سشوار مادون قرمز Revlon 1875W
خشک کن Revlon با کسری از قیمت Bio Ionic ، ظاهری قیمت سشوار فیلیپس ارزان قیمت دارد که به نظر می رسد آنچه را که برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید ، اما در مورد کتاب ، روی نازل سبک ، قضاوت نکنید.

گرچه به اندازه Bio Ionic یا بسیاری دیگر در این لیست قدرتمند قیمت سشوار فیلیپس 7000 وات نیست ، Revlon با تنظیمات گرمای مادون قرمز خود در تقریباً در همان زمان بسیار عالی عمل می کند. در حقیقت ، جریان هوا نسبتاً ضعیف تر ، کنترل نحوه حالت دادن به موهای من را آسان تر کرد. خشک کن های دیگر باعث می شوند موهای من به اطراف پرواز کنند و بلند شوند ، اما این یکی به من اجازه می دهد بدون ایجاد مدل موی لانه پرنده ، نزدیک ریشه های خود قرار بگیرم.

صفحه کنترل در پشت دسته قرار دارد و دارای یک کلید ضامن سشوار فیلیپس 7000 مدل 5507 برای دمای گرم و گرم و دیگری برای سرعت کم و زیاد (با “خاموش” واقع در وسط ضامن). اگرچه ترجیح می دهم کنترل ها در قسمت جلوی دسته باشند تا بتوانم انگشت خود را بر روی سرعت بگذارم تا هنگام استفاده راحت تر ، این سوئیچ ها به راحتی مانور می دهند.

این خشک کن ادعا می کند که باعث کاهش وز شدن مو و افزودن درخشش با فناوری یونی می شود ، بدین معنی که یون هایی را که در غیر این صورت باعث ایجاد استاتیک می شوند ، خنثی می کند. وزن آن نیز با انتخاب برتر ما برابر است و ، برای گوش من ، دارای یک گام کم (یا فرکانس) است که باعث می شود تا به نظر برسد به جای صدای جیغ سوراخ کننده ، برای گوش به نظر می رسد. (Bio Ionic هنوز هم “مورد علاقه” من برای قیمت سشوار فیلیپس ۷۰۰۰وات مدل ۵۵۰۷ این ویژگی ، برای هر آنچه که ارزش دارد است.)

وقتی صحبت از آن می شود ، Revlon 1875W Infrared کار را به خوبی انجام می دهد ، با کسری از قیمت ابزارهای پیشرفته این لیست.

طرفداران
انفجار عالی می دهد

سطح پایین

منفی ها
ارزان به نظر می رسد

مطالب مرتبط

ویژگی
12 مورد ضروری که باید برای فصل طوفان آماده باشید

ویژگی
می توانید یک حیاط کناری را به یک مکان عقب نشینی خرید سشوار فیلیپس در فضای باز تبدیل کنید – در اینجا نحوه کار آورده شده است
چگونه تست کردیم
آزمایش کنندگان
من جسیکا کاسپاریان ، نویسنده سبک زندگی در Reviewed هستم. من در مورد همه چیز از زیبایی گرفته تا سلامتی و خواب می نویسم. من موهای موج دار و موج دار متوسطی دارم که از قهوه ای سشوار فیلیپس ph 5507 تا بور سفید شده است. در زمان آزمایش ، موهای من از انتها بسیار خشک بود (با تشکر ، سفید کننده) و حدود شش اینچ از شانه هایم اندازه گرفت. هنگامی که از سشوار استفاده می کنم ، امیدوارم که آن را کاملاً خشک خرید سشوار فیلیپس 7000w و تا حدی صاف آماده کنم ، تا بتوانم با اتوی صاف از آن استفاده کنم. اگر می خواهم موهای خود را به صورت موج دار بپوشم ، از هیچ وسیله داغی برای حالت دادن آن استفاده نمی کنم.

