آزمون آیین نامه رانندگی اصلی 1400 [نمونه سوالات آیین نامه] آنلاین

به دنبال نمونه سوالات آیین نامه پایه ۲ باشید و حتما این نمونه سوالات را به صورت کامل دانلود کنید و به سوالات آن پاسخ دهید. 1. فرمان را باید به طور کامل به جهت مورد نظر چرخاند. در صورتی که بخواهید به عنوان راننده پایه دو پشت فرمان باشید مسئولیت شما صد چندان است و جان و مال مردم امانتی است پیش شما. اتومبیلی جلوی شما از یک فرعی بیرون می آید ٬ چکار باید انجام دهید ؟ بدیهی است آشنایی با قوانین و مقررات و رعایت آن ، بهبودی وضعیت ترافیک، سلامتی شهروندان و کاهش سوانح ترافیکی را به ارمغان می آورد. علاوه بر این بخشی از نمونه سوالات آیین نامه پایه دوم به مقررات مربوط به حرکت تاکسی و سوار و پیاده کردن مسافر میپردازد و مهارت شما را به عنوان یک راننده تاکسی میسنجد. بنابراین نیازی نیست که دوباره اقدام به مطالعه آیین نامه کنید، دو یا سه آزمون اول را که پاسخ دادید مباحث دوباره یادآوری میشود و مشکل شما از بابت فراموش کردن متن آیین نامه با داشتن نمونه سوالات آیین نامه پایه دوم حل خواهد شد. پس از آزمون پنجم شما باید بتوانید با تسلط بالای ۸۰ درصد به سوالات پاسخ دهید. این سوالات به شما کمک میکند که جایگاه فعلی خود را مشخص کنید تا بتوانید برای مطالعه خود برنامه ریزی لازم را داشته باشید.

آزمون آیین نامه شما باید بر روی نکات آیین نامه خصوصا در بخشهای اختصاصی پایه دو تسلط حداکثری داشته باشید. تمامی این مراحل می تواند به راحتی سپری شود اگر به مجموعه نمونه سوالات جدید آیین نامه پایه سوم دسترسی داشته باشید. این سوالی است که ممکن است در آزمون پایه سوم نیز مطرح شود اما قطعا امکان طرح چنین سوالی برای پایه دوم بیشتر است. بنابراین سعی کنید کمی زودتر نمونه سوالات آیین نامه پایه دوم را تهیه کنید و نکات اختصاصی آنرا یادداشت کنید تا بتوانید هنگام آموزش عملی این نکات را به صورت عملی نیز تمرین کنید. سعی کنید زمانی که آزمون عملی میبینید این نکات را در ذهنتان مرور کنید. ما تضمین میکنیم که شما با مطالعه آزمون آیین نامه رانندگی(100 %) که اکنون بر روی وب سایت ما قرار دارد به راحتی می توانید گواهینامه بگیرید .متأسفانه بیشتر خسارت های مالی و جرایم رانندگی که امروزه به رانندگان تحمیل می شود ناشی از عدم اطلاع و یا ضعف در اطلاع از قوانین راهنمایی و رانندگی می باشد این ضعف عدم رعایت قوانین در استفاده روزمره فرد را در پی خواهد داشت تمامی این عوامل ضرورت افزایش میزان آگاهی فرد شرکت کننده در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی را دوچندان کرده است .

گواهی نامه رانندگی این سوال ها به تنهایی برای قبولی کافی نیست اما خواندن آن ها می تواند تاثیر بسیار زیادی در قبولی شما در بار اول در ازمون اصلی ایین نامه داشته باشد . حداقل نمره قبولی در آزمون آیین نامه اصلی و مقدماتی ۲۶ می باشد یعنی هر متقاضی مجاز است حداقل به ۴ سوال از سوالات امتحان آیین نامه خود را یا جواب ندهد یا پاسخ اشتباه دهد . حداقل سن ۲۳ سال برای دریافت گواهینامه پایه دوم وجود دارد. نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه دوم را چگونه مطالعه کنیم؟ با بهره بردن از نمونه سوالات این آزمون، مهارت خود را برای حضور در آزمون اصلی آیین نامه به صورت واقعی بالا ببرید. آیا این آموزش برای آزمون آیین نامه بی سوادی نیز مناسب است؟ این در حالی است که آزمون آیین نامه مقدماتی توسط مربی و مدرس آیین نامه رانندگی طراحی می شود . علاوه بر سوالات اختصاصی برای آزمون آیین نامه پایه دوم بخش زیادی از سوالات مربوط به همان آییننامهای است که برای گواهینامه پایه سه گذراندهاید. نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه دوم طبیعتا شامل سوالاتی است که نسبت به سوالات پایه سه سطح بالاتری دارد. باید به نظراتی که کاربران برای نمونه سوالات آیین نامه پایه دوم گذاشتند نیز توجه کنید.

به کدام مجموعه از نمونه سوالات آیین نامه پایه دوم میتوان اعتماد کرد؟ کدام یک از موارد زیر جزو سیستم اگزوز خودرو میباشد؟ در یک تقاطع در حال رانندگی هستید با چراغ قرمز چشمک زن مواجه میشوید چه کار میکنید؟ به دلیل وسعت کمتر هنرجویان برای گواهینامه پایه دو بسیاری از وبسایتها برای جذب مخاطب سوالات آیین نامه اصلی پایه سوم را در اختیار هنرجویان میگذارند و برای تبلیغات تنها با نام بردن از متقاضیان دریافت گواهینامه پایه دوم سوالات تخصصی این پایه را ارائه نمیکنند. هنرجویان برای دریافت نمونه سوالات آیین نامه پایه دوم باید از وبسایت معتبر اقدام کنند. متقاضیان دریافت گواهینامه پایه دوم قرار است به سیستم عمومی حمل و نقل اضافه شوند بنابراین نباید که راننده تازه کار باشند. به همین دلیل باید توجه خود را دو چندان کنید که تمامی نکات ایمنی و توصیهها را یاد بگیرید و بهکار ببندید تا به یک راننده حرفهای تبدیل شوید. هنگام ثبت نام باید گواهینامه پایه سوم را با خود همراه داشته باشید. همانطور که میدانید این سوالات تا حد زیادی مشابه سوالات آیین نامه پایه سوم است.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از آزمون آیین نامه شماره 2 ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر