Illustration for article titled Welp, Hes Taking It or Faking It

عکس: اوان Vucci/جان Locher (AP)

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفتن اثبات نشده coronavirus درمان با هیدروکسی کلروکین به عنوان به عنوان یک پیشگیرانه در برابر ویروس ها با توجه به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات

رئیس جمهور علاوه بر شناور سفید کننده تزریق و انفجار نور UV به بدن به عنوان دیگر مشکوک امکانات برای SARs-CoV-2 درمان مسخره علمی احتیاط و بارها و بارها اعلام هیدروکسی کلروکین امکان “معجزه” مواد مخدر است. او همچنین یا مصرف شده یا صرفا دروغ گفتن است که او به پوشش خود. روز دوشنبه تهمت به خبرنگاران گفت: “من آن را هیدروکسی کلروکین در حال حاضر بله. از چند هفته پیش شروع کردم به مصرف آن. چون من فکر می کنم آن را خوب می شنوم بسیاری از داستان خوب. و اگر خوب نیست من به شما بگویم که درست است. من نمی خواهید به صدمه دیده است.”

تبلیغات

“آن را که حدود 40 سال برای مالاریا برای لوپوس برای چیزهای دیگر,” او اضافه شده است. “من آن را. کارگران خط مقدم آن را. بسیاری از پزشکان آن را. من آن را.”

شواهد موجود نیست پشت هر دو ادعا می کنند که مواد مخدر “خوب” است یا این که رئیس جمهور است که قطعا برای مطمئن نمی خواهید به صدمه با در نظر گرفتن آن است. جامعه بین المللی ضد میکروبی و شیمی درمانی که مجله رسمی منتشر شده در یک مطالعه که در ابتدا ادعا کرد که نشان می دهد داروی ضد مالاریا موثر بود در برابر coronavirus است پس گفت: کاغذ نمی استانداردهای خود را. در حالی که تحقیقات در حال انجام است و هنوز هم می تواند نشان می دهد در غیر این صورت دو مقیاس مطالعات در نیویورک پیدا کرده اند هیدروکسی کلروکین به هیچ تاثیر قابل توجهی در مرگ و میر بیماران مبتلا به covid-19 بیماری ناشی از ویروس است. همچنین این مورد اخیر تحقیقات در فرانسه و چین. نیز وجود دارد هیچ داده ای که هنوز به نشان می دهد که مصرف مواد مخدر به عنوان یک پیشگیرانه در حال حاضر تمرکز بر یک در حال انجام مطالعات در فلوریدا و در جای دیگر در واقع کار می کند.

اما یک Department of Veterans Affairs مطالعه از بیماران مسن تر نشان داد که این دارو ممکن است افزایش خطر بالقوه کشنده مشکلات قلبی شناخته شده عوارض جانبی درمان. این خطر ممکن است بالاتر در میان افراد مسن با موجود قلبی است که دقیقا یک خبر خوب برای این خاص رئیس جمهور. هر دو غذا و دارو و موسسه ملی بهداشت صادر مشاوره خواستار احتیاط در استفاده از این دارو برای درمان ویروس.

(مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان VA مطالعه به عنوان “بسیار غیرعلمی” و انجام شده توسط محققان که “بزرگ نیست تهمت طرفداران” در روز دوشنبه.)

تبلیغات

رئیس جمهور درست است که برخی از کارگران خط مقدم و پزشکان به مصرف آن. اما حداقل برخی از این نسخه بودند متقلبانه نوشته شده در پی فرانسوی مطالعه با توجه به Marketplaceو کمک به کمبود مداوم از این دارو برای درمان لوپوس و آرتریت روماتوئید. در موارد دیگر پرسنل بودند بخشی از مطالعات علمی است.

“وجود دارد هیچ داده ای که قبل از قرار گرفتن در معرض پیشگیری موثر است برای جلوگیری از coronavirus” دانشگاه مینه سوتا دکتر دیوید Boulware, که در حال انجام یکی دیگر از ملی محاکمه در هیدروکسی کلروکین گفت: نیویورک تایمز. “این ممکن است. آن را نمی ممکن است. ما نمی دانیم. تنها راه من توصیه می کنم مصرف هیدروکسی کلروکین در یک کارآزمایی بالینی است.”

تبلیغات

“من قطعا نمی خواهد توصیه می کنند که مردم در ایالات متحده خود را بپرسید پزشکان به تجویز هیدروکسی کلروکین برای پیشگیری از Covid,” Vanderbilt مرکز پزشکی متخصص بیماری های عفونی دکتر ویلیام Schaffner گفت: وال استریت ژورنال. “استفاده از آن به طور کامل نظری می باشد.”

موسسه تحقیقات ابتدایی موسسه مدیر و متخصص قلب و عروق دکتر اریک Topol گفت واشنگتن پست چنین نسخه ای خواهد بود “به طور کامل و بدون شواهدی از هر گونه سود و از سوی دیگر شناخته شده خطر جدی ریتم قلب ، تمام خطر ثابت شده سود می رود در برابر هر گونه استفاده منطقی از مواد مخدر است.”

تبلیغات

البته عملا همه چیز را که رئیس جمهور گفته است در مورد این بیماری همه گیر است که یک یا یکی دیگر از عطر و طعم مزخرف پس از این به راحتی می تواند یکی دیگر از داستان تند در محدوده جمجمه او است. FDA دستورالعمل تنها اجازه اورژانس تجویز دارو به بیماران در حال حاضر در بیمارستان بستری با ویروس. در بیانیه ای به مجله کاخ سفید پزشک دکتر Sean کانلی گفت که او تا به حال در مورد مواد مخدر با رئیس جمهور در “متعدد” موارد اما در واقع هرگز تایید او تجویز آن.

تبلیغات

“پس از متعدد بحث من و او با توجه به شواهد و در مقابل استفاده از هیدروکسی کلروکین ما به این نتیجه رسیدند سود بالقوه از درمان هرحال نسبی خطرات” کانلی نوشت: خروج از آن مشخص نیست که آیا منظور او این خطرات به مغلوب ساختن پیشی جستن سلامت یا ادامه اشتغال.

“شما می دانید بیان من استفاده می شود ؟ چه چیزی شما را به از دست دادن” مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته خبرنگاران در روز دوشنبه. “خوب است ؟ چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن؟”

تبلیغات

اصلاح: 5/19/2020: قبل نسخه ای از این مقاله آمده است که ناشر از مطالعه ISAC بود پس گرفت فرانسوی مطالعه منتشر شده در مجله بین المللی از عوامل ضد میکروبی. ISAC گرفته شده فوق العاده مرحله از بیان جامعه سازمان حفاظت محیط زیستنه باور تحقیقات ملاقات استانداردهای آنو co-ناشر Elsevier است و گفته است که بررسی در زمینه های مشابه; به عنوان از آوریل 19, ISAC است و نه به طور رسمی کردهاند پژوهش. ما تاسف خطا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im