این که آیا شما یک سبک و یا گاه به گاه خواننده, بسیاری از ما شده اند با خواندن voraciously در طول سالهای اخیر — و صرف نظر از این که آیا شما یک “کتاب واقعی” یا e-book fan همه که خواندن می تواند سنگین دندانه در بودجه خود را. خوشبختانه آمازون ایجاد Kindle Unlimited. راه اندازی در سال 2014 این سرویس دسترسی شما را به بیش از یک میلیون عنوان برای روشن شدن از جمله کتاب های الکترونیکی, کتاب های تصویری, کتاب های صوتی و حتی مجلات.

شما در حال حاضر ممکن است در نظر گرفته اشتراک به کیندل نامحدود و یا شاید شما هنوز مطمئن شوید که اگر آن را به ارزش پول است. در اینجا چگونه شما می توانید پیدا کردن. ما توضیح دهید که چگونه کار می کند, چگونه برای شروع و اینکه آیا شما باید خود را صرف سخت به دست آورده پول نقد در یک اشتراک.

چه می کنید با روشن شدن فضای مجاز: نامحدود?

Sign up for Kindle Unlimited subscrpt

روشن شدن فضای مجاز: نامحدود با این نسخهها کار مانند یک کتابخانه — شما می توانید تا 10 کتاب الکترونیکی و کتاب های صوتی و یا کتاب های کمیک در هر زمان و یا استفاده از شامل اشتراک مجله به عنوان سلامت زنان, مسائلو خانه داری خوب, در میان دیگران. قرض عناوین به عنوان اغلب به عنوان شما می خواهم به عنوان وجود دارد بدون هیچ دلیل خرما (بنابراین هیچ مجازات اگر شما فراموش نکنید که به بازگشت یک کتاب). روشن شدن فضای مجاز: نامحدود فروشگاه شامل انواع عناوین از ژانرهای مختلف و نویسندگان — همه چیز از جرم و جنایت داستان های عاشقانه داستان های علمی تخیلی و فانتزی. شما پیدا کردن تمرکز بر روی خود منتشر indie در, نویسندگان. که اگر شما لذت بردن از کشف جدید نویسندگان و پله از خواندن خود را از محدوده آسایش, اما نه آنقدر بزرگ اگر شما بعد از آخرین مایکل کانلی کتاب.

آیا شما نیاز به روشن شدن دستگاه به خواندن کتاب روشن شدن?

شما می توانید انتخاب کنید تا آخرین Kindle Paperwhite برای زیر 100 دلار در آمازون در حال حاضر — اما شما نمی نیاز به یک روشن شدن دستگاه به خواندن کتاب از روشن شدن فضای مجاز: نامحدود. روشن شدن خواندن برنامه در دسترس برای iOS, Android, PC و Mac بنابراین شما می توانید به عنوان خوانده شده در هر نقطه در هر زمان. آن را رایگان برای دانلود و اگر شما روشن شدن دستگاه آن را موجب صرفه جویی در آخرین صفحه خوانده شده به حساب خود را به طوری که شما هرگز جای خود را از دست.

iOS اندروید

چگونه برای شروع با روشن شدن فضای مجاز: نامحدود

Picture of Kindle Unlimited books catalog

شما می توانید مرور زمان Kindle Unlimited فروشگاه قبل از تصمیم گیری که آیا برای به اشتراک. برای ثبت نام 30 روز Kindle Unlimited free trial یا اشتراک به Kindle Unlimited — هزینه آن 10 دلار در ماه — شما نیاز به ورود به حساب کاربری آمازون خود را. سپس با کلیک بر روی منو (سه میله در بالا سمت چپ) را انتخاب کنید و Kindle E-خوانندگان و کتابو سپس کلیک کنید Kindle Unlimited. تایید شما می خواهید به ثبت نام برای یک محاکمه رایگان — و یا اگر شما در حال حاضر خود را رایگان دادگاه از شما درخواست می شود برای تایید شما می خواهید برای پیوستن به. هنگامی که شما در حال امضا, شما می توانید مشاهده کاتالوگ کلیک Kindle Unlimited در منو.

قرض گرفتن کتاب در کیندل نامحدود

برای دانلود یک کتاب فقط با کلیک بر روی این کتاب شما می خواهید و کلیک کنید به عنوان خوانده شده برای $0.00 آن را دانلود کنید به دستگاه شما است. اگر شما روشن شدن دستگاه و همچنین استفاده از برنامه خواندن, مطمئن شوید که شما در پایین حرکت و انتخاب دستگاه شما می خواهید به عنوان خوانده شده در حال حاضر از منوی کشویی زیر ارائه به. به یاد داشته باشید شما می توانید تا 10 کتاب در هر زمان — اگر شما تا به حد خود رسیده شما نیاز به بازگشت یک کتاب قبل از قرض گرفتن دیگری.

چگونه برای گوش دادن به کتاب های صوتی با روشن شدن فضای مجاز: نامحدود

و همچنین به عنوان کتاب های الکترونیکی Kindle Unlimited را به شما می دهد دسترسی به بیش از 2 ، 000 کتاب های صوتی, و هنگامی که شما قرض گرفتن کتاب های الکترونیکی از طریق Kindle Unlimited شما همچنین می توانید گزینه ای را برای خرید کتاب های صوتی در کاهش قیمت با Whispersync می پردازد. شما نیاز به شنیدن برنامه برای گوش دادن به کتاب های صوتی, و شما می توانید آن را دانلود کنید تقریبا بر روی هر دستگاه از گوشی خود را, قرص, و کامپیوتر, و یا روشن شدن دستگاه به الکسا-را فعال کنید دستگاه Sonos سخنرانان و آتش تلویزیون. شما نمی نیاز به شنیدن عضویت — فقط در ورود به حساب کاربری آمازون خود را هنگامی که شما دانلود کرده اید برنامه. نگاه کردن به هدفون نماد بعدی به کیندل نامحدود آرم هنگامی که شما در حال مرور کتاب در آمازون و کلیک بر روی “خواندن و گوش دادن به صورت رایگان” دانلود کتاب صوتی خود را به شنیدن کتابخانه.

