خرید رپورتاژ

Waymo

Waymo

Waymo اتومبیل خواهد بود در راه بازگشت در مترو ققنوس به عنوان به زودی به عنوان ممکن است 11. الفبا-خودمختار متعلق به رانندگی شرکت به حالت تعلیق عملیات خود را در ماه مارس برای صرفه جویی در برخی از کامل-بدون راننده سواری به منظور کمک به کند کردن گسترش COVID-19. در حال حاضر پس از “بررسی دقیق و فعال مکالمات” با آن تیم ها و مقامات Waymo تصمیم به پیاده سازی یک رویکرد لایه در شروع مجدد فعالیت های آن است.

این شرکت ذکر شده است مراحل آن را به حرکت به جلو با خیال راحت از جمله تمرین های اجتماعی فاصله دستورالعمل در آن امکانات و تمیز کردن وسایل نقلیه خود را چندین بار در روز. “ما در حال گرفتن یک متفکر و روش اندازه گیری شده نسبت به آوردن رانندگی ما عملیات را در جاده” Waymo گفت. حتی جدید خود را با اقدامات ایمنی در محل شرکت خواهد کرد از سرگیری عملیات خود را کم کم شروع با استقرار آن آزمون ناوگان و سپس “مسئولانه پیشرفت[ing] به خدمت Waymo یکی سواران دوباره.”

ققنوس یک محل خاص برای Waymo تیم پس از آن نمی آید به عنوان یک شگفتی است که آن را برای اولین بار در این فهرست است. از آن جایی که این شرکت برای اولین بار شروع به تست خود رانندگی وسایل نقلیه و جایی که آن را معمولا در راه اندازی پروژه های جدید است. در روزهای آینده و هفته بعد از مارس 11th, هر چند Waymo برنامه ای برای از سرگیری فعالیت خود را در شهرهای دیگر از جمله سان فرانسیسکو, دیترویت و لوس آنجلس.

در این مقاله: اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de