قبل از به روزرسانی این تست ، Reviewed از جسیکا تیچ ، قیمت سشوار فیلیپس مدل ph 5507 ویراستار بهداشت و زیبایی که اکنون سابق است ، خواست تا هر خشک کن را روی قفل های فرفری و بلند خود آزمایش کند. تئیچ بیشتر به دنبال سبک خشک کن خود بود تا کاربرد – در حین آزمایش بدنبال یک ضربه عالی بود.

در حالی که من و جس موها و اهداف متفاوتی داریم ، ما موافق هستیم که سشوار کشیدن فرایند طولانی تر و پیچیده تری از هدف قرار دادن هوا در سر شما است: مثل کسی که موهای ظریف دارد خشک است. ” “برای جلوگیری از به نظر رسیدن پامپوم انسان ، حداقل 20 دقیقه ، یک برس گرد و یک سشوار بسیار خوب سشوار موتور سنگین فیلیپس و با سرعت لازم دارم تا موهایم را به سبک زیبایی خشک کنم. یا 15 دقیقه ، مقدار زیادی محصول مو ، و هنوز هم ، یک سشوار بسیار خوب با تنظیمات مختلف سرعت و گرما و یک اتصال پخش کننده برای فرهای بدون مو. ”

نگران نباشید: برای آن دسته از شما که موهایتان کاملاً سر و صدا است ، داده های ما درباره سشوارها نیز برای شما مناسب است. دلیل این امر آنست که ، صرف نظر از نحوه استفاده از خشک کن خود ، سشوار فیلیپس یک دمش کنترل شده بر روی موهای دیوانه ، هر آنچه را که باید بدانید ، از سرعت حالت دادن تا راحتی استفاده ، به شما می گوید. این چیزی است که ما پیدا کردیم

تست ها
برای کمک به پاک کردن کار دلهره آور یافتن سشوار برتر در آنجا ، ما لیست های پرفروش ، فروشندگان عمده در خرده فروشی های بزرگ و موارد مورد علاقه وبلاگ نویسان و بازبینی ها را در نظر گرفتیم ، سپس زمینه آزمون خود را به بهترین و بهترین ها محدود کردیم.

بعد از اینکه ما با هزینه های گسترده ای از 12 سشوار ، 12 تا 400 دلار مستقر شدیم ، آنها را در یک نبرد رویال خشک کن موی سر قرار دادیم ، از قابلیت استفاده روزمره گرفته تا موارد فنی که افراد هنگام خشک کردن مو سشوار فیلیپس مدل ph 5507 فکر نمی کنند. هدف ما؟ برای دیدن اینکه آیا خشک کن گران قیمت واقعا بهتر است یا اینکه این برچسب های گران قیمت فقط از معروفیت برند است.

ابتدا هرکدام را در خانه آزمایش کردم تا آزمایش کنم که چقدر سریع می توانم به یک ضربه صاف دست پیدا کنم و برداشت های خود را از سبک حاصل و تجربه استفاده و مانور خشک کن را نوشتم. سشوار فیلیپس 7000 من همچنین در مورد وزن و تعادل هر خشک کنی که در دست داشتم و اینکه چقدر بلند به نظر می رسید یادداشت برداری کردم.

ما بعنوان آزمایشگرهای حرفه ای ، متخصصان علوم و گیک های زیبایی ، ما همچنین ادعاها و فناوری هر دستگاه خشک کن را در آزمایشگاه های آزمایش خود به صورت علمی آزمایش کردیم. تکنسین های سشوار حرفه ای فیلیپس ما برای اندازه گیری سرعت جریان هوا ، تنظیمات دما ، وزن وسایل و صدا ، هر دستگاه را از طریق یک آزمایش انجام می دهند.

و مهمتر از همه ، ما نتایج علمی و ذهنی را با هم مقایسه کردیم تا دریابیم که آیا واقعاً هر یک از این جنبه ها در آنچه باعث عملکرد خوب سشوار می شود تأثیر دارد.

آنچه باید درباره سشوارها بدانید
بهترین قدرت جریان هوا برای سشوار چیست؟
Ping PongCredit: بازبینی شده / جکسون راکار
برای تست میزان

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو