تزریق چربی و کاربردها و مزایای آن کلینیک رز

در برعلیه برداشت چربی از تن خود فرد و تزریق آن در دو نوبت مهم مسافت هنگامی مشخص راهی می باشد که در بیشتر موارد

توسط DOSTEMANSALAM در 28 آبان 1401
در برعلیه برداشت چربی از تن خود فرد و تزریق آن در دو نوبت مهم مسافت هنگامی مشخص راهی می باشد که در بیشتر موارد به شما پیشنهاد می کنیم. به جهت تزریق چربی از طرز لیپوساکشن برای جدا کردن بافت چربی استعمال خواهد شد. همین معالجه به صورت سرپایی انجام می‎شود و نیاز به بیهوشی عمومی نیست، البته زیر بی‌حسی موضعی قرار خواهید گرفت. در شرایطی که در موقعیت خاصی قرار داشته باشید، ممکن هست دکتر معالج از بیهوشی عمومی هم استفاده نماید. می بایست بدانید که دکتر معالج حجم معینی از چربی را می‎تواند از نواحی گوناگون بدن برداشت نماید. همین مورد قضیه در طی جلسات درمانی دارای شما در در بین گذارده خواهد شد.
  • همچنین مدت زمانه عمل جراحی نیز می تواند دلیل گزینش کننده ای در هزینه باشید.
  • روش های تزریقی متعددی به جهت فرم دهی به اندام های گوناگون تن وجود داراست که یکی از همین طرز ها فعالیت تزریق چربی است.
  • این عمل جراحی زیبایی بسته به مقدار تزریق گزینه نیاز، به دو صورت بی حسی موضعی و بی حسی عمومی انجام می شود.
  • غالبا کل متقاضیان جراحی به دنبال موقعیت آسان و محفظه آرامش بخش برای عمل جراحی خود هستند.
  • سپس اساسی استفاده از سرنگ انسولین و کانول به محل گزینه لحاظ در لایه های مختلف پوست و عضلات و بر روی استخوان تزریق انجام می شود.تزریق در لایه های متفاوت شکل یا بدن، یک عمل تخصصی و نیاز به تجربه پزشک معالج دارد.
اگر شما نیز اصلی صورتی لاغر هستید و یا این که نقص‌ از بین رفتن چربی در ناحیه شکل دارید می‌توانید از تکنیک تزریق چربی به شکل لاغر به کارگیری کرده و دوباره زیبایی را به خود بازگردانید. در حالت کلی در همین طریق چربی‌های مازاد از یک عدد از بافت‌های بدن فرد برداشته و آن گاه از آماده‌سازی به ناحیه گزینه لحاظ در رخ مثل گونه‌ها و یا این که پایین چشم تزریق می‌شود. به جهت شناخت بیشتر اهمیت همین طریق و مزایا و معایب آن شما را به تلاوت ادامه مطالب دعوت می‌کنیم. تزریق چربی حساس به کار گیری از چربی گرفته شده از خود مریض در نواحی شکم ، ذیل تنه و رانها و بالای تنه اساسی به کار گیری از کانولاهای بسیار ظریف انجام می گیرد. برای کشیدن چربی از شکم و تزریق به صورت، از یک سوزن دوچندان رشته رشته به جهت صاف کردن چین و چروک‌ها، بازیابی جوانی و بهبود کیفیت پوست شکل به کار گیری می‌کنند. بالا رفتن سن ، پوست را از جوانب متعدد ، تا حد بسیار زیادی زیر اثر گذاری قرار می دهد. در کنار آن ، گرانش زمین که تمامی چیز را به سمت خود می کشاند ، در افتادگی و ریلکس شدگی پوست بی اثر گذاری نیست. به الو پزشک علاوه افزایش سن می تواند موجب اندک شدن ضخامت و استحکام پوست ، آتروفی عضلانی و کمتر حجم بافت های چربی رخ و تن شود. همینطور بافت های چربی تحت پوست به مرور کمتر یافته و سبب ساز ریلکس و افتاده شدن پوست می شود و در نواحی شاهد تورفتگی و گود افتادگی خواهید بود. برای رفع موقعیت شل و افتاده پوست ، روش های مهاجم و غیر مهاجم اکثری وجود دارند.

تفاوت تزریق ژل و چربی

بروز همین عارضه ها بستگی به موقعیت مریض و مهارت و تجربه‌ پزشک معالج جراح دارد. چنانچه دکتر معالج موردنظر مهارت به اندازه را نداشته باشد، ممکن است حجم چربی تزریقی عمده یا این که کاهش از اندازه‌ استاندارد باشد و همین مسئله باعث پیدایش مشکل شود. ارتفاع مدت زمانه تزریق چربی در میان یک تا سه ساعت هست و این میزان بستگی به مقدار چربی مورد نیاز، محل گزینه لحاظ برای انتقال چربی و همینطور میزان تغییرات آیتم انتظار است. پس از انجام تزریق چربی به شکل چه محافظت هایی بایستی انجام شود؟ نیز سوالی هست که اکثری از افراد قبل از تزریق چربی به رخ دارند. بعضی از اشخاص همین خیال را دارند که زیرا تزریق چربی یک تکنیک تماماً ایمن بوده و چربی‌های تن خویش فرد به تیتر ماده پرکننده استفاده می‌شوند، براین اساس کلیه افراد کاندید مطلوب جهت انجام همین اقدام زیبایی خواهند بود. ولی اضطراری میباشد همین نکته را ابلاغ نماییم که اولین شرط به جهت فرایند ترانسفر چربی به صورت، داشتن سن مناسب است. متخصصان معتقد میباشند سن مطلوب برای انتقال چربی، از ۲۰ سالگی به آن گاه خواهد بود. انجام چنین تکنیکی در سن بلوغ اشتباه محض هست چرا که رخ شما کماکان در هم اکنون رشد بوده و ممکن هست این مسأله نتیجه منفی بر سلامت شما داشته باشد. یک عدد از نشانه‌های پیری، کاهش حجم صورت و سایر بافت‌های بدن است. دسته‌بندی نشده البته عضو چربی دهنده نیز تا حدی مهم هست ولی زیرا چربی از تن به عبارتی شخص بدست می آید، غالبا مشکلی پیش نمی آید. یک عدد از مزیت های بزرگی که نحوه اتولوگ به جهت بدن در لینک و پیوند چربی داراست، عدم حمله سیستم ایمنی تن به بافت های تزریق شده است. برخی از اشخاص به جهت هزینه کاهش به پزشکان و یا کلینیک هایی مراجعه می کنند که واجد موقعیت نبوده و مبتلا عوارض جانبی پس از معالجه خواهند شد. بارداری و سیگاری بودن از دست اندرکاران پر ریسک در انجام جراحی تزریق چربی می باشند. سیگاری ها باید از یکسری وقت قبل اقدام به ترک سیگار نمایند تا کاندیدای مناسبی برای تزریق چربی باشند. داشتن چربی های مازاد در اندام هایی مثل شکم، کمر و ران ها می تواند از شما یک کاندیدای مناسب برای تزریق چربی بسازد.

قبل و آنگاه از تزریق چربی

تزریق چربی به صورت این روزها در تمامی کشورها به ادله مزیت های فراوانی که دارااست زیاد آیتم دقت افراد قرار گرفته است. در روش های دیگر احتمال خطراتی وجود دارد اما در روش تزریق چربی به صورت، احتمال بروز هرگونه خطری کم است. در طریق تزریق چربی به شکل نسبت به تزریق بقیه پرکننده ها احتمال عفونت کاهش است. در همین نحوه پس زده شدن ماده پروتز، ماده تزریق شده یا این که بروز واکنش آلرژیک وجود نخواهد داشت. برای بعضا از افراد، افتادگی پوست و پیری زودرس زاییده از دست رفتن چربی زیر پوست است. در همین افراد خویش فرایند پیری مسئول افتادگی پوست نیست؛ بلکه کاهش حجم شکل منجر شده است که پوست پیر به حیث برسد.

امکان ترمیم چربی تزریق شده وجود دارد؟

سپس دوباره به ناحیه گزینه نیاز تزریق می شود و به بهبود رخ و ظاهر باسن امداد می کند. این محلول چربی می تواند جایگزین مناسب تری برای سایر درمان های لیفت ناقص مثل پروتز باشد. پس از تهیه میزان چربی مورد نیاز و شستشو و پردازش آن به سایر نواحی تن که نیاز به ارتقا حجم و تقویت بافتی دارا‌هستند در نواحی متفاوت تزریق می گردند.

دوره ریکاوری آنگاه از تزریق چربی به شکل چقدر است؟

برای دستیابی به نتیجه های دائمی می توانید تزریق چربی یا این که اسکلروتراپی برای رگ های دست داشته باشید. من توصیه می کنم به یک متخصص پوست اساسی تجربه در جوان سازی دست مراجعه کنید. به نظر می رسد شما یه خرده فیلر سوای هیچ نتیجه ای تزریق کرده اید. اگر ظاهری جوان خیس می خواهید می توانید مقدار بیشتری فیلر تزریق کنید. علی رغم کلیه جراحت ها و مضرات ناشی از پهناور کردن سینه با تزریق چربی به سینه، در موردها محدودی می اقتدار از این طرز به کار گیری نمود. برای مثال، کسانی که در اثر جراحی ماستکتومی و پرتو درمانی میزان مرغوب بودن پوست خویش را از دست دیتا اند، می توانند اساسی تزریق چربی به سینه تحت نظر یک دکتر جراح مطمئن، پوست سینه خود را ترمیم نمایند. هدف از انجام این تزریق، بهبود ظواهر و یا این که افزایش حجم نواحی هست که تزریق رخ می گیرد. همین تکنیک، شامل استخراج و برداشت چربی بوسیله لیپوساکشن، پردازش چربی و در نهایت تزریق به منطقه مورد لحاظ می باشد. شما به تیتر فرد متقاضی تزریق چربی به تن می بایست چند مورد را رعایت کنید تا احتمال وقوع عوارض به کمترین میزان خود برسد. او‌لین مرحله همین می باشد که دیتاها کاملی از تزریق چربی به بدن به دست آوردن کنید و دارای اعتنا به وضعیت جسمی خود انتظارات معقول داشته باشید. پزشک خوب کسی می باشد که واقعیت‌ها را به شما بگوید خیر آنچه را که شما دوست دارید بشنوید.

مزایا تزریق ژل

حتی خانم هایی که بعد از جراحی پروتز سینه، از میزان پروتز خود ناراضی هستند، می توانند تزریق چربی را انجام دهند. تزریق چربی به خانم هایی سفارش می شود که از وجود چربی مازاد در بعضی نواحی بدن خویش ناراضی هستند و خواهان ارتقا سایز و حجم سینه های خویش می باشند. آنگاه از اتمام لیپوساکشن، مراحل جراحی مهم تخلیه مایعات اضافی و شست و شوی سلول های چربی مهم آنتی بیوتیک ادامه می یابد. اگر می خواهید صورت تن تان خوب تر شود، جای آسیب هایتان ترمیم شود، افتادگی نقاط متعدد بدن تان تصحیح شود و یا این که دست و صورت برنا تری داشته باشید، تزریق چربی به صورت و بدن را باید انتخاب کنید. به جهت ابلاغ تفاوت تزریق چربی کلیدی تزریق ژل بایستی نخست به ابلاغ مزایا و دلایل هر کدام به تفکیک پرداخت. طی 1 هفته تورم و کبودی در صورت وجود خواهد داشت (هم در شکل و نیز در ناحیه‌ای که چربی از آنجا استخراج شده است).

تماس دارای ما

این شیوه عارضه ها جانی و خطرات احتمالی متعددی دارد، از اینرو، مراجعه به یک جراح پلاستیک کارآزموده و ماهر می تواند احتمال بروز دلایل جانبی را به دستکم برساند. قبل از آغاز کار جراحی، محل برداشت چربی و محل تزریق آن را حساس استفاده از قلم های رنگی مخصوص، نماد گذاری میکنند. جراح ممکن است این چربی گزینه نیاز به جهت تزریق را از یک یا چندین منطقه ی بدن بردارد. پس از برداشت، چربی در دستگاه سانتریفیوژ قرار می‌گیرد تا از خون و بقیه مایعات پاک شده و تنها چربی خالص باقی بماند. این فرایند چربی را تصفیه و متراکم می کند تا ریلکس تر بتوان آنرا تزریق کرد. تزریق چربی روشی هست که مهم به کارگیری از آن می توان چربی را از نواحی گوناگون تن مثل ران یا معده به شکل منتقل کرد تا چین و چروک های عمیق و یا این که کمتر حجم در صورت را معالجه کند. ممکن است در محل تزریق و محلی که چربی از آن گرفته شده دچار کبودی، تورم و درد شوید. این وضعیت طبیعی بوده و به تدریج در طی یکسری روز تا یکسری هفته برطرف می شود. میزان کبودی و تورم متناسب اهمیت مقدار چربی تزریق شده است البته به طور معمول 2 هفته طول می کشد.

تزریق ژل اهواز – هزینه، بهترین کلینیک و پزشک معالج متخصص

افرادی که دچار چین و چروک، افتادگی یا اسکار در حوزه‌ صورت هستند. مرحله پیشرفته همین تراز می بایست به وسیله پزشکانی که تجربه کافی در زمینهتزریق چربیدارند انجام می شود و به جهت ظریف کاری بیشتر انجام می شود در همین مرحله 2تا3 سی سی چربی در هر طرف شکل ترزیق می شود. التهاب ممکن هست رخداد بیفتد، اما اخبار به دست آوردن و کار معمولا، به میزان ی لینک چربی ادامه پیدا نمی کند. بخش اعظم فیلرها، نتیجه های فوری را ارائه می دهند، گرچه برخی از آن‌ها مدت زمانه بیشتری ارتفاع می کشد تا اثرات کامل آنها نمایان شود. هیچ نیازی به آماده سازی پیش از تزریق ژل وجود ندارد، چرا که نیازی به اقدامات مازاد آیتم نیاز برای اتمام پروسه نیست. در همین نحوه گودی ذیل چشم می‌ تواند پوشانده شده و پوست نرمی و لطافت خاصی به دست آورد. نتایج آخرین تزریق چربی به صورت، اهمیت از بین رفتن ورم و کبودی و نسبتاً یک هفته بعد از جراحی مشخص و معلوم می‌شود. آن گاه از گذشت یک هفته، ورم و کبودی ممکن میباشد چشم شود ولی دردی نخواهید داشت. هر دسته احساس ناراحتی اساسی مصرف داروهای مسکن تجویز شده از سوی دکتر برطرف خواهد شد. عموما سپس از تزريق چربي ، در موضع تزریق شاهد بروز تورم و کبودی مختصری هستیم که به هیچ عنوان جای نگرانی ندارد و نسبتاً یک الی 2 هفته آن گاه به تدریج از دربین می رود. ولی باید اشاره داشت که چربی های فریز شده ؛ پس از 6 ماه دیگر زنده نبوده و عملکرد پیوند آنی را ندارند و تنها جهت تعدادی از رتوش ها و اصلاحات جزئی می اقتدار از آن ها به کار گیری کرد. درود آمپول عضلانی به عضله تزریق می شود و ارتباطی حیاتی تزریق چربی ندارد. زمانی تورم فروکش کرد، شاهد تغییر چشمگیر و قابل ملاحظه ای در ناحیه درمان خواهید بود. در روز انتقال چربی مسلما بایستی غذا میل نمایید و نیازی به ناشتا بودن شخص نیست. تا یکسری روز قبل از انتقال چربی، سیگار و قلیان نکشید و الکل هم مصرف نکنید. بسته به هنر و تجربه پزشک، از یک عدد از آنها یا این که ترکیبی به کارگیری می نماید. به مراد خودداری از جابجایی چربی های تزریق شده سفارش می شود آنگاه از تزریق از وارد نمودن فشار به آن نواحی جدا خودداری شود. به تیتر مثال در تزریق چربی نوع تا حدود ده تا چهارده روز نباید روی جور خوابید. از گزاره ویژگی‌های تزریق چربی همین است که به بخیه نیاز نداشته و در عین حال پانسمانی نیز به جهت آن در نظر گرفته نخواهد شد. در ارتفاع جلسات مشاوره، دکتر معالج به باز‌نگری و معاینه کامل قسمت‌های گوناگون رخ می‌پردازد. به طور معمول از شما مراد میگردد یک سری آزمایشات ضروری را انجام داده و بر مبنا آن، مراقبت‌ها و توصیه‌هایی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. چربی درون سانتریفوژ تصفیه و شست و شو دیتا می گردد و بافت چربی مایع و خالص، مهیا تزریق خواهد بود. سلام، بله مهم تزریق درون کیست ها و یا این که تخلیه و یا برداشتن تام که می باشد چربی احتمال برطرف شدن که می باشد های ناشی از تزریق چربی هست. ابدا یک عدد از مزایای خوب تزریق چربی به شکل همین می باشد که شما پس از آن می توانید به راحتی حرکت کنید و کارهای روزانه خویش را هم انجام دهد. فعالیت‌های سبک نظیر پیاده بر روی می‌توانند به بهبود خونرسانی به اندام‌های تحتانی امداد کنند. کلیدی همین حال، از انجام فعالیت‌های شدید و یا بلند کردن اجسام سنگین به مدت تقریبا یک هفته بایستی دوری شود. بسیاری از افراد، یک سری روز بعد از آن از تزریق می‌توانند به محل عمل خویش برگردند.
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن