(یادداشت سردبیر: این مقاله در اصل منتشر شد نوامبر 11 2019 و چاپ شده است که در حال حاضر کل مجموعه در دسترس است به صورت رایگان در HBO.com.)

HBO را مراقبان سری به مواد منفجره شروع و نشان می دهد بر اساس پیشگامانه سری کتاب های کمیک نیست نشان دادن هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت.

قسمت 1 از نگهبانان بسته بندی شده بود با تماس استراحتی به منبع آن مواد و سرنخ در مورد که در آن داستان رهبری است و هر دو قسمت دوم و قسمت سوم ارائه شده حتی بیشتر از تخم مرغ عید پاک. تلویزیون سری خالق Damon Lindelof داده می شود مخاطبان زیادی را جذب کند و در هر قسمت و شانس خوب وجود دارد شما ممکن است از دست رفته برخی از عناصر جذاب. برای کمک به شما دریافت بیشتر از خود نگهبانان تجربه ما قرار داده ایم با هم یک لیست از برخی از کلید های طنز مراجع تخم مرغ عید پاک و داستان هایی از قسمت 4.

(توجه داشته باشید: جزئیات این طرح از تازه ترین قسمت از مراقبان در زیر بحث خواهد شد بنابراین مطمئن شوید که شما با سری برای جلوگیری از اخلال گران.)

در این قسمت عنوان

هر قسمت را به عنوان نگهبانان, بازی های برگزار شده است به این که فصل موضوع در یک راه یا دیگری از قسمت دوم را “رزمی شاهکارهای کومانچی سوارکاری” اشاره به جورج Catlin نقاشی به همین نام به قسمت گذشته است Devo تماس با “او کشته شد فضا های ناخواسته.” قسمت 4 این عنوان که “اگر شما را دوست ندارم من داستان خود را بنویسید” و آن اشاره به نیجریه نویسنده Chinua Achebe را در سال 1958 رمان همه چیز از هم جدا سقوطآن نیز اتفاق می افتد به کتاب Cal (یحیی Abdul-متین دوم) شوهر از آنجلا Abar (Regina King) دیده می شود خواندن در قسمت.

این کتاب وقایع زندگی یک نیجریه کشتی گیر که خانواده و فرهنگ هستند برای همیشه لطفا برای تغییر توسط استعمار در اواخر قرن 19. با وجود تلاش خود را برای بهبود خود خانواده وضعیت از طریق سنت های قبیله خود شخصیت داستان خود را می یابد جهان در حال سقوط از هم جدا پس از مبلغان مسیحی شروع به تغییر قوانین بسیار او زندگی می کردند.

کتاب واقعی و در غیر این صورت

چیزهایی که از هم جدا نیست و تنها به ذکر کتاب اشاره شده در این قسمت. در یکی از قسمت های اولیه به صحنه یک زن در یک مزرعه ایستاده دیده می شود خواندن یک کپی از Fogdancing. این کتاب داستانی است که بخشی از تاریخ پیچیده از نگهبانان جدول زمانی اختراع اصلی طنز سازندگان آلن مور و دیو گیبونز.

در جهان از نگهباناننویسنده از قصه های سیاه و باری خمیر سری کمیک — داستانی کتاب های کمیک که ذکر شد در سراسر اصلی مراقبان و می گوید یک داستان تمثیلی-در-این-داستان داستان مربوط به دزدان دریایی و marooned ملوانان — همچنین نوشت: یک رمان با عنوان Fogdancing. رمان اقتباس شده بود به یک فیلم دو بار قبل از اینکه نویسنده ناپدید شده تحت شرایط مرموز. (سیاه و سفید باری بود اشاره شده در این نمایش دومین قسمت از طریق نام متل که در آن لوری بلیک ماندن است.)

معرفی بانوی Trieu

کمی بزرگ نهفته بازیگر Hong Chau شد و در نهایت معرفی به عنوان مرموز بانوی Trieu در این قسمت بعد از اینکه ذکر شده در قسمت قبل است. او یکی از مبهم ترین شخصیت های جدید معرفی شده به HBO را مراقبان جهان و به نظر می رسد به لینک های مشترک بین بسیاری از نشان می دهد بزرگترین اسرار: Tulsa شورش بازماندگان خواهد ریوز (Louis Gossett Jr.) آدریان Veidt (جرمی آیرونز) سقوط ماهی مرکب (از آنجا که او به نظر می رسید به دانستن در مورد آخرین حادثه قبل از آن اتفاق افتاد) و تحقیقات متصل به قتل رئیس کرافورد (Don Johnson) و rise of the 7th Kavalry.

Bubastis!

آدریان Veidt استعداد در زمینه دستکاری ژنتیکی به عنوان یکی از پتانسیل دلیل گسترش کلون در اطراف exiled — و یا به جای زندانی شده — نبوغ در مراقبان. به عنوان ذکر شده در تحلیل قسمت 2 Veidt بود که اغلب همراه با اصلاح ژنتیکی شده lynx نام Bubastis در اصل مراقبان طنز و سیاهگوش باعث می شود غیر منتظره ظاهر در نمایش چهارم قسمت.

آنجلا را تصویب پسر Topher (Dylan Schombing) دیده می شود برگزاری یک اسباب بازی پر شده از نسخه Bubastis در این قسمت که بعد از او به آنجلا زمانی که او اشاره می کند که او نگران بود در طول حمله در گورستان قسمت قبل است.

بیشتر ماهی مرکب

اگر چه در ابتدا به نظر می رسید مانند بسیاری از مردم در مراقبان اتخاذ کرده بود یک هو نگرش نسبت به تکرار به ظاهر غیر قابل توضیح دوش از ماهی مرکب ما یاد بگیرند در این قسمت که وید Tillman (Tim Blake Nelson) — تولسا کارآگاه بهتر شناخته شده به عنوان به دنبال شیشه ای است که در طرف مقابل این طیف از علاقه. اگر داخل غنی شده خود پناهگاه هر گونه نشانه Tillman یک بیت از یک وسواس با ماهی مرکب بارش در منطقه است. اگر کسی است که به احتمال زیاد به نشان می دهد مخاطبان و پاسخ ما, امید, برای, Tillman به نظر می رسد به احتمال زیاد شخصیت به انجام این کار.

شایان ذکر است که در قسمت 4 در ادامه به ارائه بیشتر بصری و موضوعی شباهت بین Tillman و والتر Kovacs, the vigilante رورشاخ. همراه با علامت تجاری خود را ماسک هر دو شخصیت نمایش شخصیت وسواسی (به خصوص وقتی که می آید به توطئه) عالی مهارت های کارآگاهی و به نظر می رسد راحت تر با پوشیدن ماسک خود را از بودن بدون آنها. اصلی مراقبان طنز غالبا به تصویر کشیده رورشاخ slurping تا غذا با ماسک خود را کشیده تا بیش از دهان خود را در حالی که مجموعه تلویزیونی را با همان شیشه به دنبال در قسمت دوم. در قسمت 3, کسانی که شباهت به توسعه ادامه دهد.

فرار از زندان

احتمالا بزرگترین رمز و راز در مراقبان است Adrian Veidt را در مخمصه. احاطه شده توسط یک بار مصرف کلون در آنچه به نظر می رسد وسیع اروپایی مانور Veidt وجود دارد در یک جهان که در آن گوجه فرنگی روی درختان رشد می کنند و دستیاران جدید را می توان صید از آب به عنوان نوزادان و رشد بزرگسالی, در دقیقه از طریق برخی از مرتب کردن بر اساس از صنعتی تدبیر. Veidt باعث می شود اشاره مکرر زندانی در محیط زیست ما را در نشان می دهد و ظاهر خود را با استفاده از کلون عوامل یک راه برای پیدا کردن یک مسیر است که تا کنون تنها به همراه داشت مرحوم منجمد بدن.

وجود دارد چند مطلب ظریف اسرار در بازی در Veidt را در مخمصه بیش از حد. در سراسر مجموعه خود را کلون بندگان بارها و بارها به او پیشنهاد یک کیک جشن خود را در “سالگرد” اما تعداد شمع های روی کیک افزایش یافته است و هر بار این سناریو گستراند. در قسمت 4 ما می بینیم در عین حال یکی دیگر از کیک — این بار با چهار شمع — در میان انبوهی از مرده بندگان خود را در اتاق ناهار خوری. نیز وجود دارد که رمز و راز از نقره نعل اسب که ظهور در قسمت اول و پس از آن دوباره در این قسمت با Veidt اعلام کرد که او نمی نیاز به آن ،

یکی از محبوب شایعه نشان می دهد که دکتر منهتن است به نحوی زندانی Veidt در مریخ ایجاد یک جهان فوق العاده برای او به حل راه خود را از (شاید بزرگترین پازل او مواجه شده و منجمد بدن خود فرار تلاش شده که تا کنون یک نتیجه از قرار گرفتن در معرض به انجماد هوا در خارج از زندان است. یکی دیگر از نظریه نشان می دهد که این بانوی Trieu است که در زندان به او داده احترام او را نشان می دهد و خود او را مرموز backstory. در هر صورت قسمت 4 تنها می افزاید: سوخت به سفته بازی با آتش است که باعث می شود HBO را نگهبانان بسیار جذاب است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de