حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین

فهرست: مولودی مال کالی ناب خانگی لند پیشرو مال آبیدر استوک فروشگاه اسباب خانگی اصلی پشتوانه واردات مستقیم،

توسط DOSTEMANSALAM در 22 آبان 1401
معرفی 4+1 <span class=changed>دکان</span> <span class=changed>جدید</span> <span class=changed>اسباب</span> خانگی

فهرست:

  1. مولودی مال
  2. کالی ناب
  3. خانگی لند
  4. پیشرو مال
  5. آبیدر استوک

فروشگاه اسباب خانگی اصلی پشتوانه واردات مستقیم، مولودی کالا Moloudimall

فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی گروه مولودی جنس حیاتی بیش از سه ده سال کار رشته ای در حوزه اثاثیه خانگی، یعنی از سال 1370 سرگرم به عمل و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، گروه مولودی مال در راستا فروش لوازم خانگی اساسی دقت به استانداردها و نیاز مشتریان اهمیت بالاترین میزان مرغوب بودن و مناسبت ترین قیمت، فعالیت خود را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی شروع کرده است.

هم اکنون مولودی مال مفتخر میباشد که با اعتنا به راضی بودن مشتریان و همکاران جزوء خوش اسم ترین های بازار اثاثیه خانگی ایران باشد. در گفتگویی که حیاتی مادح مولودی مدیر ارشد همین تیم داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان همین مجموعه همپا آوردیم:

امید می باشد که مشتریان همیشگی و سابق نیز اساسی حضور در باشگاه مشتریان سایت مولودی مال، ما را مفتخر نمایند و همزمان از هدایا و تخفیفات ویژه وب سایت اینترنتی لوازم خانگی مولودی مال برای مشتریان سابق استعمال نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال رضایت مشتری عزیز از خرید خود، می‌باشد.

مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

برای مراجعه به تارنما مولودی محصول میتوانید از آدرس پایین استعمال نمایید:

آدرس سایت قانونی مجموعه مولودی مال: https://moloudimall.com/

لوگو مولودی مال
لوگو مولودی مال

فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

فروشگاه کالی ناب در سالهای گذشته به تیتر یکی از از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، همین کمپانی عمل خود در حوزه اسباب خانگی را از سال ۲۰۱۸ اهمیت واردات محصولات اهمیت میزان مرغوب بودن دیجیتال شروع کرد. محصولاتی عمدتا اهمیت برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست همین کمپانی از همان در آغاز بر این اصل بوده میباشد که لیاقت مشتری کالی ناب خرید یک متاع اساسی کیفیت و راضی بودن بخش هست و خیر هر کلایی کلیدی هر قیمیتی.

اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از ارزش رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی می باشد وقتی که هدف شما نیز ارائه محصولات اساسی میزان مرغوب بودن و هم بها مطلوب و رقابتی می باشد فعالیت فراوان پیچیده و مشکلی را پیش بر روی خویش کالی ناب خواهید گذاشت. ولی این مجموعه امیدوار میباشد که به کمک آفریدگار و کارایی همکاران همچنان که تا به امروز در به وقوع پیوستن این اهمیت پیروز بوده‌اند در آینده هم جهت جلب راضی بودن مندی بیشتر مشتریانشان عملکرد ببیشتری شکل بدهند.

کالی ناب بی رقیب در بها محصولات شیائومی در بازار

در ضمن دکان کالی ناب رو در راستا محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی اهمیت قیمت رقابتی و زیاد خوب به نسبت بازار قیمت محصولات شیائومی در لحاظ گرفت.

برای مراجعه به دکان کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر بر روی پیوند تحت کلیک نمایید:

آدرس وب وب سایت دکان اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

لوگو کالی ناب
لوگو مغازه کالی ناب

فروشگاه محصولات خانه و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

یک سایت آیتم پسند برای بانوان و نوعروسان مشکل پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به صورت حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته می باشد و از نخست سرمایه خود را بر تنظیم محصولات اصلی کیفیت بنا گذارده است.

