خرید رپورتاژ

Jet boxes

جت/خارج

نزدیک به چهار سال پس از آن به دست آورد این شرکت برای 3 میلیارد دلار خارج شده است تعطیل Jet.com. خرده فروش بی سر و صدا اعلام کرد که این حرکت بود که خال خال توسط TechCrunchدر سه ماهه اول سال 2020 گزارش درآمد. خارج خریداری آنلاین-تنها بازار, پس از آن فقط بیش از یک سال 2016. در آن زمان اکثر مردم فکر جت را کشف برجسته در خارج تلاش برای رقابت با آمازون است. آن را به مورد نبوده است.

به جای خارج در تلاش است برای مقابله با آمازون آنلاین تسلط ساختمان از خدمات آنلاین است که در حال گسترش آن آجر و ملات فروشگاه. برای مثال این شرکت به تازگی گفت: این امر گسترش آن دو ساعته تحویل اکسپرس خدمات به نزدیک به 2000 فروشگاه در سراسر ایالات متحده از طریق پایان ماه مه. در ماه فوریه یک Recode گزارش گفت خارج شده بود نیز در حال آماده شدن برای محاکمه آمازون نخست-مانند آبونمان خدمات است.

همانطور که شما ممکن است تصور کنید که این شرکت در تلاش برای قرار دادن یک چرخش مثبت در اخبار. “با توجه به [این] ادامه قدرت Walmart.com نام تجاری این شرکت را قطع Jet.com,” خارج شده و در بیانیه ای گفت به TechCrunch. “کسب Jet.com تقریبا چهار سال پیش بود انتقادی به شتاب ما omni استراتژی است.”

با اینحال زمان خارج شده و تصمیم به نظر می رسد ممکن unintuitive. به عنوان بخشی از آن درآمد Q1 خارج شده گفت: خرید و فروش آنلاین افزایش 74 درصد در سال بیش از سال تشکر در بخشی به یک خروش از مردم خرید آنلاین با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. اما خارج شده بود به احتمال زیاد به دنبال در تصویر بزرگتر. با توجه به یک 2019 وال استریت ژورنال گزارش این شرکت در بخش آنلاین از دست رفته در حدود 2 میلیارد دلار در یک سال مالی. با چقدر عدم اطمینان coronavirus همه گیر ایجاد شده در اقتصاد, آن را سخت به بگویید که آیا مردم باید پول به فروشگاه آنلاین آنجا که آنها انجام داده ایم و در هفته های اخیر.

در این مقاله: e-commerce, walmart, آمازون, covid-19, کروناویروس, جت, کسب و کار, jet.com خرید آنلاین, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im