مایکروسافت تا به حال اسیر مخاطبان خود را برای ایکس باکس سری X در نگاه اول در روز پنج شنبه. پارسه حوصله و پس از شش هفته از پناه در محل و گرسنه برای اخبار در مورد نسل بعدی کنسول ها مشتاق بودند تا خود را نگاه اول آنچه در آینده سیستم بازی را ارائه کرده است. در طی 30 دقیقه با این حال شور و شوق به سرعت درگذشت.

هیچ هاله (بعد از نگاهی که به بازی به عنوان به خوبی به عنوان دیگر اول عناوین خواهد آمد در جولای). وعده داده شده فیلم گیم پلی بیشتر بود یک سری از کاهش سریع و واکنش عکس. چند بازی نشان داد گرافیکی که در زمان نسل-سطح کیفیت. و بسیار پیش بینی اولین Assassin’s Creed Valhalla بود کوتاه underwhelming قطعه.

آن را به سمت چپ یک طعم و مزه بد در بسیاری از بینندگان دهان و آن را طولانی نیست قبل از رسانه های اجتماعی پر از داغ طول می کشد.

به غیر از سالن پذیرایی خدای اودین و EA Madden 21اولین نگاه رویداد به نمایش عناوین هستند که این سیستم فروشندگان خواهد شد که تبلیغ بنابراین با صدای بلند این سقوط. آنها در حال بازی است که نمی خواهد فرصت دیگری در کانون توجه است. آنها همچنین مرتب کردن بر اساس از عناوین که انرژی وفادار.

پنج شنبه ارائه شد یک حرکت از کنسول جدید راهکار. شروع با یک چلپ چلوپ (که این شرکت را در سال گذشته جوایز بازی) و سپس به آرامی ساخت حرکت قبل از نمایش عناوین دنیای بازی است که منتظر مانند Halo. پس تعجب پارسه با عناوین آنها نمی دانند که آنها بوده ام در انتظار, جمله های اضافی برای اولین بار پارتی بازی مایکروسافت در حال برنامه ریزی برای بهار ما از راه اندازی سیستم.

“این یک دست-به – دست بازاریابی نبرد میان مایکروسافت و سونی است که اجرا خواهد شد بین در حال حاضر و با راه اندازی” می گوید: P. J. McNealy مدیر عامل شرکت دنیای دیجیتال تحقیق. “شما خواهید دید که در آن درگیری آنها قرار داده و از برخی از نقاط قوت خود را و آنها را به عقب نگه دارید در برخی از اسلحه های بزرگ. … قطعا وجود دارد مقید کردن تقاضا برای آنچه در آینده آینده.”

مقصر همه گیر

برای اینکه عادلانه آماده سازی برای راه اندازی ایکس باکس سری X در این میان از یک بیماری همه گیر شده توسعه عناوین آینده مشکل تر است. بازی ایجاد یک فرایند مشارکتی و توسعه دهندگان همه کار از خانه در حال حاضر معلوم نیست که چگونه است که ممکن است تاثیر گاهشمار در فصل زمستان منتشر شده است. درست است که برای نسل بعدی عناوین به عنوان توسعه دهندگان هنوز در حال یادگیری چگونه به بهترین کد برای سیستم های.

مایکروسافت Phil Spencer صحبت های هفته گذشته در CNBC اشاره کرد این می تواند یک مشکل به عنوان سال می رود.

“در سمت سخت افزار ما احساس خوبی در مورد برنامه ما. بدیهی است که [وجود دارد] برخی از تاثیر به برنامه اما به طور کلی ما که در آن ما فکر می کنیم خواهد بود,” او گفت:. “در بازی-تولید, سمت ما در حال یادگیری در هر روز است. من هنوز هم احساس خوبی در مورد آن, اما من نیاز به اطمینان از ایمنی و امنیت تیم مهم ترین چیز است و نه بی جهت فشار زمانی که همه چیز فقط در حال آماده نیست.”

مایکروسافت به سختی و به تنهایی در این جبهه ، سونی و نینتندو رو به رو هستند همان نگرانی برای هر دو اول و شخص ثالث عنوان. و آن را بیش از حد به زودی رک و پوست کنده به می دانم که بازی ممکن است با تاخیر.

مایکروسافت باید وضوح بیشتر بر روی چیزهایی که در آن ایستاده هنگامی که آن را نقد اول (و احتمالا بزرگ شخص ثالث) بازی در ماه جولای. که در آن نقطه های سری X خواهد بود در مرحله تولید و ناشران و تیم را بهتر حس که در آن خود را به عنوان پایه از یک گردش چشم انداز.

راه اندازی یک کنسول جدید سیستم یک ماراتن اگر آن را آسان برای فراموش اوایل مایل است. هر کس می خواهد به بیرون از دروازه. هنوز زود اشتباه نمی رستاخیز شما را به از دست دادن مسابقه. گاهی اوقات شما باید به مجموعه ای آسان و سرعت در ابتدا و سپس به طور پیوسته ایجاد.

مایکروسافت و سونی باید یک راه طولانی برای رفتن قبل از رسیدن به خط پایان است. زیادی می تواند تغییر بین در حال حاضر و پس از آن.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de