بهار سال ۱۴۰۰ کرکره مغازه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا کلیدی خدماتی متعدد و گلچین کردن از بهترین برندهای بازار به جای تمامی چیز فروشی و فروش نامطمئن، با نگاهی اساسی و هدف رضایت مشتریان خود را از دربین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خود تعیین کند؛ مطمئن‌تر، حیاتی کیفیت‌تر و اصلی قیمت های منصفانه را به مشتریان جانِ خویش ارائه دهد. 

فروشگاه اینترنتی اسباب خانگی اورجینال

در ارتباط اهمیت وب سایت خانگی لند حساس مدیریت فروش محترم همین گروه توانمند و اهمیت میزان مرغوب بودن سخن کردیم و از کیفیت محصولات و تنوع مضاعف فراوان این سایت به نسبت بقیه سایتها فروش اینترنتی محصولات اسباب و اثاث خانگی سوال پرسیدیم، ولی جواب آقای هیمن عبداله پوری مضاعف دیدنی و به اندازه بود:

در سال چهارم فعالیت خواستیم کاری بزرگ‌تر نماییم و گامی تازه برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و کلیدی مجموعه‌ای از بهترین مرکزها مستقیم صادرات محصولات اسباب خانگی و لوازم جانبی بر سر میز گفتمان نشستیم و حساس متخصصین این حوزه در جهت همکاری برای پشتیبانی و راهنمایی خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه همین مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

آقای هیمن عبداله‌پوری مدیر فروش گروه خانگی لند

مشاهده و تحلیل محصولات وب سایت خانگی لند سفارش میشه، علی الخصوص برای بانوان و دوستانی که برای تهیه جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

خانگی لند لوگو
لوگو مغازه اینترنتی خانگی لند

آدرس سایت خانگی لند یک عدد از بهترین مراجع تهیه و خرید جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

پیشرومال یک وب سایت جامع از اسباب و اثاث خانگی و محصولات تکنولوژی روز عالم pishromall

سایت فروشگاه اینترنتی پیشرو مال ، از پایین مجموعه سایتهایی می باشد که تمرکز اصلی آن ها بر محصولات خاص و تکنولوژیک است، این فروشگاه در سال 1400 کلیدی فروش محصولات تارنما آمازون در کشور ایران و اهمیت قیمت کمتر از همین وبسایت بر سر زبانها افتاد.

پیشرومال به شکل جدی، عمل خویش را در راستا محصولات 'خانگی گجت و جانبی حیاتی میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 آغاز کرد. هدف همین تیم فروش محصولات حساس کیفیت و دارای بها های مطلوب و سرویس ها مختلفی از دیگر تارنما ها می باشد. تیم پیشرومال عملکرد بر ارسال محصولات در پر سرعت ترین زمان و بالاترین سرویس ها را دارد.

مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین روزگار ممکن را دارد. ارزش محصولات موجود در پیشرومال کارایی شده همواره به روز باشد و میتوانید اصلی خیال ریلکس ثبت پیشنهاد نمائید.

در واقع مورد قضیه خاصی که پیشرو فرآورده را در بخشی همین مقاله ما گنجانده حضور گسترده محصولات سایت موفق آمازون در محصولات این تارنما اینترنتی می باشد.

حتما سری به همین وب سایت بزنید، شاید شما هم نظیر ما محصولاتی رو اونجا پیدا نمایید که در سایر سایتها یا سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

فروشگاه پیشرومال
لوگو دکان پیشرومال

یک تارنما بینظیر به جهت خرید کردن لپ تاپ استوک، مارک اسم آشنای آبیدر استوک Abidarstok

اما برسیم به معرفی پنجمی مورد از لیست معرفی 1+4 دکان برتر، فروشگاهی غیر اسباب خانگی ولی واجب برای علاقمندان به لپ تاپ و خرید کردن لپ تاپ، فروشگاه اینترنتی آبیدر استوک به تیتر تارنما فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ سرگرم به کار شده است.

خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت را به جهت مشتریان آماده می‌آورد که ارزش ها را مقایسه نمایند و بتوانند مدل‌های متنوعی را تحلیل کنند. نکته دیدنی در مورد لپ تاپ استوک بها آن است. دارایی آیتم نیاز برای خرید کردن لپ تاپ استوک نسبتاً یک سوم میزان دارایی مورد نیاز به جهت خرید یک لپتاپ جدید دارای مشخصاتی مشابه است.

اما آنچه فروشگاه لپ تاپ آبیدر استوک را از سایر رقبا متمایز می کند، علاوه بر ارزش منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید هر لپ تاپی اهمیت همین مجموعه در ارتباط باشید و محصولات همین فروشگاه رو یه نگاه بندازید.

آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید فارغ از نگرانی

مسئله دارای در خرید لپ تاپ های استوک میزان مرغوب بودن و اطمینان از کارکرد و سلامت بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار خوب برای راحتی خیال مشتریان، بدون شک قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تام دستگاه را برای مشتریان ارسال میکنند.

همچنین مهلت به کارگیری مشخصی را برای اعضا در نظر گرفته اند که در صورتی که در دوران استفاده مشکلی متوجه دستگاه شد سوای هزینه دستگاه را رجوع دیتا و یا این که هزینه را به حساب خریدار واریز می‌کنند و یا این که دستگاهی سوای نقص‌ احتمالی برای ایشان ارسال میکنند.

یکی دیگر از خدماتی که توسط آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت و امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. اهمیت دقت به حجم بالای سفارشات، کارایی کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کمتر از ۴ روز کاری)

برای خرید و یا بازدید جور های محشر لپ تاپ استوک مسلما به آبیدر استوک سر بزنید:

خرید و قیمت لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

در نهایت در یک جدول میتوانیم همین چهار مغازه رو حیاتی نیز مقایسه کنیم:

در جدول زیر همت کردیم بهترین خصوصیت های هر فروشگاه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
مولودی مال بالا بله بله بله عالی
کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
جدول مقایسه خدمات 1+4 مغازه معرفی شده

در صورتی که شما نیز فروشگاه لطف میشناسید حتما معرفی کنید.

نکات کلیدی در خرید اینترنتی

امکان خرید و فروش امن از روش اینترنت، علتی مهم برای پیروزی کسب‌وکارهای اینترنتی است. اکثری از مشتریان نسبت به همین گونه معاملات شک و تردید دارا هستند زیرا نگران‌اند که اطلاعات شخصیشان به وسیله هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. کلیدی کمک علم روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

این فناوری‌ها به‌سرعت در حالا پیشرفت‌ هستند و هر روز برای امنیت و راحتی بیشتر خرید و فروش اینترنتی یک راهکار تازه ابتکار اختراع می‌شود. اهمیت وجودِ این، هنوز نیز بسیاری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در به کارگیری از اینترنت تردید دارا‌هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

نکته کلیدی که در خرید کردن اینترنتی باید به آن اعتنا نمایید این میباشد که خرید کردن خود را از یک تارنما معتبر و خوش سابقه انجام دهید. بدون شک نظرات کاربران در ارتباط اساسی ارآیه متاع و رضایت مشتریان را در حیث بگیرید.

به این نکته دقت نمایید که به جهت پیدا کردن وبسایت های دارای در نتایج کاوش ممکن میباشد تقلبی رخ دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس تلاش نمایید وبسایت هایی که میشناسید را تعیین کنید خیر لزوما سایت هایی که در نتیجه ها ابتدایی وب سایت گوگل بالا آمده اند. در اسم وبسایت مراقب نادرست املایی یا دامنه ی آن (به تیتر نمونه .net به جای .com .net) باشید و قطعا از صحت و صدق آدرس وبسایت اطمینان حاصل کنید.

حتما از سایتهای حیاتی ssl دارای خرید کردن کنید

هرگز اصلی به کار گیری از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاری نکرده میباشد ، هیچ خرید آنلاین و یا این که پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. اما همین مورد را به چه صورت متوجه شویم؟ سایتی که مهم SSL رمزگذاری شده است نشانی اینترنتی آن کلیدی HTTPS آغاز می شود خیر صرفا حساس HTTP.