که در آن یک کتاب صوتی در دسترس نیست به صورت رایگان در Kindle Unlimited شما گاهی اوقات دیدن Whispersync معاملات در منوی زیر به عنوان خوانده شده به صورت رایگان دکمه — برای مثال اضافه کردن سمعی کتاب را به خرید خود را به صورت $x.xx. فقط بررسی جعبه بعدی را به این قبل از اینکه شما با کلیک بر روی عنوان خوانده شده به صورت رایگان و صوتی اضافه خواهد شد به خرید خود را.

iOS اندروید

بازگشت کتاب

به بازگشت به کتاب شما به پایان رسید خواندن, ورود به حساب کاربری آمازون خود را بر روی کامپیوتر خود را, قرص, و یا تلفن و رفتن به مدیریت محتوای شما و دستگاه های. عنوان را انتخاب کنید شما می خواهید به بازگشت از لیست. در پنجره پاپ آپ با کلیک بر بازگشت این کتابو سپس کلیک کنید بله برای تایید. شما همچنین می توانید بازگشت کتاب از طریق Kindle نرم افزار و یا دستگاه خود را به کتابخانه.

لغو خود را Kindle Unlimited عضویت

هیچ تعهد با روشن شدن فضای مجاز: نامحدود و شما می توانید در هر زمان لغو. اگر شما تصمیم به لغو اشتراک خود را فقط با رفتن به منوی حساب کاربری خود و حرکت به عضویت و اشتراک. از اینجا شما می توانید مشاهده و مدیریت تمام اشتراک های خود را. خود را انتخاب کنید Kindle Unlimited اشتراک کلیک کنید و مدیریت اشتراک خود را تغییر دهید و یا کارت جزئیات صورت حساب و یا انصراف از عضویت شما. انتخاب پایان عضویت در [تاریخ] و با پر کردن تاریخ شما می خواهید عضویت خود را به پایان. این فعال باقی خواهد ماند تا زمانی که خود را در صورتحساب بعدی تاریخ — اما این از ویژگی های مفید است اگر شما می خواهید برای صرفنظر کردن از یک تاریخ آینده فراتر از آن. پس از صدور صورت حساب خود را تاریخ می گذرد و عضویت خود را لغو هر Kindle Unlimited عنوان شما بررسی خواهد شد حذف شده از دستگاه های خود را.

کیندل نامحدود در مقابل نخست خواندن: کدام بهتر است ؟

Picture of the available books in the Amazon Prime Reading catalog

وجود دارد برخی از بحث بیش از آن بهترین است — اما این واقعا بستگی دارد آنچه شما دنبال آن هستید. اگر شما یک موجود آمازون نخست عضو و سپس شما در حال حاضر دسترسی به نخست خواندن است که به شما امکان دانلود بیش از یک هزار کتاب الکترونیکی, کتاب طنز, کتاب, کتاب های صوتی و مجلات. آن را بیشتر و یا کمتر در مقایسه به پایین نسخه Kindle Unlimited فروشگاه — اما یک تفاوت مهم است. Kindle Unlimited با هدف کمک به شما گام به گام از منطقه راحتی خود را معرفی شما به جدید نویسندگان و عناوین شما هرگز از شنیده می شود, همراه با برخی از کتاب های پرفروش و گاه به گاه جدید منتشر شده — اما شما متوجه متمایز عدم عناوین از هر یک از خانه چاپ و نشر. نخست خواندن و از سوی دیگر بسته بندی شده با کتاب محبوب از آشنا ناشران همراه با یک انتخاب از پرفروش و همه کتاب ها دست برداشت شده توسط ویراستاران. اگر شما می خواهم به جای خواندن آخرین J. K. Rowling یا ایان رنکین پرفروش سپس نخست خواندن است که احتمالا یکی برای شما — در حالی که اگر شما باز به کشف سنگهای پنهان ما می خواهم برای انتخاب کیندل نامحدود است.

نخست خواندن همراه خود را با نخست عضویت — که هزینه $12.99 قیمت یک ماه و همچنین شامل رایگان تسریع نخست تحویل نخست موسیقی و نخست تصویری. شما می توانید تا 10 کتاب در یک زمان همان کیندل نامحدود است.

تعدادی از کتاب های شما را خوانده و در ماه نیز می تواند کمک به شما تصمیم می گیرید که خدمات برای شما بهتر است. اگر شما شیب به یک کتاب و گاهی اوقات ترجیح می دهند به خوبی شناخته شده نویسندگان و کتاب و سپس شما نیز ممکن است چوب به نخست خواندن. خود اعتراف bookworms خواندن یک شماره از کتاب ماه را به بهترین ارزش برای پول از روشن شدن فضای مجاز: نامحدود. بسیاری از کتاب ها در فروشگاه در حال حاضر قیمتگذاری بنابراین شما نیاز به خواندن بسیاری را بیشتر از عضویت شما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de