تولید کننده ورق گالوانیزه رنگی، ورق گالوانیزه، فرمینگ ورق گالوانیزه سابات صنعت شمال

ورق ‌های رنگی فلزی یک عدد از پرکاربردترین محصولات صنعت های فولاد می ‌باشند که به اسم ورق ‌های گالوانیزه رنگی ه

توسط DOSTEMANSALAM در 28 آبان 1401
ورق ‌های رنگی فلزی یک عدد از پرکاربردترین محصولات صنعت های فولاد می ‌باشند که به اسم ورق ‌های گالوانیزه رنگی هم در بازار شناخته می ‌شوند. اساسی ترقی روز به روز صنایع و رفتن تولیدات به سمت هر چه زیباتر و دیدنی ‌تر شدن، امروزه به کار گیری از این ورق ‌های رنگی هم بسیار دوچندان شده است. در صورتی که در بنا شما از ورق گالوانیزه استعمال شده باشد و بنا در معرض قرار گرفتن در آب شدید و یا بقیه مورد ها باشد،می تواند تا ۲۰ سال و همینطور در صورتی که در شرایط عادی قرار بگیرد،تا ۱۰۰ سال تداوم بیاورد. دقت داشته باشید که آب مهمترین عنصر نقص‌ ساز برای فولاد میباشد که موجب زنگ زدگی، خوردگی و … می شود. البته اعتنا داشته باشید که ورق های گالوانیزه اهمیت حیاتی ترین ویژگی و مزیت مقاومت در برابر آب هستند.
  • ساخت همین متاع با روش‌های مختلف، سبب می‌گردد که از ورق‌های تولید شده به هر روش، بتوان در کاربردهای متمایز به کار گیری کرد.
  • در این روش، می بایست عملکرد کنیم “اکسید روی” را از شیوه سنباده‌زنی، برس‌های فلزی، ماشین‌کاری و تراشکاری از روی ورق‌های گالوانیزه پاک کنیم.
  • ورق گالوانیزه کانال‌های پیش‌ساخته مقاومت بالایی در برابر اکسیداسیون و خوردگی، که در اثر عبور هوا در درازمدت ایجاد می‌شود، دارد.
  • در مسیر ترقی در بازار بورس آهن، همواره حسن صداقت، تعهدکاری، رعایت اصول خریدار مداری، تضمین کیفیت محصولات یار اساسی پایین‌ترین ارزش اعلامی، چراغ شیوه ما بوده است.
  • در سرانجام متخصصانی که در حوزه آهن آلات کار دارند روش مختلف و منحصر به فرد به فردی را برای خودداری از همین اکسید شدن در حیث گرفته اند.
  • اگر بخواهیم این دو طرز را دارای یکدیگر مقایسه کنیم، طبیعتا تفاوت‌های کوچکی را خوا‌هیم یافت.
ورق‌ گرم به آسانی تغییر تحول رخ دیتا و یا این که به شکل صفحات فولادی برش دیتا می‌شود. همینطور این ورق‌ها اهمیت استاندارد SAPH 310 و SAPH 370 و SAPH 440 میباشند اما ورق‌های اصلی استاندارد GRB ، X42 ، X46 ، X52 و PSL2 نیز وجود دارند که از آنها برای لوله‌های نفت و گاز استفاده می‌شود. همین روش شتاب بالایی داراست و بعد از آن از سرد شدن ورق، می قدرت از آن استفاده کرد.

