در 6 ژانویه، کمیسیون در حال آماده شدن برای انتشار عمومی با افزایش یافته ها است

[ad_1]

واشنگتن (AP) – آنها با بیش از 300 شاهد مصاحبه کردند، ده ها هزار سند جمع آوری کردند و به کشور سفر کردند تا با مقامات انتخاباتی که توسط دونالد ترامپ تحت فشار قرار گرفته بودند صحبت کنند.

اکنون، پس از شش ماه کار فشرده، کمیسیون مجلس نمایندگان بررسی قیام 6 ژانویه در حال آماده شدن برای علنی شدن است.

در ماه‌های آینده، اعضای این گروه در بحبوحه تلاش‌های پیگیر رئیس‌جمهور سابق و متحدانش برای سرکوب شورش‌ها و رد گمانه‌زنی‌ها مبنی بر کمک به دامن زدن به آنها، شروع به افشای یافته‌های خود خواهند کرد. این کمیته همچنین با بار تلاش برای متقاعد کردن مردم آمریکا مبنی بر اینکه نتایج آنها مبتنی بر واقعیت و معتبر است، مواجه است.

اما 9 قانونگذار – هفت دموکرات و دو جمهوری خواه – در تعهد خود برای بیان کل ماجرا در 6 ژانویه متحد هستند و در حال برنامه ریزی جلسات استماع تلویزیونی و گزارش هایی هستند که یافته های آنها را آشکار می کند.

هدف آنها نه تنها نشان دادن شدت قیام، بلکه ایجاد ارتباط واضح بین حمله و فشار وقیحانه ترامپ بر ایالات متحده و کنگره برای لغو انتخاب قانونی جو بایدن به عنوان رئیس جمهور است.

لیز چنی، سخنگوی وایومینگ، معاون رئیس کمیسیون و یکی از دو عضو جمهوری‌خواه آن، گفت: «تصویر کامل در حال آشکار شدن است، علی‌رغم تلاش‌های مستمر پرزیدنت ترامپ برای پنهان کردن این تصویر».

او گفت: “من فکر نمی کنم منطقه ای از این تاریخ گسترده تر وجود داشته باشد که ما چیزهای جدیدی یاد نگیریم.”

اگرچه حقایق اساسی 6 ژانویه شناخته شده است، کمیسیون می گوید مطالب باورنکردنی که آنها جمع آوری کرده اند – 35000 صفحه ضبط شده تاکنون، شامل متن، ایمیل و سوابق تلفنی از افراد نزدیک به ترامپ – جزئیات مهم بدترین حمله به A2 را فاش می کند. -Capitol قرن که به طور زنده از تلویزیون پخش شد.

آن‌ها امیدوارند که شکاف‌های آماده‌سازی قبل از حمله، تأمین مالی پیش از تظاهرات 6 ژانویه قبل از آن و کمپین گسترده کاخ سفید برای لغو انتخابات 2020 را پر کنند. آنها همچنین در حال تحقیق و بررسی هستند که خود ترامپ چه کرده است در حالی که حامیانش راه خود را به سوی این کشور باز کرده‌اند. کاپیتول

پاسخگویی واقعی می تواند زودگذر باشد. تحقیقات کنگره پرونده های جنایی نیستند و قانونگذاران نمی توانند مجازات هایی را اعمال کنند. حتی در حالی که کمیسیون در حال کار است، ترامپ و متحدانش همچنان به انتشار اکاذیب در مورد تقلب در انتخابات ادامه می دهند، در حالی که برای استخدام مقامات همفکر در تمام سطوح دولتی و محلی تلاش می کنند.

یکی دیگر از اعضای کمیته، آدام شیف، دی-کالیفرنیا، همچنین رئیس مجلس نمایندگان، گفت: “من فکر می کنم چالشی که ما با آن روبرو هستیم این است که حملات به دموکراسی ما ادامه دارد – آنها در 6 ژانویه به پایان نرسیدند.”

با این حال، قانونگذاران امیدوارند بتوانند پاسخگویی عمیقی را به مردم ارائه دهند که همان طور که چنی می گوید، «بحران قانون اساسی حتی جدی تر و عمیق تر» را نشان می دهد.

چنی گفت: “من فکر می کنم این یکی از مهم ترین تحقیقات کنگره در تاریخ است.”

کمیسیون به موقع کار می کند. جمهوری خواهان در صورت کسب اکثریت مجلس نمایندگان در انتخابات نوامبر 2022، می توانند تحقیقات را منفجر کنند. گزارش نهایی کمیسیون زودتر انتظار می رود، با گزارش موقت احتمالی در بهار یا تابستان.

بنی تامپسون، رئیس کمیته، گفت: در جلسات استماع، که ممکن است در هفته‌های آینده آغاز شود، کمیته می‌خواهد «افرادی را که انتخابات واشنگتن را برگزار کرده‌اند بیاورد و داستان خود را بازگو کند». او گفت که شهادت آنها بیشتر ادعاهای ترامپ در مورد تقلب در انتخابات را رد می کند.

این کمیسیون با چندین مقام انتخاباتی در ایالت های میدان نبرد از جمله آریزونا، جورجیا، میشیگان و پنسیلوانیا درباره ترامپ مصاحبه کرد.

