با سلام شرکت opulace! این سری از کار افتاده این هفته که در آن ما صحبت در مورد همه چیز, کباب و مواد غذایی و چون من به طرز ناامید کننده ای از دست رفته در تمام جنبه های آن عوالم (به اعتقاد من گوردون رمزی تماس افرادی مثل من یک “ادم سفیه و احمق ساندویچ”), من دادخواست برای کمک مورد نیاز پیش از cookout فصل است.

تبلیغات

در اینجا معامله: ایده من موفق وعده غذایی شامل فراموش کردن نیست برای قرار دادن آب در جام رامش قبل از پرتاب آن را در مایکروویو. گاهی اوقات در یک واقعا خوب روز, من ممکن است حتی قادر به شلاق تا یک ساندویچ با بیش از دو پر کردن است.

من نیاز به رفع این طوری من درخواست—بلكه التماس—برای پیشنهادات و انتقادات در لوازم آشپزخانه, ابزار و ظروف است که آن را آسان برای که noobs به وعده های غذایی خوب با کمی تجربه و تلاش و زمان به خصوص کسانی که دو. من نفرت تشدید داغ تگزاس بعد از ظهر با 400 درجه کوره و سفت تمرینات. به عنوان دوست خوب من شیرین قهوه ای یک بار موجز و فصاحت خلاصه آن: ain’t nobody زمان رو برای که!

تبلیغات

از هوا fryers و گلدان خمره به داخل کوره و گوشت, دماسنج, رها من یک پیشنهاد برای یک آشپزخانه چیزی که شما احساس می کنید هر مبتدی نیاز دارد.

1) نامزدی خود باید حاوی نام خاص آشپزخانه و یا پخت و پز, محصول, چرا شما فکر می کنم آن را به بهترین یک لینک که در آن می توان آن را خریداری کرد و یک تصویر.

2) شما می توانید با معرفی محصولات متعدد اما لطفا از قرار دادن هر یک جداگانه در نظر.

3) رای های بازیگران شخص دیگری نامزدی.

4) لطفا تکراری نامزد.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net