خرید رپورتاژ

این ماه, راهنمای خریدار ویرایشگر کریس Naudus حفاری به ‘Deep Space Nine’ و چگونه شراب خواری-مشاهده تغییرات نشان می دهد تاثیر Cherlynn کم برجسته ‘پادشاهی’ به عنوان مثال از محتوای بین المللی شما نیاز به یک فرصت و اندرو Tarantola توضیح می دهد درخواست تجدید نظر از Hulu جدید نشان می دهد ‘خورشیدی اضداد است.’

‘Deep Space Nine’ در آغوش سریالسازی قبل از آن سرد بود

اما نه به طور کامل.

Pictured: Avery Brooks as Commander Sisko in STAR TREK: DEEP SPACE NINE

CBS

من به تماشای بسیاری از ستاره بازحمت حرکت کردن به تازگی و به اندازه کافی عجیب نیست زیرا من گیر داخل برای سه ماه. شروع کردم به سری اصلی در پاییز گذشته پس از اتمام کشفدلیل (اسپویلر) برنهام را وداع Spock من فکر کردم در مورد دومی ارتباط نزدیک با کرک. و سپس Star Trek: پیکارد چرخید تا مدت کوتاهی پس از آن مرا وادار به rewatch همه از نسل بعدی و ببینید که چگونه به خوبی پیکارد ساخته شده بر روی خطوط طرح و ایده از آن نشان می دهد. که در آن نقطه من نمیفهمد “برای یک پنی برای یک پوند” بنابراین من شروع به اعماق فضا نهپایان همه هفت فصل است که در هفته گذشته. آن بوده است… جالب است.

در آن زمان پخش Deep Space Nine بسیاری از فلک که مانند پیشینیان خود آن را بیش از حد تیره در تن هر کس استدلال می کنند بیش از حد آن را خسته کننده بود زیرا آنها نمی سفر در اطراف یک کشتی بود ripoff از بابل 5. همه از این شکایات به نظر می رسد و نه عجیب و جالب در حال حاضر با توجه به تم ها در هر دو کشف و پیکارد (و هیچ کس به جز شاید دن کوپر واقعا در مورد Babylon 5 دیگر). اما یک چیز در مورد نشان می دهد که مردم همچنان به را — به عنوان یک مثبت این است که چگونه آن را پیشگام سریال داستان سرایی در تلویزیون.

داد ds9 قطعا اولین بار نیست و یا فقط نشان می دهد در آن زمان که زد قطعه بیش از چندین قسمت و فصل بود اما هنوز هم نادر در هر دو همزمان و نوع برنامه نویسی و برای اولین بار در ستاره بازحمت حرکت کردن. در آن زمان من به یاد داشته باشید که میبینیم چگونه این که نشان می دهد پاداش من اختصاص داده شده مشاهده. در حال حاضر که همتراز برای دوره با انواع تلویزیون از شبکه جریان. این واقعیت است که بسیاری از نشان می دهد در حال حاضر به دنبال یک سرهمی مدل همین دلیل است که آن را تقریبا غیر ممکن است برای شروع به تماشای یک سری در وسط با مردم کنار گذاشتن زمان برای شراب خواری کل نشان می دهد که از همان ابتدا.

با داد ds9 پریدن از روی سریال قایق زودتر از بسیاری از معاصران خود را به شما فکر می کنم آن را به من قرض بدهید خود را به خوبی به مدرن شراب خواری مشاهده اما بیش از چند هفته رفتم از طریق هفت فصل من پیدا کردم این بود مخالف است. خصوصیات و طرح های قلاب هنوز به عنوان جامد به عنوان من به یاد داشته باشید, اما برخی از داستان ها و قدم زدن کردم… نازک است. من به یاد داشته باشید Sisko و Kassidy یاتس داشتن این حماسه عاشقانه اما تماشای آن فصل تا به سرعت ساخته شده من متوجه ارتباط نمی توانید تعداد زیادی از زمان روی صفحه نمایش. همان می رود برای رام و Leeta که حرکت از اول تاریخ به ازدواج در یک نسبتا کوتاه تعداد قسمت. آنچه من متوجه شدم این است که در حالی که سریال, داد ds9 هنوز هم وابسته در یک برنامه هفتگی برای قدم زدن. Sisko و Kassidy رابطه یا Leeta و رام را احساس طولانی به این دلیل که آنها هر یک تعداد انگشت شماری از قسمت کشیده بیش از سال.

این واقعا باعث می شود من فکر می کنم مفهوم “آب کولر بحث” جایی که مردم ممکن است بحث در مورد آخرین شب قسمت روز بعد در محل کار. در دبیرستان من نگاه به جلو به روز شنبه صبح, بنابراین من می تواند صحبت در مورد قسمت جدید Buffy the Vampire Slayer با دوستان من است. شما می خواهم در مورد آنچه اتفاق افتاده است و حدس و گمان در مورد که در آن داستان که قرار بود هفته آینده. که فاصله بین قسمت سمت چپ اتاق به صورت داستان به رشد شبیه به جنبش در کتاب های کمیک اتفاق می افتد در ناودان بین پانل های. ذهن ما را پر کنید در جاهای خالی.

امروزه وجود دارد هیچ جایی برای این نوع فکر دیگر پس از Netflix صف خواهد شد تا قسمت بعدی قبل از اینکه شما حتی در زمان حال به روند یکی از شما فقط تماشا. و جریان را نشان می دهد طراحی شده اند که در اطراف بیش از حد گاهی اوقات پد خود را با جزئیات هر دو برای افزایش قسمت تعداد (یک مشکل بزرگ در streamer را مارول را نشان می دهد) بلکه به این دلیل که مخاطب تا به حال هیچ وقت برای انجام ميدهد که بلند کردن اجسام.

حتی با آن vaunted, ترتیب, داد ds9 هنوز زمان برای انجام مستقل قسمت و بسیاری از کسانی که در نظر گرفته شده نه فقط بهترین ها را نشان می دهد اما بهترین در حق رای دادن: ‘دونفری,’ ‘بازدید’ ‘فراتر از ستاره.’ آنها بسته در تمام اطلاعات شما نیاز به رسیدن به قلب از هر داستان منظمی به اندازه کافی است که بیش از 20 سال بعد آنها هنوز هم به عنوان لذت بخش به عنوان زمانی که آنها برای اولین بار پخش شد.

هیچ یک از این است که می گویند که من نمی لذت بردن از بقیه نشان می دهد; من هنوز هم اشک ریخته در آن شات نهایی از آنچه که شما را ترک پشت به عنوان دوربین زوم دور از ایستگاه. اما من احساس می کنم مثل من آموخته زیادی در مورد چگونه فرمت و روش خود را از مصرف می تواند پیچ و تاب و چگونه شما احساس می کنید در مورد یک داستان است.

— کریس Naudus, خریدار, راهنمای ویرایشگر

‘اعماق فضا 9’ در دسترس است برای جریان با اشتراک به CBS همه دسترسی به, Netflix, Hulu یا آمازون نخستو یا با خرید قسمت طریق ویدئو بر روی تقاضا.

Netflix بکشد ‘پادشاهی’ افتتاح یک دروازه به زیرنویس را نشان می دهد

نگه داشتن تعداد قسمت های هر فصل را دارای مزایای آن است.

Kim Seong-kyu in 'Kingdom'
Kim Seong-kyu در ‘پادشاهی’
JUHAN NOH/Netflix

من را توسعه داده اند یک بیماری همه گیر عادت. خوب چند عادات. اما یکی از آنها در حال تماشای یک (معمولا) خارجی نشان می دهد هر جمعه با وندی از سنگاپور بیش از اسکایپ. این یک راه سرگرم کننده برای به دست آوردن من به تماشای چیزهایی که من خواهد بود در غیر این صورت بیش از حد پریشان به توجه به. هنگامی که ما برای اولین بار آغاز شده در مارس وندی پیشنهاد ما به همه چیز لگد کردن با کره ای سری پادشاهی. من هنوز هم کمی مقاوم به تماشای زبان خارجی را نشان می دهد چرا که من به زیرنویس خواندن. و تا آنجا که من عاشق زامبی, فیلم و سریال, من احساس سبک شدن بود کمی خسته است.

