسیدند که سلطه جمهوری خواهان بر مجلس های ایالتی قدرت را از آنها در دهه آینده منحرف کند.

اما با رسیدن فرآیند توزیع مجدد به مراحل پایانی خود، این نگرانی در حال کاهش است.

برای دموکرات ها، بدترین سناریو برای از دست دادن بیش از دوازده کرسی در مجلس نمایندگان آمریکا بعید به نظر می رسد. پس از ترسیم نقشه‌های تهاجمی در ایالت‌های دارای مجلس‌های دموکراتیک، برخی دموکرات‌ها پیش‌بینی می‌کنند که ناحیه معمولی کنگره از شیب راست آرای ملی به کنار هم قرار گرفتن آن تغییر خواهد کرد و به تحریفی که به حزب جمهوری‌خواه برتری داخلی داد پایان می‌دهد. پنج انتخابات اخیر برای اتاق

کلی وارد برتون، رئیس کمیسیون ملی دموکراتیک در توزیع مجدد، به GOP گفت: “ما قصد آنها را برای رسیدن به اکثریت در مجلس نمایندگان خنثی کردیم.”

نقشه های کنگره ملت تا چند ماه بیشتر تسویه نمی شود. جمهوری خواهان در برخی از ایالت های بزرگ مانند فلوریدا هنوز تغییرات پیشنهادی را نهایی نکرده اند و این به حزب جمهوری خواه فرصتی در آخرین لحظه برای رهبری می دهد.

اما زمانی که کمیسیون تغییر مسیر نیویورک دومین تلاشی را برای ترسیم نقشه به مجلس قانونگذاری ایالت ارائه کرد، تصویر می تواند واضح تر شود. اگر قانونگذار تحت کنترل دموکرات ها نقشه را رد کند، می تواند خطوط جدیدی را به نفع دموکرات ها اتخاذ کند. این تقریباً به طور قطع مزیت GOP را که از زمان آخرین فرآیند توزیع مجدد در سال 2010 وجود داشته است، کاهش می دهد.

جوکی در پایتخت ایالت ها نه تنها برای کار سخت دموکرات ها برای حفظ اکثریت مجلس نمایندگان ایالات متحده در انتخابات میان دوره ای امسال، پیامدهایی دارد. این امر بر توازن قدرت در واشنگتن و مجالس قانونگذاری ایالتی تا پایان دهه تأثیر خواهد گذاشت.

در حالی که جمهوری خواهان می گویند تا کنون به اهداف خود دست یافته اند، از اینکه چه تعداد از دموکرات ها تلاش کرده اند تا تعداد کرسی هایی را که حزبشان می تواند کسب کند، افزایش دهند، شگفت زده شده اند. GOP رویکرد متفاوتی را اتخاذ کرده است و به دنبال حمایت از مناطق آسیب‌پذیر خود با ایمن‌تر کردن مکان‌های رقابتی است.

این تا حدی به این دلیل است که جمهوری‌خواهان از زمان سرشماری سال 2010، زمانی که ایالت‌های بیشتری را تحت کنترل داشتند، نقشه را با تغییر مسیر تهاجمی منطقه گسترش داده‌اند. اکنون که این خطوط برای مطابقت با سرشماری سال گذشته تنظیم می شوند، آنها در حال قفل کردن دستاوردهای خود هستند زیرا دموکرات ها برای مقابله به مثل خطر می کنند.

تحلیلگران می گویند که در موجی از انتخابات، دموکرات ها می توانند کرسی های بیشتری را در نقشه هایی که ترسیم کرده اند از دست بدهند، زیرا آنها رای دهندگان خود را بسیار ضعیف پراکنده کردند. و اگر ائتلاف‌های سیاسی در سال‌های آینده تغییر کنند، کرسی‌هایی که دموکرات‌ها در دسترس می‌دانستند ممکن است ناگهان ناپدید شوند.

مایکل لی از مرکز عدالت برنان که انحراف را زیر نظر دارد، گفت: «جمهوری خواهان از سونامی بسیار خوبی محافظت کرده اند. اما برای دموکرات‌ها، اگر کمی باران ببارد، خانه‌شان زیر آب می‌رود.

تقویت دموکراتیک در حالی اتفاق می‌افتد که حزب به‌طور ناموفق مبارزه می‌کند تا مسابقات قهرمانی چریک‌ها را در سراسر کشور ممنوع کند – لایحه انتخاباتی آن‌ها که این عمل را ممنوع می‌کرد، هفته گذشته در سنا در جریان یک مبارزه جمهوری‌خواهان مرد. لی گفت، با این حال، دموکرات‌ها همچنان در ایالت‌هایی که کنترل می‌کنند، گاهی به صورت تهاجمی، مانند ایلینویز، در برخی مواقع نسبتاً سبک، مانند نیومکزیکو و اورگان، در حال حرکت هستند.

در مقابل، کارشناسان می گویند جمهوری خواهان، که ایالت های بیشتری را کنترل می کنند، خود را در مکان هایی مانند تگزاس، کارولینای شمالی و اوهایو مستقر کرده اند. اما کارت جمهوریخواهان جمهوری خواه در اوهایو توسط دادگاه عالی این ایالت در این ماه کنار گذاشته شد و دموکرات ها امیدوارند که دادگاه عالی کارولینای شمالی از نمونه مناطق آنجا پیروی کند، بخشی از خوش بینی افزایش یافته حزب.

فرصت بعدی و بزرگ‌ترین فرصت برای دموکرات‌ها در نیویورک است، که آزمایش خواهد کرد که دموکرات‌ها تا چه حد حاضرند برای مبارزه با جری‌ماندرینگ از دست بدهند. دموکرات‌ها در سال 2014 با بیان اینکه می‌خواهند حزب‌گرایی را از توزیع مجدد حذف کنند، از رای‌گیری برای سپردن این روند به دست یک کمیسیون دو حزبی حمایت کردند. اما قانونگذار ایالتی ممکن است این کمیسیون را لغو کند. در سال 2014، بین کنترل دموکراتیک و جمهوری خواه تقسیم شد. دموکرات ها اکنون در هر دو مجلس دارای اکثریت فوق العاده هستند.

قانونگذار نیویورک قبلاً اولین تلاش کمیته کارت را رد کرده است و در صورت رد دومین تلاش که تا روز سه شنبه موعد مقرر است، می تواند کنترل را در دست بگیرد.

نیک لانگورثی، رئیس حزب جمهوری‌خواه نیویورک، گفت: «رهبری دموکرات‌ها و آن‌هایی که در سمت چپ افراطی هستند که نمایش آلبانی را اجرا می‌کنند، آماده‌اند تا این روند را برای خنثی کردن کمیسیون و وادار کردن روسای حزب آلبانی به کشیدن کارت‌ها طی کنند». “من فکر می کنم آنها به چند کشور نگاه کردند تا به آنها فرصتی برای حفظ اکثریت بدهند.

جمهوری خواهان تنها باید پنج کرسی در انتخابات نوامبر جمع آوری کنند تا کنترل مجلس نمایندگان آمریکا را به دست آورند. آنها چرخه تغییر جهت را آغاز کردند و خط کشی را در ایالت هایی که 187 کرسی در مجلس نمایندگان داشتند کنترل کردند، در حالی که دموکرات ها تنها 75 کرسی را در دست داشتند.

کیمبرال بریس، مشاور کهنه کار در مورد جابجایی، گفت که این بدان معناست که نتیجه نهایی به ناچار به نفع حزب جمهوریخواه خواهد بود، صرف نظر از اینکه دموکرات ها چقدر سخت مبارزه کنند. بریس گفت: “در نهایت، آنها هنوز هم رنگ و بوی جمهوری خواه را به طرح کلی می آورند.”

تا کنون، جمهوری خواهان چندین کرسی در کارت ها به دست آورده اند که نهایی شده اند، اما تعیین دقیق تعداد کرسی ها دشوار است، زیرا نیمی از ایالت ها هنوز به طور رسمی کارت ها را نپذیرفته اند. برای مثال، اگر دموکرات ها تهاجمی باشند، می توانند چهار کرسی در نیویورک به دست آورند و تا حد زیادی دستاوردهای ملی حزب جمهوری خواه را از بین ببرند. اما پس از آن جمهوری خواهان در فلوریدا می توانند با هریماندر مخالفت کنند.

با این حال، جمهوری خواهان فرصت های زیادی را برای افزایش بیشتر حاشیه های خود از دست دادند.