استانداردهای ورق سیاه

ورق گالوانیزه، به استدلال مقاومت عالی ورق در برابر خوردگی و بقیه ویژگی های مطلوب آن امروزه کاربرد زیادی در صنعت های متفاوت دارد. پوشش ورق فولادی اهمیت فلز روی سبب ارتقاء مقاومت ورق در برابر زنگ زدگی است، به این فرایند گالوانیزاسیون می گویند. رنگ به کار رفته در این ورق از نانو که به رخ یک لایه روشن ،نازک و تک جزیی تشکیل شده هست و بر بر روی سطوح قرار می گیرد. بها همین رنگ از لحاظ اقتصادی مطلوب بوده و به استدلال وجود پوشش روبین مقاومت بالایی نیز دارد. مراحل تولید انواع ورق‌ های رنگی تقریباً یکسان است؛ تنها تفاوت هایی در فرآورده مواد به عمل رفته، فرایند تولید و مقدار ضخامت رنگ که تأثیر بسیار زیادی بر استمرار ورق ‌ها دارد می تواند وجود داشته باشد. ورق گالوانیزه، یکی از از محصولات فلزی بوده که جهت جلوگیری از خوردگی در صنعت های متفاوت کاربرد دارد. دسته‌بندی نشده در این مطلب به رخ تمام در گزینه ورق رنگی، کاربرد و ویژگی های آن کلام شد. همانطور که اشاره شد همین ورق در گونه های مختلفی در بازار موجود میباشد که هر کدام کاربرد های متفاوتی دارند. همین مجتمع دارای بیش از سی سال سابقه در ساخت گونه های ورق فولادی، گنجایش ایجاد 11.3 میلیون تن در سال را به خود اختصاص دیتا است.

سقف‌های فولادی گالوانیزه چه میزان تداوم دارند؟

بنابر این می قدرت گفت بر روی به عنوان یک آلیاژ سبب ساز بهبود خواص مکانیکی ورق گالوانیزه می گردد و در عاقبت ورق گالوانیزه از ورق گالوانیزه نشده قوی تر می باشد. مراحل دیگری که اهمیت آن ورق سیاه را گالوانیزه می نمایند الکترولیز است. در همین موقعیت تغییراتی در خاصیت فیزیکی و مکانیکی ورق به نقل از تارنما مجله ای مشاهده نمی گردد. همچنین عمق گالوانیزاسیون به میزان ای نمیباشد که از زنگ زدن ورق گالوانیزه در رخ خراشیدگی جلوگیری نماید. ظواهر ورق گالوانیزه سرد نیز نسبت به ظواهر ورق گالوانیزه گرم ضعیف خیس می باشد. همچنین مرغوبیت ورق گالوانیزه نیز در بها ورق گالوانیزه تاثیر گذار است. از لحاظ ارتفاع و عرض، ضخامت و وزن ورق گالوانیزه و ورق رنگی هیچ تفاوت خاصی با یکدیگر ندارند و صرفا در ارزش اصلی یکدیگر متفاوت اند که به رخ پر‌نور ورق رنگی از ورق گالوانیزه گران تر است. امروزه بیشتر ی محصولات فلزی به‌صورت ورق فولادی تولید شده که هر کدام از گونه های ورق‌ فولادی , به جهت هدف ها خاصی آیتم استفاده قرار می‌گیرند. ورق کرکره رول آف بیشتر به جهت درب فروشگاه‌ها، مغازه‌ها و کارگاه‌ها مورد به کار گیری قرار می‌گیرد. ضخامت همین مدل ورق به استدلال عدم نیاز به تحمل وزن زیاد، نازک‌تر از سایر ورق‌های گالوانیزه بوده و حدود ۰/۴ تا ۱ میلی‌متر است. ورق کرکره رول آف به جهت تحمل بار و یا وزن مضاعف سنگین طراحی نشده است و صرفا یک محافظ به جهت فروشگاه‌ها و موردها فوق‌الذکر است. این دسته شیروانی‌ها را می‌توان در سوله‌ها، منازل و واحدهای تولیدی به عمل برد.

