یک ایکس باکس اجرایی عنوان اهمیت حساب های کشف شده در توییتر به صورت کامل تیره و حکایتاما پارسه ممکن است متقاعد شده است که هیچ چیز دم برای دو franchises.

تام وارن ارشد ویرایشگر برای آستانه توییتی در مورد کشف دو حفره یا سوراخ حساب در توییتر برای @حکایت و @PerfectDarkGame. ایکس باکس, بازاریابی, رئیس, Aaron Greenberg سعی در توضیح حضور این حساب.

اما وارن اشاره کرد که یک حساب فقط ثبت شده در ماه مارس و از سوی دیگر در ماه ژوئن در برابر گرینبرگ ادعای عدم فعالیت “برای سال.”

پس از گرینبرگ تایید کرد که حساب واقعی به نظر می رسد که @PerfectDarkGame با آن تنها پیرو بودن بازی اصلی تولید و ایکس باکس مدیر خلاق Ken Lobb ایجاد شده توسط یک فن است.

یک کاربر توییتر با این حال تایید کرد که هر دو حساب مایکروسافت آدرس ایمیل با استفاده از این پلت فرم را تنظیم مجدد رمز عبور ابزار.

قطعا وجود دارد به نظر می رسد چیزی رفتن کامل تیره و حکایت حساب در توییتر و طرفداران امیدوارند که این به این معنی نوشته های جدید در این سری در این کار برای آینده ایکس باکس سری X.

روندهای دیجیتال رسیده به مایکروسافت برای شفافیت در حساب های توییتر و ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله ما به محض شنیدن.

کامل تاریک, حکایت در ایکس باکس سری X ؟

کامل تاریکی در اصل منتشر شد در سال 2000 برای نینتندو 64 و پس از آن remastered برای ایکس باکس 360 در سال 2010. Perfect Dark Zeroیک prequel شد راه اندازی یک عنوان برای ایکس باکس 360 در سال 2005.

این حکایت سری در ضمن با آغاز اولین بازی برای ایکس باکس در سال 2004. Lionhead Studios اعلام کرد که بازی Fable Legends برای Xbox One در سال 2013, اما این بازی لغو شد به عنوان توسعه دهنده تعطیل در سال 2016.

جدید کامل تاریک بازی و شایعه حکایت 4 خواهد بود قوی شده به ایکس باکس سری X صف. یک ایکس باکس رویداد برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه است که انتظار می رود مایکروسافت در پاسخ به Sony آینده از بازی. هیچ تاریخ قطعی برای این رویداد اما گرینبرگ گفت که اطلاعات به اشتراک گذاشته خواهد شد زمانی که همه چیز قفل شده است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im