من فقط آماده نیست برای مقدار مسخره از عشق و قدردانی من توسعه را برای پادشاهی. مجموعه ای در کره چوسون دوره نشان می دهد به شرح زیر ولیعهد به عنوان او مبارزه برای تاج و تخت خود را در حالی که یک بیماری مرموز گسترش در سراسر کشور است. آن را عجیب و غریب به فکر می کنم در مورد زامبی ها در لباس تاریخی اما به نوعی آن را با این نسخهها کار. وندی و من بلعیدم فصل اول در یک نشسته قبل از تصمیم گیری ما به سرعت خودمان را برای فصل دو. وجود دارد تنها شش قسمت در هر فصل طوری بود که بسیار چالش اما نسبتا تعداد کمی از قسمت نگه می دارد و نشان می دهد ،

وجود دارد هیچ اضافی کرتهای فرعی کشیدن قصه گویی کردن. وجود دارد بدون نیاز به قرار دادن غیر ضروری عاشقانه تنش است که بیننده را به دور از صحنه های جالب. پادشاهی است که نشان می دهد که یک داستان برای گفتن و با تمرکز بر روی درام آن را فوق العاده جذاب است. این نیز ارائه می دهد منحصر به فرد و دلیل قانع کننده برای زامبی بیماری و همچنین پتانسیل درمان و محدودیت. یک پیچ و تاب و در پایان فصل نیز نگهداری چیزهای تازه ارائه قهرمانان ما با چالش هایی که احساس نمی کرد.

صحبت از قهرمانان ما, من اعتراف: پادشاهی احیا له من توسعه یافته در جوانی برای Ju Ji-hoon. او نقش ولیعهد در پادشاهی بود و همان نقش در یک سال 2006 سری به نام شاهزاده ساعت. نه تنها آن را به یک لذت به تماشای Ju رشد به عنوان یک بازیگر پس از آن نشان می دهد اما من سوم این ماه بیش از هر هوشمندانه تصمیم او به عنوان یک استراتژیست حفاظت از مردم خود در برابر زامبی های بی رحم شایع فقر و بیچاره سیاستمداران و غیر مستقیم غاصبان. متفکر و درخشان رهبران جهان? چه فانتزی. (Ju نیز یک مرد که یک جایزه خوب است.)

پادشاهی بزرگ سوار و آن را باز کرد چشم من به دنیای سرگرمی کره ای. آن را نیز یک دروازه به دیگر خارجی را نشان می دهد در Netflix بکشد که در آن نوار است که اغلب بالاتر برای غیر انگلیسی مطالب. من نیز به قدر شش قسمت فصل به عنوان آن را بسیار محتمل است که آنها در حال تنگ تر و تمرکز بر روی طرح و درام. پس از اتمام پادشاهیمن تماشا کشت و کره ای نشان می دهد و وندی و من چک کردن برخی از ورودی های خارجی در Netflix بکشد مانند فروید, Bloodride و به شب. آنها بوده ام یا ضربه از دست با فروید بودن پیچیده ظروف سرباز یا مسافر.

من نمی خواهم به طور خلاصه فریاد به شباست که Netflix اولین بلژیک سری اصلی. آن را استادانه کار و بینهایت لذت بخش سواری شامل یک داستان گیج و چند وجهی شخصیت و عمیقا پیچیده اخلاقی موقعیت در میان مرموز مرگبار پدیده قتل در جهان است.

من هنوز هم به احتمال بسیار زیاد به شیرجه رفتن به خارجی نشان می دهد در خود من اما نگرش من به آنها تغییر کرده است. زیرنویسها دیگر نمی خواهد مرا از خوردن بهترین کار جهان را ارائه کرده است. به عنوان ما به سرعت اجرا از چیزهایی که به تماشای من خوشحالم که ما باید جهانی انواع سرگرمی در دسترس ما است.

— Cherlynn کم, بررسی, ویرایشگر

‘پادشاهی’ در دسترس است برای جریان با اشتراک در Netflix بکشد.