در میسوری، برخی از قانونگذاران جمهوری خواه از اینکه مجلس به جای تلاش برای تبدیل جایگاه امانوئل کلیور، نماینده دموکرات در کانزاس سیتی به حزب جمهوری خواه، به سمت طرحی حرکت می کند که وضعیت موجود را قفل می کند، عصبانی هستند. در ایندیانا، جمهوری خواهان منطقه مستقر در گری را که فرانک موروان نماینده دموکرات بود تقسیم نکردند.

حتی در جورجیا، جایی که جمهوری‌خواهان در حومه آتلانتا، لوسی مک‌بث، نماینده دموکرات، رای‌دهندگان جمهوری‌خواه را پر کردند، آنها با همسایه دموکرات او، کارولین بوردین، مخالفت کردند. در عوض، آنها رای دهندگان دموکرات را در منطقه بوردایس جمع کردند و آن را امن تر کردند تا کرسی های دیگر جمهوری خواهان تهدید نشود.

آدام کینکید، مدیر اجرایی اعتماد ملی جمهوری خواه برای توزیع مجدد، گفت که تقویت مقامات جمهوری خواه یکی از اولویت های اصلی حزب است. او به تگزاس اشاره می کند، جایی که نقشه های جمهوری خواهان، تعداد کمی از کرسی های دموکرات را حتی دموکراتیک تر می کند. این امر رای دهندگان جمهوری خواه بیشتری را در 23 ناحیه کنگره تحت کنترل جمهوری خواهان گرد هم می آورد و آنها را به مکان های امن تبدیل می کند. جمهوری خواهان و حامیان آنها در طول چرخه 2020 20 میلیون دلار در مسابقه در ایالت هزینه کرده اند. کینکید گفت اکنون آنها می توانند پول را به جای دیگری هدایت کنند.

کینکید گفت: “این چرخه تقریباً همانطور که ما انتظار داشتیم پیش رفت – با این تفاوت که دموکرات ها شرط بندی بزرگتر از آنچه من انتظار داشتم انجام دادند.”

برخلاف حزب جمهوری‌خواه، دموکرات‌ها مایلند که رأی‌دهندگان خود را در اطراف خود گسترش دهند، حتی به قیمت هزینه‌های مدیران فعلی‌شان.

بارزترین نمونه در نوادا است، جایی که سازندگان کارت حزب، رأی دهندگان لیبرال را از محله دموکرات لاس وگاس که زمانی مسلط بود، به دینا تیتوس، نماینده پارلمان منتقل کردند تا دو کرسی متحرک مجاور، به نمایندگی از دموکرات‌ها، استفان هورسفورد و سوزی لی را در اختیار بگیرند. این می‌تواند هر سه کرسی را در یک سال خوب دموکراتیک نگه دارد، اما آنها را در یک چرخه انتخاباتی دشوار برای دموکرات‌ها مانند دوره کنونی در معرض خطر قرار می‌دهد.

برتون استدلال می کند که تصمیمات تاکتیکی مانند تصمیماتی که توسط دموکرات ها در نوادا و جاهای دیگر گرفته می شود، مداخله نیست، بلکه صرفاً خطوطی برای رقابتی کردن مکان ها ترسیم می کند.

برتون گفت: ما از رای دهندگان نمی ترسیم. ما از مناطقی که رای دهندگان در مورد نتیجه تصمیم می گیرند نمی ترسیم.

جوئل ورتهایمر، وکیل حقوق مدنی دموکرات و تحلیلگر گروه لیبرال Data for Progress، ماه‌ها پیش‌بینی می‌کرد که جابجایی منطقه، منطقه معمولی کنگره را از حدود دو درصد به سمت حق رأی ملی به پنج امتیاز تغییر می‌دهد. اختلاف آرا در سال 2020

او این موضوع را به تغییر در طرز فکر دموکرات‌ها نسبت می‌دهد، که مایلند برای کسب شانس بیشتر از 218 کرسی مورد نیاز برای کنترل مجلس، ضررهای بزرگ‌تری را متحمل شوند.

ورتایمر گفت: “من فکر می کنم دموکرات ها در حال محاسبه هستند که آیا برای ما مهم است که 180 یا 190 کرسی داشته باشیم. من فقط می خواهم اکثریت را داشته باشم.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin kusadasi escortElektronik sigara