خرید و قیمت بهترین آمپلی فایر خانگی خرید آنلاین

اکثر ترمینال های باتری اتومبیل برای گشوده کردن ترمینال ها به آچار شلاغی نیاز دارند. کمپانی سونی، محصولات، سیست

توسط DOSTEMANSALAM در 1 دی 1401
اکثر ترمینال های باتری اتومبیل برای گشوده کردن ترمینال ها به آچار شلاغی نیاز دارند. کمپانی سونی، محصولات، سیستم ها و تجهیزات به روز و پیشرفته ای دارااست که با اندکی جستجو به راحتی برای عموم در دسترس هستند. دقت داشته باشيد که صداي توليدي بوسیله هر دستگاه صوتي به تنهايي قابل شنيدن نيست. گین LEVEL را در جهت عقربه های ساعت افزایش دهید تا به صدای دلخواه برسید. دسته‌بندی نشده برای تارا چی توصیه میدید که فابریک باشه و نیاز به امپلی و برش طاقچه نباشه و بیشترین کیفیت و بیس داشته باشه. در نظرات بالا پیشنهادات راجب آمپلی فایر تفسیر دیتا شده است. دوست عزیز شما می توانید مهم استفاده از یک باکس اگر چه آنباکس حداقل به کوچکترین سایز ممکن باشد ولی استعمال از یک باکس در صندوق به شما بهترین کیفیت صدا و بهترین داینامیک صدا را به شما ارائه می دهد. سلام از اونجایی که بر روی درب جلو کارگزاشتن باند بیضی ظاهر خوشایندی ندارد؛نصب یک جفت میدرنج معغول خیس و بهتر است. قطعا صدای میدرنج عمده است، البته صدای باند بیضی کامل و اساسی میزان مرغوب بودن تر است. یک جفت تویتر پایونیر جلو نصب نمایید و یک جفت میدرنج 8 و یک جفت سوپر تویتر عقب نصب نمایید و قطعا بیس رو از یک ساب باکس درایو کنید.

آمپلی فایر چیست؟

آمپلی فایر ها در میزان مرغوب بودن صدا توان صدا و توجه صدا اثر گذاری مثبتی دارا هستند . آمپلی فایر های مونو یا این که تک کانال، فایرهای دو کانال ، ۴ شبکه ، ۵ شبکه و ۶ نتورک . احتمال دارد برای شما هم پیش آمده باشد که در سیستم پخش اتومبیل در نیز ریختگی صدا داشته باشید ، یا حتی میزان مرغوب بودن و اقتدار صدا در پخش اتومبیل ذیل باشد و همین در حالی است که شما نمی توانید به طور مستقیم باندها را به سیستم پخش ماشین مستقیما وصل کنید . به هر حالا برخی ها به سیستم صوتی پیش فرض خودرو قانع نبوده و آن را تغییر‌و تحول می دهند.
  • از همین دسته بلندگو ها در رستوران ها، مراکز خرید، مدرسه، استخر، لابی هتل، بیمارستان، اداره، بوتیک، ترمینال و … به کار گیری می کنند.
  • جهت استحضار حضرتعالی عرض کنم نقص‌ مربوط به قبل از پاور به این معنی که پری وجود ندارد چرا که اهمیت جابجا نمودن وایرهای آرسی خروجی از پری به این معنی که جابجاییه راست وچپ ورودی آمپ تغییری در وضعیت میتر پیش نیامد.
  • اگر یک ساب به سیستم سوله طولانی تر می‌کنید، یک آمپلی فایر، ساب ووفر اهمیت ورودی‌های سطح بلندگو تهیه و تنظیم کنید تا بتواند سیگنال خود را از سیم‌های بلندگو اخذ کند.
  • به چیدمان ترانزیستور همین کلاس آمپلی فایر PUSH-PULL گفته می شود، یعنی نیم سیکل های بالایی بوسیله یک ترانزیستور و نیم سیکل های پایینی توسط ترانزیستوری دیگر تقویت می شوند.
شاید اغراق نباشد چنانچه کیبورد را آچار فرانسه ی تجهیزات صوتی اجرای زنده بنامیم. ویلون در تجهیزات صوتی اجرای زنده از آن نوع ساز هایی محسوب می شود که اغلب به جهت ساختن راستا آهنگ در به کار گرفته می شوند و مخلوط آن اساسی کلارینت و گیتار می تواند مضاعف خوش صدا ظواهر شود. ویلون ها گونه های متفاوتی دارند، همچون ویلون آلتو و ویلون سل. آنچه که اجرای زنده و پلی بک را مختلفی می کند و نبض تپنده ی تجهیزات صوتی اجرای زنده محسوب می شوند، ساز ها هستند. دیدن اجرای خواننده به همپا اجرای ساز های زنده درست مثل همین هست که یک بیننده ی حاضر در سالن، شیوه ی عملکرد یک ماشین دارای بدنه ی شیشه ای را نظاره می کند. دیدن طریق ی ساخت اصوات از ابزار های متعدد صوتی می تواند به مهربانی توجه ببیننده را به خویش جلب کند و مخاطب را به تالار های اجرا بکشاند.

انواع سازها

آنچه در همین راستا مهم است اعتنا به هماهنگی آمپلی فایر کلیدی بلندگوها خواهد بود. حساس داشتن آمپلی فایرهای بزرگ‌تر و بهتر، شما نه‌تنها صدای بلندتری را تجربه می‌کنید؛ بلکه کیفیت صدا نیز به مراتب اکثر خواهد بود. همانطوری که پیش از این گفتیم حتما شکل ظاهری خازنها نظارت شود و در رخ آسیب دیدگی آن ها ردوبدل نمود . پیروزی آمپلی فایر تک نتورک 60 وات 8 تا 24 ولت کیت آمپلی فایر تقویت کننده صوتی اهمیت 60 وات توان خروجی صدا به صورت تک نتورک مونو، امپدانس خروجی بلندگو 4 تا 8 اهم، ولتاژ ورودی از 8 تا 24 ولت DC مستقیم، وزن 12 گرم، ابعاد...

آمپلی فایر (Amplifier) چیست؟

هنگامی که اختلاف پتانسیل الکتریکی در 2 یا یکسری نقطه در سیستم وجود دارد، یک اختلاف ولتاژ کوچک ساخت می شود و می قدرت آن را تقویت کرد. همین صدای ناله‌ای اهمیت صدای بلند و پیجینگ برنا پردازش آزاردهنده به نظر میرسد که می‌توانید از بلندگوهای خود بشنوید. تقویت کننده اتومبیل سیگنال صوتی الکتریکی مضاعف کوچکی را از واحد مرکزی به ولتاژ بالاتر ارتقا می دهد. وات خروجی ضبط چه میزان هست؟ اگه کمتر از همین میزان می باشد اهمیت نیست. تنها قدرت تام رو نمی تونه به بلندگو بده و مشکلی پیش نمیاد. اما این می‌تونه میزان مرغوب بودن صدای خروجی رو کم کنه که گاهی همین خیلی مشخصه. همین وضعیت نرمال میباشد و تطبیق امپدانس در بلندگو در همین حالت فراوان معمولی است. در پایان درصورتیکه اصلی همگی ی همین تمهیدات بازم در خروجی نویز داشتین می تونین در نصیب خروجی مثبت و منفی مدار مبداء تغذیه یه سلف با این مشخصاتی که می گم قرار بدین.

ویژگی های آمپلی فایر و شناخت اساسی کانال ها

جهت اتصال یک فیلتر به هر مدار آمپلی فایر قرت صوتی می بایست موارد زیادی را مد حیث قرار داد و طراحی فیلتر را بر اساس مشخصات محل ورود آمپلی فایر انجام داد. در حالا حاضر فیلتری که تماما منطبق مهم شرایط همین آمپلی فایر صوتی باشد در آرشیو مدارات موجود وجود ندارد و ان شاءا.. جهت ساخت آمپلی فایر به جهت ساب ووفر می توانید از مدارهای آمپلی فایر توان صوتی مبتنی بر ترانزیستور اقتدار 2N3055 هم به کارگیری نمایید و جهت خنک نمودن ترانزیستورها آنان را روی هیت سینک مناسب این خانواده از ترانزیستورها نصب نمائید. اگر سیستم صوتی خودروی شما دارای لوازمی مثل ساب ووفر و آمپیلی فایر باشد در تهیه نمودن ضبط اتومبیل نقش مهمی دارد.

آیا می توانم بلندگوهای ماشین را بدون آمپلی فایر ارتقاء دهم؟

کدوم مورد خوب تر هست؟ و چه ضبط و امپلی درکنارش بزارم که عالی مچ بشن و حداکثر خروجی رو بدن. به طور کلی می‌توان گفت آمپلی فایر ها آمپدانس را کاهش می‌دهند تا بلندگوها به صدق سوق دهی شوند. در شکل پیدایش فیدبک، خیلی سریع، صدای میکروفون را اندک کنید (معمولاً از طریق چنل ولوم میکسر). به جای همین عمل می توانید، گین میکروفون یا این که صدای اسپیکر را کمتر دهید. فیدبک، خواه ناخواه به وجود می آید و این پر سرعت ترین مسکن درد است. اگر برای برطرف کردن نویز ضبط ماشین، سیم‌ها را تعمیر کردید و همچنان سر و صدا وجود دارد، ممکن میباشد خلل از سیستم الکتریسیته ماشین باشد. در صورتی که این مسئله نتوانست اختلال را حل کند، از یک مکانیک بخواهید تا دینام و باتری خودرو را بررسی کند. چنانچه اتومبیل شما قدیمی است و مدت متعددی هست که از آن به کار گیری نکرده‌اید، احتمالا صدای نویز به خاطر احتراق است. دو خصوصیت که این دستگاه‌ها را به گونه های متفاوت تقسیم می نماید توان خروجی و کاربرد آن است. توجه کنید که آمپلی فایرهای گوناگون برای کاربردهای متمایز طراحی می‌شوند. و این جدا‌سازی به طور قابل توجهی میزان مرغوب بودن صدا را بهبود می‌بخشد. اگر حاضر نیستید صدای ترافیک، صدای موتور و باد را تحمل کنید، تنها یک چیز می تواند شما را نجات دهد. کراس اوور الکترونیکی صداهای تحت را از هم قطع می کند، که تجربه صدای خودرو تام تری نسبت به فارغ از کراس اوور خواهد داشت.

آمپلی فایر یاماها Yamaha P7000S

به تیتر اولین پیشنهاد می توان گفت که بهتر هست صدای ورودی هر شبکه را در آغاز بافر کرده و آنگاه به ورودی مدارآمپلی فایر آیتم نظر اعمال کنید. کلیدی اعتنا به مشخصات ترانزیستورهای توان می قدرت گفت که قدرت مدار در حداکثر محدوده ایمن قرار گرفته است. جهت افزایش ترانزیستورهای اقتدار خروجی می بایست تغییراتی در مدار تولید گردد. نظر به این‌که اطلاعاتی راجع به آمپلیفایر گزینه نظر شما وجود ندارد ، در خصوص میزان مرغوب بودن و اقتدار ان نمیتوان نظری ارائه کرد. به عبارت دیگر، نمی‌توانید بلندگوهایی حساس اندازه‌های گوناگون از مکان‌های کارخانه قرار دهید، مگر اینکه برای مثال، تصمیم بگیرید که پانل‌های در را تغییر و تحول بدهید و سوراخ‌های بزرگ‌تر را برش دهید. هر "کانال" یک تقویت کننده یک منبع جدا از هم از قدرت می باشد که برای تامین انرژی یک بلندگو در نظر گرفته شده است. این که به چه تعداد کانال نیاز دارید بستگی به برنامه های شما برای سیستم صوتی در اکنون حاضر و آتی دارد. در قدم آنگاه می بایست لاستیک‌هایی که بدور درب وجود دارند را قطع نمایید تا بتوانید سیم‌ها و آنتن گیرنده سیستم صوتی را در آن قرار دهید. به طورم عمول لاستیکی که به دور درب شاگرد قرار داراست قطع می‌شود. شاید همین سوال برای شما به وجود آید که چرا محل عبور سیم‌ها در پشت درب است؟ در پاسخ می بایست بگوییم چون عبور سیم‌ها از بر روی درب می‌تواند جلوه‌ای ناخوشایند به وجود آورد و علاوه بر آن خطر الکتریسیته گرفتگی هم وجود خواهد داشت.

۹. باز‌نگری کابل های RCA

پس از تعیین نوع بلندگو داخلی و سایز آن، نوبت به تصمیم گیری در گزینه تغذیه این باند خواهد رسید. شما می توانید به جهت خط مش اندازی باند از آمپلی فایر و پاور میکسر که یک دستگاه مستقل هست استفاده نمایید و رئیس باند رو هم به به عبارتی دستگاه مرکزی بسپارید که در این صورت یک باند پسیو خواهید داشت. گزینه ی بعدی به کارگیری از یک پاور و ترانس داخلی برای باند می باشد که مدار آن داخل جعبه باند قرار می گیرد و به طور یگانه نیروی مورد نیاز بلندگو ها و کراس آور را تامین خواهد. در این موقعیت شما صرفا کافیست به کمک یک کابل معمولی پاور، باند را مستقیما به برق شهر متصل نمایید که در این شکل یک باند اکتیو خواهید داشت. اساسی تعیین مطلوب ترین و بهترین گونه آمپلی فایر می توانید کارکرد بلندگوهای خویش را ارتقاء و منجر بالا رفتن عمر این تجهیزات شوید. در صورتی که از آمپلی فایر مناسب برای بلندگوهای خود استفاده نکنید فشار صدای مضاعف منجر جراحت و پارگی در بلندگوی شما خواهد شد. همچنین در این نصیب ولوم هایی برای در اختیار گرفتن مرحله صدا در لحاظ گرفته شده میباشد که حیاتی تغییر تحول آن‌ها می توان حجم صدای آمپلی فایرماشین را قلیل یا زیاد نمود. یا میتوانید لیتراژ باکس قبلی خویش را با به عبارتی ساب ووفر قبلی خویش بالا برده تا در کیفیت و صدای داینامیک بیس شما افزایش داشته باشید. اگر نویز همچنان ادامه دارد، ممکن میباشد سیستم جرقه‌ زنی خودرو شما مشکلی داشته باشد و رابط اتصال به زمین آن خراب باشد. همین رابط چنانچه ضعیف باشد، همین خلل را به سایر موردها مانند کاپوت، تهویه هوا و سیستم اگزوز پخش می‌کند. در این حالت می بایست سیم‌های آن را جدا نمایید و کلیه چیز را فارغ از اتصال سیم‌ها بررسی کنید. همچنین ببنید آیا نویز سیستم هنگام گاز دادن رخ می دهد یا این که خیر. الگوی قطبی میکروفن بای دایرکشنال به نوع ای است که دریافت صدای آن از برعلیه و پشت دیافراگم و تضعیف صداهای کناری است. حساسیت الگوی قطبی میکروفن های هایپر کاردیوئید در لبه های آن ۱۲ دسی بل کمتر از جلوی میکروفن است و در دو ناحیه (زاویه ۱۱۰ جايگاه از جلوی میکروفن به راست و چپ)، دست کم آلرژی را داراست. آلرژی الگوی قطبی میکروفن سوپر کاردیوئید در حاشیه ها ۷/۸ دسی بل نسبت به جلوی میکروفن کاهش است و در دو ناحیه (زاویه ۱۲۵ سکو از جلوی میکروفن به راست و چپ)، حداقل آلرژی را دارد. یک میکروفن مهم الگوی اخذ کاردیوئید به صوت های رسیده از مقابل، با زاویه گشوده با است ولی حساسیت آن در لبه ها ۶ دسی بل کاهش می یابد. همین در حالی می باشد که میزان کمتر آلرژی در پشت دیافراگم الگوی قطبی میکروفن به ۱۵ تا ۲۵ دسی بل می رسد. لازم به ذکر هست که در تعیین اقتدار آمپلی فایر یا پاورمیکسر و متناسب اهمیت آن تعداد و ترازو ی باند های خویش دقت کنید. این دو می بایست در یک تعادل و برابری منطقی کلیدی یکدیگر قرار بگیرند. پاورمیکسر های Dynacord-1000 و JTR CMX-1000 از پرفروش ترین پاورمیکسر های بازار محسوب می شوند. قطعات همین آمپلی فایر پر قدرت صوتی را صرفا و فقط حیاتی لیست قطعات مقایشه کنید و از بر روی نقشه مونتاژ مدار چاپی آن ها را مونتاژ نمایید. ولوم به کار گیری شده در ورودی مدار جهت در دست گرفتن سصح صدا می باشد و در صورتیکه مرجع صوتی شما این قابلیت و امکان را دارد نیازی به اتصال آن نخواهید داشت. حیاتی عرض سلام و خسته نباشید من از همین آمپلی فایر 2عدد درست کردم بخاطر این‌که میخواستم استریو باشه به جهت ترانس مدار زیرا میخوام از یک ترانس استعمال کنم چه ولتاژ و چند آمپر باشه که بهترین سرانجام رو بگیرم پیشاپیش ممنون.
آخرین مطالب