این پنل همچنین بر آمادگی برای تظاهرات 6 ژانویه در نزدیکی کاخ سفید متمرکز شد، جایی که ترامپ به حامیانش گفت که “مثل جهنم بجنگند” – و اینکه چگونه شورشیان ممکن است قصد داشته باشند که شمارش انتخابات را مسدود کنند اگر بتوانند دست خود را در انتخابات به دست آورند. ورقه رای.

تامپسون گفت که آنها باید به افکار عمومی سرایت کنند، “که تلاش شده است تا با آوردن مردم به واشنگتن، نتیجه انتخابات تغییر کند… و در پایان، اگر همه چیز شکست خورد، افرادی را که با فرستادن آنها آمده اند مسلح کنید. آنها در واشنگتن کاپیتول.»

تامپسون گفت که حدود 90 درصد از شاهدانی که توسط کمیسیون فراخوانده شده بود، با وجود نافرمانی متحدان بلندپایه ترامپ مانند استیو بنن و رئیس سابق کارکنان کاخ سفید، مارک میدوز، همکاری کردند. قانونگذاران گفتند که آنها در جمع آوری اطلاعات از منابع دیگر مؤثر بودند، تا حدی به این دلیل که آنها یک هدف مشترک داشتند که در تحقیقات کنگره نادر است.

کوین مک کارتی، رهبر جمهوری خواهان جمهوری خواه از کالیفرنیا، از متحدان نزدیک ترامپ، پس از اینکه نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا، تابستان گذشته دو انتخابات وی را رد کرد، تصمیم گرفت اعضای جمهوری خواه را در کمیته منصوب نکند.

پلوسی که کمیته منتخب را پس از اینکه سناتورهای جمهوری خواه به طور مساوی کمیته خارجی دو حزبی را رد کردند، تشکیل داد، بعداً جمهوری خواهان چنی و آدام کینزینگر از ایلینویز را منصوب کرد، منتقدان ترامپ که در تمایل دموکرات ها برای تحقیق در مورد حمله مشترک بودند.

کینزینگر گفت: “من فکر می کنم می بینید که کوین یک اشتباه حماسی مرتکب شده است.” من فکر می‌کنم بخشی از دلیلی که ما تا به حال خیلی سریع کار کرده‌ایم و اینقدر مؤثر بوده‌ایم، این است که تصمیم گرفتیم و این فرصت را داریم که این کار را به عنوان یک تحقیق غیرحزبی انجام دهیم.»

کینزینگر گفت که اگر جمهوری‌خواهان، متحدان ترامپ، درگیر شوند و بتوانند مانع از انجام برخی کارهایشان شوند، تحقیقات صحنه‌ای «بسیار متفاوت» خواهد بود.

کینزینگر گفت: «فکر می‌کنم پنج یا 10 سال دیگر، وقتی دانش‌آموزان درباره 6 ژانویه یاد بگیرند، داستان دقیق را درک خواهند کرد. و من فکر می کنم این بستگی به کاری دارد که ما اینجا انجام می دهیم.»

دموکرات‌ها می‌گویند دو جمهوری‌خواه از مزیت همکاری با آن‌ها برخوردارند، به‌ویژه که تلاش می‌کنند به مخاطبان محافظه‌کاری دست یابند که همچنان می‌توانند دروغ‌های ترامپ درباره انتخابات دزدیده شده را باور کنند.

استفانی مورفی، D-Fla می‌گوید: «آنها دیدگاه‌ها و توانایی ترجمه اندکی از آنچه را که در رسانه‌های محافظه‌کار پوشش داده می‌شود، یا اینکه چگونه می‌توان از طریق یک لنز محافظه‌کار مشاهده کرد، به میز ارائه می‌دهند. “و این واقعا مفید بود.”

زوئی لوفگرن، نماینده کالیفرنیا، یکی دیگر از اعضای و کهنه کار تحقیقات کنگره، در بازگشت به تحقیقات واترگیت رئیس جمهور ریچارد نیکسون در زمانی که یک مقام رسمی بود، گفت: «دوشاخگی، خصومت، درگیری چریکی وجود ندارد – به هر حال، بیایید این کار را انجام دهیم.» کمیته قضایی مجلس نمایندگان

این گروه 9 نفره در یک زنجیره متن دوستانه برای بحث در مورد تجارت و گاهی اوقات زندگی شخصی نیروهای خود را ملحق کرده اند. پیام هایی با آرزوهای تبریک تولد، به عنوان مثال، یا تبریک به دیگری برای ازدواج یک کودک وجود دارد.

پیت آگیلار، کالیفرنیا، گفت: “بسیار خوب، کنگره باید چنین باشد.”

آگیلار می‌گوید بزرگ‌ترین چالش‌ها برای کمیسیون تقویم و گروه کوچکی از حامیان ترامپ است که سعی می‌کنند با رانندگی یا قضاوت در مورد ساعت، ساعت را خسته کنند. در نهایت، او گفت، او معتقد است که گزارش نهایی کمیسیون، مشابه تحقیقات در مورد حملات 11 سپتامبر و واترگیت، آزمون زمان را خواهد داشت.

اما در حال حاضر، آگیلار گفت: “ما هنوز در چشم طوفان هستیم.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram takipçi satın alhtml nullednulled themesbuy instagram followersbuy stripe account1xbetDpf Arıza ÇözümüMobil Ödeme bozdurma