تولید و فروش ورق های عرشه فولادی

بدین منظور، دو نحوه چربی زدایی سرد یا این که الکتریکی و چربی زدایی اصلی شست و شوی گرم با مواد قلیایی وجود دارد. به ادله مقرون به‌صرفه بودن و صرفه‌جویی در وقت و هم محافظت میزان مرغوب بودن ورق، امروزه استعمال از نحوه دوم مرسوم‌تر است. این جنس اساسی وزنی سبک و زیبایی خیره کننده است که به محل اجرا زیبایی، ایمنی و استحکام می‌بخشد و مثل سفال شکستگی و پوسیدگی ندارد. برای تعدادی ده سال فرآیند گالوانیزه به سقف فلزی به جهت سالم ماندن کمک کرده است. قابل ذکر است بر بر روی ورق های رنگی آیتم به کارگیری در یخچال و فریزر از یک لایه محافظ از محصول PVC یا PET بر بر روی رنگ آخرین به کارگیری می شود. همانطور که می دانید همین طرح ها با استفاده از قالب های منحصربه‌فرد بر روی ورق گالوانیزه زده می شود.

اهمیت مقاومت کششی میلگرد

قیمت ورق گالوانیزه اصفهان، کاشان، تاراز شهرکرد، هفت الماس و سایر برندها در ضخامت و ابعاد مختلف، به صورت رول و شیت، بر حسب کیلوگرم می‌باشد. کارخانه ایجاد کننده، برند، ضخامت و قیمت تیرآهن ۱۶ ابعاد، طرز گالوانیزیشن و به ویژه مرتبه کوتینگ عنصر Zn، بر بها پلیت گالوانیزه مؤثر است. شیوه گالوانیزیشن و درجۀ کوتینگ، بر ماندگاری و استمرار و در سرانجام قیمت محصول تأثیرگذار است.

تحقق شعار سال، صنعت فولاد را شکوفا می‌کند

در پیشین از انواع فلز همچون آهن و فولاد جهت مصارف مختلف استعمال می شد. رفته رفته به ادله مشکلاتی همچون از فی مابین رفتن و زنگ زدن آهن، صاحبان کسب و فعالیت به فکر به کارگیری از یک مصالح اهمیت کیفیت خیس افتادند. این شرکت یکی دیگر از شرکت‌های بزرگ و دارای در ایجاد ورق‌های گالوانیزه می باشد که در استان چهارمحال و بختیاری قرار دارد. کمپانی تاراز در جهت تولید ورق‌های گالوانیزه براق، رنگ‌پذیر و جوش‌پذیر مهم کیفیت درگیر کار است. همین کمپانی ورق‌های گالوالوم که شرایط مقاوم‌ شده‌ای ورق‌های گالوانیزه می باشد را هم ایجاد می‌کند. بعد از رنگ آمیزی اولیه، ورق از یک کوره عبور دیتا شده و آنگاه سرد می شود. تا این تراز یک لایه رنگ پرایمر(آستر) بر روی ورق قرار می گیرد. بالاخره رنگ آخرین از کالا پلی استر، اپکسی، آکریلیک، PVDF، PU یا این که PA بر روی تراز بالایی ورق قرار می گیرد. مرحله پایینی ورق نیز حساس رنگی از محصول اپکسی پوشانده می شود؛ و در نهایت ورق برای پخت داخل کوره قرار می گیرد. سپس ورق ساخت شده کنترل کیفی می شود و در صورت تأیید آزمایشگاه برای ارسال بسته بندی می شود.

شرکت پخش ورق رنگی خارجی اصلی میزان مرغوب بودن و ضمانت

در ادامه درخواهید یافت که کدام ورق به جهت پروژه شما مناسب خیس است. امروزه صفحه های فولادی را به دو طریق نورد سرد و گرم ساخت می کنند. در نورد گرم، پس از ساخت فولاد، بوسیله دستگاه های مخصوص روند گالوانیزه رخ می گیرد. به اینگونه که یک لایه نازک از فلز روی، بر روی سطح خارجی ورق فولادی قرار می دهند. اتاق ماشین، کانتینرها و سردخانه‌ها، تمامی از مورد ها مصرفی ورق‌های رنگی می‌باشند. جذاب میباشد بدانید حتی در ایجاد بدنه کامپیوتر نیز گهگاه از ورق گالوانیزه رنگی به کارگیری می‌شود. پوشش بسیاری از سقف‌ها مثل سقف‌های شیروانی و سقف ویلا و ساختمان به وسیله ورق‌های رنگی انجام می‌شود. حصارکشی، تولید آلاچیق، ایجاد تخته وایت برد، ساخت فلاشینگ و بدنه ماشین نیز از دیگر موارد مصرفی ورق‌های رنگی می‌باشد.

درروش الکتریکی، نیاز به سرمایه گزاری زیادی داشته و همینطور حساس دقت به مصرف الکترولیت ها، از لحاظ اقتصادی توجیح پذیرنیست.

تنها فرقی که ورق گالوانیزه رنگی دارای سایر ورق‌ها دارد، یک پوشش رنگی پلیمری میباشد که مقاومت آن را بخش اعظم از بقیه ورق‌ها می‌کند. حیاتی این که گفتیم ورق گالوانیزه به خاطر داشتن پوشش بر روی در برابر بسیاری از آسیب‌ها مقاومت بی‌نظیری دارد، البته درصد مقاومت ورق گالوانیزه رنگی مضاعف بخش اعظم است. چرا که روی آن یک لایه‌ی مجزای دیگر پلیمری وجود دارد که آن را در برابر اکثری از آسیب‌ها و خوردگی‌ها مقاوم می‌کند. مقاومت ورق گالوانیزه رنگی در درازمدت مضاعف بیشتر از بقیه ورق‌های گالوانیزه است. همچنین هزینه‌های مربوط به خریداری و کارگزاشتن این ورقه ها چندان زیاد نمی باشد. ساخت اسباب خانگی نظیر ماشین لباسشویی، خودرو ظرفشویی، فریزر و…. مراحل اجرایی و پیاده سازی رنگ گالوانیزه آسان بوده و حساس استعمال از قلم و اسپری انجام می‌شود. همانند عایقی روی ورق عمل کرده و از هدر رفتن انرژی سرمایشی و گرمایشی جلوگیری می‌کند. مقاومت بالا همین رنگ در برابر دما و حرارت بالا اهمیت رنگ های ساده دوچندان فرق دارد به صورتی که همین رنگ ها در برابر حرارت تغییر و تحول رنگ نمی دهند و ذوب هم نمی شوند. سطح آن را اهمیت اعتنا باز‌نگری کنیم تا مطمئن شویم که کاملاً مهم رنگ پوشانده شده است.

کاربرد ورق روغنی

در واقع پیشرفت در زمینه ساخت انبوه مصالح و تجهیزات کاربردی منجر شوید که ورق های شیروانی از نوع گالوانیزه پا به میدان ظهور بگذارند. مراقبت مناسب از این دسته ورق، علاوه بر نگهداری میزان مرغوب بودن آن، موجب افزایش عملکرد و طول عمر آن هم می گردد. از این رو خوبتر است که برخی نکات در رابطه اهمیت آن را رعایت نمایید. بنابراین ایجاد چنین ورقهایی کلیدی ضخامت پایین نیاز به تکنولوژی پیشرفته ای دارد که در میهن ما هنوز فراهم نشده است. ورق رنگی شیروانی ،ورق های فلزی گالوانیزه هستند که ورق مبنا آن ها آهن یا فولاد است و در کوره رنگ گزینه حیث خویش را گرفته است. از کاربردهای همین ورق ها می قدرت به استفاده در صنعت خودروسازی، ایجاد سقف گونه های سوله‌، ساخت کابینت آشپزخانه ، به کار گیری برای ایجاد تانکرهای آب، راویزهای ساختمانی و مصالح این چنینی دیگر و ایجاد لوله ‌های انتقال آب اشاره کرد.
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن