اجرای سقف شیبدار در کرج

از آنجا که این نوع سقف شیبدار یک طرفه معمولاً در خانه های مدرن طراحی شده است، بسیاری از فضاهای داخلی این خانه

توسط DOSTEMANSALAM در 29 مرداد 1401
از آنجا که این نوع سقف شیبدار یک طرفه معمولاً در خانه های مدرن طراحی شده است، بسیاری از فضاهای داخلی این خانه ها برای دکوراسیون به سبک مدرن مناسب هستند. به علاوه می تواند تصور یک خانه مربوط به دهه ۱۹۵۰ یا ۱۹۶۰ را در بنیان سقف تهران ذهن بیننده ایجاد کند و به نوستالژی بسیاری از خانه های مدرن کمک می کند. اساس طراحی و ساختار آن مشابه سقف‌ های شیروانی متقاطع بوده و برای تحت پوشش قرار‌دادن بخش‌ های مختلف ساختمان از چند بام شیبدار استفاده می‌شود. پوشش‌های دیگر در صورتی که بیش از اندازه در معرض اشعه‌های خورشیدی قرار گیرند؛ تغییر رنگ می‌دهند. به طور کلی محل نصب پوشش‌های پی وی سی سقف شیب دار ارتفاع کمتری نسبت به دیگر پوشش‌های سقف دارند. مرتبط می‌شود چرا که مهم‌ترین نقش را ایفا می‌کند از این رو باید فوق العاده مقاوم و مستحکم باشد. در مرحله اولطراحی سقف شیروانی، سازه ی ساختمان و سقف توسط مهندسان سازه و محاسب باید طراحی و محاسبه گردد تا مشخص شود چه مقدار بار مرده و بار زنده بر روی سقف قرار است قرار گیرد. بعد از طراحی و محاسبات سازه ای نوبت به محاسبات خرپاها می باشد. خرپای سقف شیروانی به صورت خرپا مثلثی یا خرپا نردبانی با متریال پروفیل 40×60 یا پروفیل 40×80 برای سقفهای شیبدار استفاده می شود.

فایل اتوکد و اسکچاپ سقف شیروانی-شیب دار (دیتیل سه بعدی)

سقف شیب‌دار چندبر در تمام جهات گسترده شده و دارای اضلاع کاملاً مساوی است که اتصال آنها در بخش بالایی ساختمان به یکدیگر، تاج سقف را تشکیل می‌دهند. این نوع سقف نیز همانند سقف شیب‌دار چهاربر فضای بیشتری در اختیار ساکنین قرار می‌دهد و گسترش فضا را در بخش‌هایی از ساختمان در آینده امکان‌پذیر می‌سازد. شیب همه‌جانبه در سقف شیب‌دار چندبر باعث مقاومت بیشتر آن در مقایسه با دیگر انواع سقف‌ها شده است. اغراق نیست اگر بگوییم که اجرای سقف شیروانی ، حیاتی‌ترین قسمت از پوشش ساختمان است و بنابراین مهم‌ترین سرمایه‌گذاری است. همچنین اغراق نیست اگر بگوییم که ما اکنون بیش از هر زمان دیگری در تاریخ، از طیف گسترده‌ای از متریال بام و سیستم سقف لذت می‌بریم. سقف شیروانی یکی از رایج ترین مدل های سقف ویلا برای مناطق بارانی است. این نوع سقف ظاهر منحصر به فردی به خانه می دهد و سازگار با محیط طبیعی است. تایل های سنگی ما از لایه های مختلفی ساخته شده اند که فولاد فقط یک لایه آنها است و هر لایه ویژگی های فوق العاده خود را دارد. کلیه حقوق سایت اتاق محفوظ و متعلق به شرکت پیشگامان ایده پرداز است. سایت ایران تجارت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد. امیدوارم اطلاعات این مقاله برای شما مفید و کاربردی بوده باشد. لازم به ذکر است فاصله پروفیل‌های فرعی سقف‌های شیب‌دار باتوجه‌به میزان نیروی وارده به سقف طول پروفیل‌ها و مصالح پوشش سقف متغیر خواهد بود که عموماً به‌صورت نقشه‌های اجرایی قبل از شروع به کار مشخص می‌گردد. یکی از اصلی‌ترین اجزای ساختمان سقف آن می‌باشد که موجب هویت‌بخشی و زیبایی خانه‌ها می‌گردد. عوامل بسیاری مانند میزان باد، باران، رطوبت، موقعیت جغرافیایی، گرما، سرما و نیز نوع کاربری ساختمان، سایت منبع وزن و دیگری مشخصات فنی ساختمان، عواملی هستند که می‌توانند در تعیین نوع سقف ساختمان‌ها تأثیرگذار باشند. سی با کیفیت بالا و استاندارد های جهانی گام کوچکی در این راستا بر داریم . یک سقف شیبدار یک طرفه ی دوبخشی، همانند خانه ای که در بالا می بینید، متشکل از دو صفحه ی مجزا و غیر متقاطع و مستقل است. ورق های سقفی یو پی وی سی تولید شده توسط کارخانه سپید فام وارنا دارای مزایا بیشتری نیز می باشد .
  • برای اجرای سقف شیبدار کافیست با شماره ۰۹۱۲۳۶۴۹۷۰۵ تماس حاصل فرمایید تا مشاوره ، اعلام قیمت ودر نهایت بازدید از محل اجرای پروژه صورت گیرد.
  • ورق های سقفی یو پی وی سی تولید شده توسط کارخانه سپید فام وارنا دارای مزایا بیشتری نیز می باشد .
  • علاوه بر اینها در برخی از نقاط ممکنست ورقهای پوششی به عنوان عایق رطوبت روی سقفهای شیبدار بتنی یا طاق ضربی قرار گیرند.
  • هم چنین با استفاده از سقف شیروانی، یک فضای تازه و جدید در زیر آن به وجود می آید که می توان از آن استفاده های مختلفی کرد.
همچنین طراحان ما چند طرح زیبا و مناسب محل را برای شما آماده میکنند تا شما یکی را انتخاب کنید. و در اخر هم مهندسان ما در زمینه نصب اصولی سقف وارد شده و کار را با کمترین هزینه برای شما، تمام میکنند. سقف بام با زاویه ۱۵ تا ۲۰ درجه اغلب سقفهای با شیب کم نامیده می شوند.

سقف شیبدار ترکیبی

طراحی و اجرای بام‌ های شیب دار کمی بیشتر از سقف‌های شیروانی‌ معمولی است . سقف هیپ هرمی شبیه سقف هیپ ساده است، اما دیوارها به جای مستطیل مربع هستند، که باعث به گزارش این سایت می شود شکل شیب سقف ساختمان به شکل هرمی در بیاید. این نوع سقف در برابر بادهای شدید بسیار مقاوم است، بنابراین برای مناطق مستعد باد یا طوفان ایده آل است.

سقف های پروانه‌ای

همچنین به دلیل وجود سنگ های بی کیفیت در نمونه های چینی خدا پدر نیامرز و سایر عوامل کیفی در بازار تصمیمی سخت و ریسک پذیر را در مقایسه با دیگر انواع پوشش سقف های شیروانی یا سقف های شکسته وشیب دار می طلبد. اما باید به این نکته توجه کرد که درصد شیب، در زیبایی نمای ساختمان بسیار موثر است‌. باید این موضوع را در نظر داشت نوع پوششی که انتخاب می‌کنند محدودیتی برای ما هنگام طراحی شیب مورد نظرمان ایجاد نکند.

نصب سقف شینگل با ضمانت اجرا

به طور کل می توان گفت پوشش پی وی سی سقف جایگزین مناسبی برای انواع ورق های گالوانیزه، فایبرگلاس، آردواز و ایرانیت می باشد . سقف شیبدار با نظر کارفرما و مشورت طراحان و مهندسین معماری و در نهایت تیم حرفه ای نصب، به اجرا در می آید که بسته به نوع پروژه، مساحت و در نهایت پوشش نهایی با یکدیگر متفاوت است. در ادامه چند نمونه متداول با خصوصیاتی خاص از پوشش سقف شیبدار یا متریال سقف شیبدار را ارائه می کنیم. این محصولات قابلیت تولید در داخل کشور را دارند و با کیفیتی فوق العاده آماده ارائه به سازندگان و مالکان محترم می باشد.

سقف تایل

شاسی‌کشی چوبی جهت ایجاد شبکه یکپارچه باهدف بستری مناسب برای اجرای پوشش سقفی پایانی به‌کار گرفته می‌شود. در سقف مسطح آب بر روی سقف جمع شده و از طریق سیستم زهکش ایجاد و از خروجی نیز تخلیه می‌شود. پوشش این‌گونه سقف‌ها معمولاً موزائیک، سرامیک و ایزوگام است. طراحی سقف نامتقارن به این صورت است که یک طرف سقف بلندتر از طرف دیگر آن می‌باشد و نسبت به دیگری شیب بیشتری دارد. خانه‌های نمکدانی را می‌توان شکل تغییریافته طراحی Colonial و Cape Cod به‌شمار آورد. ، آماده خدمت و مشاوره و ساخت انواع سقف های شیبدار شیروانی می باشد. سقف یکی از اصلی ترین اجزای ساختمان به حساب آمده و دارای انواع مختلف و متنوعی می باشد. سقف ها از نظر نوع ساخت و عملکرد سازه ای با توجه به شرایط مختلف اجرا می گردند.

بازدید انواع سقف و بام ساختمان

پوشش سقف مورد استفاده می‌تواند داخلی بوده و یا این که خارجی باشد. از مهم‌ترین مزایای پوشش سقف می‌توان مرغوبیت آن را نام برد. برایاجرای سقف با ورق گالوانیزه، ابتدا ورق ها در طول های مورد نیاز برش داده می شوند. بدین منظور از تجهیزات و دستگاه هایی همچون دستگاه فرز ، اره گردبر و قیچی مخصوص استفاده می گردد. پس از آن در صورتی که ورق های خریداری شده فاقد سوراخ باشند، با استفاده از دستگاه های مخصوص (مانند مته) سوراخ هایی در لبه ورق ها ایجاد می شود. بدین منظور ورق ها بر روی قسمت افقی روی شاهتیرها یا ستون که به خرپای پشت بام وصل شده اند قرار داده می شوند. امروزه با استفاده از روکش‌های چوبی و سایر مصالح مقاوم در مقابل آتش و دیگر حوادث به اهمیت کاربرد آن اضافه کرده است. سقف چوبی در مقابل زیبایی و ایجاد حس نوستالژی در طراحی ساختمان به‌مرورزمان دچار تغییر در شکل ظاهری شده و مقاومت کمتری در مقابل تغییرات آب‌وهوایی دارد. در معماری نوین سقف‌های مسطح اغلب در ساختمان‌های تجاری کاربرد دارند. سقف انباری یا سقف گمبرل یکی از انواع سقف شیبدار است که شباهت زیادی به نوع قبلی یعنی سقف فرانسوی دارد؛ آن هم از این جهت که در صفحه‌ی خود دارای دو شیب متفاوت می باشد. اما تفاوتش با سقف فرانسوی این است که به جای این که از چهار طرف دارای شیب باشد، تنها از دو طرف به سمت کناره ها دارای شیب است.

سقف شیبدار چند بر ساده

ولی شما کرایه حمل را از مبدا تهران با استعلام از باربری ها و قیمت نصب سقف شیروانی را از نصابهای محلی دریافت نموده و به مبالغ فوق اضافه نمایید. از طرفی نوساناتی که امروزه در بازار کشور وجود دارد نیز بر روی قیمت این محصولات تاثیر به سزایی دارند. لذا همین موضوع سبب شده که نتوان اطلاعات دقیق درباره قیمت سقف شیروانی ویلا ارائه کرد. در نتیجه دوام ، https://civilmint.com/sloping-roof/ نسبت به سقف شیب کم به نگهداری کمتری نیاز دارد. جدا از تعویض ورق فلزی آسیب دیده از طوفان و پاک کردن زهکش ها و لوله های تخلیه از آوار، شما اغلب لازم نیست نگران تعمیر سقف یا تعویض آن باشید. سقف صاف همان طور که از نامش پیداست کاملاً صاف به نظر می رسد. سقف های شیبدار مناسب‌ترین گزینه برای ایمن نگه داشتن خانه از آسیب‌های برف، یخ، آب و باد می‌باشد. انواع مختلفی از سقف شیبدار وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. ما در این مطلب از بلاگ بایرایرانیان به محبوب‌ترین انواع آن خواهیم پرداخت. برای مثال وقتی در آب و هوای سرد سقف سازه‌ها تخت باشد، برف نمی‌تواند از سقف سر بخورد https://www.pdcgroup.com.au/enclosures/sloping-roof-enclosures/ و به دلیل سنگین بودن برف احتمالا باعث ریزش سقف شود. همچنین اگر شیب سقف بیش از حد زیاد باشد، می تواند خطر ریزش سریع برف از کناره‌ها را ایجاد کند. نه تنها نوع ساختار سقفهای شیبدار، بلکه نوع مصالح پوشش روی سقفها نیز در روش زیرسازی آن تاثیرگذار خواهد بود و با این تفاصیر در اینجا روال کلی اجرای این نوع سقفها را بررسی خواهیم نمود.
آخرین مطالب