Vyrex روشن اکریلیک اشعه ماوراء Cleaner | $84+ | Indiegogo

من می دانم که بسیاری از ما در تلاش هستند تا کمی تمیز کننده این روزها. من می دانم که دست من به طور مداوم خشک به دلیل شستن دست من در طول روز است. اما چیزی که ما معمولا فراموش کرده ام در مورد تلفن های ما و کلید که به معنای واقعی کلمه در تماس با میکروب ها در تمام طول روز ،

تبلیغات

منظورم این است که فکر می کنم در مورد آن—دست های خود را لمس فقط در مورد همه چیز, چرا که به خوبی آنچه را که آنها ساخته شده است. گوشی شما یکی از کسانی که همه چیز. بنابراین اساسا اگر دست خود را کثیف هستند گوشی خود را کثیف است. در واقع خود را از تلفن همراه خود را است ده برابر بیشتر از باکتری ها یک توالت عمومی, بنابراین ew. گفت: به اندازه کافی.


از آنجایی که ما خودمان را در میان همه گیر دیده نمی شود در حدود 100 سال (چه آنفلوانزا?), من تبدیل به یک بیت از یک germaphobe و من فکر می کنم در مورد این چیزها در همه زمان ها است که در نهایت منجر به تست کردن Vyrex روشن اکریلیک اشعه ماوراء پاک کننده است که می تواند به پاکسازی تمام آیتم های کوچک در حدود سه دقیقه است.

تبلیغات

این یک دستگاه است که نوع به نظر می رسد مانند یک بشقاب پرنده است و دو دکمه یکی برای مقدار زمان شما می خواهید برای پاکسازی یک آیتم برای (3 دقیقه 5 دقیقه و 10 دقیقه) و یک دکمه برای شروع و متوقف کردن این روند است. در داخل بشقاب پرنده ها شکاف وجود دارد پنج چراغ UV, UV-A و UV-C در ترکیب است که می تواند هر دو به آرامی پاکسازی آیتم های خانگی و همچنین عمیق تر پزشکی-درجه تمیز….

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

این Vyrex روشن در دسترس است در Indiegogo برای $84است و خیلی خوب با توجه به قیمت شما می توانید تمیز اساسا هر چیزی دستی در داخل آن اتاق و به راحتی می توان با یک کابل USB است.

تبلیغات

زمانی که من برای اولین بار قرار داده شده گوشی من در اتاق من در ابتدا کلیک 5 دقیقه گزینه و دور آن رفت. شما می دانم زمانی که آن را تبدیل به خاطر این که داخل خواهد براق بنفش, اضافه کردن به فضای بیرونی-پرنیان و آن را بوق هنگامی که اقلام خود را تمیز هستند. گوشی من چرخش در داخل Vyrex 360 درجه و آن را تمیز هر شکاف.

زمانی که من در زمان من تلفن را نمی لزوما نگاه متفاوت باشد اما این احساس پاک است که می سازد همه تفاوت. در این زمان اطمینان است که خود دستگاه ها و آیتم های خانگی فقط به عنوان به شدت به شما بسیار مهم است. من نمی دانم آن قرار داده من به تازگی عصبی ذهن خيال تا شاید آن را برای شما انجام همان.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im