اگر شما یک Sonos, کاربر, شما ممکن است متوجه شده است که آشنا سیاه Sonos آیکون برنامه دستخوش یک تغییر کوچک: آن را در حال حاضر به نام Sonos S1. چرا که Sonos یک برنامه جدید و سیستم جدید نرم افزاری است که با آن تماس S2.

اگر شما را دیده اند آن را در حال حاضر شما در حال رفتن به حقيقت خود را در حال حاضر-تغییر نام Sonos S1 برنامه به روز رسانی به جدید Sonos S2 نرم افزار. اما قبل از شما انجام این کار, شما نیاز به خواندن اولین بار از این: به روز رسانی به جدید نرم افزار یک خیابان یک طرفه و آن را می تواند ترک خود را, Sonos, دستگاه رشته با هیچ راهی برای صحبت کردن با بقیه سخنرانان خود را.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن.

چرا Sonos خود را تغییر دهید برنامه ؟

زمانی که Sonos اعلام کرد که این امر می تواند قطع حمایت خود را برای برخی از محصولات قدیمی آن فرستاده تکان طریق Sonos جامعه است. در آن زمان Sonos بود برای تشویق مشتریان خود را به تجارت به دستگاه های جدیدتر توسط bricking, پیر محصولات ویژه بازیافت حالت در مقابل 30% تخفیف در Sonos محصول.

در آن زمان Sonos در حال حاضر می دانستند که آن را برنامه ریزی برای انتشار آن S2 نرم افزار و متوجه شدم که این محصولات است که آن را در حال حاضر تماس میراث محصولات خواهد بود ناسازگار با S2 انتشار زیرا آنها فاقد قدرت پردازش و حافظه آن را اجرا کنید. ساده ترین چیزی که به انجام آن استدلال بود برای به دست آوردن آن به مشتریان بر روی دستگاه های جدیدتر به طوری که تمام Sonos محصولات در یک خانه می تواند اجرا بر روی همان سیستم.

که نمی نشستن به خوبی با بسیاری از مردمی که خشمگین بود که هیچ برنامه اجازه می دهد تا دستگاه های قدیمی تر به زندگی می کنند حتی اگر آنها نمی تواند آخرین امکانات. در پاسخ Sonos آمد تا با یک گزینه جدید: حفظ میراث خود را از محصولات اگر شما می خواهید, اما شما نیاز به چوب با آن S1 نرم افزار. و اگر شما خود را به دستگاه های جدیدتر که S2-سازگار این نیز نیاز به ماندن در S1 اگر شما می خواهید آنها را به بخشی از همان آسان به استفاده از سیستم واحد.

این Sonos “میراث” محصولات. آنها کار نمی کنند با S2 نرم افزار:

 • منطقه بازیکنان
 • CR200 کنترل از راه دور
 • Sonos پل
 • Sonos اتصال (نسل اول)
 • Sonos اتصال:آمپر (نسل اول)
 • Sonos Play:5 (نسل اول)

یک راه ارتقاء

خیلی خوب. مجاز به اجرای قدیمی تر نرم افزار بدان معنی است که مگر اینکه شما خرید یکی از Sonos,’ جدیدترین مارس سال 2020 محصولات — Arc سوم-gen زیر و Sonos پنج (که باید اجرا بر روی S2) — شما می توانید نگه داشتن همه چیز در مورد سیستم خود را به عنوان آن بود. وجود خواهد داشت نه هر گونه ویژگی های جدید در آینده راه خود را, اما شما هنوز هم رفع اشکال و به روز رسانی های امنیتی.

برای مردم با میراث محصولات این است که به وضوح راه را برای رفتن. اما در اینجا نهفته است مشکل: اگر شما دقیق نیست و شما انتخاب برای ارتقاء به S2, نرم افزار, همه از خود S2 با قابلیت دنده خواهد بود مهاجرت به S2 که در آن آنها خواهد شد و دیگر قادر به صحبت کردن میراث خود را از محصولات. بدتر هنوز, آن را نه قابل برگشت تغییر دهید.

شما می توانید تا پایان با برخی از سخنرانان برای همیشه گیر کرده در داخل S1 برنامه در حالی که شما جدیدتر سخنرانان هستند به همان اندازه به طور دائم جداره داخل S2 نرم افزار. اگر شما نمی خواهید این اتفاق نادیده گرفتن تمام پیام های دلگرم کننده شما را به سوئیچ به Sonos S2.

