Illustration for article titled Xbox Series X Backwards Compatible Games Will Support Quick Resume Feature And HDR, Microsoft Says

تصویر: مایکروسافت

مایکروسافت توضیح داد که برخی از راه های ایکس باکس سری X بازی بازی های قدیمی تر و حتی بهتر از سخت افزار آنها در اصل برای ایجاد یک پست وبلاگ این صبح.

تبلیغات

“نه تنها باید پارسه قادر به بازی همه از این بازی ها از گذشته اما آنها باید بازی بهتر از همیشه قبل از” Jason رونالد که کمک به توسعه سرب در ایکس باکس سری X نوشت: در یک پست بر روی ایکس باکس سیم. به این منظور او برشمرد راه بازی های قدیمی تر از ایکس باکس, ایکس باکس 360 و ایکس باکس یکی خواهد شد بازی بر روی نسل بعدی سخت افزار به کمک در بخش بزرگی از این واقعیت است که آنها را اجرا خواهد کرد بومی استفاده کامل از جدید CPU, GPU و SSD.

در اینجا مختصر و مفید از آنچه که به معنی:

  • بازی را ببینید “کاهش قابل توجهی در در بازی بار بار.” وقتی پرسید که چگونه مهم مایکروسافت به کارگردانی Kotaku به یک tech demo نشان دادن دولت از پوسیدگی 2 در حال بارگذاری بر روی ایکس باکس سری X.
  • آنها حمایت از یک “نوآورانه HDR بازسازی تکنیک” می افزاید که HDR به بازی های قدیمی تر که نیست در اصل آن را داشته باشد.
  • بازی های قدیمی تر نیز پشتیبانی ایکس باکس سری X جدید در رزومه سریع از ویژگی های است که اجازه می دهد تا بازیکنان مبادله بین تا “حداقل” سه بازی در یک زمان.
تبلیغات

(به روز رسانی: 1:15 p. m. ET: مایکروسافت می گوید که رزومه سریع از ویژگی های این نسخهها کار میکند حتی زمانی که کنسول را به حالت استراحت. “بله. معلق بازی های ذخیره شده در کش و تقریبا فورا در دسترس پس از کنسول ری بوت و سیستم به روز رسانی“یک spokesperson برای شرکت گفت Kotaku در یک ایمیل).

پست های وبلاگ نیز تبلیغ که برخی عقب سازگار را برای بهره مندی از پیشرفت های دیگر از جمله امکان 4k قطعنامه و دو framerates های وارد به معنی یک بازی در اصل طراحی شده برای اجرا در 30 فریم در ثانیه اجرا خواهد شد در 60 فریم در ثانیه در حالی که یک طراحی شده برای اجرا در 60 فریم در ثانیه اجرا می تواند در 120 فریم در ثانیه.

همه این پیشرفت ها را در زمان و تست. در حال حاضر حذف شده در مارس 19, صدای جیر جیر, مایکروسافت گفت: همه بازی ها که در حال حاضر می تواند بر روی Xbox One خواهد بود قابل پخش بر روی ایکس باکس سری X. روز بعد شرکت راه می رفت که برگشت تایید است که در حالی که هزاران نفر از بازی ها قطعا آماده در راه اندازی دیگران هنوز در حال آزمایش است.

این PS5 است که تا حدودی شبیه قایق وقتی که می آید به سازگاری. بازگشت در ماه مارس سونی تایید کرد که آن را تست 100 محبوب ترین بازی PS4 با هزاران نفر از دیگران به دنبال. آن را نه مشخص شده که بازی آماده خواهد بود برای راه اندازی یا نه.

تبلیغات

رونالد می گویند که مایکروسافت به دنبال گسترش لیست از ایکس باکس و, ایکس باکس 360, بازی, قابل پخش در Xbox One برای سری X. با وجود کشیدن بیش از صدها بازی از کسانی که کنسول’ کتابخانه ها هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی که ساخته نشده و پرش مانند 2010 زمان دستکاری تیرانداز تکینگی.

“احیای عناوین از تاریخچه اغلب ارائه یک ترکیب پیچیده ای از ویژگی های و چالش های صدور مجوز اما این تیم متعهد است به انجام همه چیز ما می توانید به ادامه حفظ جمعی ما بازی میراث” رونالد نوشت.

تبلیغات

اطلاعات بیشتر در مورد نسل بعدی کنسول ها:

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net