Illustration for article titled World Health Organization Halts Trials of Trumps Miracle Covid-19 Drug, Citing Safety Concerns

عکس: جورج فری (گتی ایماژ)

سازمان بهداشت جهانی (WHO) به طور موقت تعلیق آزمایش های بالینی از هیدروکسی کلروکین به عنوان یک تجربی coronavirus درمان در میان نصب نگرانی های ایمنی. تعجب آور هیچ کس به نظر می رسد ضدمالاریا دارو ممکن است “معجزه” covid-19 درمان که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و به کرات آن را به.

تبلیغات

دیگر درمان های بالقوه درگیر در این سازمان به اصطلاح همبستگی دادگاه از جمله داروی آزمایشی remdesivir و مختلف HIV داروهاهنوز در حال مطالعه و مقامات روز دوشنبه گفت:. این تست برای هیدروکسی کلروکین متوقف شده است در انتظار یک ارزیابی ایمنی در نور از یک مطالعه اخیر ارتباط با مواد مخدر به افزایش خطر مرگ و بیماری های قلبی در میان covid-19 بيمار.

“اجرایی گروه اجرا کرده است یک توقف موقت از هیدروکسی کلروکین بازو در همبستگی دادگاه در حالی که ایمنی داده است مورد بررسی قرار داده نظارت بر ایمنی مدیره” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus, گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در هر عصر ایران.

تبلیغات

Soumya Swaminathan آژانس را دانشمند ارشد اضافه شده است که “منt مهم است که در ادامه به جمع آوری شواهد در اثربخشی و ایمنی از هیدروکسی کلروکین“قبل از هل دادن رو به جلو با تست.

ما می خواهیم به استفاده از آن اگر آن را بی خطر و موثر, کاهش مرگ و میر و کاهش طول بستری بدون افزایش عوارض جانبی” او گفت:.

هر چند هیدروکسی کلروکین یک بی خطر و موثر برای درمان چندین بیماری از جمله مالاریا لوپوس و آرتریت آن اثرات بالقوه بر رمان coronavirus باقی می ماند موضوع مطالعه علمی. اما متوقف نشده مغلوب ساختن پیشی جستن از بارها و بارها شعار این اثبات نشده درمان به عنوان یک “تغییر بازی” در مبارزه با covid-19. شما می دانید زمانی که او مشغول شناور در خانه درمان مانند تزریق bleacثانیه یا انفجار ویروس با اشعه ماوراء بنفش نور. خدا می داند که چگونه انسان می یابد زمان بازی گلف در میان پارو که همه مزخرف.

در اوایل این ماه رئیس جمهور ادعا کرد او حتی شروع مصرف هیدروکسی کلروکین خود را بیش از چند هفته گذشته به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر رمان coronavirus.

تبلیغات

من فکر می کنم آن را خوب می شنوم بسیاری از داستان خوب. و اگر خوب نیست من به شما بگویم که درست است. من نمی خواهید به صدمه دیده و با آن” او مطمئن خبرنگاران در آن زمان است.

تبلیغات

که با توجه به مطالعه از 96,000 covid-19 بيمار منتشر شده در مجله لانست در هفته گذشته. محققان دریافتند که خطر مرگ برای کسانی که داده هر ترکیبی از هیدروکسی کلروکین یا کلروکين (مشابه داروی ضد مالاریا) افزایش به طور متوسط 35 درصد و tوارث خطر ابتلا جدی آریتمی های قلبی بیش از دو برابر شده است. دیگر large-مقیاس بالینی در نیویورک, فرانسه و چین نیز یافت که هیدروکسی کلروکین است که اساسا بی فایده در برابر مبارزه با ویروس.

یک مقیاس کوچک فرانسوی مطالعه قبلا ادعا کرد که نشان می دهد داروی ضد مالاریا شد یک درمان موثر در برابر ویروس اما آن ناشران باید پس از صدور بیانیه ای گفت این پژوهش شکست خورده برای دیدار با “بررسی علمی و بهترین شیوه است.”

تبلیغات

فدرال guidance در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت به نظر می رسد به طور خلاصه اشاره به این در حال حاضر-debunked یافته های هنگامی که آن را به روز رسانی در ماه گذشته شامل یک بیانیه در مورد چگونه هیدروکسی کلروکین و chloroquine اند “in-vitro فعالیت علیه SARS-CoV SARS-CoV-2 و دیگر coronaviruses.” یک هفته بعدآژانس محروم این اطلاعات همراه با چند پاراگراف مربوط به مواد مخدر از صفحه. آن در حال حاضر به سادگی آمده است که آزمایش های بالینی به صورت بالقوه covid-19 درمان باقی می ماند مداوم.  

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de