هیجان ساختمان برای راه اندازی ناسا مریخ در 2020 ماموریت در جولای 20.

رفتن به سیاره سرخ خواهد بود که پشتکار رور و نبوغ یک هلیکوپتر کوچک است که مجموعه خود را برای تبدیل شدن به اولین هواپیما را به پرواز در یک سیاره دیگر.

ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت به تازگی تصویری منتشر شده (در زیر) نشان دادن راه های هوشمندانه که در آن پشتکار را اعزام هلیکوپتر پس از آن می رسد سطح مریخ.

به عنوان ناسا امتیاز در آن صدای جیر جیر “سفر از 314 میلیون مایل در همه پایین می آید به چند اینچ” برای هلیکوپتر است که با تکیه بر پشتکار به سپرده با خیال راحت آن را بر روی زمین پیش از نخستین پرواز آزمایشی خود را.

آینده ماموریت را ببینید پشتکار کاوش در سطح مریخ نشانه هایی از زندگی باستانی. شش دستگاه چرخ شده قرار داده و از طریق آن قدم جلوتر از مقدار پیش بینی ماموریت را نیز جمع آوری نمونه های سنگ و خاک برای امکان بازگشت به زمین است.

ابتکار و خلاقیت در ضمن کمک خواهد کرد که ناسا برای پیدا کردن برنامه به طور بالقوه مفید پژوهش در سایت بر روی سیاره و همچنین جمع آوری اطلاعات برای تهیه نقشه راه برای آینده مریخ rovers. هلیکوپتر وزن آن فقط 4 پوند (1.8 کیلوگرم) و ویژگی های چهار روتور هر یک کمی بیش از یک متر طول. در هسته خود یک جعبه مانند است که دارای بدنه این هواپیما رو به پایین رو به دوربین. سلول های خورشیدی و باتری خواهد شد مراقبت از هلیکوپتر قدرت نیاز دارد در حالی که بخاری داخلی کمک خواهد کرد که آن را با مریخ بسیار سرد شب.

ماموریت اخیرا با تاخیر چند روز به عنوان زمان اضافی مورد نیاز برای انجام تعمیرات در برخی از سیستم زمین تجهیزات مربوط به راه اندازی. فرض کنید همه چیز می رود به طرح از اینجا در ایالات داد راه اندازی موشک حامل هر دو رور و هلیکوپتر را بلند کردن از کیپ کاناورال در فلوریدا در 9:15 صبح E. T. در تاریخ 20 ژوئیه با تجهیزات رسیدن به مریخ در ماه فوریه 2021.

بعدا بررسی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به راه اندازی آنلاین زنده.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de