تابستان در حال آمدن است و برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها جدا در صفحه اصلی با توجه به کروناویروس همه گیر شدن در آفتاب خواهد بود یک نفس هوای تازه. این جای تعجب نیست که مردم بتواند در گزارش است که در فصل تابستان را ببینید در کاهش عفونت است اما شواهدی وجود دارد که مورد یا آن را بیشتر اطلاعات غلط? در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم.

چرا مردم فکر می کنم در تابستان ممکن است آهسته virus

این ایده که در تابستان آب و هوا می تواند در جلوگیری از این بیماری همه گیر غیر معمول نیست; حتی وزارت امنیت داخلی ابراز خوش بینی با استناد به یک مطالعه نشان می دهد که رطوبت بالا و یا درجه حرارت می تواند کشتن ویروس و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین تبلیغ بالقوه از نور UV در از بین بردن ویروس.

آن را یک ایده غیر معقول. برخی از بیماری های همه گیر در طول تاریخ مانند آنفولانزا باید به دنبال الگوهای فصلی با عفونت نرخ صعودی و عقب مانند جزر و مد. این امر در گذشته coronaviruses (مانند کسانی است که می تواند باعث سرماخوردگی) که تمایل به رشد در بهار.

اما این مهم است به یاد داشته باشید که نه همه ویروس ها دنبال سخت فصل الگوها و حتی برای کسانی که دقیق علل مورد بحث در میان اپیدیولوژی. برخی از تحقیقات نشان می دهد که آن را در واقع ممکن است بدن انسان است که دستخوش تغییرات فصلی, سیستم ایمنی بدن تضعیف در آب و هوای سرد.

وجود دارد شواهد و مدارک در مورد COVID-19?

An empty public park
خالی پارک عمومی اندی Boxall/DigitalTrends.com

برخی از مقدماتی (هنوز کارشناسی) مطالعات در COVID-19 ارتباط بین افزایش دما و رطوبت و کاهش بروز عفونت است. مطالعات اولیه باید با یک دانه نمک ، به عنوان آکادمی ملی علوم مهندسی و پزشکی توضیح می دهد که مطالعات آزمایشگاهی نمی توانید کاملا به تصرف خود در شرایط دنیای واقعی و مطالعات در COVID-19 خاص انجام شده و در زمان بسیار کوتاه فریم. این بیماری هنوز هم نسبتا جدید است و هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که محققان در مورد آن نمی دانند.

ملی آکادمی گزارش همچنین اشاره می کند “شکست یا ناتوانی برخی از آزمایشگاه برای کنترل و متفاوت رطوبت نسبی خود را برای آزمایش” و اضافه کرد که “تفاوت در شرايط آزمايشگاهی در سراسر مطالعات … خواهد بود انتظار می رود به منظور کمک به تنوع در مطالعه نتایج.”

به “دنیای واقعی” البته از همه گیر نشان می دهد که چگونه متفاوت چیزهایی که می توانید با برخی از گرم و مرطوب کشور (ایران و اکوادور به عنوان مثال) رنج می برند تعداد زیادی از coronavirus موارد است.

تابستان رها کردن ممکن است به معنای پایان

man checking phone with mask on
میلوراد Kravic / گتی ایماژ

حتی اگر کشورهایی مانند آمریکا آیا دیدن یک قطره در coronavirus موارد در طول تابستان به آن معنی نیست که همه گیر شده است. برخی از کارشناسان نگران هستند آونگ را به نوسان در پاییز یا زمستان.

یک مثال قابل توجه است که در سال 1918 آنفولانزای همه گیر که برای اولین بار فوران در بهار رسید و در پاییز و موج دیگری در فصل زمستان و در نهایت بسته بندی در تابستان سال 1919.

مراکز کنترل بیماری مدیر رابرت Redfield است در میان کسانی که هشدار داد که ایالات متحده می تواند در شديدترين موج دوم در پاییز که فصل آنفولانزا نیز در اثر, با توجه به مصاحبه با واشنگتن پست ترکیبی است که می تواند وخیم برای سیستم بهداشت و درمان.

برای آخرین به روز رسانی در رمان شیوع کروناویروس, بازدید از سازمان بهداشت جهانی COVID-19 صفحه.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im