خرید موتور زانتیا نو و استوک با قیمت مناسب – نظری استوک

اگر فیلم را مشاهده کنید، سیتروئن زانتیا سبز رنگ در نسخه VSX و مدل 1993 است که می تواند حداکثر 155 اسب بخار را تولید کند. به همین دلیل دیگر جای نگرانی نیست و شما میتوانید با مشاهده لیست انتشار شده هزینه های تعمیرات خودرو مثل زانتیا، از نرخ قانونی آن مطلع شوید. خریداران موظف هستند که برای خدمت کردن به سلامت موتور اتومبیل خود تحقیق و بررسی و درستی در رابطه با انتخاب یک تولید کننده درجه یک داشته باشند و در نهایت با یک خرید درست به سلامت اتومبیل خود خدمت کنند. در مدل هایی که در عقب ترمز کاسه ای دارند برای افزایش کارایی ترمز ما قطعات سیلندر ترمز را تعویض می کنیم. حال مجموعه KM77 اقدام به بررسی و بررسی سه مدل سیتروئن زانتیا در تست سخت موس کرده که عملکرد آنها بسیار جالب است. تمامی موارد گفته شده زانتیا را هماکنون به حاشیه نشین بازار تبدیل کرده و به نظر میرسد در آینده نزدیک کمتر کسی به خرید و فروش این خودرو علاقمند باشد. البته تعداد اندکی زانتیا مجهز به موتور ۶ سیلندر خورجینی با حجم 2900 سیسی نیز به بازار ایران راه یافت اما عرضهی این ماشین پرقدرت به دلایل نامعلومی متوقف شد.

لطفا موتور مینیاتوری Tu5 رو با موتور قدرتمند زانتیا مقایسه نکنید .شاید tu5 روی 206 خوب راه میره ولی پارس حداقل 150 کیلوگرم سنگینتر هست و قرار هست با صندوق پر و تعداد نفرات زیاد در جاده ها و گردنه ها حرکت کنه نه مثل 206 که یک ماشین شهری اسپرت هست. موتور BP به خاطر ساختار تنومند خود و کیفیت بالای آلیاژها یکی از بهترین موتورها برای تیونیگ است و به راحتی می توان روی آن توربوشارژر نیز نصب کرد و قدرت های بالایی را از آن بیرون کشید. اگر انجین BP را از تاریخ اتومبیلرانی کشورمان حذف کنیم دیگر چیزی برای یادآوری روزهای پر افت و خیز دهه 80 باقی نمی ماند، سالهای اوایل دهه 80 این پیشرانه زمانی که بر روی پراید ست آپ می شد هزینه اش مناسب بود و دیگر شما می توانستید به راحتی یک شهر را با آن برهم بریزید، خیلی جالب است که هنوز هم خیلی ها این پیشرانه را دوست دارند و با وجود این تنوع پیشرانه های 4 سیلندر 1.6 تا 2 لیتری مختلف بازهم این پیشرانه مزدا را انتخاب می کنند و در اکثر موارد هم شاهد هستیم این اتومبیل ها نتایج خوبی هم در پی دارند، در حال حاضر قهرمان و رکورد دار کلاس اتومبیل های 4 سیلندر شهری هم یک پراید BP است.

این مورد ضمن اینکه مکش هوا را برای موتور آسان تر می کند صدای بسیار جالبی نیز در هنگام گاز دادن به خودرو دارد و می توان صدای مکش هوا به درون موتور را شنید. با استارت زدن صدای غرش موتور BP یادآوری می کند که با چه موتوری روبرو هستیم. در آن دوره خاص که با قیمت 20 تا 25 میلیون تومان، خرید همه گزینه های فوق ممکن بود، پروتون جن تو به سرعت به مشتریان عمدتاً جوان و در رده دوم بانوان قبولاند که ارزش این قیمت را دارد. بنابراین مراکز پخش مربوطه تلاش می کنند تا با بهره گیری از بهترین آیتم ها و پارامترها، با کیفیت ترین انواع روغن موتور را به مشتریان عرضه کنند و به این ترتیب رضایت ایشان را جلب نمایند. همانطور که پراید خودرویی است با اتاقی غیر مستحکم و وزنی بسیار سبک که این مهم را در خودروهای این چنینی بیشتر متوجه خواهید شد، زمان تخت گاز کردن به این اتومبیل حس وحشتناکی به شما دست می دهد اول اینکه قدرت خودرو بسیار بالا و دوم اینکه حس می کنید اتاق آن از قسمت میانی در حال دو نصف شدن است. تویوتا کرولا محصول سال 1994 ژاپن که در ایران بیشتر به عنوان خودروی کرایه جاده استفاده شده.

جلوگیری از پخش صدای موتور به محیط اطراف نیز از دیگر وظایف این محصول بوده که به خوبی انجام میشود. مکش هوا می تواند به صورت مستقیم از شیپوری های کاربراتور انجام شود و اثری از مانیفولد هوا نیست. حالا که با شما صحبت می کنیم خیلی سال از آن زمان می گذرد ولی هنوز هم این خودروها را می بینیم اما دیگر مانند قدیم نیستند حالا دیگر در کشور خودمان نیز علم تیونینگ پیشرفت کرده است و لوازم های بسیار خوبی هم نسبت به آن سالها برای این پیشرانه پرطرفدار به تولید رسیده است، حالا پرایدهای BP بسیار قدرتمند و با استحکام تر از آن سالها شده اند، درست در خاطر دارم آن سالها فقط چند مکانیک این کار را انجام می دادند و در این بین کار چند نفر آنها بهتر از مابقی افراد بود و انجین های یک پارچه ای آماده می کردند آن دسته دیگر آنقدر قدرت پیشرانه ها را بالا می بردند هر یک تخت گاز باید اتومبیل به تعمیرگاه برده می شد. برای خرید آنلاین قطعات Xantia به دستهبندی مربوطه سایت ریحان قطعه مراجعه کرده و با اطمینان و خیالی آسوده خرید خود را موتور زانتیا ثبت نمایید.