علاوه بر این نمادی از یک قفل کوچک هم در نشانی بار آن ظواهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا نوار شرایط ذیل قرار دارااست که رده قرارگیری آن ، بستگی به نوع مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS هم اکنون حتی در وبسایت هایی که خرید اینترنتی را ارائه نمی دهند نیز فعال میباشد ونشانه ای از امن بودن آن سایت دارد. همین استاندارد تا جایی دارای هست که گوگل Chrome هر برگه ی سوای رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

اهمیت داشتن درگاه پرداخت

یکی از بهترین عمل هایی که در سال های آخر در داخل میهن شروع شده، تصویب و سوق‌دهی فروشگاه های اینترنتی است. آرم اعتماد الکترونیکی که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور ایران به مغازه های آنلاین دیتا می شود بهترین رویکرد به جهت تشخیص و شناسایی یک وب وبسایت معتبر از وب سایت های نا امن و کلاهبردار است.

تمامی مغازه های آنلاین می توانند مهم ثبت اسم اینترنتی در سامانه علامت اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir التماس ثبت دیتاها و اختصاص آرم اعتماد را داشته باشند. همچنین همگی مغازه های مورد تایید می بایست علامت اعتماد الکترونیکی را (که به صورت یک e آبی رنگ به ملازم یک یا چندین نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

نکته چهارم: همان طور که می دانید جعل نمودن یک آیکون گرافیکی کار چندان دشواری نیست. در عاقبت چنانچه میخواهید از امنیت یک وب تارنما تماما مطمئن شوید کافی می باشد به برگه کسب و کارهای حساس آرم اعتماد الکترونیکی در این وب وب سایت مراجعه نمایید و مهم یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وبسایت آیتم نظر اطمینان پیدا کنید.

درگاه بانکی را بررسی کنید

فروشگاه های آنلاین به جهت خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به بانک های طرف قرارداد استعمال می کنند. پس در این در آغاز بایستی توجه داشته باشید که هیچوقت به فروشگاهی که به جهت انتقال مبلغ خرید کردن از شماره کارت شخصی استعمال می کند اعتماد نکنید. درگاه های بانکی حساس به کار گیری از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را اهمیت بانک مورد نظر برقرار می کنند. به همین ترتیب اگر به نوار نشانی وب وب سایت بانکی که از روش دکان به آن متصل شده اید توجه کنید، در ابتدای آن می بایست کلمه https را تماشا کنید. در صورتی که صفحه بانک گزینه لحاظ دارای کلمه http می باشد هیچ زمان دیتاها حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

نکته سوم: در هنگام وارد کردن داده ها کارتتان در صفحه بانک گزینه نظر، حتی در صورتی که کلیه وضعیت دیگر هم مثبت بودند تا جای ممکن از صفحه سوییچ های مجازی (Virtual Keyboard) استفاده کنید تا ضریب امنیتی عمل شما فراتر باشد. همینطور تا حد قابلیت از کافی نت ها و رایانه های موجود در مرکز ها عمومی مثل مدرسه ها و دانشگاه برای انجام خرید کردن اینترنتی به کار گیری نکنید.

از مرورگر به روز به کار گیری کنید

بسیاری از افراد از مرورگرهای سابق و غیراستاندارد نظیر internet اکسپلورر نسخه ۶ یا مرورگرهای دیرین دیگر استفاده می‌کنند.

توجه فرمائید که در صورتی که به سالم اطلاعات خویش اساسی می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صحت روی مرورگر خویش ببینید، از نهایی نسخه مرورگر مورد علاقه‌تان استفاده کنید. چون در اصل مرورگرها خود اصلی مشکلات و حفره‌های امنیتی هستند که اصلی کشف آنان نسخه‌ای نو جهت پوشش این حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از نهایی ورژن مرورگرتان به جهت خرید کردن الکترونیکی به کارگیری کنید.

از رمز دوم پویا استفاده کنید

رمز پویا کارت بانکی یک عدد از اصلی‌ترین مورد ها امنیتی برای پرهیز از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های متفاوت برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. این روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی اصلی روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مرز و بوم بسیار گسترده شده و بسیاری از کسانی که داده ها پاره ای از روش‌های سارقان امروزی دارا‌هستند مبتلا ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

در شرایط رمز اثبات شما به جهت خرید کردن اینترنتی یا انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم همیشگی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری مثل شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به روش فیشینگ سارقان به شکلی کاربران را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک ورقه جعلی پرداخت می‌کشانند.

مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا به عبارتی رمز پویا راهکاری به جهت رسیدن به امنیت در خدمات اینترنتی است. در علیه رمز ثابت، رمز پویا قرار دارد و به معنای کلمه و واژه رمزی هست که می‌تواند فقط برای یک بار در تراکنش آیتم استفاده قرار گیرد. بر مبنا آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ برهان شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در میهن است. به این خاطر به کارگیری از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز اثبات در دستور کار قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود مهم جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی همه بانک‌ها می‌توان میزان قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کاهش داد.

با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای به کار گیری از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید اینترنتی یا این که پرداخت‌های نیازمند رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، استفاده کنند.

روش فعالسازی رمز پویا به جهت خرید اینترنتی


پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی صرفا و صرفا توسط خزانه صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر بانک می‌توانند برای اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خویش به شعب آن بانک مراجعه کنند. همینطور دریافت رمز پویا از طریق پیامک و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های آماده شده برای ارائه آن به مشتریان بوسیله بانک‌ها است. خزانه مرکزی هم اساسی هدف نظارت و راهبری این پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از شروع دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

در بخش اعظم بانک‌ها باجه‌ای به منظور ارائه خدمات الکترونیک در لحاظ گرفته شده و مشتریان هر بانک برای اخذ هدایت و خدمات مرتبط با رمز پویا می‌توانند به همین باجه‌ها مراجعه کرده و سرویس ها اخذ کنند. همینطور در شکل پیدایش مشکل، مشتریان می‌توانند همین با را از روش روابط‌عمومی مدیریت شعب هر بانک پیگیری کنند. یا اساسی مرکز پشتیبانی تلفنی بانک تماس بگیرند.

نکات پایانی

معمولا فروشگاه‌های آنلاین، خدمات پرداخت اینترنتی را از روش یکی از از بانک‌های مرز و بوم اخذ می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین هنگامی می‌خواهید تراز پرداخت وجه را از روش کارت انجام دهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

بسیاری از سارقان اینترنتی اهمیت طراحی و تولید درگاه‌هایی مشابه به درگاه‌های اساسی بانکی و آدرس‌های شبیه آن را در اختیار اعضا قرار دیتا و به محض وارد نمودن دیتاها بانکی، مبادرت به سرقت داده ها حساب‌های بانکی و در نهایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا می بایست نسبت به فعال نمودن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش اقدام کنند.

مجرمان سایبری اساسی ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و یقین نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اسباب و اثاث خانگی و بسته‌های هدیه اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا کاربر را وارد ورقه جعلی و مشابه سازی شده بانک کرده یا در بعضی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مثل دیوارو شیپور اقدام به گرفتن گزیده از پول محصول به تیتر پیش پرداخت یا این که همان بیعانه کرده و بعد قطع ارتباط می‌کنند.

در پایان باز نیز می بایست به این نکته اشاره کنیم که یک دکان معتبر را نمی قدرت فقط اهمیت دقت به درجه آن در وب تارنما هایی نظیر الکسا یا تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن شناخت و ممکن می باشد یک برگه فروشگاهی ساده در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب سایت مالامال زرق و الکتریسیته اینترنتی با هزاران تماشا کننده و درجه جهانی بالا داشته باشد. اصلی رعایت همین نکته ها ساده می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

در دهه اخیر، حساس توجه به شتاب بالای خرید، سرعت بالای ارسال، هزینه کمتر و صرفه جویی از اتلاف وقت افراد به خرید اینترنتی رغبت مضاعف زیادی نشان داده‌اند اما نکته‌ای که همواره از آغاز کسب و کارهای اینترنتی مطرح بود و اشخاص نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

به یاد داشته باشید که حیاتی دقت به دغدغه‌های افراد در دنیای کنونی، خرید کردن اینترنتی در هر جایی از دنیا فرار ناپذیر است. از همین رو ملاحضات و نکته ها بالا از مهمترین مواقعی میباشد که می‌تواند به جهت اعتماد به یک دکان اینترنتی به شما یاری نماید و درایت شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا چیره شود تا در نهایت خرید اینترنتی سوای دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

امیدواریم همین نوشته توانسته باشد برای شما در خرید اینترنتی خوبتر کمک کننده و راهنما باشد.

با تشکر

زیاد
آخرین مطالب