حتی با یک لیست کوچک از بازی های حمایت ری ردیابی تبدیل به کانونی از ویژگی های مدرن روز کارت گرافیک. با تجدید نسل از کارت گرافیک Nvidia gpu ها که از آن حمایت AMD عدم پشتیبانی در حال تبدیل شدن بیشتر آشکار است.

برنامه ای برای فن آوری های به ظاهر متضاد اظهارات گیج کننده و غیر مواضع و تیره نقشه راه از زمانی که ما می توانیم انتظار AMD به ردیابی آن اولین اشعه در یک گیمر PC.

ما تصمیم به نشستن و حفاری به دقیقا چه AMD است گفت: در این موضوع و آنچه ما می دانیم در مورد آن در آینده سخت افزار برنامه. فقط زمانی که می تواند ما انتظار داریم AMD طرفداران قادر به لذت بردن از این نوع از ویژگی های بصری شده اند که یک چیپست منحصر به فرد برای بهترین بخشی از یک سال ؟

Ray tracing برای توده ها

Ray tracing low — Screenshot 5

پس از انتشار ری ردیابی تکنولوژی Nvidia — با آن RTX تورینگ GPU اولین بار در ماه اوت سال 2018 — AMD پاسخ بود ولرم. همراه با بسیاری دیگر از نظر در آن زمان این پیشنهاد این بود که این تکنولوژی آماده نیست برای جریان اصلی فقط رتبهدهی نشده است. قیمت جدید RTX کارت گرافیک قطعا به نظر می رسید تا از این نظریه.

در نوامبر سال 2018 دیوید وانگ AMD معاون ارشد فنی و مهندسی در Radeon فن آوری های گروهی گفت: 4Gamer “استفاده از ray tracing بازی ها را ادامه دهید مگر اینکه ما می توانیم ارائه ری ردیابی در تمام محدوده محصول از پایین به بالا پایان است.”

اگر چه بیانیه ای که روشن نیست که آیا این بازی ها و یا سخت افزار که AMD می خواستم برای گرفتن تا به ری ردیابی قبل از این امر اجرای آن را نشان می دهد AMD خود را تا به حال سرمایه گذاری نشده است. فقط دو ماه بعد در CES 2019 AMD مدیر عامل لیزا سو به خبرنگاران گفت که این شرکت “در توسعه” در ری ردیابی فن آوری است.

به نظر می رسد آنها می خواهم انجام شده است بنابراین برای مدتی. درخواست حق ثبت اختراع آمد به نور در جولای سال 2019 که با اشاره به AMD با استفاده از ترکیبی از سخت افزار و نرم افزار به روش ray tracing. این ثبت اختراع نشان می دهد که AMD در طرح ray tracing شامل اعمال نفوذ قرار دادی سخت افزاری برای سرعت بخشیدن به آن را در حالی که انجام بخش عمده ای از کار در کلی تر و سخت افزار از طریق نرم افزار. این اعمال نفوذ آن ادعا می کند باعث می شود آن را به طوری که وجود ندارد بیش از حد از یک ضربه عملکرد بدون نیاز به توسعه دهندگان بازی به کار با آن تعریف دقیق از ری ردیابی رندر.

AMD در حال حاضر می توانید انجام دهید ray tracing

در حالی که AMD ممکن است برنامه ریزی جدید (یا حداقل تکرار شونده) فرایند برای دست زدن به ری ردیابی آن را در طول بازو فاصله گرفتن از این موضوع در بسیاری از جبهه ها بوده است تا حدودی تعجب آور است. مهمترین دلیل AMD سخت افزار در حال حاضر می توانید انجام دهید ray tracing. آن را به نمایش حرفه ای-هدفمند زمان واقعی ray tracing در قالب Radeon ProRender چهار ماه قبل از Nvidia RTX, نشان می دهد, اما ما را نمی شنوند بسیار پس از آن.

چه حتی بیشتر چشمگیر است هر چند که Crytek منتشر شد آن نئون Noir نسخه ی نمایشی در مارس 2019 نمایشگاه ray tracing در حال اجرا در یک ثبات 30 فریم در ثانیه در رزولوشن 1080p بر روی یک AMD Radeon وگا 56. هر چند که به سختی بالا و نرخ فریم به خصوص با توجه به آن برای ray-traced بازتاب تنها آن را نشان می دهد که به طور کلی قدرت محاسباتی می تواند اهرمی برای ray tracing.

AMD نیست بیا نوسانی با backdated ray tracing پشتیبانی که “شراب خوب” رویکرد که خود gpu ها که اغلب لذت بردن از. برای این که ما نیاز به نگاه به جلو.

ناوی اما هنوز


زمانی که کامپیوتر رومیزی ناوی RX 5700 XT و 5700 کارت گرافیک منتشر شد در ماه ژوئیه سال 2019 بسیاری از مردم فرض شده است که ری ردیابی از سخت افزار AMD و مناسب در اطراف گوشه. متاسفانه این نه به عنوان ری ردیابی نمی شد از ویژگی های است که AMD در حال برنامه ریزی برای این کارت های جدید — آنها نمی باید هر گونه استفاده از سخت افزار اضافی و یا سقف آن را اداره کند.

AMD نسل اول ناوی, RDNA gpu ها فقط نبودند طراحی شده با ray tracing در ذهن اما عاقبت خواهد بود. ما می دانیم که این به دلیل ray tracing یک جزء حیاتی از نسل بعدی کنسول های بازی از مایکروسافت و سونی هر دو سیستم را با استفاده از یک سفارشی AMD RDNA2 پردازنده گرافیکی در کنار یک AMD Zen 2 Ryzen CPU.

ما در انتظار برای دیدن اولین RDNA2 دسکتاپ کارت گرافیک به نظر می رسد قبل از اینکه کنسول های نسل بعدی مدتی در حالت دوم نیمی از سال 2020 است.

ما هنوز هم نمی دانم چه پوشش ری ردیابی پشتیبانی خواهد شد اما نوعی از شتاب دهنده سخت است به احتمال زیاد.

ابر قدرت

در E3 سال 2019 AMD خود را نشان داد ری ردیابی چشم انداز که شامل یک سری از مراحل و نقاط عطف رشد که از آن انتظار آمار در آن جاده به ری ردیابی. در کنار سخت افزار شتاب AMD قصد دارد به اهرم قدرت محاسبات ابری را کامل صحنه ray tracing یک واقعیت است. این هنوز روشن نیست که چگونه AMD رسیدگی خواهد شد ترکیبی از محلی و ابر رندر در همان زمان اگر آن را می تواند انجام شود در یک شیوه ای مشابه به آینده مایکروسافت شبیه ساز پرواز (2020) که اهرم محاسبات ابری به ارائه ابرها.

گوگل Stadia ممکن است کمک به هموار کردن راه برای چنین فن آوری بیش از حد و با توجه به سخت افزار AMD است در قلب که سرمایه گذاری های قرمز تیم می تواند در خط مقدم اين حال تحولات است.

اخیرا در مارس سال 2020 پست در AMD در حساب توییتر و صنعت شایعات نشان می دهد که آنها در واقع می خواهد نورد ray tracing اما تنها در خط خود را از ناوی 2X RDNA2 کارت گرافیک (AMD Navi 21 و 22 و 23). اما بیشتر scuttlebutt نشان می دهد که بیشتر گزینه های مقرون به صرفه در دسترس خواهد بود اما دوباره تنها در قفسه بالا Radeon RX کارت گرافیک. آینده خط RDNA 2 gpu ها ترویج شده توسط AMD به بازار عرضه شده است با ویژگی های مانند ray tracing با شتاب سخت افزاری و نرخ متغیر سایه است و هدف ساخته شده به صورت گسترده در صنعت تصویب شد.

آن را قطعا ممکن است که این است که در خط با آنچه AMD ترکیبی رندر که ثبت اختراع در مورد اعمال نفوذ قرار دادی سخت افزار برای برخی از آن و اشباع از کلی قدرت محاسباتی برای بقیه با ابر ارائه عملکرد های اضافی مورد نیاز را که ممکن است. AMD به دنبال رقابت با محصولات رقیب مانند NVIDIA GeForce و پس از جفت شدن با گوشی های سونی و مایکروسافت برای توسعه آنچه که ممکن است آخرین نسل از کنسول ها به عنوان ما می دانیم که آنها ممکن است هنوز موفق است.

زمانی که AMD پشتیبانی ray tracing?

AMD نسخه از ری ردیابی می شود که سخت افزار اختصاص داده شده ابر پشتیبانی و یا ترکیبی از هر دو در حال آمدن است در سال 2020 است. آن را به احتمال زیاد اولین حضور خود را در اختصاصی کارت گرافیک برای رایانه های شخصی رومیزی چند هفته یا چند ماه جلوتر از نسل بعدی کنسول راه اندازی. ما بهترین حدس خواهد بود مدتی در ماه اوت هر چند از آن می تواند در هر زمان بین پس از آن و در ماه دسامبر در واقعیت است.

حتی با جدید-gen کارت از AMD و Nvidia debuting در دوم نیمی از سال 2020 هر چند این احتمال وجود دارد که ray tracing باقی خواهد ماند و حق بیمه ویژگی های بصری برای علاقهمندان به بازی حداقل برای زمان حال. پارسه ممکن است نیاز به انتخاب بین فریم بالاتر و نرخ قطعنامه و یا بالاتر بصری وفاداری با اثرات نور. با AMD در نهایت آوردن آن ری ردیابی چشم انداز به ما به احتمال زیاد بسیار بیشتر محیط رقابتی برای ray tracing سخت افزار که خوب است برای همه.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im