‘خورشیدی اضداد” است که بسیار بیشتر از دیگر “Rick and Morty’

از دست ندهید Terrordome گلخانه.

تازه از ذهن Rick and Morty co-creator Justin Roiland Hulu آخرین متحرک طنزهای سری خورشیدی متضاد, یک turducken-ish داستان پناهندگان تلاش برای انطباق با جدید خود را خوانده خانه.

داستان اصلی حول محور یک خانواده واحد حساس فضا گیاهان از سیاره Shlorp که وارد در زمین پس از یک شهاب سنگ نابود جهان خود را. پس از سقوط-فرود در میانه امریکا Shlorpians — Korvo و تری به علاوه دو آنال, Yumyulack و جسی و همچنین خود نوزاد, ژنتیک, ابر رایانه ها, شفیره — باید ادغام خود را به جامعه تا زمانی که آنها می تواند به ترمیم آسیب به سفینه فضایی خود را. البته همواره نتایج در یک سری از خنده دار misadventures: Korvo و تری رها کردن یک ماشین فون نویمان بر این شهر به دست آوردن محبوبیت با همسایگان خود جلوتر از یک HOA هیئت مدیره انتخابات Yumyulack و جسی ناخواسته دستیابی کامل سوابق حضور و غیاب در طول تعطیلات تابستان و یا Korvo غلط تلاش برای ساخت یک روبات برای این آنال زن و یک مرد غار برای خود.

اما این تنها نیمی از داستان است. فوق پیشرفته بیگانگان قادر به سفر در سراسر کهکشان ربع نیست به خصوص به خوبی شناخته شده برای احترام به استقلال از زمین ساکنان بومی (دنبال شما و درنده). جسی و Yumyulack هستند هیچ تفاوتی ندارد بازیگوش جفت داشتن یک میل برای کوچک شدن انسان که دلگیر آنها را به تام نما-اندازه و بدون تشریفات آزادسازی آنها را به دیوار نصب گلخانه. وجود دارد که بخت انسان باید دفع کردن برای خود در یک Mad Max-دیدار-فرار از نیویورک آخرالزمانی زمین بایر با هیچ چیز به هرکجای بر اما جسی گاه به گاه کمک های مالی از آب نبات و هر آنچه که آنها حمل می کردند در زمان کاهش. این داستان در یک داستان با فرمت است که واقعا هوشمندانه آن را به عنوان اجازه می دهد تا showrunners به یکپارچه انتقال بین مسخره البته ماوراء بنفش ماجراهای Shlorpians (فقط منتظر قدرت سفید صحنه قسمت 2) با مراتب تیره تر درام آشکار در گلخانه دیوار.

بینندگان قادر خواهند بود که از صحنه باز که خورشیدی متضاد بسیار Justin Roiland سرمایه گذاری مشترک (co-ایجاد شده با مایک McMahan) از سخاوتمندانه گرد از فرهنگ پاپ اشاره به R&M-esque squiggly دانش آموزان از چشم خود را. Roiland خود را صدای Korvo در حالی که Thomas Middleditch تری به تصویر می کشد. Sean Giambrone و مری مک صدای Yumyulack و جسی بود.

کل فصل اول است که در حال حاضر در دسترس در Hulu برای لذت تماشای شما. هنر سبک و نیمه بداهه طنز بسیار زیادی را در خط با آنچه بینندگان آمده اند به انتظار از Rick and Morty. این نشان می دهد به هیچ وجه یک spin-off از محبوب شنا بزرگسالان سری. برای یک چیز, شما نمی بینم طرفداران این نشان می دهد پریدن از روی مک دونالد شمارنده caterwauling در مورد سس فرو بردن در دسترس است و به نظر من دلیل به اندازه کافی به خورشیدی متضاد یک شات.

— اندرو Tarantola بررسی ویرایشگر

‘خورشیدی متضاد’ در دسترس است برای جریان با اشتراک در Hulu.

در این مقاله: irl, newirl, deep space nine, پادشاهی, خورشیدی, متضاد, Hulu, Netflix, ویژگی, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de