یکی برای همه و یا برای برخی از?

اگر شما خود ترکیبی از میراث و جدیدتر Sonos محصولات نگه داشتن همه از این دستگاه بر روی S1 پلت فرم است که احتمالا بهترین شرط بندی شما در حال حاضر.

اما گزینه دیگری وجود دارد: شما می توانید تقسیم سیستم شما. رفتن این مسیر بدان معنی است که شما نیاز به تصمیم می گیرید که خود جدیدتر بلندگو شما می خواهید برای کار خود را با میراث محصولات (و در نتیجه ماندن در S1) و آنهایی که را خواهد شکست و فرم سیستم خود را با استفاده از S2.

وجود دارد چند جنبه های منفی به این ترتیب شما باید آگاه باشند از:

 1. دو سیستم نمی تواند صحبت به یک دیگر. اگر شما در حفظ نسل اول بازی:5 در اتاق خواب خود را و تصمیم جدید خود را که Sonos پرتو باید اجرا بر روی S2 در اتاق نشیمن خود را به این دستگاه هرگز بازی همان آهنگ در هماهنگی کامل راه آنها را با استفاده از S1 برنامه برای هر دو.
 2. شما نیاز به نگه داشتن دو Sonos برنامه های S1 و S2) را بر روی تلفن خود و یا قرص. بسته به اینکه کدام یک از محصولات خود را به شما می خواستم برای کنترل شما خواهد نیاز به استفاده مناسب برنامه است.
 3. اگر اشتراک شما خدمات موسیقی, موسیقی تنها حمایت از یک جریان که جریان تنها می توان بر روی یک سیستم در یک زمان. اگر شما آغاز شده Spotify در جریان (به عنوان مثال) خود را در سیستم S1 و سپس اقدام به شروع یک دوم Spotify در جریان خود S2 سیستم جریان بازی در S1 سیستم را متوقف خواهد کرد.
 4. اگر شما با استفاده از یک برنامه موسیقی با کنترل مستقیم مانند Spotify اتصال آن را به شما نشان می دهد همه خود را در دسترس Sonos سخنرانان صرف نظر از اینکه آنها متعلق به خود S1 یا S2 سیستم. فقط به بالا, تک-جریان-تنها حساب خواهد شروع و متوقف کردن اگر شما سوئیچ بین دستگاه های مختلف در سیستم است.
 5. اگر شما با استفاده از خدمات صوتی مانند آمازون الکسا یا گوگل, دستیار شما خواهد نیاز به ایجاد یک حساب دوم به نگه داشتن با استفاده از این خدمات را با دوم سیستم Sonos. اگر دو سیستم نیست به طور کامل از هم جدا جسمی شما می تواند در نهایت با هر دو سیستم در تلاش برای پاسخ به شما فرمان های صوتی در یک بار.

آیا خانه شما اجرا می شود به طور انحصاری در S1, S2, و یا ترکیبی از این دو در اینجا چیزی است که پشتیبانی خواهد شد در آینده:

A table showing the differences between the S1 and S2 versions of Sonos' software
Sonos

من چگونه می توانم برای اجرای دو جداگانه Sonos سیستم ؟

برنامه ریزی

اگر شما تصمیم گرفته اید که شما می خواهید برای اجرای دو سیستم Sonos به این معنی که برخی از محصولات خود را خواهد شد به روز رسانی به S2 پلت فرم. این ارتقاء قابل برگشت نیست بنابراین مطمئن شوید که شما برنامه ریزی کرده ایم که بلندگو را در S2 و که باقی خواهد ماند در S1. اگر شما ارتقاء داده شده یک بازی:1 بلندگو به S2 و بعد از آن تصمیم می گیرید آن را به حرکت به یک اتاق با یک بازی:1 است که هنوز هم در S1 شما باید برای ارتقاء دومین سخنران به آنها را به بازی در همگام سازی و یا استفاده از آنها به عنوان یک جفت استریو.

متاسفانه در ایجاد یک دوم Sonos سیستم تنها سیستم است که شما در حال ارتقاء به S2 خواهد بود قادر به حفظ خود در رسانه های جریان, حساب, اتاق, نام, سرویس های صوتی تنظیمات و غیره.

بازآفرینی آن تنظیمات را در دوم S1 سیستم سخت نیست اما آن چیزی است که به نگه داشتن در ذهن.

مرحله 1: حذف محصولات شما نگه داشتن از سیستم S1

این بسیار مهم: هر گونه محصولات است که شما در حفظ و خود را موجود Sonos برنامه خواهد شد به روز رسانی به S2 زمانی که شما دانلود S2 نسخه از برنامه Sonos.

برای جلوگیری از دستگاه را از به روز رسانی شما نیاز به آنها را حذف کنید با انجام یک تنظیم مجدد کارخانه (این دستورالعمل هستند حسن نیت ارائه میدهد از Sonos):

 1. قطع کابل برق.
 2. که بسته به نوع محصول شما را فشار داده و نگه دارید پیوستن به دکمه پخش/مکث دکمه قطع صدا را فشار دهید و یا دکمه عضویت (زیر پل) در حالی که شما دوباره به هم متصل کردن کابل برق.
 3. در ادامه برگزاری دهید تا نور چشمک زن نارنجی و سفید.
 4. نور فلش سبز هنگامی که این فرایند کامل است و محصول آماده برای راه اندازی.

دستورالعمل به طور خاص برای Sonos حرکت:

 1. نگاهی به حرکت کردن پایه شارژ.
 2. مطبوعات و نگه داشتن دکمه پاور به مدت حداقل 5 ثانیه به قدرت آن را خاموش.
 3. مطبوعات و نگه داشتن دکمه عضویت و محل حرکت به عقب در پایه شارژ.
 4. در ادامه برگزاری این عضویت را فشار دهید تا نور بالا چشمک زن نارنجی و سفید.
 5. نور فلش سبز هنگامی که این فرایند کامل است و خود را Sonos حرکت آماده راه اندازی است.

در نهایت جدا از هر یک از این محصولات است. شما پلاگین و آنها را در وقتی که آن زمان برای راه اندازی خود را S1 سیستم.

مرحله 2: ارتقاء محصولات باقی مانده به Sonos S2, نرم افزار

وجود دارد دو راه برای انجام این کار است. اگر شما با دریافت یک پیام در خود S1 برنامه به روز رسانی به S2, در حال حاضر زمان برای آن به دنبال دستورالعمل. هنگامی که کامل باقی مانده خود را Sonos محصولات باید به طور خودکار به روز شده و شما خواهید دید جدید طلا و سیاه و سفید Sonos S2 برنامه را بر روی دستگاه خود را (آن را به سادگی به نام Sonos).

اگر شما دریافت نکرده ارتقاء پیام شما می توانید به صورت دستی دانلود جدید S2 برنامه از فروشگاه برنامه اپل یا گوگل بازی.

هنگامی که شما راه اندازی جدید S2, برنامه, آن را بپرسید اگر شما می خواهید به راه اندازی یک جدید سیستم Sonos و یا اتصال به سیستم های موجود. را انتخاب کنید اتصال به سیستم موجود و به دنبال دستورالعمل.

هنگامی که کامل باقی مانده خود را Sonos محصولات خواهد شد در حال اجرا S2 نرم افزار و تنها می توان از طریق جدید S2 نرم افزار.

مرحله 3: تنظیم جدید خود را با سیستم S1

از آنجا که شما ایجاد یک سیستم جدید از ابتدا شما نیاز به تنظیم مجدد خود را Sonos S1 برنامه:

 1. باز Sonos S1 برنامه.
 2. برو به تنظیمات تب.
 3. انتخاب برنامه تنظیمات.
 4. در پایین حرکت به پایین صفحه نمایش را انتخاب کنید و تنظیم مجدد برنامه.
 5. شیر تنظیم مجدد در زیر پنجره.
 6. ترک Sonos S1 برنامه به طور کامل (که بسته به آی فون یا آندروید دستگاه شما با استفاده از روشهای مختلفی برای ترک یک برنامه).

مجددا راه اندازی Sonos S1 برنامه. به عنوان با S2, برنامه, آن را در حال حاضر خواهد شد درخواست اگر شما می خواهید به راه اندازی یک جدید سیستم Sonos و یا اتصال به سیستم های موجود. این زمان را انتخاب کنید راه اندازی یک جدید سیستم Sonos.

به دنبال دستورالعمل. آن را به شما راه رفتن را از طریق راه اندازی هر محصول از جمله هر گونه نرم افزار به روز رسانی است که ممکن است مورد نیاز است.

هنگامی که تمام محصولات خود را در حال راه اندازی آنها می تواند تنها توسط S1 برنامه.

که در آن است. شما در حال حاضر دو سیستم Sonos هر کنترل توسط خود برنامه.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de